ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /7 и 8 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Системата тв филм /10 епизод/(12)
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 17
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Даяна - фаталната нощ - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Мамчета - комедиен сериал
  • 12:00
    Как станах руснак - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
  • 10:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 8, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 11:05
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:05
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 22, екшън, приключенски, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 09:10
    Голямата бяла акула: Без клетка
  • 10:05
    Нашествениците: Ужасни и отровни
  • 11:00
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Следващата глава
Пълна програма
  • 09:10
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    RT в българския ефир
  • 10:35
    "Берковица - нежната прегръдка на Балкана" - документален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 11:00
    Европа днес
Пълна програма
  • 09:40
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 10:10
    Животът е вкусен /избрано/
  • 11:05
    Приказките на щурчето Златка, златното момиче /п/
  • 11:35
    Съдби човешки Када кум прасе и ти вречу /п/
Пълна програма
  • 09:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    The New Scooby-Doo Movies
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 12
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.8
  • 11:00
    "Монк" - сериал, еп. 13
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.1, еп. 11,12
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.5
  • 14:45
    "Принцът и аз 3: Кралски меден месец" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Сайрън, актьори - Кам Хескин, Крис Гиър, Тод Дженсън, Джонатан Фърт и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 10:00
    "Денят на влюбените" - романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор - Гари Маршал, актьори - Джесика Алба, Кати Бейтс, Джесика Бийл, Брадли Купър, Ерик Дейн, Патрик Демпси, Хектор Елизондо, Джейми Фокс, Дженифър Гарнър, Топър Грейс, Ан Хатауей, Аштън Къчър,
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:21
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:25
    "Каменно сърце", драма, Исландия, 2016; реж. Гудмундур Арнар Гудмундсон, с Балдур Ейнърсон, Блер Хинриксон, Диля Валсдотир, Катла Нялсдотир, Йонина Тордис Карлсдотир, [12+]
  • 10:30
    "Пропукани сгради", трилър, Аржентина, 2017; реж. Николас Гил Лаведра, с Оскар Мартинес, Хоакин Фуриел, Соледад Виламил, Сара Саламо, Сантяго Сегура, [12+]
  • 12:05
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 13:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Домът на вицекраля", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Гуриндер Чадха, с Хю Бонвил, Джилиан Андерсън, Маниш Даял, Хюма Къреши, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 10:20
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 11:20
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 13:20
    "Прасковки", научно-фантастична комедия, Доминиканска Република, 2017; реж. Ектор Валдес, с Питър Вивес, Мария Гуинеа, Хоакин Ферейра, Франк Перозо, Рамон Ланга, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
  • 10:30
    Съкровища в склада: Изпитание на волята
  • 11:00
    С влак през Аляска: Леден ад
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Как се сади пиперо
  • 10:38
    Стани богат изобретател: Жега
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Количка за голф
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си Под Прикритие
  • 10:10
    Хайскул Мюзикъл 2
  • 12:00
    Най-добри приятели завинаги!
  • 12:30
    Най-добри приятели завинаги!
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 87 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
  • 11:30
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 12:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
Пълна програма
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 2
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 1
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 2
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Pro Bull Riders
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
Пълна програма
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 08:45
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 10:45
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 11:25
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 1 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
  • 13:20
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
Пълна програма
  • 09:40
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 11:20
    Помпей: нови разкрити тайни
  • 12:25
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Черна дупка
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Обещаващи залози
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
Пълна програма
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
Пълна програма
  • 09:40
    "Дот"
  • 10:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Следвай мечтата" - комедия / романтичен с Елвис Пресли, Артър О’Конъл.
  • 10:25
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
  • 12:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 12:30
    "Гордост и страст" - екшън / приключенски с Кари Грант, Франк Синатра, София Лорен, Тиодор Байкъл.
Пълна програма
  • 09:30
    BISHOP GARAGE
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:00
    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP REPEAT
  • 12:30
    LE MANS CLASSIC REPEAT
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2014
  • 10:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 11:30
    Bruno Mars: MTV Top 10
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 7
  • 10:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 1
  • 10:40
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 7
  • 11:05
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
Пълна програма
  • 09:50
    Акула срещу риба тон, еп. 1
  • 10:40
    Когато акулите атакуват, еп. 1
  • 11:25
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 12:15
    Долината на вълците, еп. 1
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Троа - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Вести
  • 10:00
    "Хуморина"
  • 11:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 13:30
    Концерт
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:05
    Asterix in Amerika
  • 10:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 10:45
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 11:15
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 08:30
    Отвъд скока-документален филм за Йорданка Благоева
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Киану Рийвс
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Замъкът Елън
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Градът на греха
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 13
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - От Калиакра до Тюленово
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Осмото изкуство - еп.2
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 08:20
    Тихият американец, Германия,Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/мистерия/романтичен, 2002
  • 10:00
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 11:45
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 13:30
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:25
    Грил тур с Примож
  • 10:50
    В кухнята с Примож - кулинарно предаване
  • 11:15
    Лятната ваканция на Матилда Рамзи - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 15 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 21 и 22 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 8 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2042 eп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:30
    "Герoичната шесторка" - анимационен филм /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:15
    "Без батерии" - комедия с уч. на Хюм Кронин, Джон Панков, Джесика Танди, Франк Макрае, Елизабет Пеня и др.
