ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 3 тв филм /4 и 5 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Пътуващо лятно кино с БНТ
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 22
Пълна програма
  • 09:30
    "Сезони на любовта " - сериен филм
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите" - сериен филм
Пълна програма
  • 09:30
    Династията Уиндзор - филм
  • 10:30
    Сянката на Елена - семеен сериал
  • 11:30
    Танц на ръба - сериал, драма
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 08:55
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 10:05
    Морски детективи; сезон 11, епизод 13, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 11:05
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:00
    Търсач на реликви; сезон 2, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 09:10
    Супер крокодилът-човекоядец
  • 10:05
    Нашествениците: Канибалско нашествие
  • 11:00
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 2
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Бягство от затвора
Пълна програма
  • 09:55
    "Българският принос" - документален филм
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Спомен за Илия Минев" - документален филм
  • 10:25
    Интервю
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 09:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 10:05
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:35
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 11:05
    Пътуване в миналото
Пълна програма
  • 09:40
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 10:10
    Животът е вкусен /избрано/
  • 11:05
    Приказките на щурчето Устните й трендафили, очите бисери /п/
  • 11:30
    Съдби човешки Прозорец към света /п/
Пълна програма
  • 09:51
    Tom and Jerry Tales
  • 09:58
    Tom and Jerry Tales
  • 10:15
    Mr Bean: The Animated Series
  • 10:24
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 17
  • 10:00
    "Луцифер" - сериал, еп.13
  • 11:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп. 5
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 12
Пълна програма
  • 08:45
    "Маверик" - екшън, комедия, приключенски (САЩ 1994), режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Алфред Молина и др.
  • 11:30
    "Фамилията" - сериал, с.3, еп. 9,10
  • 13:45
    Премиера: "Ривърдейл" - сериал, с.1, еп.10
  • 14:45
    "Гробницата на дракона" - екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 10:00
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
  • 12:00
    "Мутра по заместване" - сериал
  • 12:30
    Моите мили съседи" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Клиника край езерото" - сериал
  • 10:00
    "Сърцето на града" - сериал
  • 11:00
    "Любов под наем" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
Пълна програма
  • 09:50
    Малки Титани: В готовност
  • 10:02
    Малки Титани: В готовност
  • 10:12
    Малки Титани: В готовност
  • 10:21
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 08:40
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 10:20
    "Бразилци", комедия, Унгария, 2017; реж. Цаба М. Киш, Габор Рохони, с Ерик Лакатош, Барнабас Бергенди, Даниел Виктор Наги, Бела Дора, Цаба Лакатош, [12+]
  • 11:55
    "Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
  • 12:20
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
Пълна програма
  • 09:15
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
  • 11:00
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 13:00
    "Давай!", комедия, САЩ, 1999; реж. Дъг Лаймън, с Кейти Холмс, Сара Поли, Сюзан Крул, Дезмънд Аскю, Нейтън Бекстън, [15+]
  • 14:40
    "Юнакът и веселякът", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеф Грейс, с Алекс Карповски, Уайът Ръсел, Мередит Хагнер, Мелани Лински, Хана Симон, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Огледален свят" - сериен филм, сезон 1 /п/
  • 10:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 11:30
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 10
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 11:00
    С влак през Аляска: Окото на бурята
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:14
    Фабрика за храна: САЩ: В изварата е истината
  • 10:38
    Стани богат изобретател: Бойна нощ
  • 11:26
    Какво може да се обърка?: Моторни колесници
Пълна програма
  • 09:45
    Кей Си под прикритие
  • 10:10
    Късмет, Чарли: Филмът
  • 11:35
    Домът на Рейвън
  • 12:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 09:50
    "За играчките"
  • 10:00
    "За играчките"
  • 10:10
    "ГЕОлино"
  • 10:25
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:40
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:10
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Страници от живота - 92 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
  • 11:20
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 11:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Пълна програма
  • 09:30
    Супербайк: Британски шампионат в Брендс Хеч
  • 10:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 11:30
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
Пълна програма
  • 09:40
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
  • 10:25
    Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
  • 12:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    Pro Bull Riders
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Brilliant Corners
  • 12:00
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 09:30
    Хавайски живот
  • 10:00
    Безплатна ваканционна къща
  • 11:00
    Преобразяване на двора
  • 11:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 09:35
    Непорочната Джейн - втори сезон
  • 10:30
    Шепот от отвъдното - първи сезон
  • 11:30
    Как се запознах с майка ви - девети сезон
  • 11:55
    Как се запознах с майка ви - девети сезон
Пълна програма
  • 09:30
    Спасителен полет - първи сезон
  • 10:05
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 11:15
    Убийства в Рая - трети сезон
  • 12:25
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 08:50
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 11:20
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 13:00
    "Дневникът на слабака", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [12+]
  • 14:30
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
Пълна програма
  • 09:05
    Китай от времето на Мао
  • 10:00
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 10:50
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 11:40
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е Ваша Светлост
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво видя икономът
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
Пълна програма
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 41 еп.
