ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:25
    Въпрос на чест 5 тв филм /2 епизод/п/(16)
  • 04:10
    Системата тв филм /11 епизод/п/(12)
  • 05:05
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 13
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 03:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин
Пълна програма
  • 02:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 04:00
    В края на деня с Александър Костадинов /п./
  • 04:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 03:25
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 04:20
    Гепи; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, САЩ, 2017
  • 05:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:55
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 03:25
    В аквариума: Аквариумът на Ейдриън Питърсън
  • 04:15
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 1
  • 05:02
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
Пълна програма
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    "Неделя - ден Господен" - първа част (п)
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 03:05
    "Мандела: Дългият път към свободата" - драма, G, 2013
  • 05:20
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:00
    "Факт" - сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 03:25
    Непозната земя /избрано/п/
  • 03:55
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:20
    Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /п/
  • 05:30
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 03:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 03:40
    The Mr. Bean Animated Series
  • 03:50
    The Mr. Bean Animated Series
  • 04:00
    Miss Moon
Пълна програма
  • 02:45
    "Последният кораб"- сериал, с.2, еп. 9
  • 03:45
    "Монк" - сериал, с.2, еп.2
  • 04:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп.13
Пълна програма
  • 01:45
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 04:15
    "Ривърдейл" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 08:45
    "Ускорение"- екшън, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Джоузеф Кан, актьори - Моне Мазур, Айс Кюб, Адам Скот, Мартин Хендерсън и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Кое е това момиче" - сериал
  • 04:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.8
Пълна програма
  • 02:20
    "Горещи пари" - сериал
  • 03:45
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
Пълна програма
  • 03:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:46
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 03:30
    "Островен град (2015)", драма, Индия, 2015; реж. Ручика Оберой, с Винай Патак, Амрута Субхаш, Танища Чатърджи, Чандан Рой Санял, Самеер Коххар, [18+]
  • 05:30
    "Пирати! Банда неудачници", анимация, Великобритания, 2012; реж. Питър Лорд, Джеф Нюит, [7+]
  • 07:00
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О'Халоран, [15+]
  • 08:45
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
  • 03:55
    "Eдна кръв", драма, Венецуела, 2017; реж. Густаво Рондон Кордова, с Джовани Гарсия, Реги Рейес, [18+]
  • 05:30
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 07:00
    "Доброто след лошото", драма, САЩ, 2017; реж. Ан-Мари Хес, с Мади Хасън, Били Бърк, Мелора Уолтърс, Дабие, Рис Уорд, [15+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Каменно цвете" - сериен филм
  • 06:00
    "Моята карма" - сериен филм
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Женени с деца" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:30
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "В.И.П" - сериал, сезон 3 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Американски чопър: Епизод 2
  • 04:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Прелъстени и изоставени
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ягуар Е
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Хималайско изпитание
Пълна програма
  • 03:00
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Играчка-плачка
  • 04:36
    Фабрика за домашни потреби: Пламтящи фламинго
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 12
Пълна програма
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:30
    "e?: Проект"
  • 04:00
    "Историята на математиката"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:45
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Страници от живота - 88 еп. - Сериал
  • 05:15
    Изумрудената огърлица - 120 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 04:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
Пълна програма
  • 00:20
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 12
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 15
  • 07:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 08:10
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Liquid Edge
  • 04:40
    Monster Jam
  • 05:30
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Невероятно пространство
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 03:30
    Нови в квартала - първи сезон
  • 03:55
    Нови в квартала - първи сезон
  • 04:20
    Д-р Хаус - трети сезон
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 03:35
    Спасителен полет - първи сезон
  • 04:05
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Военни престъпления - седми сезон
Пълна програма
  • 03:20
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 06:05
    "Бетонни фараони", документален, България, 2010; реж. Йордан Тодоров, [12+]
  • 07:00
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 08:30
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2
  • 03:55
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 04:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 10
  • 05:10
    Реформацията: Свещената война на Европа
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 03:55
    На лов за автомобили: Кралски "Камино"
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Джени ще владее мислите ти
Пълна програма
  • 03:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 03:00
    "Попълс"
  • 03:45
    " Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 03:55
    "Аниманималс"
  • 04:05
    "Ура за Хъкъл"
Пълна програма
  • 01:30
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:00
    "Денят на живо"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:00
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 03:45
    "Лесни пари" - комедия с Родни Дейнджърфийлд, Джо Пеши.
  • 05:15
    "Властелини на слънцето" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Джордж Шакирис, Шърли Ан Фийлд, Ричард Бейсхарт.
  • 07:00
    "Черният жребец" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Загадки в спалнята
Пълна програма
  • 03:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 03:45
    MTV Crashes Plymouth 2015: The...
