ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:55
    Капри тв филм /51 епизод/п/
  • 04:50
    Анна Герман тв филм /5 епизод/п/
  • 05:00
    Най-големите музеи в света: Школата на почетния легион в Сен Дени /п/
  • 05:30
    Бразди /най-доброто/п/
Пълна програма
  • 04:00
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 1,2
Пълна програма
  • 03:30
    "3 дни да убиеш" - с уч. на Кевин Костнър, Хейли Стайнфелд, Кони Нилсен, Амбър Хърд, Томас Лемарки и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    VIB /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 03:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 04:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 06:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 03:25
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Торбеста къртица
  • 04:15
    С Ник Бейкър при чудатите животни: Дебелото лори
  • 05:02
    Диви и истински: Герои и ужаси
  • 05:49
    Диви и истински: Кошмарите на майката-природа
Пълна програма
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:05
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Извънредно включване" (п)
Пълна програма
  • 03:10
    "Музика на сърцето" - драма, U, 1999
  • 05:50
    "Панда, горила и ко" - поредица
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:00
    Библиотеката /п/
  • 05:00
    Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:30
    Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /7 епизод/
Пълна програма
  • 04:11
    Miss Moon
  • 04:25
    Miss Moon
  • 04:36
    Miss Moon
  • 04:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 04:00
    "Чистката: Анархия" - ужаси, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Франк Грило, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Кармен Еджого и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:30
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп.20-22
  • 10:30
    "Шпиони: За общото благо" - драма, екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор - Барат Налури, актьори - Майкъл Уайлдмън, Тъпанс Мидълтън, Джофри Стретфилд, Питър Фърт, Елиът Ливи, Матю Уокър, Елиас Габел, Дженифър Ел, Тим Макинърни и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Сайрън, актьори - Кам Хескин, Крис Гиър, Тод Дженсън, Джонатан Фърт и др.
  • 07:45
    "Лора от сутрин до вечер" - драма (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев и др.
  • 10:00
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал
  • 07:30
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:40
    "Чиста кръв", криминален трилър, Мексико, 2016; реж. Ное Сантилан-Лопес, с Ернан Мендоса, Хоакин Косио, Маурисио Аргуелес, Луис Роберто Гусман, Сесар Родригес, [18+]
  • 07:00
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 08:35
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
  • 09:00
    "Шест дни, седем нощи", приключенска комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
Пълна програма
  • 03:05
    "Песента на Шарлът", драма - фентъзи, Канада, 2015; реж. Никълас Хъмфрис, с Иуан Рион, Катeлин Мейджър, Брендън Тейлър, Джеси Фрейзър, Стив Брадли, [18+]
  • 04:35
    "Туин Пийкс (2017) I, 2 част", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Линч, с Кайл МакЛоклан, Мейдчън Еймик, Дейна Ашбрук, Шерил Лий, Еверет МакГил, [18+]
  • 05:10
    "Големият влаков обир", криминален трилър, Великобритания, 1979; реж. Майкъл Кричтън, с Шон Конъри, Доналд Съдърланд, Лесли-Ан Даун, Уейн Слийп, Малкълм Терис, [12+]
  • 07:00
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 05:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 05:30
    Inside Africa
  • 06:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:00
    "Златните обувки" - романтичен филм с уч. на Ерик Робъртс, Джон Рис-Дейвис, Дейвид Делюис, Вивика А. Фокс, Дина Майър, Аедин Минкс и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, сезон 8, 2 епизода
  • 07:00
    "Топ Гиър: Топ провали" - предаване за автомобили
  • 08:15
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 04:00
    Какво може да е това?: Намерихме ли полет 370?
