ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 22:00
    Спасители на ЖИВОТни: Слонът на Катрин
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Изпитание с огън
  • 23:50
    Зоологическата градина в Бронкс: Мечките са си мечки
Пълна програма
  • 21:00
    Справедливост в тъмната гора: епизод 2
  • 22:00
    Земите на мъртвите: Епизод 7
  • 23:00
    Земите на мъртвите: Островът: Мотив за убийство
Пълна програма
  • 21:10
    Необяснимо: Странни пожари и призрачна яхта
  • 22:00
    Как функционира Вселената?: Как Вселената направи автомобила
  • 22:50
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
  • 22:45
    Електричество и лед, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 21:00
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 1
  • 21:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 2
  • 22:50
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 3
  • 23:45
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 22:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 23:00
    Американски изкормвач в Лондон: Черно сърце в бял град
Пълна програма
  • 20:55
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 23:40
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 1
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 23:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 10
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 4
  • 23:20
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 1
Пълна програма
  • 21:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 22:00
    Пътека към Мазалат
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.10
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:50
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 2
Viasat History 21:55
37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 2
AXN White 22:00
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2014
Viasat Explorer 22:00
Селекцията Великобритания, сезон 2, еп. 4
EPIC Drama 22:00
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2014

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 21:30
Футбол: Италианска Серия А 5 кръг
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Viasat Nature/History HD 21:45
Олимпийската мечта: Нацистките игри през 1936
Mtel Sport 1 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг
Eurosport 22:00
Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, финали

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тинатин Далакишвили, [15+]
TV1000 21:30
Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Skat 21:30
Документален филм
HBO 2 21:45
"Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Skat+ 21:50
"Зрънце надежда" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}