ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Открито с Валя Ахчиева предаване за резследваща журналистика
  • 21:15
    Изгубена в Париж игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьори: Фиона Гордън и Доминик Абел, в ролите: Еманюел Рива, Пиер Ришар, Фиона Гордън, Доминик Абел и др.
  • 22:30
    По света и у нас информационна емисия
  • 22:45
    Колебание игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьори: Скот Макгий и Дейвид Зигел, в ролите: Джоузеф Гордън-Левит, Лин Колинс, Асумпта Серна и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор - Джей Роуч, актьори - Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.
  • 22:00
    "Ловци на шаферки" - романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Елитни убийци" - с уч. на Джейсън Стейтъм, Робърт Де Ниро, Клайв Оуен, Ивон Страховски, Доминик Пърсел и др.
  • 22:30
    "Възражение по съвест" - Андрю Гарфилд, Сам Уортингтън, Винс Вон, Хюго Уивинг , Рейчъл Грифитс, и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:00
    Втори в листата - политически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Забравени от Бога - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    Непознатият далечен Изток - док. поредица на Bloomberg
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 21:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 22:00
    Специален отряд; сезон 1, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2017
  • 22:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 5, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 20:10
    Островът на хиеновите кучета
  • 21:05
    Островът на огромните акули
  • 22:00
    Акули-нинджи
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Да изминеш разстоянието
Пълна програма
  • 20:10
    "Треска за злато" - игрален филм
  • 21:25
    RT в българския ефир
  • 22:00
    "Неделник" (п)
Пълна програма
  • 20:20
    Световен журнал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "От местопрестъплението: Такси до Лайпциг" - ФРГ, 2016
  • 22:45
    "Убийство на Шетландските острови: Нощта на гарваните (1+2)" - криминална поредица, G, 2014
Пълна програма
  • 20:45
    Не искам да си отиваш игрален филм /Франция, 2007 г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.
  • 22:10
    Давид Дорантес и Теодосий Спасов проект Музикален фестивал "Жълтите павета"
  • 23:15
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 20:41
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 21:15
    Mr Bean: The Animated Series
  • 21:25
    Mr Bean: The Animated Series
  • 21:45
    Wacky Races
Пълна програма
  • 18:45
    "Превъзходството на Борн" -  екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор - Пол Грийнграс, актьори -  Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Ултиматумът на Борн" - екшън, трилър, музикален (САЩ, 2007), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джулия Стайлс,  Пади Консидин, Едгар Рамирес, Скот Глен, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Който оцелее, ще разказва" - комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор - Сет Макфарлан, актьори -  Сет Макфарлан, Лиъм Нийсън, Чарлийз Терон, Евън Джоунс, Уес Стъди, Сара Силверман, Нийл Патрик Харис,  Аманда Сайфред и др.
  • 21:00
    "Този див, див запад" - екшън, уестърн, комедия (САЩ, 1999), режисьор - Бари Зоненфелд, актьори - Уил Смит, Кенет Брана, Салма Хайек, Кевин Клайн, Бай Линг, М. Емет Уолш и др.
  • 23:15
    "Професия жиголо" -  драма, комедия, романтика (САЩ, 2009), режисьор - Дейвид Макензи, актьори - Аштън Къчър, Ан Хечи,  Маргарита Левиева, Себастиан Стан, Соня Рокуел, Мария Кончита Алонсо и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Премиера: "Залог за любов" - комедия (Русия, 2015), режисьор - Артьом Михалков , актьори - Ованес Азоян, Андрей Бурковский, Катерина Шпица, Андрей Смоляков и др.
  • 22:30
    "Шегаджии" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.2, еп. 1
  • 22:00
    "Версай" - сериал, с.1, еп. 10
  • 23:00
    "Друговремец" - сериал , с.2, еп. 12
Пълна програма
  • 20:40
    Анджело е върхът
  • 20:51
    Анджело е върхът
  • 21:05
    Малки Титани: В готовност
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 19:25
    "Сладкият живот", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Роб Спера, с Крис Месина, Абигейл Спенсър, Брайън Шортол, Каран Сони, Тайсън Ритър, [15+]
  • 21:00
    "Краят на яростта", криминален екшън, Япония, 2017; реж. Такеши Китано, с Такеши Китано, Тошиюки Нишида, Тацуо Надака, Кен Мицуиши, Акурю, [18+]
  • 22:45
    "Лейър Кейк", криминална драма, Великобритания, 2004; реж. Матю Вон, с Даниъл Крейг, Колм Мийни, Кенет Кранам, Джордж Харис, Джейми Форман, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 21:30
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 23:05
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    Supercharged
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    World Sport
Пълна програма
  • 20:00
    "Щипка любов" - романтичен филм с уч. на Джен Лили, Брендън Пени, Кандис Макклър, Пери Гилпин и др.