Пълна програма
  • 09:40
    "Дот"
  • 10:05
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:15
    "Конни"
  • 10:40
    "Тризначките"
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:05
    "Севернякът" - приключенски / екшън със Сузи Колхо, Джас Елам.
  • 10:35
    "Рейнмен" - драма с Дъстин Хофман, Том Крус.
  • 12:45
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън Маккелън.
  • 14:35
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
Пълна програма
  • 09:30
    SILK WAY RALLY
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:30
    EUROPEAN LE MANS SERIES FULL REPEAT
  • 14:45
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Фактор страх
  • 12:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 09:30
    MTV Rewind: 2012
  • 10:00
    #MTVHottest: Best Of British
  • 11:30
    #MTVHottest: David Guetta
  • 12:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    10 Biggest Vids Right Now
  • 19:40
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
  • 10:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 6
  • 10:40
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 12
  • 11:05
    Спасяване на диви мечки, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Мегаструктури, еп. 1
  • 10:00
    Магаструктури: Лувърът в Абу Даби, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 9
Пълна програма
  • 09:50
    Анаконда: Тихият убиец, еп. 1
  • 10:40
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми, еп. 1
  • 11:25
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 2
  • 12:15
    На куката: Риболов на чудовища, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Световен Мачплей 2018, четвърти ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бристъл Сити - Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:55
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    - "Show Time" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 08:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:20
    "По средата" - сериал
  • 11:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 11:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Звездни отбори
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 13:00
    Манчестър Сити - Борусия Д, International Champions Cup
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Акушерки в действие" - доку поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Хуморина"
  • 10:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 12:30
    Концерт
  • 14:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Ранни вести" /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:05
    In einem Land vor unserer Zeit - Der erste Schnee
  • 10:20
    Coop gegen Kat
  • 10:40
    Coop gegen Kat
  • 10:55
    Coop gegen Kat
Пълна програма
  • 08:25
    Сега или никога-комедия,Испания, 2015, Режисьор: Мария Рипол,В ролите: Дани Ровира, Мария Валверде, Клара Лаго
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости- Никол Кидман
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 09:00
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 10:00
    Маниаци-чистофайници: провинциални къщи: Епизод 5
  • 11:00
    Да напуснеш общността на амишите: Лос Анджелис: Спасението
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 14
Пълна програма
  • 09:30
    Приморско - Перлените брегове
  • 10:00
    Черноморски екосистеми
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:35
    Братя Грим, Чехия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 11:30
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
  • 13:15
    Перфектният мъж, САЩ, комедия, 2005
  • 14:55
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:30
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 10:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване
  • 10:25
    Грил тур с Примож
  • 10:50
    В кухнята с Примож - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Няма излъчване до края на лятото
  • 21:00
    Няма излъчване до края на лятото
Пълна програма
  • 09:50
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 10:45
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 11:40
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 12:35
    Ловец на мисли - четвърти сезон
Пълна програма
  • 09:45
    Big Tunes!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:45
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 09:55
    F-PEOPLE
  • 10:00
    FTV SPECIAL
  • 10:30
    FTV SPECIAL
  • 10:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 09:00
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Big Fat Hits
  • 18:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
  • 10:45
    "Бебета: Особено раждане" - 1 еп.
