ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 10:30
    Среднощен жребец игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Уилям Диър, в ролите: Крис Кристофърсън, Джодел Ферланд, Ейприл Телек и др.
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 10:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 11:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 12:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 14, криминален, екшън, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Мисия на милосърдие
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Разрушение
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Спасяването на Тиа Торес
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Изпитание с огън
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна вяра и култура
  • 10:45
    Девета атакистка среща, репортаж
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервю
Пълна програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Пресклуб
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:30
    Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 10:00
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:30
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 09:30
    България от край до край 3 /8 епизод/п/
  • 10:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 09:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Alpha and Omega 6: Dino Digs
Пълна програма
  • 07:30
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.20-22
  • 10:30
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
  • 12:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп. 6,7
Пълна програма
  • 07:45
    "Лора от сутрин до вечер" - драма (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др.
  • 10:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
  • 12:00
    "Това не си ти" - драма (САЩ, 2014) , режисьор - Джордж К. Улф, актьори - Хилари Суонк, Ейми Росъм, Джош Дюамел, Стефани Беатриз, Джейсън Ритър, Джулиан МакМеан и др.
  • 14:30
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 10:00
    "Полицейска академия 7: Мисия Москва" - комедия, криминален (САЩ, 1994), режисьор - Алън Метърн, актьори - Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит и др.
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    "Приятели" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:20
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 09:00
    "Шест дни, седем нощи", приключенска комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 10:45
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 12:20
    "Театърът представя ІV - Супергений!", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Джон Хендерсън, с Кевин Елдън, Джони Вегас, [12+]
  • 12:40
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
Пълна програма
  • 08:50
    "Живот и нищо друго", драма, Испания, 2017; реж. Антонио Менедес Еспарца, с Андрю Блейкингтън, Реджина Уилямс, Робърт Уилямс, Рай'Низия Чембърс, [12+]
  • 10:45
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 12:20
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 14:10
    "Акушерката", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мартин Прово, с Катрин Фрот, Катрин Деньов, Оливие Гурме, Куентин Долмайър, Милен Дьомонжо, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Ревност и съмнения" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Моят танц на Бродуей" - романтичен филм с уч. на Дани Корбо, Сони Корбо, Камерън Франсис, Сара Харман, Уолтър Крайе, Чарли Мини, Тайрън Рикетс и др.
Пълна програма
  • 09:40
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 10:45
    "Доставчикът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Елиза Бенет, Лина Хийди, Ралф Браун, Чарлз Денс и др. /п/
  • 12:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:20
    "Следващите три дни" - криминален с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др. /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Воксхол Нова - първа част
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Суперизпълнение GT40
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Необичайни обекти
Пълна програма
  • 09:50
    Какво може да се обърка?: Царете на хаоса
  • 10:38
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 11:26
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 11:50
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:10
    Приключенията на Рапунцел и разбойника: Кралица за един ден
  • 11:00
    Елена и тайната на Авалор
  • 12:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 09:45
    "Уголемена наука"
  • 10:05
    "Кой е?"
  • 10:10
    "Кой е?"
  • 10:20
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:45
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 12:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Трето състезание в Словакия, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 10:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 12:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 09:35
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2
  • 10:25
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 3
  • 11:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 1
  • 12:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:30
    Нова къща, нов живот
  • 10:00
    Карибски живот
  • 10:30
    Карибски живот
  • 11:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 12:20
    "Ако имах криле" - игрален филм
Пълна програма
  • 09:10
    Престъпна природа - трети сезон
  • 10:10
    Късметлията - първи сезон
  • 11:10
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
  • 13:20
    Д-р Розууд - първи сезон
Пълна програма
  • 09:20
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 10:45
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 12:25
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 14:25
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
Пълна програма
  • 09:00
    Селцето, сезон 1, еп. 2
  • 10:00
    37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 3
  • 10:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 5
  • 11:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 10:00
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 11:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Монте Казино
Пълна програма
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 80 еп. /п/
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 09:50
    "Ноксу"
  • 10:00
    "Аниманималс"
  • 10:15
    "Попълс"
  • 11:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:00
    "Модна фиеста Албена 2018"
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:55
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
  • 11:00
    "В света на кино фантастиката 2" - документална поредица
  • 11:45
    "Човекът от Ла Манча" - мюзикъл / драма с Питър О’Туул, София Лорен.
  • 13:50
    "Ще закъснеем за вечеря" - комедия с Питър Бъргман, Браян Уимър.
