ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 3 тв филм /2 и 3 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Пътуващо лятно кино с БНТ
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 21
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Династията Уиндзор - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 08:50
    Профилиране; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2010
  • 10:00
    Морски детективи; сезон 11, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:00
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 11:55
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 09:10
    Зоологическата градина в Бронкс: Кенгуруто Дейв
  • 10:05
    Новозеландските национални паркове: Фиордланд
  • 11:00
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 1
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
Пълна програма
  • 09:35
    Интервю
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров, 1-ва част (п)
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /п/
  • 11:05
    Пред олтара на операта /избрано/
Пълна програма
  • 09:40
    Часът на зрителите /избрано/
  • 10:05
    Животът е вкусен /избрано/
  • 11:00
    Най-доброто от... Къщата на думите /п/
  • 11:35
    Лятно оживление научнопопулярен филм
Пълна програма
  • 09:51
    Tom and Jerry Tales
  • 09:58
    Tom and Jerry Tales
  • 10:15
    Mr Bean: The Animated Series
  • 10:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 16
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.12
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 4
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 11
Пълна програма
  • 08:15
    "Апалуза" - уестърн (САЩ, 2008), режисьор - Ед Харис, актьори - Джеръми Айрънс, Виго Мортенсен, Рене Зелуегър, Ед Харис и др.
  • 10:45
    "Фамилията" - сериал, с.2, еп. 7,8
  • 13:15
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.9
  • 14:15
    "Джона Хекс" - драма, трилър, екшън (САЩ, 2010), режисьор - Джими Хейуърд ,актьори -Мегън Фокс, Уил Арнет, Джош Бролин, Джон Малкович, Майкъл Шанън, Дейвид Дженсън, Майкъл Фасбендер и др.
Пълна програма
  • 09:00
    "Българи на три морета" - комедийно риалити
  • 10:00
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    "Моите мили съседи" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града " - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:11
    Малки Титани: В готовност
  • 10:22
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:35
    "Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
  • 10:15
    "Джулиета на духовете", комедийна драма, Италия, 1965; реж. Федерико Фелини, с Джулиета Мазина, Сандра Мило, Марио Пизу, Валентина Кортезе, Валеска Герт, [12+]
  • 12:35
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
  • 14:05
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
Пълна програма
  • 09:05
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 10:40
    "Скеле", драма, Израел, 2017; реж. Матан Яир, с Ашър Лакс, Ейми Смоларчик, Яков Коен, Кърън Бъргър, Наама Манор, [12+]
  • 12:15
    "Пътуване до Баунтифул (1985)", драма, САЩ, 1985; реж. Питър Мастърсън, с Джералдин Пейдж, Джон Хърд, Карлин Глин, Ричард Брадфорд, Ребека Де Морни, [12+]
  • 14:00
    "Лодка за двама", драма, САЩ, 2017; реж. Джулия Бътлър, Даниъл Менц, с Илейн Партнау, Джеси Пепе, Алиса Вилена, Сади Йохансон, Ален Вашневски, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Supercharged
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 9
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 11:00
    С влак през Аляска: Влак от ада
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: Вълшебни пръчици
  • 10:38
    Как функционира Вселената?: В края на Слънчевата система
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Игра на дронове
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Тринайстата година
  • 11:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 12:00
    Хаш две о
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 10:30
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание
  • 11:30
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
  • 12:30
    Тенис на маса: Световен тур в Република Корея
Пълна програма
  • 09:30
    Европейски рали шампионат: Рали Италия, втори ден
  • 10:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Чехия
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 13:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Чехия
Пълна програма
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
  • 10:25
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 5
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 10
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    Pro Bull Riders
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Brilliant Corners
  • 12:00
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Нова къща, нов живот
  • 10:30
    Нова къща, нов живот
  • 11:00
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - девети сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - девети сезон
Пълна програма
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 09:50
    "Младият Шелдън І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дон Скардино, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:15
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 11:45
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:30
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
Пълна програма
  • 09:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 10:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 11:15
    Хенри VII: Зимният крал
  • 12:20
    Реформацията: Свещената война на Европа
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 09:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Мечове, господари на времето и бутафории
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Скитници и тандеми
Пълна програма
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 81 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 56 еп. /п/
Пълна програма
  • 09:40
    "Дот"
  • 10:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:50
    "Ремо Уилямс: Приключението започва" - екшън / приключенски филм с Фред Уорд, Джоел Грей, Уилфорд Бримли, Дж. А. Престън.