  • 22:00
    "Нещо ново всеки ден" - романтичeн филм с уч. на Таня Уедхорн, Габи Дом, Марко Гирнт, Каролина Вера, Тилман Гюнтер и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Кралят на скорпионите: Издигането на воина" - приключенски екшън с уч. на Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куотърман, Том Ву, Андреас Вишневски и др.
  • 22:15
    "Престъпно предградие" - екшън с уч. на Пол Уокър, Давид Бел, Брус Рамзи, Каталина Денис и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Американски чопър: На работа!
  • 21:00
    Животът на шерпите
  • 23:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:20
    Космосът на показ: Епизод 5
  • 21:10
    Космосът на показ: Епизод 6
  • 22:00
    Опасно за живота: Владетелите на хаоса
  • 22:50
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 5
Пълна програма
  • 20:30
    Хаш две о
  • 21:00
    Хаш две о
  • 21:30
    Най-добри приятели завинаги
  • 22:00
    Най-добри приятели завинаги
Пълна програма
  • 20:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 21:00
    "Тайният живот на хаоса"
  • 22:00
    "Загадката на материята"
  • 23:00
    "Машината, която ни създаде"
Пълна програма
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:15
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Хокенхайм
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Фехтовка: Светевно първенство в Китай, шпага и сабя
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадесети етап
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Чехия
Пълна програма
  • 20:30
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 3
  • 21:15
    Електричество и лед, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Селекцията, сезон 1, еп. 3
  • 22:40
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 20:20
    Monster Jam
  • 21:10
    Monster Jam
  • 22:00
    Extreme Fighting Championship
  • 22:50
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:30
    Евтин дом на плажа
  • 21:00
    Ястията на Дафни
  • 21:30
    Ястията на Дафни
  • 22:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 20:20
    Сексът и градът - шести сезон
  • 21:00
    Наръчник за разведени - четвърти сезон
  • 22:00
    Наръчник за разведени - четвърти сезон
  • 22:55
    Семеен пъзел - трети сезон
Пълна програма
  • 20:05
    Лас Вегас - пети сезон
  • 21:00
    "Частни детективи" - първи сезон
  • 22:00
    Кралицата на Юга - втори сезон
  • 22:55
    Агенция "Рош" - втори сезон
Пълна програма
  • 19:15
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 23:10
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
Пълна програма
  • 20:05
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Нашата световна война, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 3
  • 22:25
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
  • 21:00
    С камиони през Америка в нощта: Подпалвач
  • 22:00
    Премиера С камиони през Америка в нощта: Най-доброто от "Камиони в нощта"
  • 23:00
    Премиера На лов за автомобили: Красавицата от Бел Еър
Пълна програма
  • 20:30
    НАСЛУКА – тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 75 еп.
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 81 еп.
Пълна програма
  • 20:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 21:00
    "Попълс"
  • 21:45
    " Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 21:55
    "Аниманималс"
Пълна програма
  • 20:30
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 20:00
    "Надпревара по роднински" - комедия с Кристи Али, Бил Пулман, Кери Фишър, Джейми Герц.
  • 21:25
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
  • 23:00
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
Пълна програма
  • 19:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES
  • 22:00
    SOUTH AFRICAN GTC CHAMPIONSHIP
  • 23:00
    BRITISH F1 SIDECAR CHAMPIONSHIP
  • 23:30
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 20:00
    Тяло за плажа
  • 21:00
    Тяло за плажа
  • 22:00
    Екс он дъ бийч
  • 22:30
    Екс он дъ бийч
Пълна програма
  • 20:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 21:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 22:45
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:45
    Мамутите: гиганти от ледниковия период
  • 21:40
    Дивата Норвегия
  • 22:45
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 8
  • 23:35
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Море на надеждата: Подводните съкровища на Америка, еп. 1
  • 21:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 22:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 23:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Прекрасната Америка: Могъщият Северозапад, еп. 5
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 18
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 13
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, трети ден, втора сесия, директно
Пълна програма
  • 19:25
    "Най-стар от всички!"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 22:00
    Международен музикален фестивал "Белите нощи в Санкт Петербург". На живо
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
Пълна програма
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Майк и Дейв си търсят гаджета" - комедия, U, 2016
  • 23:20
    "Идеалният мъж" - екшън комедия, U, 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Манчестър Сити - Борусия Д, International Champions Cup
  • 21:00
    Байерн М - ПСЖ, International Champions Cup
  • 23:05
    ПРЯКО: Ливърпул - Борусия Д, International Champions Cup
Пълна програма
  • 20:05
    "Застрахователните детективи: По следите на истината" - репортаж
  • 21:15
    "Дивергенти 3: Предани" - приключенски / фантастика / екшън, САЩ, 2016
  • 23:30
    "Елизиум" - фантастика / трилър / екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 19:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "В сърцевината на морето" - драма, А, 2015
  • 23:45
    "Престъпни намерения: Зад границата" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи" /на живо /
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Criminal Confessions - Morderische Gestandnisse
  • 22:10
    Criminal Confessions - Morderische Gestandnisse
  • 23:00
    Three Days to Live - Jede Stunde zahlt
Пълна програма
  • 19:30
    Делирио в ритъма на салсата-комедия, романтичен,Испания-Колумбия,2014г.