Пълна програма
  • 09:30
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 10:30
    IRISH RALLYING
  • 11:00
    BISHOP GARAGE
  • 11:30
    LE MANS CLASSIC REPEAT
Пълна програма
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    MTV пита Камила Кабело
  • 11:30
    MTV представя варна 2017
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2013
  • 10:00
    Collaborations Of The '10s: MTV...
  • 14:00
    MTV Asks Camila Cabello
  • 14:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 10:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
  • 10:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 11:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:00
    Роден на пътя, еп. 3
  • 10:00
    Роден на пътя, еп. 4
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 27
  • 11:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 28
Пълна програма
  • 09:50
    Дивата Русия, еп. 1
  • 10:40
    Дивата Русия, еп. 3
  • 11:25
    Ледена мечка, еп. 1
  • 12:15
    Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Кардиф Сити - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:20
    Премиера. "Зинаида Кириенко. "В киното доста се настрадах"
  • 11:15
    "Честна дума"
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:10
    "Треньорът Картър" - спортен филм, U, 2005
  • 14:50
    "Хайде да сме ченгета" - екшън комедия, U, 2014
  • 16:40
    "Играта на Ендър" - фантастика / екшън, U, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 08:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:00
    "Най-страхотните тв моменти в света 2/2" - шоу
  • 15:45
    "Търси се снаха: Новите синове" - реалити
  • 16:45
    "100-те най-зрелищни моменти пред камера на живо" - шоу
Пълна програма
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 12:00
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 14:00
    "Автомобилизъм: DTM "
  • 15:55
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:55
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 10:20
    Grizzy & die Lemminge
  • 10:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа-Уловени мигове с никола Колев
  • 11:00
    50 нюанса любов - Епизод 3- Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Том Круз
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Здравословно хранене
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Бети Джо и Сюзън
  • 12:00
    В търсене на още една жена: Епизод 5
  • 13:00
    Devedeset dana za ven?anje: Devoja?ki bluz
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Есен в Боженци
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 09:10
    Синьо увлечение, 2002
  • 10:50
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
  • 12:40
    Изкуплението Шоушенк, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 15:00
    Ейс Вентура: Зоодетектив, САЩ, комедия, 1994
Пълна програма
  • 09:30
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратък документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Защо вярваме, че Земята е плоска?" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване
  • 11:20
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване
  • 12:15
    В света на Хестън - първи сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Летни хитове от 2010+: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    "Жо" - сериен филм /п/ /
Пълна програма
  • 09:45
    Всичко е под контрол - втори сезон
  • 10:05
    Кроманьонецът - игрален филм
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 13 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 2043 и 2044 еп.
  • 11:10
    "Суперхирургия" - 3 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 5 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 09:25
    Спиннинг на камских просторах
  • 09:55
    Поплавочный практикум
  • 10:20
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 10:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 09:00
    "Герoичната шесторка" - анимационен филм
  • 11:00
    "Перфектният мъж" - романтична комедия с уч. на Хилари Дъф, Хедър Локлиър, Крис Нот, Майк О`Мейли, Бен Фелдман, Каролин Риа, Ванеса Ленгинс и др., /п/
  • 13:10
    "Внедрени в час 2" - екшън-комедия с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Питър Стормаер, Айс Кюб, Амбър Стивънс, Дейв Франко и др., /п/
  • 15:30
    "Мисията невъзможна 2" - екшън с уч. на Том Круз, Танди Нютън, Дъгрей Скот, Винг Реймс, Ричард Роксбърг и др., /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Must Love Cats: Episode 8
  • 10:00
    Must Love Cats: Episode 9
  • 10:45
    How the Earth Works: Will Iceland Poison the Skies?