  • 10:50
    "Професия блондинка" - комедия с Люк Уилсън, Селма Блеър, Рийз Уидърспун.
  • 12:25
    "Семейна черта" - комедия с Крисчън Кълкин, ал Манчини, Трой Еванс, Рой Броксмит.
  • 13:50
    "Сериозни на лунна светлина" - комедия / романтичен с Мег Раян, Тимъти Хътън.
Пълна програма
  • 09:35
    SILK WAY RALLY
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 12:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Siesta Key
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    MTVHottest: Calvin Harris
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 11:30
    MTV Asks Jason Derulo
  • 12:15
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 4
  • 10:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 4
  • 10:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 11:00
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Морски вълци, еп. 15
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 8
Пълна програма
  • 09:50
    Прекрасната Америка: Могъщият Северозапад, еп. 5
  • 10:40
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 4
  • 11:25
    Възходът на черния вълк, еп. 1
  • 12:15
    Небесно сафари, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, трети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Астън Вила - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:20
    "Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Севиля - Бенфика, International Champions Cup
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 12:20
    "Бялата гвардия"
  • 13:50
    "Изкуственият отбор"
  • 14:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Фолклорен концерт
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:30
    Inspector Gadget
  • 10:00
    Inspector Gadget
  • 10:25
    Inspector Gadget
  • 10:55
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 08:20
    5. Пътят на Халима -Драма, Хърватия, Словения, Босна и Херцеговина, 2012 г. Режисьор Арсен Антон Остоич В ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    50 нюанса любов -Епизод 5 -предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 4
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Изгнаниците
  • 12:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 2
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Стопани на природата
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музей на железницата
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:00
    На ръба, Германия,Саудитска Арабия,САЩ, драма/романтичен/трилър, 2011
  • 10:40
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
  • 12:30
    Ема, Великобритания, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 14:30
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 10:25
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
  • 10:50
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:30
    BRIDAL
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Хванати на местопрестъплението" - 19 еп.
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 12 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2046 eп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:30
    "Смърфовете" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Тим Гън и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "В Кадър"
  • 12:30
    "Голямото скачане" - комедия с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджен Путс, Арън Пол, Розамунд Пайк, Сам Нийл и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Kitchen Boss: Date Night
  • 10:00
    Gold Rush: Rock Bottom
  • 10:45
    Gold Rush: Bedrock Gold
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Guatemala
Пълна програма
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 10:30
    Ски скокове: Гран При верига във Висла, индивидуално състезание
  • 11:30
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
  • 12:30
    Тенис на маса: Световен тур в Република Корея
Пълна програма
  • 09:50
    "Младият Шелдън І, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дон Скардино, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:15
    "Любимата ми сватба", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Мел Дамски, с Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Чаталейн, Питър Бенсън, Елън Юуизи, [12+]
  • 11:45
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 13:30
    "Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 10:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
Пълна програма
  • 09:10
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 10:05
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 11:00
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 11:55
    Убивам заради теб: Истина или смърт
Пълна програма
  • 09:45
    The Burning Issue: Golf
  • 10:10
    The Truth About...: Tiger Woods
  • 10:40
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 11:05
    Top: Golfing Pros
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 10:50
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Разделяй и владей
  • 09:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Мечове, господари на времето и бутафории
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Скитници и тандеми
Пълна програма
  • 09:00
    Морски вълци, еп. 15
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 3
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 8
  • 12:00
    Революцията "Ютюб", еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 21
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Канибала с арбалета
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Сноутаун
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ану Сингх
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Истинско гробище за домашни любимци
Пълна програма
  • 08:20
    Обявявам война
  • 10:15
    Примирие
  • 12:25
    Военно наказание номер 1
  • 14:20
    Дванайсет
Пълна програма
  • 09:15
    Телеканал "Доброе утро"
  • 09:55
    "Жить здорово!" (16+)
  • 11:00
    "Модный приговор"
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 11:40
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 09:45
    "Жервна 2011" - фолклорен филм /1 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: Лов на чакал в с.Калояновец" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:45
    Sex Mad Czech Lady Wants Cock (18+)
  • 10:08
    All Hands On Dick (18+)
  • 10:31
    Mariah's Expert Blow Job Technique (18+)
  • 10:57
    Agent Cums On Sexy Russian's Tongue (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Класически коли" - 9 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Португалия - Испания, среща от световното първенство по футбол
  • 11:00
    Германия - Мексико, среща от световното първенство по футбол
  • 12:55
    Световен рали шампионат: Рали Финландия - всичко преди старта
  • 13:25
    Извън играта
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E1
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E2
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA 2
Пълна програма
  • 08:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 09:53
    Stream
  • 10:00
    Team Extreme!
