ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:30
    Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
  • 10:30
    Котаракът в чизми анимационен филм /САЩ, 2011г./, режисьор Крис Милър
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Летен концерт на Виенската филхармония от двореца "Шьонбрун" В програмата творби от Росини, Верди, Пучини и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Бавачка по призвание" - с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др.          
Пълна програма
  • 09:30
    Състезанието на живота им - филм
  • 10:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Деляна Маринова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 16, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 11:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 17, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 12:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 09:10
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 10:05
    Питбули и бивши затворници: Денят на Страшния съд
  • 11:00
    Питбули и бивши затворници: Свежа кръв
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православна вяра и култура
  • 10:45
    Девета атакистка среща, репортаж
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервю
Пълна програма
  • 09:05
    "Животни чак до покрива" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Винаги в неделя" - шоу
  • 13:03
    Пресклуб
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:30
    Изкуството да живеем /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 10:00
    Метафора /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:30
    Български уроци - аз уча български /п/
  • 11:00
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 09:30
    България от край до край 3 /9 епизод/п/
  • 10:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 09:51
    Tom and Jerry Tales
  • 09:58
    Tom and Jerry Tales
  • 10:15
    Mr Bean: The Animated Series
  • 10:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, еп.4-6
  • 10:45
    "Зелена зона" -  драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция,  Испания,  Великобритания, 2010), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др.
  • 13:00
    "Умирай трудно: Денят настъпи" - екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джон Мур,актьори -  Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир,Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей Кортни, Брус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.
  • 15:00
    "Луцифер" - сериал, еп. 11,12
Пълна програма
  • 07:15
    "Сделката на доктор Парнасъс" - приключенски, фентъзи (Франция,  Канада,  Великобритания, 2009), режисьор - Тери Гилиам, актьори - Джуд Лоу, Хийт Леджър,Колин Фарел, Джони Деп, Лили Коул,Кристофър Плъмър, Джони Харис, Том Уейтс, Върн Тройър, Андрю Гарфилд
  • 10:15
    "Ранго" - анимация, приключенски, екшън ( САЩ, 2011), сценарист - Джон Логан, режисьор - Гор Вербински
  • 12:30
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
  • 14:30
    "Апалуза" - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Приятели" - сериал, с.3
  • 10:00
    "Истина ли е..." - комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2005), режисьор - Марк Уолтърс, актьори - Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лодж, Дина Уотърс, Бен Шенкман, Джон Хедър, Рон Кенада и др.
  • 12:00
    "По средата" - сериал
  • 14:00
    " Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Горещи пари" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на честта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:21
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 09:40
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Затваряме", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Монсерат Ломбард, Джони Вегас, Йохан Майърс, Моника Долан, Пол Ритър, [15+]
  • 10:05
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
  • 11:35
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 13:35
    "Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 09:15
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 11:25
    "От днес светът е твой", драма, Япония, 2017; реж. Масая Озаки, с Муджи Кадоваки, Такахиро Миура, Макита Спортс, Ю, Ю Хирукава, [12+]
  • 13:10
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 15:10
    "Холивудленд", криминален, САЩ, 2006; реж. Алън Култър, с Ейдриън Броуди, Даян Лейн, Бен Афлек, Боб Хоскинс, Робин Тюни, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Любовни трепети" - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 14:00
    "Нещо ново всеки ден" - романтичен филм с уч. на Таня Уедхорн, Габи Дом, Марко Гирнт, Каролина Вера, Тилман Гюнтер и др.
Пълна програма
  • 07:20
    "Топ Гиър - 41 велики случки" - предаване за автомобили
  • 10:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 11:00
    "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др. /п/
  • 12:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Nova, Част II
  • 10:30
    Как се прави: автомобили на мечтите: Астон Мартин Ванкуиш
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Точната цена
Пълна програма
  • 09:50
    Какво може да се обърка?: Коли във въоръжена битка
  • 10:38
    Какво може да се обърка?: Игра на дронове
  • 11:26
    Фабрика за храна: САЩ: Как се сади пиперо
  • 11:50
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    В НЕБЕТО
  • 11:50
    Tangled
  • 11:55
    Tangled
Пълна програма
  • 09:45
    "Уголемена наука"
  • 10:05
    "Кой е?"
  • 10:10
    "Кой е?"