  • 21:15
    Художникът и морето-документален филм
  • 22:00
    Час пик-предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Холивудски знаменитости- Майкъл Дъглас
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Всичко, което блести
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 1 (първа част)
  • 22:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 3
  • 23:00
    Луди италиански сватби: Дон Антонио на Капри
Пълна програма
  • 20:30
    Образи от България - Приморско
  • 21:00
    Първите български столици
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Архитектурно - етнографски комплекс Етъра
Пълна програма
  • 20:00
    Строителство в Аляска
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 20:00
    Строителство в Аляска
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 19:45
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
  • 21:30
    Изпозагубеният свят, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 2009
  • 23:25
    Хъдсън Хоук, САЩ, екшън/приключенски/комедия, 1991
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване
  • 21:00
    Спести с Джейми - втори сезон
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 22:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
  • 21:15
    "Проми кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 19:30
    Да спиш с врага - игрален филм
  • 21:30
    Паранормално - първи сезон
  • 22:00
    Чикаго - първи сезон
  • 22:55
    Не си мой тип - четвърти сезон
Пълна програма
  • 20:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION FILMS
  • 21:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 15 еп.
  • 21:10
    "48 часа" - 7 еп.
  • 22:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 7 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни " - 8 и 9 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Сомы Европы
  • 20:55
    Спиннинг на камских просторах
  • 21:25
    Поплавочный практикум
  • 21:50
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Момичето от влака" - трилър с уч. на Емили Блънт, Хейли Бенет, Джъстин Теру, Ребека Фъргюсън, Люк Евънс, Едгар Рамирес и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Gold Rush: In the Black
  • 21:15
    American Loggers: Man vs Mud
  • 22:00
    Cake Boss: Icing the Cake
  • 22:23
    Cake Boss: Fiery Competition
Пълна програма
  • 20:30
    У дома за вечеря с Джейми Дийн
  • 21:00
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 21:30
    Градски печива с Пол Холивуд
  • 22:00
    Пътешествие с Донал: Европа
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:15
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше в Хокенхайм
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Фехтовка: Светевно първенство в Китай, шпага и сабя
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 19:15
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 21:00
    "Тор: Рагнарок", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Тейка Уейтити, с Крис Хемсуърт, Том Хидлестън, Кейт Бланшет, Идрис Елба, Джеф Голдблум, [12+]
  • 23:10
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:30
    P-King Duckling
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 22:00
    Trulli Tales
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Monday's
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:10
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 21:05
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 22:00
    Изчезнали: Посред бял ден
  • 22:55
    Кой уби Джейн Доу?: Дъщеря, сестра, диамант, Доу
Пълна програма
  • 20:40
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 21:05
    Star Rated: Endorsements
  • 21:30
    Top: Mascots in Sport
  • 22:00
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 19:30
    Major League Fishing
  • 21:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Ездачи в света на залозите
  • 21:00
    С камиони през Америка в нощта: Подпалвач
  • 22:00
    Премиера С камиони през Америка в нощта: Най-доброто от "Камиони в нощта"
  • 23:00
    Премиера На лов за автомобили: Красавицата от Бел Еър
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
  • 21:00
    Да пресушим Бермудския триъгълник, еп. 1
  • 22:00
    Япония: Между земята и небето, еп. 2
  • 23:00
    Пресушаване на Алкатрас, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор - Джей Роуч, актьори - Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън, Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.
  • 22:00
    "Ловци на шаферки" - романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 14, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Петимата бойци; екшън, комедия, Хонконг, 1979
  • 23:55
    Игра на смърт; екшън, Хонконг, 1972
Пълна програма
  • 20:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 48, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 49, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 42, драма, мистерия, 2014
  • 23:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 43, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Чудовището се събужда
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Кървава невинност
  • 22:00
    Какво е нужно за убийство: Партньори в злините
  • 22:30
    Какво е нужно за убийство: Къщата на ужасите
Пълна програма
  • 20:40
    Моят баща, мишената
  • 22:30
    Елитен отряд 2
Пълна програма
  • 19:25
    "Старше всех!"