  • 11:24
    Under the Above
  • 11:30
    Riding Along with Filipe Toledo
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Хонда и Матео / Куцият Бил и дребосъците (Episode 10)
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Роско и Суриа / Анакин и Бут (Episode 11)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 309 (Episode 9)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 310 (Episode 10)
Пълна програма
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:25
    A Crystal Palace by George Balanchine, Opera National de Paris
  • 10:10
    Violette and Mister B. (for Balanchine)
  • 11:35
    Young People's Concerts: Two Ballet Birds
  • 12:30
    Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Москва, Русия, финал, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Шампионите на Ла Лига" - спортно предаване
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Арсенал - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 10:05
    Най-лошият ти кошмар: Убийствена къща
  • 11:00
    Признания в стаята за разпити: Втората теория на оръжието
  • 11:55
    Убивам заради теб: Истина или смърт
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:35
    "Пингвините на г-н Попър", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Марк Уотърс, с Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри, Офилия Ловибонд, Маделин Керъл, [7+]
  • 10:10
    "Г-н и г-жа Аделман", романтична драма, Франция, 2017; реж. Никола Бедос, с Дориа Тилие, Никола Бедос, Дени Подалидес, Антоан Гуи, Кристиан Миле, [15+]
  • 12:10
    "Съвременно семейство IX, 21 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Стивън Левитан, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
  • 12:30
    "Съвременно семейство IX, 22 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джеймс Алан Хенсц, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 09:45
    "Войната за планетата на маймуните", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Мат Рийвс, с Анди Съркис, Уди Харелсън, Стийв Зан, Карин Коновал, Амиа Милър, [12+]
  • 12:05
    "Лило и Стич", анимационна комедия, САЩ, 2002; реж. Крис Сандърс, Дийн ДеБлоис, [0+]
  • 13:30
    "Шоуто на Джон Оливър V, 5 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 14:05
    "В бурята", драма, Великобритания, 2009; реж. Тадеуш О'Съливан, с Брендън Глийсън, Джанет МакТиър, Лен Карю, Джеймс Д'Арси, Йън Глен, Бил Патерсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Самый-самый. Ми-28Н "Ночной охотник"
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Български изкушения: Суджук (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: WTA Гщаад
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 11:00
    MMA: UFC Fight Night
  • 14:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:50
    Автокино
  • 10:15
    Гаражи - Злато
  • 10:45
    Изпитатели
  • 11:05
    Нови автомобили - Трудният път към "бракувана кола"
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 2, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2011
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 22, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма
  • 09:05
    Като син
  • 10:25
    Макс Мински и аз
  • 12:05
    Синът
  • 14:20
    Винсент и аз
Пълна програма
  • 08:20
    Лъки Люк
  • 10:00
    Тратория
  • 11:25
    Г-ца Минус
  • 12:50
    Подаръкът на Св. Никола
Пълна програма
  • 09:05
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 10:20
    Пиколо, саксо и компания
  • 11:40
    Когато се намеси любовта мy
  • 13:15
    Герои
Пълна програма
  • 09:25
    The Pulitzer at 100
  • 11:00
    Who Killed Nancy?
  • 12:35
    Miss Stevens
  • 14:00
    Striking Out
Пълна програма
  • 09:30
    E League Season 2
  • 10:00
    FIM X-Trial World Championship 2017
  • 11:00
    Formula Drift 2017
  • 11:30
    H2O Aquabike World Championship S18
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}