  • 10:20
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 09:50
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:20
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:45
    Ърки Пърки - анимационен сериал
  • 11:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Пълна програма
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 13:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 10:30
    Ръгби седем: Световна купа в Сан Франциско, втори ден
  • 11:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 12:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
Пълна програма
  • 09:30
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, първи ден
  • 10:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 13:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Индонезия
Пълна програма
  • 09:35
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 3
  • 10:25
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 4
  • 11:15
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    Търсачи на съкровища в пустинята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 10:20
    Pro Bull Riders
  • 11:10
    Pro Bull Riders
  • 12:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:30
    Нова къща, нов живот
  • 10:00
    Карибски живот
  • 10:30
    Карибски живот
  • 11:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - седми сезон
  • 12:25
    "Пътят към дома" - игрален филм
Пълна програма
  • 09:10
    Престъпна природа - трети сезон
  • 10:10
    Късметлията - втори сезон
  • 11:10
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
  • 13:20
    Д-р Розууд - първи сезон
Пълна програма
  • 08:35
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:50
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 12:20
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 09:05
    Войната на асовете, сезон 1, еп. 1
  • 10:00
    Конспирация, сезон 1, еп. 7
  • 10:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 11:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 10:00
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 11:00
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Северна Африка
Пълна програма
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 75 еп.
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
  • 12:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 09:50
    "Ноксу"
  • 10:00
    "Аниманималс"
  • 10:15
    "Попълс"
  • 11:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
  • 10:45
    "Коктейл" с Деси Жаблянова/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 09:15
    "Светът на Хенри Ориент" - комедия / драма с Питър Селърс, Типи Уокър.
  • 11:00
    "В света на кино фантастиката 3" - документална поредица
  • 11:45
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
  • 13:20
    "Развенчаният идол" - екшън с Ян Хънтър, Уилям Хикс, Чарлз Биби.
Пълна програма
  • 09:45
    FLAT OUT
  • 10:15
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP
  • 11:15
    INSIDE THE WORLD OF TCR
  • 11:45
    CLASSIC SOUTHERN 100 ROAD RACES
Пълна програма
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Фактор страх
  • 11:00
    MTV пита Джейсън Деруло
  • 11:30
    The Ride
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2017
  • 10:00
    MTV Asks Jason Derulo
  • 10:45
    Hot Right Now!
  • 11:30
    Wish I Saw Them @ Wireless 2018!
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:40
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 6
  • 10:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 10:35
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
  • 11:05
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 09:00
    Роден на пътя, еп. 5
  • 10:00
    Роден на пътя, еп. 6
  • 11:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 31
  • 11:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 32
Пълна програма
  • 09:50
    Дивото кралство на Перу, еп. 1
  • 10:40
    Райски места, еп. 3
  • 11:25
    Райски места, еп. 2
  • 12:15
    Райски места, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, втори ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Мурсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 35-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 09:25
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
  • 10:20
    "Григорий Р. Сериен филм
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 09:25
    "Галилей" - научен журнал
  • 11:30
    "Спешна пратка" - екшън трилър, U, 2012
  • 14:15
    "21" - трилър, U, 2008
  • 15:40
    "The Finest Hours: Часът на героите" - драма, U, 2016
Пълна програма
  • 09:00
    Бенфика - Севиля, International Champions Cup
  • 11:00
    Манчестър Сити - Борусия Д, International Champions Cup
  • 13:00
    Байерн М - ПСЖ, International Champions Cup
  • 15:00
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 09:30
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:25
    "В капана на подозренията - специално" - доку-поредица
  • 13:25
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 15:15
    Формула 1 за Голямата награда на Германия на Хокенхаймринг: преди старта
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 12:20
    "Бялата гвардия"
  • 13:50
    "Културната революция"
  • 14:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:30
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 13:00
    "Пастевка" - комедиен сериал
  • 14:00
    "Най-забавните комедийни клопки в света" - комедийно шоу
  • 15:55
    "Норбит" - комедия, U, 2012
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:25
    Super Toy Club
  • 09:55
    Trolls - Die Party geht weiter!
  • 10:40
    Angelo!
