ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:40
    Днес и утре /п/
  • 04:05
    Фреди Хайнекен тв филм /1 епизод/п/
  • 04:55
    Мечтата за Марс документален филм/п/
  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    "Моята мечтана роля" - с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др.
  • 04:30
    "Катинари на любовта" - с уч.на Джери О`Конъл, Ребека Ромeйн, Брус Дейвисън и др. /п/
  • 06:00
    "Войната на розите" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 3
Пълна програма
  • 03:30
    Операция: "История" - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:30
    Характери /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 03:20
    Скорпион; сезон 2, епизод 23, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 04:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 24, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 04:45
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 6, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 03:25
    Тексаски закони: Наводнение, невиждано досега
  • 04:15
    Правосъдие в горите на Мейн: Каквото си посял, такова ще пожънеш
  • 05:02
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 1
  • 05:49
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
Пълна програма
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:25
    Народна музика
  • 05:00
    "Извънредно включване" (п)
  • 05:25
    Интервю
Пълна програма
  • 03:25
    "U-571" - екшън трилър, Франция, 2000
  • 05:25
    Документация
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 05:05
    В плен на Терпсихора документален филм /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:40
    Туристически маршрути /п/
  • 06:10
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване /8 епизод/
Пълна програма
  • 03:55
    My Knight and Me
  • 04:05
    My Knight and Me
  • 04:20
    Mr Bean: The Animated Series
  • 04:29
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 03:45
    "4х4" - автомобилно предаване
  • 04:15
    "Херкулес и огненият кръг" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор - Дъг Лефлър, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.
  • 05:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.16
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
Пълна програма
  • 03:15
    "Фамилията" - сериал, с.1
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.8
  • 07:00
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
  • 09:00
    "Дякон Левски" - биографичен, екшън, драма (България, 2015), режисьор - Максим Генчев, актьори - Симеон Филипов, Максим Генчев, Ники Сотиров, Ивайло Аспарухов, Стоян Цветков, Горан Гънчев, Петьо Цеков, Якуб Бахар, Тезджан Ферад, Деляна Добрева, Мехмед Бил
Пълна програма
  • 04:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.6
Пълна програма
  • 03:10
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 06:00
    Шоуто на д-р Оз -шоу, с.5
  • 07:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 03:57
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Шаолински хроники
  • 04:35
    Шаолински хроники
  • 05:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:20
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 04:10
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 05:35
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 07:00
    "Обществен враг", драма, САЩ, 1998; реж. Тони Скот, с Уил Смит, Джийн Хакман, Джон Войт, Лиза Бонет, Реджина Кинг, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Счетоводителят", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Гавин О'Конър, с Бен Афлек, Ана Кендрик, Дж. К. Симънс, Джон Бернтал, Джефри Тамбър, [18+]
  • 07:00
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 09:15
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 10:55
    "Слънце в полунощ", приключенска драма, Канада, 2016; реж. Кирстен Картю, с Девъри Джейкъбс, Дуейн Хауърд, Марк Андерако, Сара Джеръм, Уилям Грийнланд, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Amanpour
  • 04:30
    African Voices
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 04:00
    "Кралицата на дансинга" - романтичен филм с уч. на Ромина Д`Уго, Дейвид Джюнтоли, Адам Брукс, Бруклин Судано и др. /п/
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:30
    " Топ Гиър: Най-лошата кола в историята" - предаване за автомобили
  • 08:15
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
Пълна програма
  • 04:00
    "Улични престъпници" срещу "Бързи и шумни": Тунинг за мега състезанието 1
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Фрогай спрайт
  • 06:00
    Двойно оцеляване: Бягство и спасение
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Бугати Вейрон
Пълна програма
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 05:01
    Фабрика за домашни потреби: Драсканици
Пълна програма
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Стридок
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
Пълна програма
  • 04:00
    "Супер наука"
  • 04:30
    "Супер наука"
  • 05:00
    "Сурова наука"
  • 05:30
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 05:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Бареков и Байрактаров без цензура - с Николай Бареков, Димитър Байрактаров
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 08:00
    Автмобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 04:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 05:30
    Куриози
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 07:00
    Формула Е: Състезание в Ню Йорк, обзор
Пълна програма
  • 00:10
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 18
  • 07:15
    Братски проекти, сезон 2, еп. 13
  • 07:35
    Братски проекти, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 03:50
    Liquid Edge
  • 04:40
    Pro Bull Riders
  • 05:30
    Pro Bull Riders
  • 06:20
    Snowfix
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:00
    Хавайски живот
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Евтин дом на плажа
  • 05:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 04:00
    Последен старт - игрален филм
  • 05:10
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 05:35
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
  • 06:00
    "В търсене на малък дом" - първи сезон
Пълна програма
  • 04:00
    Последните пантери - първи сезон
  • 04:45
    Спасителен полет - първи сезон
  • 05:00
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон
  • 06:00
    Лас Вегас - пети сезон
Пълна програма
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
Пълна програма
  • 03:50
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 5
  • 04:35
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 13
  • 05:15
    Дневниците на Венера
  • 06:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 03:35
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 04:20
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
  • 05:05
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 05:50
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
Пълна програма
  • 04:00
    КОНЕТЕ
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 06:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 07:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 41 еп.