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 181
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Desoto Firedome
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Катерам Севън
Пълна програма
  • 03:48
    Създаването на най-големите...: Най-големите подводни тръби
  • 04:36
    Създаването на най-големите...: Международната космическа станция
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Почти Нова Англия
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Благодаря ти, скъпа
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "В преследване на дълголетието"
  • 04:30
    "В преследване на дълголетието"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
  • 06:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 04:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 05:15
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Второ състезание в Словакия
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
Пълна програма
  • 00:20
    Дроновете, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 03:50
    Liquid Edge
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    MTB Heroes
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Карибски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 04:00
    Хотелско парти - игрален филм
  • 05:35
    Кристела - първи сезон
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:25
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 04:00
    Последните пантери - първи сезон
  • 04:45
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон
  • 05:10
    Късметлията - първи сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
Пълна програма
  • 04:00
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 05:05
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 08:55
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
  • 03:35
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 12
  • 04:20
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
  • 05:15
    Истинският доктор Живаго
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 03:50
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 04:40
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 80 еп. /п/
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 04:05
    "Ура за Хъкъл"
  • 04:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:40
    "Дот"
  • 05:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Коктейл" с Деси Жаблянова /п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:40
    "Електрически мечти" - комедия / фантастика с Максуел Колфийлд, Вирджиния Мадсън.
  • 06:05
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 07:20
    "Интимен кръг" - драма / младежки с Донован Лийч, Джо Пантолиано.
  • 08:55
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 04:05
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 04:30
    MTV Rewind: 2017
  • 06:00
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
  • 06:30
    MTV Asks Anne-Marie
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:55
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 5
  • 04:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 05:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:10
    Мигове от катастрофата, еп. 10
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 7
  • 05:15
    Шифърът на злополуките, еп. 7
  • 05:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Ледена мечка, еп. 1
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 1
  • 05:15
    Необикновената Африка, еп. 6
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 3
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    "Син". Сериен филм
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Филм "Когато дърветата бяха големи"
  • 07:45
    "Смешки. ПИН-код"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:10
    "Тежка категория" - екшън комедия, U, 2012
  • 05:10
    "Вълци" - филм на ужасите, Франция, 2014
  • 06:45
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 07:25
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 03:40
    "Не е моят ден" - комедия / крими, ФРГ, 2014
  • 05:05
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:40
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 08:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 03:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 04:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:25
    "Титаник" - драма / катастрофи, U, 1997
  • 05:20
    "Закрилникът" - екшън филм, U, 2004
  • 06:50
    "Шпигел ТВ" - репортажи
  • 09:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 03:30
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:30
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Луди италиански сватби: Сбогом, Дон Антонио
  • 04:24
    Нещо ново, нещо назаем: Благословия за булката
  • 04:48
    Нещо ново, нещо назаем: Булката и радостта на татко
  • 05:12
    Кралят на тортите: Големият звяр, гафове с брауни и завръщане към сладкарството
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Вятърът, вълните и морето
  • 05:00
    Професия турист - Албания, част 1
  • 05:30
    Старият град Лижианг
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Загадки в музея
  • 05:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:10
    Шумът на върбите, Великобритания, анимационен/семеен, 1995
  • 07:25
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 09:10
    Синьо увлечение, 2002
  • 10:50
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:00
    "Посредници между Земята и Небето" - 7 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 05:30
    "Състезанието на живота им" - 2 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 04:25
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:30
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
Пълна програма
  • 04:00
    Живите мъртви - трети сезон
  • 04:45
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 03:25
    "Денят, в който трябваше да умра" - 5 еп.
  • 04:15
    "Океански патрул" - 12 и 13 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 512 еп.
  • 05:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:55
    В поисках лосося
  • 04:25
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 04:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 05:05
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 00:10
    "В очакване на любовта" - романтична комедия с уч. Рейчъл Билсън, Том Стъридж, Ричард Дженкинс, Матю Дейвис, Скот Мехлович, Блайт Данър, Джейми Кинг, Ники Блонски и др., /п/
  • 05:30
    "В кадър"
  • 06:40
    "В очакване на любовта" - романтична комедия с уч. Рейчъл Билсън, Том Стъридж, Ричард Дженкинс, Матю Дейвис, Скот Мехлович, Блайт Данър, Джейми Кинг, Ники Блонски и др.
