ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
  • 13:00
    М е за Музика
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 11:00
    Global Girls! Top 20
  • 12:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 13:00
    Girls Of The 10s: MTV Top 50
  • 17:00
    MTV Asks Jason Derulo
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 11:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
National Geographic 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 4
National Geographic HD 12:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
bTV Comedy 12:00
"На по-добро място" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 12:00
Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
Eurosport 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Eurosport HD 12:00
Биатлон: Световна купа в Солджър Холоу, единична смесена щафета
Film Plus 12:00
Тенис: Qatar Total Open 2019, Доха (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
Film Plus HD 12:00
Футбол: Ейбар - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN White 12:00
Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, Турция, 2013
FilmBox Basic 12:00
Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
RTVi 12:00
Документален екран
TVT 12:00
Епоха (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
RTR 12:05
Игрален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}