  • 14:30
    "Гости от миналото: Революцията" - комедия с уч. на Жан Рено, Кристиан Клавие, Франк Дюбоск, Карин Виар, Силви Тестю, Мари-Ан Шазел, Ари Абитан, Алекс Луц и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Cake Boss: Down the Drain
  • 10:00
    Gold Rush: Drill or Die
  • 10:45
    Gold Rush: Lovestruck
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: The Inside Story
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Свежо с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк
  • 11:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени, директно
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап, директно
Пълна програма
  • 08:45
    "Отряд самоубийци", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дейвид Ейър, с Уил Смит, Джарет Лето, Марго Роби, Джоел Кинаман, Вайола Дейвис, [15+]
  • 10:45
    "Коланимация", анимация, САЩ, 2010; реж. Джон Ласитър, Роб Гибс, Виктор Навън, [0+]
  • 11:25
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 1 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
  • 13:20
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
Пълна програма
  • 09:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 10:05
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 11:55
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
Пълна програма
  • 09:45
    The Contenders: Russia 2018: Episode 32
  • 10:10
    Up Close With: Lionel Messi
  • 10:40
    Football Headliners: Paulo Dybala
  • 11:05
    The Contenders: Russia 2018: Episode 33
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Rapid Fire
  • 10:50
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Черна дупка
  • 09:55
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Обещаващи залози
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
Пълна програма
  • 09:00
    Вини Джоунс: Мъжкари в Русия (Компилации), еп. 1
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 7
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 8
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 17
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
  • 10:30
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Специален 5-и епизод от 2-ри сезон
  • 11:25
    "Холоуей": Жени зад решетките
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
Пълна програма
  • 08:50
    Рай
  • 10:35
    Церемонията
  • 12:25
    Противообществено
  • 14:30
    Семейство Джоунс
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:45
    "Боксьорът" - документален филм /2 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: Миконос и паламудите" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:51
    Hard Pressed (18+)
  • 10:16
    Bounce Her (18+)
  • 10:41
    Aaliyah Gets A Booty Cumshot (18+)
  • 11:05
    Big Butt Wedding Day (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Пеле: Кралят на футбола" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Барбора Стрицова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Уругвай - Португалия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
  • 10:50
    Испания - Русия - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
  • 13:15
    Световен рали шампионат: Обзор на първата половина на сезона
  • 14:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
  • 10:00
    GLOBETROTTER - LE MARCHE REGION ITALY
  • 10:30
    GLOBETROTTER - LISBOA
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E3
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 10:40
    Superkombat Fighting Championship
  • 12:00
    NEW Cold Open
  • 14:20
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 09:30
    Built To Shred
  • 10:00
    Ultimate X 2018
  • 10:20
    A Portrait of Laurie Towner
  • 10:30
    Riding Along with Filipe Toledo
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хонда и Матео / Куцият Бил и дребосъците (Episode 10)
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Роско и Суриа / Анакин и Бут (Episode 11)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 302 (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    La Traviata by Verdi in Glyndebourne
  • 11:44
    Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
  • 12:38
    InterMezzo
  • 13:30
    Young People's Concerts: What is American Music?
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Карабах, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 36-и епизод, повторение
  • 13:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Мартон Фучович - Максимилиан Мертерер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Швейцария (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 13:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Детектив Убийство: Точка на кипене
  • 10:05
    Спорни убийства: Плът и кръв
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 11:55
    Убивам заради теб: Наръгана в гърба
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:25
    "Да станеш Уорън Бъфет", документален, САЩ, 2017; реж. Питър Кънхард, [12+]
  • 09:55
    "Пазители на Галактиката", фантастика, САЩ, 2014; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Вин Дизел, Брадли Купър, [12+]
  • 11:55
    "Съвременно семейство IX, 13 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:15
    "Съвременно семейство IX, 14 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джафар Махмуд, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 09:20
    "Бебе Бос", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Том МакГрат, [7+]
  • 11:00
    "В кадър ХV, 25 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 11:30
    "Игра на тронове VI, 1 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 12:20
    "Игра на тронове VI, 2 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Джеръми Подесуа, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Един град с много имена и една тъжна история (образователен филм за морски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 15:50
    Мотоциклетизъм: Moto 2
Пълна програма
  • 08:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 11:00
    Trans World Sport
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:50
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 10:20
    1886 - Легенди на автомобилната култура: VW
  • 10:50
    Единичен тест
  • 10:55
    Единичен тест
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 1, еп. 11, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 08:30
    Скритата крепост
  • 10:05
    Като син
  • 11:25
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 12:40
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
Пълна програма
  • 09:05
    Крокодилите 2
  • 10:35
    Първото куче
  • 12:10
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 13:40
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 08:35
    Пиколо, саксо и компания
  • 09:55
    Нечий герой
  • 11:15
    Неговото дело и слава
  • 13:05
    Сниф и летящия фантом
Пълна програма
  • 09:10
    No No: A Dockumentary
  • 10:50
    Sweet Night
  • 11:00
    Kate Plays Christine
  • 12:50
    Movie Talk
Пълна програма
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
  • 10:00
    E League Season 2
  • 11:00
    E League Season 2
  • 12:00
    E League Season 2
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}