  • 21:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
  • 22:00
    Международный музыкальный фестиваль "Белые ночи Санкт-Петербурга". Гала-концерт. Прямой эфир (12+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 20:50
    Музикални празници "Емил Чакъров" - Минчо Минчев
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 21:50
    "Планино, стара планино" - музикален филм
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 20:00
    Вести в 20:00
  • 22:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:32
    Closed For Maintenance (18+)
  • 20:56
    My Wife's Ex (18+)
  • 21:21
    Jealous Asshole (18+)
  • 21:40
    Pussy Perpetrator (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 20:30
    Брюксел в превод - премиера
  • 21:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:20
    Борсова информация
  • 21:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 20:30
    FORBIDDEN FRUIT
  • 21:00
    ARAMBURUS ASSASSINATION
  • 22:30
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 6 KWAZULU NATAL
  • 23:00
    A POPE FOR EVERYONE
Пълна програма
  • 10:25
    NEW Extreme 2017
Пълна програма
  • 20:30
    World of X Games 2016
  • 21:00
    Castles Made of Snow
  • 21:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 22:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 20:40
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Братя - врагове (Episode 1)
  • 21:35
    В търсене на съкровището на нацистите (Series 1): Плячката на Гьоринг (Episode 1)
  • 22:25
    Американската мечта на Боби Кенеди
  • 23:25
    Първата световна война в числа (Series 1): Маршът към войната (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 21:30
    "Това може да се случи" - документална поредица
  • 22:00
    "Класика и джаз "
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Mariss Jansons conducts Berio, Mahler, Copland and Bartok at the Concertgebouw
  • 23:00
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Ravel, Dutilleux, Delage
Пълна програма
  • 20:45
    Футбол: ЦСКА - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:40
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 23:15
    Студио "Формула 1", повторение
  • 23:55
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Германия, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Тенис: Каролин Вожняцки - Арина Сабаленка (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
  • 22:00
    Пряко: Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 22:00
    Световни боксови супер серии: След големия сблъсък, 13-и епизод
  • 22:30
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 21:05
    Предателства: Да умреш заради популярност
  • 22:00
    Изчезнали: Посред бял ден
  • 22:55
    Кой уби Джейн Доу?: Дъщеря, сестра, диамант, Доу
Пълна програма
  • 20:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 21:00
    "Епизод", (п)
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "По-различна, също като мен", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Карни, с Грег Киниър, Рене Зелуегър, Джимон Хунсу, Джон Войт, Оливия Холт, [12+]
  • 22:00
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Наследници І, 7 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 21:00
    "Отворени рани I, 2 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Жан-Марк Вале, с Ейми Адамс, Патриша Кларксън, Крис Месина, Илайза Скален, Мат Крейвън, [18+]
  • 22:00
    "Убивайки Ийв І, 4 еп.", криминален трилър, САЩ, 2018; реж. Джон Ийст, с Джоди Комър, Сандра О, Кърби Хауъл-Баптист, Фиона Шоу, Ким Бодниа, [15+]
  • 22:45
    "Лоши банки I, 4 еп.", трилър, Германия, 2017; реж. Кристиан Швохов, с Паула Биър, Бари Атсма, Дезире Носбуш, Албрехт Шух, Май Дуонг Кию, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Беклемето и Троянския проход (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 20:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 21:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 18:05
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    MMA: UFC Fight Night
Пълна програма
  • 20:50
    Кива го може!
  • 21:05
    Уоликазам!
  • 21:35
    Дора и приятели
  • 22:05
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 20:45
    Коли - страст или хоби
  • 21:15
    Изпитатели
  • 21:35
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 22:15
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 20:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 23:00
    Колекцията, сезон 1, еп. 4, Великобритания,Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:30
    На Кайманите
  • 22:00
    Беоулф - Земите на щита 1/9
  • 22:45
    Беоулф - Земите на щита 1/10
Пълна програма
  • 20:10
    Да (всъщност, не)
  • 21:35
    За купона, еп.4
  • 22:00
    Джули и Джулия
Пълна програма
  • 20:10
    Монти Уолш - последният каубой
  • 22:00
    Ла Бамба
  • 23:50
    Двойнствен живот
Пълна програма
  • 20:35
    Miss Stevens
  • 22:00
    Striking Out
  • 23:00
    Hell on Wheels
  • 23:45
    Dreamcatcher
Пълна програма
  • 20:00
    FIM Speedway Grand Prix 2017
  • 21:00
    Action Sports World S18
  • 22:00
    Enduro GP S18
  • 22:30
    Sports Adventure
Пълна програма

Сериали

AXN Black 20:55
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
Viasat Nature 20:55
Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
AXN 21:00
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
AXN White 21:00
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 20:55
Студио "Футбол"
Eurosport 2 21:00
Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
BNT 3 21:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
БНТ САТ 21:00
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на двойки пряко предаване от Чикаго
Ring.BG 21:00
Жилет световен спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:55
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
TVT 21:00
Последните номади на Европа (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 21:00
Кандис Реноар; сезон 1, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2014
AXN White 21:00
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2014
Cinemax 21:00
"Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}