  • 04:30
    Liam Payne: Hitlist
  • 05:00
    Mabel's Best Brits! Top 20
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 03:30
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 1
  • 03:55
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 2
  • 04:25
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 3
  • 04:50
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 10
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 11
  • 04:10
    Арестувани зад граница 4, еп. 3
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 10
Пълна програма
  • 03:20
    Човекът и дивата природа, еп. 2
  • 04:10
    700 акули, еп. 1
  • 04:55
    Надпревара за живот, еп. 7
  • 05:15
    Надпревара за живот, еп. 6
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 02:50
    "Времето ще покаже"
  • 04:00
    "Червената кралица". Сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Червената кралица". Продължение
Пълна програма
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 02:50
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 04:05
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 05:50
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:10
    "Мама" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 03:30
    "Повече от любов"
  • 04:15
    "Абсолютният слух"
  • 04:55
    Игрален филм
  • 05:50
    Концерт
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 03:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 03:50
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 04:35
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 03:00
    "Нови хоризонти" - повторение
  • 04:00
    Алтернативи - /повторение/
  • 05:30
    "Разбулване" - повторение
  • 06:30
    "Всички на мегдана" - Поздравителен концерт /повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 06:50
    Музикален блок
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 03:36
    Най-взискателните булки: Епизод 1
  • 04:24
    6 дъщери: Ваканционен хаос
  • 05:12
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Залепени за дивана
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 5
Пълна програма
  • 03:30
    Тунис, Фригуа
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Грац, част 1
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:50
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
  • 04:35
    Президентска стража, САЩ, екшън/трилър, 2000
  • 06:20
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 08:00
    Легендата за Десперо, Великобритания, приключенски/анимационен/семеен, 2008
Пълна програма
  • 02:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 04:00
    "Новото познание: Кенеди - прокълнатата династия" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 04:30
    "Непознатите изобретения" - 4 еп., документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 24 еп., туристически пътеводител
Пълна програма
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - пети сезон
  • 03:40
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 04:10
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 04:25
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 03:15
    Последният човек на Земята - втори сезон
  • 03:40
    Модерно семейство - четвърти сезон
  • 04:05
    Модерно семейство - четвърти сезон
  • 04:25
    Семейният тип - седми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 03:30
    DESIGNERS
  • 04:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 03:30
    "Зли близнаци" - 113 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 192-194 еп.
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2033 и 2034
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 21 и 22 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 03:20
    Рыбалка в России
  • 03:50
    Плaнета рыбака
  • 04:20
    Крылатые охотники
  • 04:30
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 00:10
    "Влакът трезор" - екшън-комедия с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Робърт Блейк, Крис Купър и др. /п/
  • 05:45
    "Касъл" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:45
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:45
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Пълна програма
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
  • 04:00
    Gold Rush: Dead in the Water
  • 04:45
    Gold Rush: Twenty Four Seven
  • 05:30
    How the Universe Works: Big Bang
Пълна програма
  • 03:30
    Човек, огън, храна
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол: MLS, обзор на кръга
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, единадесети етап
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция за жени
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Пълна програма
  • 03:20
    "Зад волана", екшън - крими - трилър, Великобритания, 2017; реж. Едгар Райт, с Ансел Елгорт, Кевин Спейси, Лили Джеймс, Джон Бернтал, Джон Хам, [18+]
  • 06:05
    "Бетонни фараони", документален, България, 2010; реж. Йордан Тодоров, [12+]
  • 07:00
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 08:30
    "Късометражни анимации на Дисни III", анимация, САЩ, 2015, [0+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
Пълна програма
  • 03:35
    Кръстници вълшебници
  • 04:00
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Изчезнали: Последна спирка
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 05:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 06:10
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
Пълна програма
  • 03:30
    Star Rated: Sexy Baseball WAGs
  • 04:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 34
  • 04:30
    Clubland: New York Yankees
  • 05:00
    Football Headliners: Gerard Pique
Пълна програма
  • 03:20
    Saltwater Series
  • 03:45
    Wardens
  • 04:05
    Wardens
  • 04:30
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 03:35
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 03:55
    На лов за автомобили: Кралски "Камино"
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Досадници не се допускат
  • 04:40
    Надпревара за находки: Тексас: Джени ще владее мислите ти
Пълна програма
  • 03:10
    Арестувани зад граница 4, еп. 3
