ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /9 и 10 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Системата тв филм /11 епизод/(12)
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 18
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Даяна - разследването - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:05
    Профилиране; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2010
  • 10:10
    Морски детективи; сезон 11, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 11:10
    Царство; сезон 3, епизод 12, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:05
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
  • 10:05
    Царицата на лъвовете: Епизод 2
  • 11:00
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 11:55
    Хищници отблизо с Джоел Ламбърт: Лъвове
Пълна програма
  • 09:35
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:35
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Опознай България /избрано/п/
  • 11:00
    България от край до край 3 /7 епизод/
Пълна програма
  • 09:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 10:10
    Животът е вкусен /избрано/
  • 11:05
    Къщата на думите Около света с Александър Грин /п/
  • 11:35
    Бягай, зло тв новела на Евровизия /п/
Пълна програма
  • 09:50
    Mr Bean: The Animated Series
  • 10:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:26
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 10:55
    Alpha and Omega 7: The Big Fureeze
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 13
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.9
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 1
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 8
Пълна програма
  • 08:45
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 1,2
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.6
  • 14:15
    "Сделката на доктор Парнасъс" - приключенски, фентъзи (Франция,  Канада,  Великобритания, 2009), режисьор - Тери Гилиам, актьори - Джуд Лоу, Хийт Леджър,Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул,Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю Гарфилд
Пълна програма
  • 09:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 10:00
    "Природни сили" - комедия (САЩ, 1999), режисьор - Бронуен Хигис, актьори - Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др.
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    "Щурите съседи"- сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:10
    Малки Титани: В готовност
  • 10:20
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:45
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 10:15
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 11:55
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 13:35
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Змийски очи", криминален трилър, САЩ, 1998; реж. Брайън Де Палма, с Никълъс Кейдж, Гари Синийз, Джон Хърд, Карла Гуджино, Стан Шоу, [15+]
  • 10:25
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 11:40
    "Враждебна зона", военна драма, Испания, 2017; реж. Адолфо Мартинес Перес, с Адридана Хил, Раул Мерида, Роберто Аламо, Антонио Гаридо, Ингрид Гарсия Йонсон, [15+]
  • 13:15
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    TBD
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 6
  • 10:30
    Съкровища в склада: Изперкване
  • 11:00
    С влак през Аляска: Блокирани мостове
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
  • 10:38
    Откачени реакции на психиката: Нахални по природа
  • 11:02
    Откачени реакции на психиката: ВИП-стадо
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Елена и тайната на Авалор
  • 11:15
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 11:30
    Остин & Али  
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Не се страхувай! - с Васил Василев
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 12:00
    Зала на славата,най-великите спринтьори
  • 13:00
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 13:45
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 15:00
    Футбол: MLS, Атланта - Сиатъл
Пълна програма
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 2
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 4
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Pro Bull Riders
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
Пълна програма
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - втори сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 09:00
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 10:40
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 2 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
  • 13:00
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 14:25
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 09:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 10:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 11:20
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Стълба към залагането
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Дръж якия залог!
Пълна програма
  • 09:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 09:40
    "Дот"
  • 10:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 10:05
    "Таен обожател" - романтична комедия с К. Томас Хауел, Кели Престън.
  • 11:40
    "Богати на любов" - драма със Сузи Еймис, Джил Клейбърг.
  • 13:25
    "Канзас сити" - криминален филм с Дженифър Джейсън Лий, Миранда Ричардсън.
Пълна програма
  • 09:30
    AUTO MUNDIAL
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:35
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 12:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    Liam Payne: Hitlist
  • 10:00
    The 20 Biggest US Number Ones
  • 11:30
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 1
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 2
  • 11:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Непознатата планета, еп. 9
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
Пълна програма
  • 09:50
    700 акули, еп. 1
  • 10:40
    Когато акулите атакуват, еп. 2
  • 11:25
    Човекът и дивата природа, еп. 4
  • 12:15
    Човекът и дивата природа, еп. 5
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
Пълна програма
  • 08:35
    Игрален филм
  • 12:00
    "Бялото студио"
  • 12:40
    "Романтиката на романса"
  • 13:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести - /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:30
    Inspector Gadget
  • 09:55
    Inspector Gadget
  • 10:25
    Inspector Gadget
  • 10:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 08:25
    Сега или никога-комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 10:00
    Новини
  • 10:12
    Исторически календар
  • 11:05
    Иконописеца от Пазарджик
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 13
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 1
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Денят на Страшния съд
  • 12:00
    Лечителят: Случва се нещо истинско
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Птиците в Черно море
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Ателие живот
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 11:20
    Момичето на отбора, Германия,САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2008
  • 13:10
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 14:50
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:50
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
  • 11:15
    Лятната ваканция на Матилда Рамзи - кулинарно предаване
  • 11:30
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    911 - първи сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    BRIDAL
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 16 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 9 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2043 eп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:45
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др.
