ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:15
    Митика: Приключение за герои игрален филм /п/
  • 01:45
    Човешки капитал игрален филм /п/
  • 03:40
    Днес и утре /п/
  • 04:05
    Фреди Хайнекен тв филм /1 епизод/п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Лято в Алгой" - романтичен (Германия, 201), режисьор - Жанет Вагнер, актьори - Дженифър Улрих, Филип Хошмаер, Михаела Мей и др.
  • 03:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
Пълна програма
  • 01:00
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
  • 04:30
    "Катинари на любовта" - с уч.на Джери О`Конъл, Ребека Ромeйн, Брус Дейвисън и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 01:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 01:30
    Новините ON AIR /п./
  • 02:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 03:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:25
    Свидетелите; сезон 1, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2015
  • 01:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 03:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 04:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 00:45
    Жив съм: Бойни полета
  • 01:40
    Чудовищата в мен: Да спиш в укритието
  • 02:35
    Чудовищата в мен: Зараза
  • 03:25
    Тексаски закони: Наводнение, невиждано досега
Пълна програма
  • 01:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:35
    "Гробът на Ботевия четник Георги Комитчето" - документален филм
  • 02:55
    "Българският принос" - документален филм
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 00:50
    "Нощта на Ина" - късно нощно шоу
  • 01:50
    "Изгори след прочитане" - комедия, U, 2008
  • 03:25
    "U-571" - екшън трилър, Франция, 2000
  • 05:25
    Документация
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:10
    Ленти и документи: "Легенди за Левски" документален филм /п/
  • 02:10
    Спирка последна тв постановка /п/
  • 03:40
    Япония днес Усет за дизайн /п/
  • 04:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
Пълна програма
  • 01:15
    Pat the Dog
  • 01:22
    Pat the Dog
  • 01:29
    Pat the Dog
  • 01:40
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 00:15
    "Опасна мишена" - екшън (САЩ, 2015), режисьор - Кевин Керауей, актьори - Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Алън Йейтс, Боби Бърнс и др.
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.1,2
  • 03:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Херкулес и огненият кръг" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор - Дъг Лефлър, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.
Пълна програма
  • 01:15
    "Биячи"- екшън (САЩ, 2014), режисьор - Крейг Мос, актьори - Данте Баско, Джонатан Липники, Жаклин Обрадорс, Андрю Дивоф, Дани Глоувър, Дани Трехо, Чарли Карвер, Кирсти Хил, Сара Дюмон и др.
  • 03:15
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
Пълна програма
  • 01:00
    "Клуб "Веселие" - сериал
  • 02:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 03:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 04:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Версай" - сериал
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:35
    "Хрътките на любовта", криминална драма, Австралия, 2016; реж. Бен Йънг, с Ема Буут, Ашли Къмингс, Стивън Къри, Сузи Портър, Деймиън Де Монтемас, [18+]
  • 02:20
    "Патрик Мелроуз I, 3 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Едуард Бергер, с Бенедикт Къмбърбач, Дженифър Джейсън Лий, Хюго Уийвинг, Холидей Грейнджър, Джесика Рейн, [18+]
  • 03:20
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 04:10
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Джиа", биографична драма, САЩ, 1998; реж. Майкъл Кристофър, с Анджелина Джоли, Елизабет Мичъл, Кайли Травис, Мерседес Руел, Фей Дънауей, [18+]
  • 03:15
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 09:15
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Marketplace Africa
  • 02:15
    World Sport
Пълна програма
  • 00:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Нов живот" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др. /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Кралицата на дансинга" - романтичен филм с уч. на Ромина Д`Уго, Дейвид Джюнтоли, Адам Брукс, Бруклин Судано и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:30
    " Топ Гиър: Най-лошата кола в историята" - предаване за автомобили
  • 08:15
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 01:00
    Какво може да е това?: Да откриеш Содом
  • 02:00
    Какво може да е това?: Нещо неочаквано
  • 03:00
    Що за цена?: Епизод 5
  • 04:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 1
Пълна програма
  • 00:30
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Кога започва животът?
  • 01:20
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Могат ли да хакнат умовете ни?
  • 02:10
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реална ли е реалността?
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Имаме ли свободна воля?