  • 11:35
    "Рождени дни" - 2047 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 253 и 254 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:15
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 10:30
    Кухня с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 08:30
    "Смърфовете 2" - приключенска комедия с уч. на Нийл Патрик Харис, Ханк Азария, Джейма Мейс, Брендан Глийсън и др. /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 5
  • 12:00
    "В Кадър"
  • 12:40
    "Улични танци" - романтичен филм с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др.
Пълна програма
  • 09:38
    Kitchen Boss: Italian Street Food
  • 10:00
    Gold Rush: Man Down
  • 10:45
    Gold Rush: In the Black
  • 11:30
    Bear Grylls: Born Survivor: Urban Survivor
Пълна програма
  • 09:55
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:25
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 10:55
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
  • 11:25
    Сладкарски изделия с Анна Олсън
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
  • 10:00
    Футбол: MLS, Атланта - ДС Юнайтед
  • 11:20
    Колоездене: Обиколка на Франция, петнадести етап
  • 11:45
    Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:50
    "Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
  • 11:20
    "Докато ти спеше", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Джон Търтълтауб, със Сандра Бълок, Бил Пулман, Питър Галахър, Питър Бойл, Глинис Джоунс, [0+]
  • 13:00
    "Дневникът на слабака", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Тор Фройдентал, със Закари Гордън, Робърт Капрън, Рейчъл Харис, Стийв Зан, Девън Бостик, [12+]
  • 14:30
    "Дневникът на слабака 2: Правилата на Родрик", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Бауърс, със Закари Гордън, Девън Бостик, Рейчъл Харис, Робърт Капрън, Стийв Зан, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 09:30
    Vampirina
  • 10:00
    Doc McStuffins
  • 10:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 10:55
    Unbungalievable
Пълна програма
  • 09:40
    Бънсен Звяра
  • 10:05
    Костенурките Нинджа
  • 10:30
    Костенурките Нинджа
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 09:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 10:05
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: По-тъмен нюанс синьо
  • 11:55
    Мрачна обсебеност: Дяволът в църквата
Пълна програма
  • 09:45
    The Contenders: Russia 2018: Episode 34
  • 10:10
    Football Headliners: Mesut ?zil
  • 10:40
    The Truth About...: Football
  • 11:05
    The Contenders: Russia 2018: Episode 35
Пълна програма
  • 09:45
    Wardens
  • 10:05
    Wardens
  • 10:30
    Midways USA's Rapid Fire
  • 10:50
    Alaska's Wild Gourmet
Пълна програма
  • 09:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е Ваша Светлост
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Какво видя икономът
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Залогът е любимият хеликоптер на Пуси Галор
Пълна програма
  • 09:00
    Магаструктури: Лувърът в Абу Даби, еп. 1
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 10
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 9
  • 12:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Висше общество" - сериал, с.1, еп. 22
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 09:35
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 10:30
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джил Мийгър
  • 11:25
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Ученичките от Бега
  • 12:20
    Часовете преди убийство: Цел на омразата
Пълна програма
  • 09:40
    Изкупителната жертва
  • 11:45
    Мръсно синьо
  • 14:05
    Дванайсет
  • 16:00
    Първичен инстинкт 2
Пълна програма
  • 09:55
    "Жить здорово!" (16+)
  • 11:00
    "Модный приговор"
  • 12:00
    Новости (с субтитрами)
  • 12:15
    "Время покажет" (16+)
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 2 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:45
    "Жервна 2011" - фолклорен филм /2 част
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "През планини и морета: Риболов в Егейско море" - документална поредица /повторение/
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:49
    Taming The Wild Thing (18+)
  • 10:15
    Pulse: Part One (18+)
  • 10:37
    Horny Babe Plays With Anal Beads (18+)
  • 11:01
    You Wed Her, I'll Bed Her (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 10:30
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ - финал (WTA International - повторение)
  • 12:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:00
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Аржентина - Хърватия, среща от световното първенство по футбол
  • 11:00
    Република Корея - Германия, среща от световното първенство по футбол
  • 12:50
    Планинско колоездене: Titan Desrt Race обзор
  • 13:20
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 10:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 09:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E3
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E4
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
Пълна програма
  • 09:00
    World Karate Federation 2016
  • 10:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 12:15
    NEW Extreme 2017
  • 14:20
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 09:00
    Occ-Cast
  • 10:00
    Pull
  • 10:30
    Pull
  • 11:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Оки, Йоги и Биги / Форест и Леонард (Episode 12)
  • 10:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 1): Мона и Сафира / Шугар и Лулу (Episode 13)
  • 10:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 311 (Episode 11)
  • 10:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 3): 301 (Episode 1)
Пълна програма
  • 09:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Боклук" - документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Poliuto by Gaetano Donizetti at the Glyndebourne Festival
  • 11:25
    Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
  • 11:45
    Young Peoples Concerts: What is a Melody?