Пълна програма
  • 03:55
    "Аниманималс"
  • 04:05
    "Ура за Хъкъл"
  • 04:30
    "Отгатни колко те обичам"
  • 04:40
    "Дот"
Пълна програма
  • 01:30
    НОВИНИ/п/
  • 07:00
    "Холивуд" - с Ивелина Кунчева/п/
  • 07:30
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 03:45
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 05:30
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 07:00
    "Нощта на кометата" - научна фантастика с Катрин Мери Стюарт, Кели Мароуни.
  • 08:35
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 08:00
    Срещи катастрофи
  • 08:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 02:00
    Girls Of The 10s: MTV Top 50
  • 05:00
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 05:20
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 05:45
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    100% Anthems!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 03:55
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 6
  • 04:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 03:50
    Шифърът на злополуките, еп. 9
  • 04:10
    Арестувани зад граница 4, еп. 4
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 11
  • 05:15
    Как да спечелим, еп. 6
Пълна програма
  • 03:20
    Когато акулите атакуват, еп. 6
  • 04:10
    700 акули, еп. 1
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 3
  • 05:15
    Невероятни животни компилации, еп. 2
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, първи ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:40
    Филм "Един милион в сватбената кошница"
  • 04:10
    Филм "Добряци"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Алексей Герман. Трудно е да си бог"
Пълна програма
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 03:50
    "Финално изпитание" - трилър, U, 2003
  • 05:00
    "Апокалипсис в Лос Анджелис" - фантастика / ужаси, U, 2014
  • 06:30
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 06:50
    "Не стават за срещи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Бойни вечери
  • 04:30
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 02:35
    "Саша Грамел на живо!" - комедийно шоу
  • 04:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:35
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 05:00
    Вести
  • 05:30
    Вести-Москва
  • 05:50
    Вести
Пълна програма
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
Пълна програма
  • 02:50
    "Видението" - ужаси, U, 2012
  • 04:10
    "Руини" - ужаси, U, 2008
  • 05:00
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 06:00
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 04:00
    "Изгнаници клети"
  • 04:30
    Класическа музика
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    Класическа музика
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Peter Hase
  • 07:10
    Peter Hase
  • 07:25
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:40
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
  • 07:00
    Детски свят: Приказките на Маша - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 03:36
    Да спасим хотела: Маргейт
  • 04:24
    Медиумът от Лонг Айлънд: Важно решение
  • 05:12
    Кажете "Да" на помощта за сватбата: Семейство за нула време
  • 06:00
    Мисия "Булка" с Енцо: Епизод 8
Пълна програма
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Баба Лидка и манастирът
  • 05:00
    Есен в Боженци
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 04:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 04:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 03:40
    Страшен филм 3, САЩ, комедия, 2003
  • 05:00
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален/романтичен, 2004
  • 06:40
    Добре дошъл у дома, Роско Дженкинс, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 08:30
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
Пълна програма
  • 04:00
    "Репортажът: Преди Акт 16" - информационно предаване (повторение)
  • 04:30
    "Нашенското: Кумичене" - документална поредица
  • 05:00
    "Златна мисия" - 30 еп., туристически пътеводител
  • 05:30
    "Репортажът: Преди Акт 16" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:40
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 04:25
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване
  • 04:50
    От любов към храната - първи сезон
  • 05:20
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 02:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
Пълна програма
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:55
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 04:00
    Живите мъртви - трети сезон
  • 04:45
    Светкавицата - четвърти сезон
  • 05:10
    Легион - втори сезон
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:45
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 04:00
    DESIGNERS
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 03:25
    "Денят, в който трябваше да умра" - 6 еп.
