ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 10:30
    Приключенията на Бейли: Изгубеното кученце детски игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Стийв Франке, в ролите: Рик Шу, Лиз Франке, Марк Стодард и др.
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мястото БГ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 10:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 12:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 09:10
    В аквариума: Аквариум за винарна "Сонома"
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международно издание - Франция
  • 11:00
    Брегът на акулите
  • 11:55
    Нашествениците: Изпълзяха отдолу
Пълна програма
  • 08:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Преселение" - документална поредица, еп. 5
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:25
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:55
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 12:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:30
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 11:00
    България от край до край 4 /7 епизод/п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 09:30
    Непозната земя /избрано/п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 11:00
    Малки истории /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 09:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    The New Scooby-Doo Movies
Пълна програма
  • 07:30
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.17-19
  • 10:30
    "Птица върху жица" - комедия, екшън, приключенски (САЩ,1990), режисьор - Джон Бадъм, актьори -  Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадайн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др.
  • 12:45
    "Самоличността на Борн" -  екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия  2002), режисьор - Дъг Лаймън, актьори - Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп.4,5
Пълна програма
  • 07:45
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
  • 10:00
    "Споделено" - комедия (САЩ, 2013), режисьор -Никол Холофсенър, актьори - Джулия Луис-Драйфус, Лени Лофтин, Джесика Сент Клер, Кристофър Никълъс Смит, Трейси Феъруей, Тони Колет, Джеймс Гандолфини и др.
  • 12:00
    "Всичко ке обърка" - комедия (Франция, 2015), режисьори - Никола Бенаму, Филип Лашо, актьори - Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дезаня, Тарек Будали и др.
  • 14:00
    "Контрабанда" - трилър, екшън, драма, криминален ( САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Марк Уолбърг, Джовани Рибизи, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Робърт Уолбърг, Лукас Хаас, Джейсън Мичел, Пол ЛеБланк и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 10:00
    Премиера: "Закуска при татко" - комедия (Русия, 2016), режисьор - Мария Кравченко, актьори - Юлиана Кошкина, Анна Рудницкая, Юри Колоколников, Полина Максимова и др.
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:22
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:40
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 10:20
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
  • 10:50
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 12:30
    "Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 11:00
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 12:30
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
  • 14:15
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
Пълна програма
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Любовта на живота ми" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Трима бащи и един син" - романтичен филм с уч. на Джулия Малик, Хайко Рупрехт, Матиас Сизинг, Гила вон Вайтерсхаузен, Фин Фибиг, Юрген Хауг и др.
Пълна програма
  • 09:50
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 10:50
    "Героят и страшилището" - екшън с уч. на Чък Норис, Брин Теър, Джефри Крамър, Джак О`Халоран, Стив Джеймс и др. /п/
  • 12:50
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Айк: В навечерието на десанта" - военен с уч. на Том Селек, Джеймс Римар, Тимъти Ботъмс, Ян Мюн, Брус Филипс, Джон Бах и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Строителни постижения: Строежът на хонконгското летище
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: БМВ i8
  • 11:00
    Британски съкровища, американско злато: Спорт и отдих
  • 12:00
    Как са го направили?: Шапки/ Най-дългият пътен тунел в света/ Ловец на змии
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 10:14
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 10:38
    Как са го направили?: Епизод 9
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 09:20
    ТАЙНАТА НА СЛЪНЧЕВАТА КАПКА
  • 10:10
    Наследниците 2
  • 12:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:25
    Коланимация
Пълна програма
  • 09:45
    "Уголемена наука"
  • 10:05
    "Кой е?"
  • 10:10
    "Кой е?"