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Имението "Евърмур"
  • 02:15
    Имението "Евърмур"
Пълна програма
  • 01:00
    "Как се създава"
  • 02:00
    "Тайните на мозъка"
  • 03:00
    "Последен шанс да видим"
  • 04:00
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 01:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 02:30
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 03:30
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
Пълна програма
  • 01:15
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 02:25
    Новини
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 04:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
Пълна програма
  • 00:10
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 07:15
    Братски проекти, сезон 2, еп. 13
  • 07:35
    Братски проекти, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Liquid Edge
  • 01:20
    Extreme Fighting Championship
  • 02:10
    Night Of The Jumps
  • 03:00
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Нова къща, нов живот
  • 01:30
    Нова къща, нов живот
  • 02:00
    Ловци на острови
  • 02:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 00:45
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 01:40
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 02:30
    Скандал - пети сезон
  • 03:15
    Скандал - пети сезон
Пълна програма
  • 00:50
    Последните пантери - първи сезон
  • 01:50
    Полицаите от Чикаго
  • 02:30
    Полицаите от Чикаго
  • 03:15
    Честни измамници - пети сезон
Пълна програма
  • 01:20
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Убийци от древността, сезон 1, еп. 4
  • 01:35
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 6
  • 02:25
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 02:50
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
  • 01:50
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 02:45
    С камиони през Америка в нощта: Подпалвач
  • 03:35
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
Пълна програма
  • 01:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 41 еп.
  • 01:30
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 02:30
    Дестинация България
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:15
    "Кажи го с Ноди"
  • 01:20
    "Меси отива в Окидо"
  • 01:40
    "Дудлибу"
  • 02:00
    "Пожарникарят Сам"
Пълна програма
  • 00:30
    Спорт в обектива"- /п/
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:35
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 02:15
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
  • 03:45
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 05:30
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
Пълна програма
  • 00:30
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 02:00
    CLASSIC ONBOARD - ISLE OF MAN TT
  • 02:20
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 02:45
    IRISH RALLYING
Пълна програма
  • 01:00
    Майки тийнейджърки
  • 02:00
    Бебе за милион долара
  • 03:00
    MTV Световна сцена
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 01:00
    MTV World Stage
  • 02:00
    Girls Of The 10s: MTV Top 50
  • 05:00
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 05:20
    Busted: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    100% Anthems!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 01:10
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 5
  • 02:05
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
  • 03:00
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 5
  • 03:55
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Магаструктури: Лувърът в Абу Даби, еп. 1
  • 01:55
    Мегаструктури, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 1
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    Когато акулите атакуват, еп. 3
  • 01:50
    Когато акулите атакуват, еп. 4
  • 02:35
    Когато акулите атакуват, еп. 5
  • 03:20
    Когато акулите атакуват, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Професионална борба: "Първична сила", 29-и епизод, повторение
  • 02:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:10
    Филм "8 първи срещи"
  • 02:40
    Филм "Един милион в сватбената кошница"
  • 04:10
    Филм "Добряци"
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 02:10
    "Аеон Флукс" - фантастика / екшън, U, 2005
  • 03:50
    "Финално изпитание" - трилър, U, 2003
  • 05:00
    "Апокалипсис в Лос Анджелис" - фантастика / ужаси, U, 2014
  • 06:30
    "Странната двойка" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 00:50
    "Айнщайн младши: най-умните деца в Германия" - шоу
  • 02:35
    "Саша Грамел на живо!" - комедийно шоу
  • 04:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:10
    "Руини" - ужаси, U, 2008
  • 02:50
    "Видението" - ужаси, U, 2012
  • 04:10
    "Руини" - ужаси, U, 2008
  • 05:00
    "Шестимата" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/ + Другата история
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 00:50
    Alf
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
Пълна програма
  • 01:00
    Моята голяма нощ-драма,Испания, 2015, Режисьор: Алекс де ла Иглесиа
  • 02:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
  • 02:00
    Без крайници, без граници
  • 02:48
    Момчето, което иска да му отрежат крака
  • 03:36
    Да спасим хотела: Маргейт
Пълна програма
  • 01:00
    Легендите оживяват - Бяла черква, с.3 еп.5
  • 01:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 02:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.8
  • 02:30
    Зелен свят - Стопани на природата
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 02:30
    Човекът срещу храната с Кейси Уеб
  • 03:00
    Алкохолно пътешествие: най-добрите барове
Пълна програма
  • 00:55
    Страшен филм, САЩ, комедия, 2000
  • 02:20
    Страшен филм 2 (2001), САЩ, комедия, 2001
  • 03:40
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 05:00
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 01:00
    "Историята на Барак Обама" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Бинка Хараламбиева" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си меломан?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Първо българско царство: Хан Аспарух" - VI част, документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 01:30
    Уикенд по мъжки - кулинарно предаване
  • 02:00
    Менюто днес - четвърти сезон
  • 02:25
    Менюто днес - четвърти сезон
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
Пълна програма
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 00:50
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 01:45
    Живите мъртви - трети сезон
  • 02:30
    Живите мъртви - трети сезон
  • 03:15
    Живите мъртви - трети сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 01:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 01:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 02:00
    FASHION FILMS
  • 02:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Зли близнаци" - 107 и 108 еп.
