ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Булката беглец игрален филм /САЩ, 1999г./, режисьор Гари Маршал, в ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джоан Кюсак, Рита Уилсън и др.
  • 22:45
    По света и у нас
  • 23:00
    Студио Х: Открадната съдба игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джордж Ейшбеймър, в ролите: Ерин Карплък, Локлин Мънро, Джейми Лунър и др. (12)
Пълна програма
  • 20:00
    "Фалстарт" - комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Том Дей, актьори - Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта,  Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др.
  • 22:00
    "Ергенският запой, част 3" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Внедрени в час 2" - с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Питър Стормеър, Амбър Стивънс и др.
  • 22:15
    "Царството на Огъня" - с уч. на Матю Макконахи, Джерард Бътлър, Изабела Скорупко, Крисчън Бейл и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:00
    Черни коне - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Истинската Бразилия - док. поредица на Bloomberg
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Вяра във финансите - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Профилиране; сезон 8, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2018
  • 23:15
    Ханибал; сезон 3, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:10
    Зоологическата градина в Бронкс: Мечките са си мечки
  • 21:05
    Австралийските национални паркове: Какаду
  • 22:00
    Спасители на ЖИВОТни: Любимото шимпанзе на Естел
  • 22:55
    Жив съм: Пазители
Пълна програма
  • 20:10
    "Светлините на града" - игрален филм
  • 21:30
    "Разказ за една истинска българка"- документален филм
  • 21:45
    Интервю
  • 22:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 16:05
    Спортна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Разбирате ли от майтап?" - шоу
Пълна програма
  • 20:45
    Млъкни и ме целуни игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Гари Брокет, в ролите: Кристофър Даниъл Барнс, Кристин Ричардсън, Криста Алън и др.
  • 22:25
    Добър ден с БНТ 2 /избрано/п/
  • 23:25
    Геният сериен тв филм /2 епизод/п/
Пълна програма
  • 20:45
    Wacky Races
  • 20:56
    Wacky Races
  • 21:10
    New Looney Tunes
  • 21:15
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 19:00
    "Сърцето на дракона: Силата на огъня" - фентъзи (САЩ, 2017), режисьор - Патрик Сивърен, актьори - Патрик Стюарт, Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Пропукване" - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор - Грегъри Хоблит, актьори - Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др.
  • 21:00
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
  • 22:45
    Премиера в Cinema X: "13 гряха" - ужаси, трилър (САЩ, 2014), режисьор - Даниел Стам, актьори - Марк Уебър, Девън Грайа, Том Боуер, Ричи Монгомъри, Прюит Тейлър Винс, Рон Пърлман и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Полицейска академия 7: Мисия Москва" - комедия, криминален (САЩ, 1994), режисьор - Алън Метърн, актьори - Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит и др.
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1, еп. 52
  • 22:30
    "Версай" - сериал, с.1, еп. 7
  • 23:30
    "Друговремец" - сериал , с.2, еп. 9
Пълна програма
  • 20:40
    Анджело е върхът
  • 20:51
    Анджело е върхът
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:20
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 21:00
    "Патрик Мелроуз I, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 22:05
    "Случаите на Корморан Страйк І, 7 еп. - В служба на злото, втора част", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Чарлс Стъридж, с Том Бърк, Холидей Грейнджър, Кър Логан, Килиън Скот, Наташа О'Кийф, [18+]
  • 23:05
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 21:30
    "Всичко, което ни разделя", трилър - драма, Франция, 2017; реж. Тиери Клифа, с Катрин Деньов, Даян Крюгер, Некфу, Никола Дювашел, Себастиан Убани, [18+]
  • 23:10
    "Горчива жътва (2016)", романтична драма, Канада, 2017; реж. Джордж Мендълък, с Макс Айрънс, Саманта Баркс, Бари Пепър, Теймър Хасан, Терънс Стамп, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Inside the Middle East
  • 21:00
    CNN Newsroom
  • 21:30
    TBD
  • 22:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Неугасваща любов" - романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
  • 22:00
    "Трима бащи и един син" - романтичен филм с уч. на Джулия Малик, Хайко Рупрехт, Матиас Сизинг, Гила вон Вайтерсхаузен, Фин Фибиг, Юрген Хауг и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Следващите три дни" - криминален с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др.