  • 11:30
    How the Earth Works: Asteroid Armageddon
Пълна програма
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:45
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 12:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Трето състезание в Словакия, директно
Пълна програма
  • 09:20
    "Всички на сърф", анимация, САЩ, 2007; реж. Крис Бък, Аш Бренън, [0+]
  • 10:45
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
  • 12:25
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 14:25
    "Добре дошли у Хартманови", комедия, Германия, 2016; реж. Симон Верховен, със Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц, Палина Рожински, Елиас М'Барек, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    The Lion Guard
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 09:10
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Мистерията на Анна Мария Айлънд
  • 10:05
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Двойна опасност: Аферата от Палм Бийч
  • 11:00
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 11:55
    Почти ми се размина: Камионите
Пълна програма
  • 09:45
    The Truth About...: Thierry Henry
  • 10:11
    Up Close With: Boris Diaw
  • 10:40
    Football Headliners: Cantona
  • 11:05
    Entourage: Lucie Decosse
Пълна програма
  • 09:45
    Gun Stories
  • 10:05
    Gun Stories
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 10:00
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 11:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Монте Казино
Пълна програма
  • 09:00
    Роден на пътя, еп. 4
  • 10:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 27
  • 10:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 28
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 29
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 15, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 16, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 09:35
    Джо Фрост за британските деца убийци: Шарън Кар
  • 10:30
    Г-жа Убийство
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
Пълна програма
  • 09:00
    Най-добри приятелки
  • 10:45
    Идеалният съпруг
  • 12:40
    Облакът АТЛАС
  • 15:50
    Тъмната страна
Пълна програма
  • 09:25
    "Непутевые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
  • 10:20
    Премьера. "Зинаида Кириенко. "Я в кино настрадалась" (12+)
  • 11:15
    "Честное слово" с Юрием Николаевым
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
Пълна програма
  • 09:45
    "По пътеките на Рила" - документален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: На пътя на туната" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:49
    Blue Jeans, Tight Ass (18+)
  • 10:11
    Swallowing Cum Helps Babe's Throat (18+)
  • 10:32
    Fat Camp: Dropping Pounds To Pound Monique (18+)
  • 10:54
    Bounce Her (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
  • 10:00
    Тенис: Айла Томлянович - Александра Крунич (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 11:45
    Тенис: Елизе Мертенс - Су Уей Хсиех (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 12:50
    Тенис: Елис Мертенс - Айла Томлянович (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA International - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 09:45
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /18 епизод/
  • 10:15
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ХІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 11:35
    Световното първенство по футбол Русия 2018 обзорно предаване на ФИФА
  • 12:30
    Световното накратко студийна програма
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Акценти
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 16
  • 10:00
    GLOBETROTTER - JAMNAGAR WILD ASS
  • 10:30
    GLOBETROTTER - KOS AND SYMI
  • 11:00
    IMMORTAL SHADOWS
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:20
    NEW Cold Open
Пълна програма
  • 09:00
    Occ-Cast
  • 10:00
    World of X Games 2015
  • 10:30
    Parko's Perfect Day
  • 11:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 09:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Тревожен и сам (Episode 4)
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 204 (Episode 4)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 205 (Episode 5)
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 2): 206 (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Arias for la Cuzzoni & la Bordoni by Simone Kermes and Vivica Genaux - Gstaad Menuhin Festival
  • 10:57
    Marc Mauillon sings Monteverdi, Ferrari, Cavalli and Merula in Venice
  • 12:07
    InterMezzo
  • 13:30
    Ed Motta at the New Morning
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, повторение
  • 13:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 08:50
    Тенис: Филип Колшрайбер - Миша Зверев (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Дона Векич - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 14:10
    Тенис: Полин Парментие - Ирина-Камелия Бегу (TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Истанбул; WTA International - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Спортен риболов: Fish O’Mania 2018, повторение
  • 13:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 14:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 16:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Мистерията на Анна Мария Айлънд
  • 10:05
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Двойна опасност: Аферата от Палм Бийч
  • 11:00
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 11:55
    Почти ми се размина: Камионите
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 08:25
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 10:10
    "Семейство Даръл IІІ, 1 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 11:00
    "Анна и Кралят", романтична драма, САЩ, 1999; реж. Анди Тенант, с Джоди Фостър, Юн-Фат Чоу, Бай Линг, Том Фелтън, Саид Алви, [12+]
  • 13:25
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 10:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 11:30
    "Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 12:15
    "Младият Шелдън І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Фавро, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    5 върха за 24 часа (образователен филм за спортен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Колоездене: "На колела"
  • 10:35
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:05
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 08:30
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 11:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 09:40
    Дора изследователката
  • 10:30
    Веселата Веси
  • 10:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:40
    Изпитатели
  • 10:00
    Единичен тест
  • 10:05
    Cars 'n' Stripes
  • 10:30
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 09:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 5, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 10:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 11:10
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 11:55
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 09:15
    Синът
  • 11:30
    Бубонаществие
  • 12:55
    Розата на Натали
  • 14:15
    Не се страхувайте: Животът на папа Йоан Павел ІІ
Пълна програма
  • 08:45
    Нова Година
  • 10:15
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 11:45
    Нотите на любовта
  • 13:15
    Хайди
Пълна програма
  • 08:40
    Скаутско приключение
  • 10:05
    Товар за Африка
  • 11:35
    Пистата
  • 13:05
    Детегледачът
Пълна програма
  • 08:30
    The Wolfpack
  • 10:00
    Movie Talk
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Help Us Find Sunil Tripathi
Пълна програма
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 10:00
    Enduro GP S18
  • 10:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}