  • 02:10
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" -5 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 6 еп.
  • 03:25
    "Денят, в който трябваше да умра" - 6 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:05
    Оружейный клуб
  • 01:35
    Под водой с ружьем
  • 02:00
    Уральская рыбалка
  • 02:25
    Нахлыст
Пълна програма
  • 00:30
    "Свещеник" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Гигандет, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Медхен Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:40
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др. /п/
  • 08:50
    "Смърфовете" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др.
Пълна програма
  • 01:00
    I Almost Got Away With It: Got to Ride the Rails
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got to Wear a Pink Shirt
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
Пълна програма
  • 01:00
    Изненади на фермерския пазар
  • 01:30
    Изненади на фермерския пазар
  • 02:00
    Големият проект на Гай
  • 03:00
    Голямото състезание с камиони за храна
Пълна програма
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 01:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 02:30
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 03:30
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
Пълна програма
  • 01:20
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:00
    Trulli Tales
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
Пълна програма
  • 01:00
    Опасният Хенри
  • 01:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 00:45
    Забранено: Гладни за любов: Изгубената вяра
  • 01:40
    Сама вкъщи: Портрет на един преследвач
  • 02:35
    Сама вкъщи: Да наследиш злото
  • 03:30
    Сама вкъщи: Зад завесата в банята
Пълна програма
  • 01:05
    The Contenders: Russia 2018: Episode 36
  • 01:30
    Top: Muscles in Movies
  • 02:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 38
  • 02:30
    The Contenders: Russia 2018: Denmark
Пълна програма
  • 00:00
    Major League Fishing
  • 01:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Непалски нож "кукри"
  • 01:50
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 02:45
    С камиони през Америка в нощта: Подпалвач
  • 03:35
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
Пълна програма
  • 00:55
    Мегаструктури, еп. 1
  • 01:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 1
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 8
  • 02:50
    Шифърът на злополуките, еп. 9
Пълна програма
  • 02:00
    "Лято в Алгой" - романтичен (Германия, 201), режисьор - Жанет Вагнер, актьори - Дженифър Улрих, Филип Хошмаер, Михаела Мей и др.
  • 03:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
Пълна програма
  • 01:40
    Игра на смърт; екшън, Хонконг, 1972
  • 03:15
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 04:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 02:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 03:00
    Възприятия; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 03:45
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 00:00
    Великите разследвания на прокурорката Кларк: Робърт Блейк
  • 01:55
    Градски кошмари: Убиецът със сателитна навигация
  • 02:50
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Малката г-ца Никоя: Алън Чарлтън
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
Пълна програма
  • 00:50
    Един последен удар
  • 03:00
    Самозащита
  • 05:45
    Легендите "Хейло"
  • 08:00
    Твърда игра
Пълна програма
  • 01:10
    Оксана Акиньшина, Екатерина Варнава, Денис Никифоров, Олеся Железняк в фильме "8 первых свиданий" (16+)
  • 02:40
    Александр Ширвиндт, Софико Чиаурели, Семён Фарада в фильме "Миллион в брачной корзине" (12+)
  • 04:10
    Георгий Бурков, Татьяна Васильева, Владимир Зельдин в фильме "Добряки" (12+)
  • 06:00
    Новости
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Лиза из Сохо
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
Пълна програма
  • 01:00
    "Кървава чешма" - документален филм /3 част
  • 01:30
    "През планини и морета: Кирил Начев Бургас - лов на чакали" - документална поредица /повторение/
  • 02:00
    "Зад синора" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 02:30
    "Арцах на кръстопътя на историята" - документален филм /3 част
Пълна програма
  • 00:35
    Романтика романса
  • 01:30
    Летучая мышь. Х/ф
  • 03:45
    Танго на два голоса. Х/ф
  • 05:40
    Гении и злодеи
Пълна програма
  • 01:05
    Review
  • 01:30
    Drawn Together
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Drawn Together
Пълна програма
  • 01:00
    Stairwell Sex With Haven Rae (18+)
  • 01:24
    Eenie Meenie Miney Ho (18+)
  • 01:50
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 02:12
    Big Tits Patient Swallows Docs Cum (18+)
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - II полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 03:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    LORDS OF THE CANOPY 05 - A NEW WORLD