  • 10:25
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 10:30
    Ключът към успеха
  • 11:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 12:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
  • 10:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал, обзор
  • 11:00
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 09:30
    Суперспорт: Световен шампионат в Мизано
  • 10:00
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
  • 11:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
Пълна програма
  • 09:30
    Дивото зове, сезон 1, еп. 10
  • 10:15
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 2
  • 11:45
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 10:00
    Ловци на къщи
  • 10:30
    Ловци на къщи
  • 11:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 12:25
    Британи Мърфи: Историята на една звезда - игрален филм
Пълна програма
  • 09:10
    Втори шанс - първи сезон
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон
  • 11:10
    Четири жени и едно погребение - седми сезон
  • 12:15
    Четири жени и едно погребение - седми сезон
Пълна програма
  • 08:30
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 10:00
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:30
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 11:55
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
Пълна програма
  • 09:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 10:15
    Империята на Хитлер: планът за след войната, сезон 1, еп. 2
  • 11:05
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
  • 11:50
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 10:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 11:00
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Братята Бандана
Пълна програма
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    КОНЕТЕ
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Риболовен филм – тв поредица
Пълна програма
  • 09:50
    "Ноксу"
  • 10:00
    "Аниманималс"
  • 10:15
    "Попълс"
  • 11:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева /п/
  • 11:15
    ТОП ШОП
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 08:25
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джоузеф Кампанела, Тери Копли.
  • 10:10
    "Сладко отмъщение" - екшън / приключенски със Сал Ланди, Мишел Литъл.
  • 11:30
    "Бягащ до смърт" - екшън / комедия с Грегъри Хайнс, Били Кристъл.
  • 13:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
Пълна програма
  • 09:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:00
    FUN CUP UK CHAMPIONSHIP
  • 11:30
    MOBIL 1 THE GRID
Пълна програма
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    MTV ънпългд: "Бифи Клайро"
  • 12:00
    MTV пита Ед Шийрън
Пълна програма
  • 09:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 10:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 11:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 09:00
    100% Anthems!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:10
    Приключение в Юнан с Найджъл Марвин
  • 10:00
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 1
  • 10:50
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
  • 11:40
    Приключения сред китове с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Brain Games 3, еп. 18
  • 10:05
    Brain Games 3, еп. 19
  • 10:30
    Brain Games 3, еп. 20
  • 11:00
    Мегаструктури, еп. 2
Пълна програма
  • 09:50
    Най-чудатите твари в света, еп. 1
  • 10:40
    Най-чудатите твари в света, еп. 2
  • 11:25
    Най-чудатите твари в света, еп. 3
  • 12:15
    Смърт, смут и сурикати, еп. 2
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 35-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Висшата лига - Дарби Каунти - Евертън (2001-02), повторение
Пълна програма
  • 09:40
    "Слово на пастора"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:10
    "Ирина Мирошниченко. "Знам какво е това любов"
  • 11:10
    "Теория на заговора"
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:55
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:20
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 08:50
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:50
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "В капана на подозренията - специално"
  • 16:45
    "25-те най-невероятни истории в света - шоу
Пълна програма
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 14:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 15:10
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 09:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 09:55
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 10:20
    Grizzy & die Lemminge
  • 11:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 12:00
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 08:30
    Меси-Документален, Испания /2014,Режисьор: Алекс де ла Иглесия,С участието на Марадона, Сезар Луис Меноти, Хорхе Валдано, Жерар Пике, Йохан Кройф и др.,
  • 10:30
    Границата-документален филм на Елена Йончева
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 09:00
    Devedeset dana za ven?anje: Носталгия
  • 10:00
    Devedeset dana za ven?anje: Светлини, камера, драма
  • 11:00
    Devedeset dana za ven?anje: Не ме притискай
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 8
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Пътуване през пролетта
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:50
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 10:40
    Пътят към Невърленд, Великобритания, САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 12:20
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 14:30
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
Пълна програма
  • 09:00
    "Кралския живот на принц Уилям" - документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Сал Ракели - Небесните цивилизации" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване
  • 11:20
    Спести с Джейми - втори сезон
  • 12:15
    В света на Хестън - първи сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Съботен саундтрак
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
Пълна програма
  • 06:50
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче-котка-мишка" - журнал за домашните любимци
Пълна програма
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    "Червената кралица" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 09:45
    Всичко е под контрол - първи сезон
  • 10:05
    Чък за късмет - игрален филм
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 12 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 2041 и 2042 еп.