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "Хора като нас" - драма с уч. на Крис Пайн, Елизабет Банкс, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, Майкъл Хол Дадарио, Марк Дуплас, и др. /п/
  • 14:30
    "Влакът трезор" - екшън-комедия с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Робърт Блейк, Крис Купър и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Cake Boss: Sicilian Samurai
  • 10:00
    Gold Rush: Gold at Last
  • 10:45
    Gold Rush: On the Gold
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 12:00
    Зала на славата,най-великите спринтьори
  • 13:00
    "Страна на легендите"
Пълна програма
  • 09:00
    "Добрякът", романтична комедия, Франция, 2017; реж. Флорънс Куентин, с Жерар Депардийо, Катрин Деньов, Шантал Ладесу, Гийом Де Тонкедек, Грегоар Людиг, [12+]
  • 10:40
    "Дзен дневниците на Гари Шандлинг I, 2 еп.", документален, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Джеймс Л. Брукс, Джим Кери, Саша Барон Коен, Дейвид Кулие, Сара Силвърман, [15+]
  • 13:00
    "Кралска зима", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Ърни Барбараш, с Мерит Патерсън, Джак Донъли, Саманта Бонд, Риа Бейли, [12+]
  • 14:25
    "Таласъми ООД", анимация, САЩ, 2001; реж. Пийт Доктър, Дейвид Силвърман, Лий Ънкрич, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките нинджа
  • 10:30
    Костенурките нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 09:10
    Детектив Убийство: В търсене на справедливост
  • 10:05
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 11:00
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 11:55
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
Пълна програма
  • 09:45
    Top: Baseball Scandals
  • 10:10
    The Burning Issue: Episode 47
  • 10:40
    Star Rated: Sexy Baseball WAGs
  • 11:05
    Clubland: New York Yankees
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midway USA's Rapid Fire
  • 10:50
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Параграф-32
  • 09:55
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Стълба към залагането
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Дръж якия залог!
Пълна програма
  • 09:00
    Непознатата планета, еп. 9
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 9
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 12, еп. 10
  • 12:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 18
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Градски кошмари: Окървавени ръце
  • 10:30
    Джоунстаун: Жените, планирали касапницата: Епизод 1
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Убийство за милион долара
  • 13:15
    Неразрешени случаи: Изповед за Кармен/Момичетата
Пълна програма
  • 08:25
    Бегачът
  • 10:30
    На Земята
  • 12:25
    Вързан за теб
  • 14:05
    Пустош
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:45
    "По следите на старата българска къща" - документален филм /2 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Боженци - лято" - документален филм
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:46
    Blonde Spinner Rides Huge Cock (18+)
  • 10:12
    Full Steam A-Head (18+)
  • 10:38
    A Dream Cum True (18+)
  • 11:00
    Fuck Friends Never Get Married (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 21:30
    Тенис: Магдалена Рибарикова - Далила Якупович (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 09:40
    Бразилия - Мексико - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
  • 11:30
    Белгия - Япония - среща от осминафиналите на световното първенство по футбол
  • 13:20
    Формула Е: Е-при на Ню Йорк - ХІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 14:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SHANGHAI
  • 10:00
    GLOBETROTTER - MADRID
  • 10:30
    GLOBETROTTER - MAMAK REST LANGKAWI
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E5
Пълна програма
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 09:30
    Built To Shred
  • 10:00
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 10:22
    Looking Thru The B-Sides
  • 10:30
    Element Portugal Video
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Оки, Йоги и Биги / Форест и Леонард (Episode 12)
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Мона и Сафира / Шугар и Лулу (Episode 13)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 303 (Episode 3)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    The Artemis Quartet at the Wiener Konzerthaus : Dvorak, Shostakovich, Tchaikovsky
  • 11:10
    Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
  • 12:33
    InterMezzo
  • 13:30
    Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Ахмат, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
  • 14:00
    Футбол: Пирин - Витоша, мач реванш за 13-то място в Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Александър Зверев - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Аржентина (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
  • 20:30
    Тенис: Мектич/Пея - Додиг/Рам (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
  • 13:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Детектив Убийство: В търсене на справедливост
  • 10:05
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 11:00
    Изчезналото бебе: Разследванията на списание "Пийпъл"
  • 11:55
    Убивам заради теб: Агентът на смъртта
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:55
    "Рио", анимация, САЩ, 2011; реж. Карлос Салдана, [0+]
  • 10:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 12:30
    "Съвременно семейство IX, 15 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Р. Багданас, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:50
    "Съвременно семейство IX, 16 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 10:45
    "Игра на тронове VI, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Даниъл Сакхайм, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 11:35
    "Игра на тронове VI, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Даниъл Сакхайм, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 12:40
    "Младият Шелдън І, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Фавро, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    XCo Adventure Cup `2014 (образователен филм за спортен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Приказни истории от Боженци (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 11:50
    Мотоциклетизъм: Moto 2
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:25
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 14:55
    Новини
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 1, еп. 12, Франция, исторически/драма, 2009
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 19, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 08:25
    Мюмю
  • 10:00
    Пиу!
  • 11:20
    Всичко на Цукер!
  • 12:55
    Регина
Пълна програма
  • 09:40
    Аутсайдерите
  • 11:15
    Островът на шепотите
  • 12:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 14:05
    Индианецът
Пълна програма
  • 08:40
    Островът на шепотите
  • 10:00
    Жаби и жабчета
  • 11:15
    Неговото дело и слава: Разединен дом
  • 12:55
    Сниф и призрачният замък
Пълна програма
  • 09:40
    Top Spin
  • 11:00
    The Rise and Rise of Bitcoin
  • 12:35
    Thank You a Lot
  • 14:00
    Jack Irish
Пълна програма
  • 09:30
    Enduro World Series S17
  • 10:00
    Freeride World Tour 2018
  • 12:00
    World Snowboard Tour 2018
  • 12:30
    Ski Soldier
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}