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 10
  • 04:15
    Шифърът на злополуките, еп. 11
  • 04:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 12
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици"- сериал, с.11, еп. 13
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./- публицистично предаване
  • 06:00
    "Трансформърс прайм" - анимация
Пълна програма
  • 03:25
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 40, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2013
Пълна програма
  • 02:50
    Джоунстаун: Жените, планирали касапницата: Епизод 1
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Убийство за милион долара
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 06:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
Пълна програма
  • 03:35
    Пътуването на Фелиша
  • 06:40
    Игор
  • 08:25
    Бегачът
  • 10:30
    На Земята
Пълна програма
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 3 с
  • 10:00
    Новости
Пълна програма
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:25
    All Night Rager (18+)
  • 03:51
    Fade To Black (18+)
  • 04:15
    Fucking Friend's Daddy (18+)
  • 04:39
    Euro Chick Flashes Ass For Cash (18+)
Пълна програма
  • 03:05
    Тенис: Барбора Стрицова - Магдалена Рибарикова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 06:30
    "Кака: Пътят на една легенда" - документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    NOMAD'S LAND - ETHIOPIA
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 05:00
    IN CONCERT - MYSTIKI KOMPANIA
  • 06:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - GEOGRAPHY AND DEMOGRAPHY
Пълна програма
  • 05:45
    Cage contender
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:10
    Taekwondo
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 03:00
    World of X Games 2016
  • 04:00
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 02:40
    Рим: империя без предел (Series 1): Pax Romana (Римски мир) (Episode 2)
  • 03:45
    Убийци от древността (Series 1): Кунг фу монахиня (Episode 3)
  • 04:35
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 05:05
    Страхотни изобретения (Series 2): 204 (Episode 4)
Пълна програма
  • 03:30
    "Здравей, Китай" - документална поредица
  • 03:45
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:00
    "Музикална академия"
  • 05:00
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 02:32
    Esbjorn Svensson Trio at JazzTM, Timisoara
  • 04:11
    Maceo Parker - Jazz a Vienne
  • 05:18
    Airelle Besson quartet, Nelson Veras & Vincent Segal at Jazz sous les pommiers
  • 06:13
    Mederic Collignon 'Tribute to King Crimson' at Rendez-vous de L'Erdre
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Литекс - Ботев Гълъбово, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Ахмат, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Разширен обзор на сезона в Първа професионална лига (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Александър Зверев - Филип Колшрайбер (BMW Open by FWU, Мюнхен; ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 10:00
    Футбол: Испания - Аржентина (приятелска среща - повторение)
  • 12:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Изчезнали: Последна спирка
  • 04:25
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 05:20
    Почти ми се размина: Тежък характер
  • 06:10
    Детектив Убийство: Свобода във Филаделфия
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 03:00
    "Уилсън", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 04:35
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 05:00
    "В кадър ХV, 29 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 05:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
Пълна програма
  • 02:45
    "Талантливият мистър Рипли", трилър, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
  • 05:15
    "Вземи ме с щурм", екшън - комедия, Франция, 2016; реж. Дани Буун, с Алис Пол, Дани Буун, Мишел Бланк, Иван Атал, Сабине Азема, [15+]
  • 07:00
    "Патерно", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Бари Левинсън, с Райли Кеоу, Ал Пачино, Ани Парис, Кати Бейкър, Грег Грънберг, [15+]
  • 08:45
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:30
    Пламъчко и Машините
  • 03:50
    ПЕС Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 20, Испания, исторически/драма, 2013
  • 04:15
    Едно френско село, сезон 2, еп. 1, Франция, исторически/драма, 2011
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 03:10
    Внукът на Гагарин
  • 04:30
    Ръцете на Роксана
  • 07:00
    Господин Пеликан
  • 08:25
    Мюмю
Пълна програма
  • 03:05
    Последният шанс
  • 04:35
    Тяло за двама
  • 06:50
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 08:15
    Г-ца Минус
Пълна програма
  • 03:00
    Джакпот
  • 06:05
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 07:20
    Племенниците ми в Ютланд
  • 08:40
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 03:20
    Sleeping Giant
  • 03:45
    Columbus
  • 06:00
    Jack Irish
  • 07:00
    They Look Like People
Пълна програма
  • 03:00
    Action Sports World S18
  • 04:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 05:00
    Crankworx World Tour 2017
  • 05:30
    Street League Skateboarding S17
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Fox Crime 03:45
Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 15
Fox Channel 03:50
Заразата - трети сезон, еп. 7
Viasat History 03:55
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Шампионска лига Наполи - Пари Сен Жермен
Film Plus HD 04:30
Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 04:30
Тенис: ATP Лондон Финал
BNT 3 04:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 03:40
Блудници, сезон 2, еп. 7, Великобритания, САЩ, политически/драма, 2017
bTV Cinema 03:45
"Крадец на животи" - трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор - Ди Джей Карузо, актьори - Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др.
Vivacom Arena 03:49
Шотландска мида Комедия 2015
MGM 03:50
"Спаси ме" - трилър / съспенс / мистъри с Хари Хамлин, Лизет Антъни.
AXN 04:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}