  • 11:10
    "Суперхирургия" - 2 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 4 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
Пълна програма
  • 09:55
    В поисках лосося
  • 10:25
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 10:40
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:05
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 09:45
    "Първият рицар" - приключенски филм с уч. на Шон Конъри, Ричард Гиър, Джулиа Ормонд, Бен Крос, Лиъм Кънингам, Джон Гилгуд, Колин Маккормак и др., /п/
  • 12:30
    "Хвани и пусни" - романтична драма с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Сам Йегър, Джулиет Луис, Фиона Шау и др., /п/
  • 14:50
    "Когато играта е от най-голямо значение" - драма с уч. на Джим Кавийзъл, Майкъл Чиклис, Александър Лудвиг, Лора Дърн, Матю Дадарио, Кланси Браун и др., /п/
  • 17:20
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 5 епизода, /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Texas
  • 10:00
    Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 10:45
    Cake Boss: Camp Carlo's
  • 11:08
    Cake Boss: Snowed Out
Пълна програма
  • 09:55
    Чин представя удивителната Азия
  • 10:20
    Чин представя удивителната Азия
  • 10:50
    Европейската обиколка на Гай и Хънтър
  • 11:20
    Европейската обиколка на Гай и Хънтър
Пълна програма
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
  • 10:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание във Вила Реал, обзор
  • 11:00
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 08:30
    "Щъркели", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Никълъс Столър, Дъг Суитланд, [0+]
  • 10:00
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 10:30
    "Петна от трева", драма, САЩ, 2017; реж. Кайл Виламовски, с Тaй Шеридан, Кeйтлин Дивър, Остин Ейбрамс, Паула Малкъмсън, Бо Мирчоф, [12+]
  • 11:55
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 09:30
    The Lion Guard
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
  • 11:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 09:10
    Спорни убийства: Съперници в любовта
  • 10:05
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 11:00
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 11:55
    Шест степени на престъпление: Смъртоносно шофиране
Пълна програма
  • 09:45
    Top 11: Germany
  • 10:10
    The Truth About...: Football Rivals
  • 10:40
    Football Headliners: Julian Draxler
  • 11:05
    Top 11: Argentina
Пълна програма
  • 09:45
    Gun Stories
  • 10:05
    Gun Stories
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 10:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 11:00
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
  • 12:00
    С камиони през Америка в нощта: Братята Бандана
Пълна програма
  • 09:30
    Brain Games 3, еп. 20
  • 10:00
    Мегаструктури, еп. 2
  • 11:00
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 12:00
    Магистрала през ада, еп. 10
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Мястото БГ" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 13, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 14, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:25
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 45, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 09:35
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 10:30
    Първите 48 часа: Моментна снимка
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийство чрез поща: Кийт Котингам
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
Пълна програма
  • 09:10
    Вътрешният път
  • 11:10
    Нощта, в която всичко свърши
  • 13:05
    Зад кулисите
  • 15:20
    Лицето на любовта
Пълна програма
  • 09:40
    "Слово пастыря"
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
  • 10:10
    "Ирина Мирошниченко. "Я знаю, что такое любовь" (12+)
  • 11:10
    "Теория заговора" (16+)
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 13:00
    Шоб я так ел
Пълна програма
  • 09:45
    "Новото робство" - документален филм /6 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: За марлин и паламуд в Егейско море" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:49
    Tiny Dancer (18+)
  • 10:13
    A Dick Before Divorce (18+)
  • 10:35
    Latina Gets Facial In Laundromat (18+)
  • 11:00
    Banana Split (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Чави Прието в Ла Лига" - спортно предаване
  • 10:00
    Тенис: Таро Даниел - Жереми Шарди (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 12:45
    Тенис: Малек Джазири - Ласло Джере (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Маклаклън/Монро - Инглот/Линдстед (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 08:30
    Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
  • 10:30
    Франция - Белгия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
  • 13:00
    Хърватия - Англия - полуфинална среща на световното първенство по футбол