  • 22:40
    "Дони Браско" - криминален с уч. на Ал Пачино, Джони Деп, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, Ан Хечи, Робрт Миано и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Ловци на митове: Легенди за гейзера
  • 21:00
    Що за цена?: Епизод 4
  • 22:00
    Бързи и шумни: Бас се завръща
  • 23:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 5
Пълна програма
  • 20:20
    Опасно за живота: Постижение
  • 21:10
    Силиконовата долина: Неразказаната история: Щастливи случайности
  • 22:00
    Как се прави...: Кожени топки, палетни колички
  • 22:25
    Как се прави...: Колелца за скейтборд, баклава
Пълна програма
  • 20:30
    Хаш две о
  • 21:00
    Хаш две о
  • 21:30
    Най-добри приятели завинаги!
  • 22:00
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • 20:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 21:00
    "Последен шанс да видим"
  • 22:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 23:00
    "Последен шанс да видим"
Пълна програма
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Веществени доказателства - 11 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап, обзор
  • 21:45
    Формула Е: Квалификация в Ню Йорк
  • 22:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, директно
  • 23:40
    Новини
Пълна програма
  • 20:45
    Формула Е: Квалификация в Ню Йорк
  • 21:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 22:10
    Новини
  • 22:15
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 21:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 22:00
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 22:40
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 20:20
    Monster Jam
  • 21:10
    Monster Jam
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Помощ след ремонт
  • 21:00
    Ловци на острови
  • 21:30
    Ловци на острови
  • 22:00
    Живот в чужбина
Пълна програма
  • 19:00
    "Ако имах криле" - игрален филм
  • 21:00
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 22:00
    Наръчник за разведени - трети сезон
  • 22:55
    Игра на лъжи - втори сезон
Пълна програма
  • 20:05
    Лас Вегас - пети сезон
  • 21:00
    "Частни детективи" - първи сезон
  • 22:00
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон
  • 22:55
    Агенция "Рош" - първи сезон
Пълна програма
  • 19:20
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 21:00
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 23:05
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
Пълна програма
  • 20:05
    37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Нашата световна война, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Истинският доктор Живаго
  • 23:00
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 20:30
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 21:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 22:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
Пълна програма
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    КОНЕТЕ
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 21:00
    "Попълс"
  • 21:45
    " Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 21:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 20:30
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 21:00
    Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 19:55
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
  • 21:30
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
  • 23:00
    "Проповедникът 2.1" - сериал
  • 23:45
    "Проповедникът 2.2" - сериал
Пълна програма
  • 20:30
    FUN CUP UK CHAMPIONSHIP
  • 21:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 21:30
    FLAT OUT
  • 22:00
    ON THE MOVE TO SILK WAY
Пълна програма
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
  • 23:00
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 18:00
    The 50 Biggest Hits of 2018 So Far
  • 22:00
    David Guetta: World Stage
  • 22:45
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 23:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 20:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
  • 21:35
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 2
  • 22:30
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 19
  • 23:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 20
Пълна програма
  • 19:55
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
  • 22:10
    Историята на принц Хари: Четири кралски сватби, еп. 1
  • 23:10
    Операция Кралска сватба, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Националните паркове на Америка (Компилации), еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 11
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Брентфорд - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, повторение
  • 23:15
    Класика от Висшата лига - Уигън Атлетик - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 23:45
    Класика от Висшата лига - Челси - Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04), повторение
Пълна програма
  • 19:15
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
  • 23:00
    За СП по футбол. Гала-концерт на звезди от световната опера. На живо от Болшой театър
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 22:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Репортерката: Уиски, танго, фокстрот" - комедия, U, 2016
  • 23:30
    "Перфектен ден" - драма, Е, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 21:00
    Ауто Мотор Шоу
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:05
    "Животът: хора, моменти, истории" - журнал
  • 21:15
    "Най-страхотните тв моменти в света 2/2" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Хотел Трансилвания" - анимация, U, 2012
  • 23:00
    "От ада" - трилър, U, 2001
Пълна програма
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
  • 22:30
    Новини. Прогноза за времето. Другата история /повторение/
  • 23:00
    Класическа музика
  • 23:30
    "Телевизионен форум" с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Alf
  • 21:45
    Alf
  • 22:15
    Alf
Пълна програма
  • 19:30
    Възмездие-игрален филм-Испания, 2014 г.