  • 09:00
    "Герoичната шесторка" - анимационен филм
Пълна програма
  • 04:00
    Must Love Cats: Episode 5
  • 04:45
    Must Love Cats: Episode 6
  • 05:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Vietnam
  • 06:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Texas
Пълна програма
  • 04:00
    Невероятни сватбени торти
  • 05:00
    Изненади на фермерския пазар
  • 05:30
    Изненади на фермерския пазар
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап
  • 06:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 06:45
    Куриози
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, осми етап
Пълна програма
  • 04:00
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 05:05
    "Хитч", романтична комедия, САЩ, 2005; реж. Анди Тенант, с Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емъри, [12+]
  • 07:00
    "Повторно преброяване", драма, САЩ, 2008; реж. Джей Роуч, с Джон Хърт, Кевин Спейси, Том Уилкинсън, Боб Балабан, Лора Дърн, [12+]
  • 08:55
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Мъртва тишина: История за насилие
  • 04:25
    Мъртва тишина: Същият пътник
  • 05:20
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 06:10
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
Пълна програма
  • 04:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 31
  • 04:30
    Entourage: Lucie Decosse
  • 05:00
    Football Headliners: Philippe Coutinho
  • 05:30
    Football Headliners: Ezequiel Lavezzi
Пълна програма
  • 04:05
    Gun Stories
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 06:00
    Major League Fishing
  • 07:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 03:50
    Американски антиквари: Моят дом е моята крепост
  • 04:40
    Американски антиквари: Верният на истината полковник
  • 05:05
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-зловещите колекции
  • 05:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ч за Чупакабра
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 7
  • 04:15
    Шифърът на злополуките, еп. 8
  • 04:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 7
Пълна програма
  • 04:00
    "Търси се…" /п./- токшоу
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6, еп. 1,2
Пълна програма
  • 03:35
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 04:20
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:00
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Откачен и смъртоносен
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Луди години
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Изповед за Кармен/Момичетата
Пълна програма
  • 03:35
    Ловец на бури
  • 05:10
    96 минути
  • 07:05
    П.Ъ.Н.К.С.
  • 09:00
    Най-добри приятелки
Пълна програма
  • 02:30
    Василий Ливанов, Виталий Соломин, Рина Зеленая в многосерийном фильме "Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    Инна Гулая, Юрий Никулин в фильме "Когда деревья были большими" (12+)
  • 07:45
    "Смешарики. ПИН-код"
Пълна програма
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
  • 07:20
    Т/с "Главные роли", 6 с
Пълна програма
  • 03:25
    Три плюс два. Х/ф
  • 04:50
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:30
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 06:00
    Счастье по договору. Х/ф
Пълна програма
  • 04:00
    South Park
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 04:12
    Blonde Spinner Rides Huge Cock (18+)
  • 04:37
    Dare For A Big Dick (18+)
  • 05:14
    Sex-Starved Soccer Moms (18+)
  • 05:39
    Bang Bang Fuckalution (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Стефанос Циципас - Ришар Гаске (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 05:05
    Тенис: Стефанос Циципас - Джон-Патрик Смит (Libema Open, Хертогенбош; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:00
    "Най - добрите голове в Ла Лига за сезон 2017/2018" - спортно предаване
  • 08:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 05:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 05:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
Пълна програма
  • 05:15
    Bangkok Fight Night
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:00
    Firsthand
  • 04:30
    Firsthand
  • 05:00
    Firsthand
  • 05:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 03:25
    Загадки в музея (Series 8): Конспирацията на Аарън Бър, как Гетсби стана "великият", дамата с лампата (Episode 9)
  • 04:15
    Забранена история (Series 1): Тайната на алхимиците (Episode 6)
  • 05:15