  • 12:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Монтана, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 1-ви епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Лудогорец - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: SkiStar Swedish Open, Бостад (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: BRD Bucharest Open, Букурещ (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 23:30
    Тенис: Dell Technologies Hall of Fame Open, Нюпорт (ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Москва, Русия, финал, повторение
  • 14:00
    Футбол: Бърнли - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 09:10
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 10:05
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: По-тъмен нюанс синьо
  • 11:55
    Мрачна обсебеност: Дяволът в църквата
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 09:00
    "Дълбока любов", документален, Полша, 2013; реж. Ян П. Матушински, [12+]
  • 10:25
    "Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
  • 11:00
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 12:35
    "Средностатистическо семейство ІХ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Шалет Кемъл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 10:55
    "Игра на тронове VI, 9 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 11:55
    "Игра на тронове VI, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2016; реж. Мигел Шапочник, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Софи Търнър, Мейзи Уилямс, Николай-Костер Валдау, [18+]
  • 13:05
    "Семейство Даръл IІІ, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Вино в кърпа (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Созопол - вечното пристанище на музите (образователен филм за морски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
  • 10:00
    Автомобилизъм: Суперкарс
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Хамбург
Пълна програма
  • 09:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 13:00
    Голф: Европейски тур
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 09:50
    Уоликазам!
  • 10:20
    Веселата Веси
  • 10:40
    Денят, в който Хенри срещна...
  • 10:50
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 09:50
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 10:20
    1886 - Легенди на автомобилната култура: Opel
  • 10:50
    Единичен тест
  • 10:55
    Единичен тест
Пълна програма
  • 09:50
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 10:50
    Едно френско село, сезон 2, еп. 4, Франция, исторически/драма, 2011
  • 11:40
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2014
  • 12:35
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 23, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма
  • 08:55
    Господин Пеликан
  • 10:20
    Мечо Пух
  • 11:15
    Бандата на Голямата стъпка
  • 12:40
    Фин
Пълна програма
  • 08:10
    Астерикс на Олимпийските игри
  • 10:05
    Клара и тайната на мечките
  • 11:40
    Специална доставка
  • 13:15
    Диско
Пълна програма
  • 09:50
    Скаутско приключение
  • 11:15
    Писмописецът
  • 12:40
    Машинист
  • 14:15
    Детегледачът
Пълна програма
  • 08:30
    Bigger Stronger Faster
  • 10:15
    Creatures
  • 10:30
    Movie Talk
  • 11:00
    Tyke Elephant Outlaw
Пълна програма
  • 08:00
    Freeride World Tour 2018
  • 10:00
    E League Highlights 2016
  • 10:30
    E League Highlights 2016
  • 11:00
    E League Highlights 2016
Пълна програма

Сериали

RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
bTV Lady 10:00
"Сърцето на града" - сериал
National Geographic HD 10:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 1
bTV Action 10:00
"Луцифер" - сериал, еп.11

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}