  • 21:30
    Магията Златоград -документален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    50 нюанса любов - Епизод 3 -Предаване на Теледемиа
Пълна програма
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 6: втора част
  • 21:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни се отдава на спомени
  • 22:00
    Истината за синдрома на Турет
  • 23:00
    Да спасим хотела: Клактън он Сий
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 21:00
    Национален музей Боянска Черква
  • 21:30
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 22:00
    Казанлъшка гробница
Пълна програма
  • 20:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 20:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 21:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 21:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 19:50
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 21:30
    Пичове за пример, Германия,САЩ, комедия, 2008
  • 23:05
    40-годишният девственик, САЩ, комедия/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване
  • 21:00
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 21:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 18:00
    Летни хитове от 2010+: Топ 50
  • 21:30
    Съботно нощно парти
Пълна програма
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 20:10
    "Бебета животни: сладки и диви" - доку-поредица
  • 21:15
    "Джон Картър: Между два свята" - приключенски / фантастика / екшън, САЩ, 2012
  • 23:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Документален филм /п/
  • 21:00
    Екология
  • 21:30
    "Младост" - трагикомедия, Италия/ Франция/ Швейцария/ Великобритания, режисьор Паоло Сорентино, участват: Майкъл Кейн, Харви Кайтел, Рейчъл Вайс, Пол Дано, Джейн Фонда
Пълна програма
  • 19:30
    Кога ще пристигнем? - игрален филм
  • 21:30
    Паранормално - първи сезон
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
  • 22:55
    911 - първи сезон
Пълна програма
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 21:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 19:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 12 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 4 еп.
  • 22:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 4 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни " - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Кариера
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Сомы Европы
  • 20:55
    Спиннинг на камских просторах
  • 21:25
    В поисках лосося
  • 21:50
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Мисията невъзможна 2" - екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 20:30
    How the Universe Works: Stars
  • 21:15
    Invent It Rich: Catch Me If You Can
  • 22:00
    Cake Boss: Camp Carlo's
  • 22:23
    Cake Boss: Snowed Out
Пълна програма
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Големият проект на Гай
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Като Вещиците
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап, обзор
  • 21:45
    Формула Е: Квалификация в Ню Йорк
  • 22:15
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, директно
  • 23:40
    Новини
Пълна програма
  • 19:20
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 21:00
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 23:05
    "Възвишение", комедийна драма, България, 2017; реж. Виктор Божинов, с Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    P-King Duckling
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Като Вещиците
  • 21:20
    Като Вещиците
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:10
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 21:05
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
  • 22:00
    Убийства в тресавището: Смъртоносен улов
  • 22:55
    Най-лошият ти кошмар: Той е там
Пълна програма
  • 20:40
    Top 11: Germany
  • 21:05
    The Truth About...: Football Rivals
  • 21:30
    Football Headliners: Julian Draxler
  • 22:00
    The Truth About...: Thierry Henry
Пълна програма
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 21:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:30
    На лов за автомобили: Шантав мотоциклет
  • 21:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 22:00
    Военноморските тюлени: Тайните бойци на Америка: Втора част
Пълна програма
  • 18:55
    Даяна: Нейната история, с нейните думи, еп. 1
  • 21:10
    Историята на принц Хари: Четири кралски сватби, еп. 1
  • 22:10
    Операция Кралска сватба, еп. 1
  • 23:05
    Историята на принц Хари: Четири кралски сватби, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Фалстарт" - комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор - Том Дей, актьори - Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта,  Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др.