  • 04:15
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
  • 05:25
    "Рождени дни" - 2039 и 2040
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 03:55
    Поплавочный практикум
  • 04:25
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 04:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 05:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 00:30
    "Свещеник" - екшън-фантастика с уч. на Пол Бетани, Карл Ърбан, Кам Гигандет, Маки Кю, Лили Колинс, Брад Дуриф, Стивън Мойър, Кристофър Плъмър, Алън Дейл, Медхен Еймик, Джейкъб Хопкинс и др.
  • 06:00
    "В кадър"
  • 06:40
    "16 желания" - семеен филм с уч. на Деби Райън, Жан-Люк Билоду, Ана Май Рутлидж, Кариса Тайнс, Патрик Гилмор и др. /п/
  • 08:50
    "Смърфовете" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др.
Пълна програма
  • 04:00
    Bear Grylls: Born Survivor: Pacific Island
  • 04:45
    Bear Grylls: Born Survivor: Big Sky Country
  • 05:30
    How the Universe Works: Planets
  • 06:15
    Cake Boss: Rebuilds & Raw Fish
Пълна програма
  • 04:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 06:00
    Зала на славата, топ 10, гимнастика
  • 07:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 08:00
    Автмобилизъм: Суперкупа на Порше в Силвърстоун
Пълна програма
  • 03:20
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 06:25
    "Филми и звезди Х, 29 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 08:25
    "Колите", анимационна комедия, САЩ, 2006; реж. Джон Ласитър, Джо Ранфт, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 03:55
    Henry Hugglemonster
  • 04:20
    The Hive
  • 04:30
    The Hive
  • 04:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:55
    Кръстници вълшебници
  • 04:20
    Опасният Хенри
  • 04:45
    Zelly Go
  • 04:50
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 03:30
    Сама вкъщи: Зад завесата в банята
  • 04:25
    Сама вкъщи: Демоните от миналото
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 04:00
    The Contenders: Russia 2018: Episode 37
  • 04:30
    The Contenders: Russia 2018: Portugal
  • 05:00
    Spirit of Champions: Sangre Azteca
  • 05:15
    Spirit of Champions: Sarah Ourahmoune
Пълна програма
  • 03:45
    Gun Stories
  • 04:05
    Gun Stories
  • 04:30
    Major League Fishing
  • 05:15
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 03:35
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от "калифорнийското злато"
  • 04:20
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
  • 05:05
    Американски антиквари: Фактор "бира"
  • 05:50
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
Пълна програма
  • 03:55
    Уличен Гений, еп. 11
  • 04:15
    Шифърът на злополуките, еп. 12
  • 04:35
    Тайнствени досиета 2, еп. 10
  • 05:00
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
Пълна програма
  • 03:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04:30
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 05:00
    "Аламинут" /п./
  • 06:00
    "Малкото пони: Приятелството е магия" - анимация
Пълна програма
  • 04:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 17, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 03:45
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 47, комедия, романтичен, Турция, 2015
Пълна програма
  • 03:45
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
  • 04:30
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
  • 05:15
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 06:00
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
Пълна програма
  • 03:00
    Самозащита
  • 05:45
    Легендите "Хейло"
  • 08:00
    Твърда игра
  • 10:05
    `71
Пълна програма
  • 02:40
    Александр Ширвиндт, Софико Чиаурели, Семён Фарада в фильме "Миллион в брачной корзине" (12+)
  • 04:10
    Георгий Бурков, Татьяна Васильева, Владимир Зельдин в фильме "Добряки" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Алексей Герман. Трудно быть с Богом" (16+)
Пълна програма
  • 04:00
    Т/с "Главные роли", 2 с
  • 04:10
    Т/с "Главные роли", 1 с
  • 04:50
    Т/с "Главные роли", 3 с
  • 05:00
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 03:45
    Танго на два голоса. Х/ф
  • 05:40
    Гении и злодеи
  • 06:05
    Чокнутая
  • 09:20
    Живые истории
Пълна програма
  • 04:00
    South Park
  • 04:25
    Nitro Circus
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Review
Пълна програма
  • 03:43
    Taming The Wild Thing (18+)
  • 04:09
    My Pool, My Rules (18+)
  • 04:32
    Closed For Maintenance (18+)
  • 04:56
    My Wife's Ex (18+)
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International)
  • 19:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - I полуфинал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 05:00
    IN CONCERT - JOSE MARIA GIANELLI
  • 06:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 07:00
    THE CHANGE MAKERS - NORWAY
Пълна програма
  • 05:05
    Hip Show
  • 06:10
    Fighting Rookies
  • 07:00
    WUSHU Championship