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Акценти
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 14
  • 10:00
    GLOBETROTTER - IRONBOUND NEWARK
  • 10:30
    GLOBETROTTER - JAMAICA
  • 11:00
    CONNEXIONS - BRAND POWER
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 09:30
    Built To Shred
  • 10:00
    World of X Games 2015
  • 10:30
    Occ-Cast
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Раните на Бруно (Episode 3)
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 201 (Episode 1)
Пълна програма
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Музеите на Америка" - документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 09:30
    Die Entfuhrung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
  • 12:17
    The Sleeping Beauty by Nacho Duato and the Staatsballet Berlin
  • 13:30
    The Sleeping Beauty by Nacho Duato and the Staatsballet Berlin
  • 15:31
    The Nutcracker by Vasily Medvedev & Yuri Burlaka
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Вадуц - Левски, първи мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 33-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Головете на сезона в Първа професионална лига" (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 08:50
    Тенис: Хьон Чун - Матиас Бахингер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Мария Сакари - Аранча Рус (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I четвъртфинал, повторение)
  • 13:55
    Тенис: Полона Херцог - Светлана Кузнецова (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: АФК Борнемут - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Спортен риболов: Fish O’Mania 2018, директно
Пълна програма
  • 09:10
    Спорни убийства: Съперници в любовта
  • 10:05
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 11:00
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 11:55
    Шест степени на престъпление: Смъртоносно шофиране
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 09:00
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 10:40
    "Колите 3", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 12:20
    "Южнячки", драма, САЩ, 2011; реж. Тейт Тейлър, с Емма Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн, [12+]
  • 14:45
    "Дестинация - Русия 2018 I, 1 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
Пълна програма
  • 09:50
    "Наследници І, 6 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Андрей Парек, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 10:50
    "Семейство Даръл IІІ, 1 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 11:40
    "Известни и влюбени І, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Тоуния МакКернан, Мигел Артета, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]
  • 12:20
    "Игра на тронове V, 1 еп. - Предстоящите войни", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Майкъл Словис, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 09:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 10:50
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:55
    Новини
  • 12:05
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 11:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 09:40
    Уоликазам!
  • 10:00
    Уоликазам!
  • 10:30
    Веселата Веси
  • 10:55
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:50
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
  • 10:20
    Менцел се среща с ...
  • 10:50
    Истински чудеса
  • 11:05
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 14, Испания, исторически/драма, 2013
  • 10:25
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 15, Испания, исторически/драма, 2013
  • 11:10
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 16, Испания, исторически/драма, 2013
  • 11:55
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 17, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 08:50
    На Кайманите
  • 10:20
    Фин
  • 11:50
    Войната в "Роял палас"
  • 13:35
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 09:05
    Кречетало
  • 10:25
    Детегледачът-футболист
  • 12:00
    Марко Поло, част 1
  • 13:30
    Марко Поло, част 2
Пълна програма
  • 09:45
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 11:00
    Писмо до краля
  • 12:50
    Магическо сребро 2: Големият студ
  • 14:15
    "Канейдиънс" завинаги
Пълна програма
  • 09:35
    How To Dance In Ohio
  • 11:00
    Movie Talk
  • 11:30
    Bobby Sands: 66 Days
  • 13:20
    Ghosts (2006)
Пълна програма
  • 09:00
    Orchard Enterprises Films 4: Chasing the Storm 2
  • 10:00
    World Surf League 2017
  • 11:00
    The Outdoor Sports Show S18
  • 11:30
    G Series Ice Race 2018
Пълна програма

Сериали

RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
bTV Lady 10:00
"Сърцето на града" - сериал
National Geographic HD 10:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
bTV Action 10:00
"Луцифер" - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}