  • 02:00
    AVIATORS, THE S1 E12
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E13
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
Пълна програма
  • 05:05
    Hip Show
  • 06:10
    Fighting Rookies
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 01:00
    World of X Games 2015
  • 02:00
    Firsthand
  • 02:30
    Firsthand
  • 03:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:00
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 01:55
    Машини за убиване (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 02:50
    Загадки в музея (Series 8): Тътнежът на Дивия запад (Episode 4)
  • 03:40
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в каналите, непоколебимата кола, възникването на съдебната медицина (Episode 10)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 02:30
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 04:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:30
    Dave Douglas High Risk with Shigeto, Jonathan Maron and Mark Guiliana - Montreal Jazz Festival
  • 01:30
    Gregory Porter at Jazz Sous Les Pommiers
  • 02:35
    Tigran
  • 03:30
    Caetano & Gil at Jazz a Vienne
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Германия, повторение
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Несебър - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - II полуфинал (WTA International - повторение)
  • 03:00
    Тенис: Агнешка Радванка - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Забранено: Гладни за любов: Изгубената вяра
  • 01:40
    Сама вкъщи: Портрет на един преследвач
  • 02:35
    Сама вкъщи: Да наследиш злото
  • 03:30
    Сама вкъщи: Зад завесата в банята
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 00:20
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 01:20
    "Ще умра от срам ІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Адам Дейвидсън, с Мелиса Лео, Ери Грейнър, Майкъл Ангарано, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 02:20
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 03:00
    "Залезът на тамплиерите І, 8 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Русалка І, 5 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джон БАдъм, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 01:25
    "Русалка І, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Марта Кулидж, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 02:05
    "Русалка І, 7 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 02:45
    "Русалка І, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Аманда Тапинг, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По следите на Първомайстора (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: WTA Гщаад 2018
  • 03:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 00:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 02:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 00:55
    Ръсти Риветс
  • 01:25
    Пламъчко и Машините
  • 01:50
    ПЕС Патрул
  • 02:20
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 01:05
    Коли - страст или хоби
  • 01:30
    Бърза обиколка
  • 01:55
    Бърза обиколка
  • 02:20
    Новини
Пълна програма
  • 01:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 6, САЩ, военен, 2014
  • 02:00
    Блудници, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 02:45
    Колекцията, сезон 1, еп. 3, Великобритания,Франция, 2016
  • 03:40
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 5, Германия, 2017
Пълна програма
  • 00:10
    Мъжът, който обича
  • 01:45
    Проломът
  • 03:30
    Някой като мен
  • 06:55
    Хайди
Пълна програма
  • 00:30
    Престъпни дейности
  • 02:05
    Грехове от миналото
  • 03:40
    Малки жълти лимони
  • 06:40
    Проект "Динозавър"
Пълна програма
  • 00:55
    Кога ще ядем?
  • 02:25
    Удобна кожа
  • 04:15
    Скоростта на мисълта
  • 06:25
    Нечий герой
Пълна програма
  • 00:35
    Dead Ringers
  • 02:35
    Movie Talk
  • 03:00
    Ringo
  • 03:15
    Movie Talk
Пълна програма
  • 01:00
    Sports Adventure
  • 01:30
    The Outdoor Sports Show S18
  • 02:00
    FIM X-Trial World Championship 2017
  • 03:00
    Formula Drift 2017
Пълна програма

Сериали

Viasat History 01:30
Забранена история, сезон 4, еп. 6
bTV Cinema 01:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3
bTV Lady 01:30
"Не ме оставай" - сериал
Nova TV 01:30
"Костюмари" - сериен филм, 5 сезон
PRO 7 01:30
"Младият Шелдън" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол

Всички предавания

Филми

HBO 2 01:15
"Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Кирси КлемънсЕлън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, , [15+]
TV1000 01:20
Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
Nova TV 01:30
"Костюмари" - сериен филм, 5 сезон
Skat+ 01:30
"Чудото на Букоровския манастир" - документален филм /повторение/
TVPlus 01:30
"Хералдиката - духовност и материя" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}