  • 07:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:00
    Firsthand
  • 04:30
    Firsthand
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 05:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 03:40
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в каналите, непоколебимата кола, възникването на съдебната медицина (Episode 10)
  • 04:25
    Забранена история (Series 2): Изгубеното съкровище на Петра (Episode 1)
  • 05:45
    Страхотни изобретения (Series 2): 207 (Episode 7)
  • 06:15
    Загадки в музея (Series 9): Карнавалът на голите животни, пъпешови глави, най-лошата видеоигра (Episode 2)
Пълна програма
  • 04:00
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 04:30
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 05:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 05:30
    "Добре дошли в Ковачевци" - документална поредица
Пълна програма
  • 03:30
    Caetano & Gil at Jazz a Vienne
  • 04:45
    Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
  • 05:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Несебър - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Обзор на сезона във Втора професионална лига (2017-18), повторение
  • 11:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 1-ви епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Агнешка Радванка - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - I полуфинал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Сама вкъщи: Зад завесата в банята
  • 04:25
    Сама вкъщи: Демоните от миналото
  • 05:20
    Почти ми се размина: Да избягаш с приятел
  • 06:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
Пълна програма
  • 03:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 03:40
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
  • 05:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 07:00
    "Семейство Робинсън", анимация, САЩ, 2007; реж. Стивън Андерсън, [0+]
  • 08:35
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
Пълна програма
  • 03:25
    "Русалка І, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джо Менендес, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 04:10
    "Русалка І, 10 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Ник Копъс, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 05:40
    "Централна новина", драма, Румъния, 2017; реж. Юлия Руджина, с Анди Васлуиану, Войка Олтеан, Дорин Андоне, Йоана Флора, Давид Блаш, [12+]
  • 07:00
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    По следите на Първомайстора (образователен документален филм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:50
    ПЕС Патрул
  • 04:15
    Котарачетата
  • 04:20
    Котарачетата
  • 04:25
    Котарачетата
Пълна програма
  • 03:55
    Бърза обиколка
  • 04:20
    Бърза обиколка
  • 04:45
    Бърза обиколка
  • 05:00
    Изпитатели
Пълна програма
  • 03:40
    Линия на разделението, сезон 1, еп. 5, Германия, 2017
  • 04:30
    Ченге, сезон 2, еп. 8, САЩ, екшън/приключенски, 2013
  • 05:10
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 06:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 03:30
    Някой като мен
  • 06:55
    Хайди
  • 07:20
    Хайди
  • 07:45
    Бубонаществие
Пълна програма
  • 03:40
    Малки жълти лимони
  • 06:40
    Проект "Динозавър"
  • 08:00
    Лили Давид
  • 09:35
    Търсачът на съкровища Тимбър
Пълна програма
  • 02:25
    Удобна кожа
  • 04:15
    Скоростта на мисълта
  • 06:25
    Нечий герой
  • 07:45
    Пипи отново на борда
Пълна програма
  • 03:45
    Joy Division
  • 05:30
    The Rage In Placid Lake
  • 07:00
    The Jam: About the Young Idea
  • 08:35
    Vengance
Пълна програма
  • 04:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 05:00
    FIA World Rallycross Championship 2018
  • 06:00
    Action Sports World S18
  • 07:00
    FIM Speedway World Cup 2017
Пълна програма

Сериали

AXN White 04:05
Картър; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2018
Viasat Nature 04:10
Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 5
Viasat History 04:25
Загадки в музея, сезон 7, еп. 6
Fox Crime 04:25
Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 16
EPIC Drama 04:30
Говорителка, сезон 1, еп. 1, Франция, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:30
Тенис: Гилерме Клезар - Тиаго Монтейро (Brasil Open, Сао Пауло; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
MAX Sport 1 04:30
Тенис: ATP Лондон Финал
BNT 3 04:40
Ветроходството отблизо магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR в Макао, трето състезание, директно

Всички предавания

Филми

Fox Life 04:15
Златни години - игрален филм
Cinemax 04:20
"Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
HBO3 04:35
"Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
AXN 04:45
Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Cinemax 2 04:45
"Мозайка І, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Дженифър Ферин, Девин Ратрей, Фредерик Уелър, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}