  • 11:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 08:30
    Фолклорна трапеза - музикално, кулинарно предаване
  • 10:00
    60 минути -предаване на Телемедиа-Пътешествие до Нова Зеландия
  • 11:00
    50 нюанса любов - Епизод 4- Предаване на Телемедиа
  • 11:30
    Холивудски знаменитости : Еди Мърфи
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 09:00
    Нашето малко семейство: Размерът няма значение
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса Морис
  • 12:00
    В търсене на още една жена: Епизод 6
  • 13:00
    Devedeset dana za ven?anje: Цялата истина
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    По следите старата българска къща, част 2
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Строителство извън мрежата: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 08:50
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 10:30
    Сърцето на дракона, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1996
  • 12:10
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
  • 13:40
    Приказка за Ела, Ирландия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
Пълна програма
  • 09:30
    "Неофициалната история на живота след Бийтълс" - кратък документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Невъзможният сценарий за света" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    "Моята кухня е най-добрата" - кулинарно предаване
  • 10:50
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
  • 11:20
    Моята Франция с Маню Фидел - кулинарно предаване
  • 12:15
    В света на Хестън - първи сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Палещи летни песни: Топ 50
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 09:00
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:55
    "Моята къща мечта край морето" - доку-поредица
  • 16:55
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    Кланът Тененбаум - игрален филм
  • 12:05
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 13:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 09:30
    MAKE-UP
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Can't Stop The Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 15 еп.
  • 10:20
    "Рождени дни" - 2047 и 2048 еп.
  • 11:10
    "Неизлечимо болни" - 3 и 4 еп.
  • 12:00
    "Уличен патрул" - 7 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли /п/
  • 10:30
    новини
Пълна програма
  • 09:25
    Спиннинг на камских просторах
  • 09:55
    Поплавочный практикум
  • 10:20
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 10:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 07:50
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др.
  • 10:00
    "Всички искат да бъдат италианци" - комедия с уч. на Джей Яблонски, Серина Винсънт, Джон Капелос, Мариса Петроро, Пени Маршъл, Пи Джей Марино и др. /п/
  • 12:10
    "Хари и семейство Хендерсън" - семейна комедия с уч. на Джон Литгоу, Мелинда Дилън, Дейвид Съчет, М.Емет Уолш, Кевин Питър Хол, Маргарет Лангрик и др.
  • 14:30
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др. /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Animal Cops Houston: Fearless In Duty
  • 10:00
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
  • 10:45
    How the Universe Works: Black Holes
  • 11:30
    How the Universe Works: Big Bang
Пълна програма
  • 09:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба: Просто великолепно!
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, четиринадесети етап
  • 10:30
    Ръгби седем: Световна купа в Сан Франциско, втори ден
  • 11:00
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, отборно състезание
  • 12:00
    Зала на славата, най-великите спринтьори
Пълна програма
  • 08:35
    "Колите 2", анимация, САЩ, 2011; реж. Джон Ласитър, Брад Люис, [0+]
  • 10:20
    "Късометражни анимации на Дисни II", анимация, САЩ, 2014, [0+]
  • 10:50
    "Дневникът на един дръндьо: Стигнахме ли вече?", семейна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Бауърс, с Джейсън Дракър, Алиша Силвърстоун, Том Еверет Скот, Чарли Райт, Оуен Асталос, [7+]
  • 12:20
    "Тор: Светът на мрака", фентъзи, САЩ, 2013; реж. Алън Тейлър, с Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидлестън, Антъни Хопкинс, Кристофър Еклестън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 09:30
    The Lion Guard
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 09:25
    Клуб Уинкс
  • 09:55
    Regal Academy
  • 10:20
    Къщата на Шумникови
  • 10:50
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Monday's
Пълна програма
  • 09:10
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 10:05
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 11:00
    Убивам заради теб: Истина или смърт
  • 11:55
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
Пълна програма
  • 09:45
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 10:10
    Star Rated: Endorsements
  • 10:40
    Top: Mascots in Sport
  • 11:05
    Top: Champions in Adverts
Пълна програма
  • 09:45
    Gun Stories
  • 10:05
    Gun Stories
  • 10:30
    Major League Fishing
  • 12:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Тик-ток находки
  • 10:00
    Американски антиквари: Една гигантска находка за човечеството
  • 11:00
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 12:00
    Изгубените доказателства: Северна Африка
Пълна програма
  • 09:00
    Роден на пътя, еп. 6
  • 10:05
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 31
  • 10:30
    Теория на глупостта - втори сезон, еп. 32
  • 11:05
    Необятната планета, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" /п./- токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" /п./ - документално предаване
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
  • 11:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Сиси; романтичен, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 09:35
    Джо Фрост за британските деца убийци: Майкъл Хамър
  • 10:30
    Разследващият тела