  • 22:00
    "Ергенският запой, част 3" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Тод Филипс, актьори - Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 15, приключенски, САЩ, 2001
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 16, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:00
    Борба за живот; екшън, Хонконг, 1981
  • 23:55
    Лунен меч и Нефритен лъв; екшън, драма, Тайван, 1977
Пълна програма
  • 19:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 40, драма, мистерия, 2014
  • 20:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 41, драма, мистерия, 2014
  • 22:00
    Друговремец; сезон 2, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 23:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 44, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Извън закона
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Осъденият на смърт идва
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Матю Майлат
  • 23:00
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
Пълна програма
  • 19:05
    Мозъчно сътресение
  • 21:00
    Любовници
  • 23:10
    Наемен убиец
Пълна програма
  • 19:15
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 23:00
    К Чемпионату мира по футболу. Гала-концерт звезд мировой оперы. Трансляция из Большого театра
Пълна програма
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 20:50
    "Дежа вю" - метъл-балет /2 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм
  • 22:00
    "Фолклорна дъга": "Капански шевици" /1 част
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Счастье по договору. Х/ф
Пълна програма
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:41
    Priya's Private Pounding (18+)
  • 21:03
    Stranded Stepmom (18+)
  • 21:25
    A Little Cleavage Goes A Long Way (18+)
  • 21:41
    Anissa Kate: C.E.Ohhh! (18+)
Пълна програма
  • 20:50
    Тенис: Елизе Мертенс - Су Уей Хсиех (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 22:00
    Тенис: Елис Мертенс - Айла Томлянович (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Седмичен обзор
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:00
    I'M IN A BAND
  • 21:00
    CHINA, A TIMELESS COUNTRY PT. 2
  • 22:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 23:00
    SMALL CAMS, BIG BEASTS
Пълна програма
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 20:30
    Occ-Cast
  • 21:00
    Thrillbillies
  • 21:30
    Thrillbillies
  • 22:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 20:40
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 21:30
    Истинската война на тронове (Series 1): Обявена е война (Episode 1)
  • 22:15
    Рим: империя без предел (Series 1): Завоеватели (Episode 1)
  • 23:20
    Забранена история (Series 5): Истината за историческия Исус (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 19:59
    Young Peoples Concerts: What is a Melody?
  • 20:54
    InterMezzo
  • 21:30
    Macbeth by Verdi at the Royal Opera House
Пълна програма
  • 20:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:30
    "Лионел Меси: Голмайстор на сезона в Ла Лига" - спортно предаване
  • 21:00
    "Новите в Ла Лига" - спортно предаване
  • 22:00
    Футбол: Испания - Колумбия (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 11- епизод, повторение
  • 21:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 28-и епизод, повторение
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Сити - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 21:05
    Тук живее злото: Той беше моя сбъдната мечта
  • 22:00
    Убийства в тресавището: Смъртоносен улов
  • 22:55
    Най-лошият ти кошмар: Той е там
Пълна програма
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 22:15
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 23:50
    "Ответен удар V, 6 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Дебс Патърсън, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
Пълна програма
  • 20:20
    "Западен свят ІІ, 1 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 21:25
    "Западен свят ІІ, 2 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Винченцо Натали, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 22:25
    "Западен свят ІІ, 3 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Ричард Луис, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 23:20
    "Западен свят ІІ, 4 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Лиса Джойс, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
Пълна програма
  • 19:00
    Волейбол: Лига на нациите
  • 21:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 17:00
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 22:30
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:05
    Уоликазам!
  • 21:35
    Дора и приятели
  • 22:05
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 20:40
    ЕП на FIA по камионни състезания
  • 21:05
    Бърза обиколка
  • 21:35
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 22:05
    1886 - Легенди на автомобилната култура: VW
Пълна програма
  • 20:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 21:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 22:00
    Блудници, сезон 1, еп. 6, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 22:45
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 4, Германия, 2017
Пълна програма
  • 19:35
    Театър "Шансония"
  • 21:35
    Как го правят, еп.5
  • 22:00
    Терористът сред нас
  • 23:30
    Кървава книга
Пълна програма
  • 20:35
    Първа песен
  • 22:00
    Това е Англия '86
  • 22:55
    Хромофобия
Пълна програма
  • 20:20
    Винаги ще те чакам
  • 22:00
    Неустоима
  • 22:40
    Неустоима
  • 23:20
    Ерата на Кали
Пълна програма
  • 20:15
    Uncertain Terms
  • 21:25
    White Lies (2013)
  • 23:00
    3 Backyards
Пълна програма
  • 20:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 21:00
    FISE World Series 2017
  • 21:30
    Orchard Enterprises Films 4: Chasing the Storm 2
  • 22:30
    World Surf League 2017
Пълна програма

Сериали

AXN Black 20:55
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
Viasat Nature 20:55
Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
AXN 21:00
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
AXN White 21:00
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Eurosport 2 21:00
Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
BNT 3 21:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 21:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:55
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 21:00
Последните номади на Европа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 21:00
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
AXN White 21:00
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
Cinemax 21:00
"Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}