    Забранена история (Series 2): Илюминатите (Episode 5)
  • 06:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 217 (Episode 17)
Пълна програма
  • 04:00
    "Класически коли"- документална поредица
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    "Светът на домашнителюбимци"
  • 06:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 03:42
    Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
  • 04:42
    Charles Bradley - La Cigale
  • 05:42
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Крусейдърс, първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:20
    Тенис: Александър Зверев - Яник Ханфман (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:40
    Тенис: Мартин Клижан - Мирза Башич (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:50
    Тенис: Филип Колшрайбер - Миша Зверев (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Спортен риболов: Fish O’Mania 2018, повторение
  • 13:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 14:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Мъртва тишина: История за насилие
  • 04:25
    Мъртва тишина: Същият пътник
  • 05:20
    Предсмъртни обаждания: Да висиш на косъм
  • 06:10
    Предсмъртни обаждания: Порочен призрак
Пълна програма
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Историята оживява", (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 03:05
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 04:35
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 05:45
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 07:00
    "Маша и мечокът І, 5 - 8 еп.", анимация, Русия, 2010, [0+]
Пълна програма
  • 03:45
    "Спасители на плажа (2017)", крими - екшън - комедия, САЩ, 2017; реж. Сет Гордън, с Дуейн Джонсън, Зак Ефрън, Прийанка Чопра, Александра Дадарио, Кели Рорбах, [18+]
  • 05:25
    "Западен свят ІІ, 10 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Фредерик И. О. Той, с Евaн Рейчъл Ууд, Танди Нютън, Ед Харис, Джефри Райт, Джеймс Марсдън, [18+]
  • 07:00
    "Избирай!", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Ерик Лавейн, с Александра Лами, Арно Дюкре, Джейми Бамбър, Ан Маривин, Сабрина Озани, [12+]
  • 08:35
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Възрожденските сгради на Панагюрище (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    ПЕС Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 04:00
    Гаражи - Злато
  • 04:30
    Коли - страст или хоби
  • 04:55
    Изпитатели
  • 05:15
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 03:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 04:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
  • 05:30
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 3, Канада, военен, 2017
  • 06:15
    Отряд Хикс, сезон 3, еп. 4, Канада, военен, 2017
Пълна програма
  • 04:10
    Бандата на Голямата стъпка
  • 05:55
    Винсент и аз
  • 07:35
    Макс Мински и аз
  • 09:15
    Синът
Пълна програма
  • 03:00
    Смъртен акт
  • 04:35
    Ах, това либидо!
  • 07:05
    Лъки Люк
  • 08:45
    Нова Година
Пълна програма
  • 03:15
    Бандата на Робин Худ
  • 04:55
    Снежен капан
  • 05:50
    Неговото дело и слава: Американският Сион
  • 07:25
    Жаби и жабчета
Пълна програма
  • 03:40
    Carpinteros
  • 05:25
    White Lies (2013)
  • 07:00
    3 Backyards
  • 08:30
    The Wolfpack
Пълна програма
  • 04:00
    E League Season 2
  • 04:30
    E League Season 2
  • 05:00
    Super Enduro S18
  • 05:30
    FIM Ice Speedway Gladiators World Championship 201
Пълна програма

Сериали

Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 7, еп. 6
Fox Crime 04:25
Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 16
EPIC Drama 04:30
Говорителка, сезон 1, еп. 1, Франция, 2017
Fox Channel 04:30
Психаротерапия - трети сезон, еп. 11
Viasat Nature 04:35
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:30
Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 04:30
Тенис: ATP Лондон Финал
BNT 3 04:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR в Макао, трето състезание, директно

Всички предавания

Филми

Fox Life 04:15
Златни години - игрален филм
Cinemax 04:20
"Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
HBO3 04:35
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
AXN 04:45
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Cinemax 2 04:45
"Мозайка І, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Дженифър Ферин, Девин Ратрей, Фредерик Уелър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}