  • 11:25
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Перфектното убийство: Роджър и Дейвид Купър
  • 12:20
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Среща със смъртта: Скот Сингълтън
Пълна програма
  • 08:55
    Най-добри приятелки
  • 10:40
    Адаптация
  • 12:55
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 15:15
    Облакът АТЛАС
Пълна програма
  • 09:25
    "Непутевые заметки" с Дм. Крыловым (12+)
  • 10:00
    Новости (с субтитрами)
  • 10:20
    Владимир Машков, Ингеборга Дапкунайте в многосерийном фильме "Григорий Р (16+)
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
  • 13:00
    Шоб я так ел
Пълна програма
  • 09:45
    "С песните на Верка Сидерова" - музикален филм
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: Кирил Начев Бургас - лов на дива свиня - Голямо Буково" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 09:50
    Bubble Butt Jeans (18+)
  • 10:12
    Big Tits Patient Swallows Docs Cum (18+)
  • 10:33
    Krissy's Little Kink (18+)
  • 10:57
    Pulse: Part One (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International)
Пълна програма
  • 09:30
    Балканско първенство по лека атлетика
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    Спортувай предаване за масовия спорт
  • 14:35
    Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Акценти
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
  • 10:30
    HUMANIMA - BLUE BEHEMOTHS IN THE SEA OF CORTES
  • 11:00
    AVIATORS, THE S2 E12
Пълна програма
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:25
    NEW Extreme 2017
Пълна програма
  • 09:00
    World of X Games 2016
  • 10:00
    Moments
  • 10:30
    Kickin' It With Sneaker Steve
  • 11:30
    Ideais2
Пълна програма
  • 09:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Късметът на Лъки (Episode 6)
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 304 (Episode 4)
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 305 (Episode 5)
  • 10:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 306 (Episode 6)
Пълна програма
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 11:30
    "Свещени планини"- документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Lang Lang in Versailles: Chopin and Tchaikovsky
  • 11:00
    La Senna Festeggiante by Vivaldi
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Поморие, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Черно море - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:40
    Тенис: Каролин Вожняцки - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 10:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - двойки, финал (ATP WORLD TOUR 250)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уотфорд - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Германия, повторение
  • 11:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 11:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Германия, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 10:05
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 11:00
    Убивам заради теб: Истина или смърт
  • 11:55
    Почти ми се размина: С вид на силно момиче
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 09:45
    "Семейство Даръл IІІ, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 10:35
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 11:55
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 13:25
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 10:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 11:35
    "Криптон I, 7 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Марк Роскин, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
  • 12:20
    "Младият Шелдън І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джафар Махмуд, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • 09:50
    Самый-самый. Большой телескоп азимутальный
  • 10:20
    Самый-самый. Космический корабль "СОЮЗ МС"
  • 10:50
    Самый-самый. Ракета-носитель "Союз"
  • 11:20
    Гражданское оружие. Меткий стрелок. Часть первая
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Вино в кърпа (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Небесни скитници (1 част) (образователен филм за спортен туризъм)
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: WTA Гщаад 2018
  • 11:00
    Trans World Sport
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 10:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
  • 12:00
    Баскетбол: Евролига
  • 12:45
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 09:40
    Искрица и Сияйница
  • 10:30
    Веселата Веси
  • 10:55
    Нела, Принцесата-рицар
  • 11:25
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 09:40
    Изпитатели
  • 10:00
    Единичен тест
  • 10:05
    Cars 'n' Stripes
  • 10:30
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 09:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 10:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
  • 11:05
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
  • 11:50
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2012
Пълна програма
  • 08:40
    Бандата на Голямата стъпка
  • 10:05
    Тайната на лешникотрошачката
  • 11:30
    Тратория
  • 12:50
    Театър "Шансония"
Пълна програма
  • 08:55
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 10:25
    Всички на Запад: Новите приключения на Лъки Люк
  • 11:50
    Крокодилите 2
  • 13:20
    Островът на шепотите
Пълна програма
  • 09:45
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 11:00
    Децата на сестра ми сами вкъщи
  • 12:15
    В галоп с Торнадо
  • 14:05
    Изборът на Адел
Пълна програма
  • 08:35
    Dead Ringers
  • 10:35
    Movie Talk
  • 11:00
    Ringo
  • 11:15
    Movie Talk
Пълна програма
  • 09:30
    FIM Sidecar World Championship 2017
  • 10:00
    Enduro GP S18
  • 10:30
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2017
  • 11:00
    Freeride World Tour 2018
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}