ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:45
    Константин Философ тв филм /2 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят живот" - сериен филм, сезон 2
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Хирургът - сериал, семеен
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:35
    Историята на "Манчестър Юнайтед" - док. филм
Пълна програма
  • 10:25
    Скорпион; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 11:20
    Царство; сезон 4, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 12:15
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:20
    Морски детективи; сезон 11, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Хипопотам
  • 11:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Акула
  • 11:55
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
  • 12:50
    Последните китайски слонове
Пълна програма
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Интервютата на "Неделник"
  • 11:35
    Евроизбори 2019
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:45
    Натисни F1 /п/
  • 11:00
    Знание.БГ /БНТ 2 Варна/п/
  • 11:30
    Младите иноватори /п/
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 10:50
    New Looney Tunes - Elements
  • 10:55
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:00
    New Looney Tunes - Elements
  • 11:10
    Bunnicula
Пълна програма
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" /п./ - сериал, еп.8
  • 11:00
    "Библиотекарите" /п./ - сериал, с.4 еп.5
  • 12:00
    "Луцифер" /п./ - сериал, с.2 еп.14
  • 13:00
    "Зона на замръзване" - фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Маккарти, в ролите: Мартин Къминс, Кирстен Робек, Ник Пърча, Сара Дежарден, Стив Бейсик и др.
Пълна програма
  • 10:30
    "Хрониките на Шанара" - сериал, с.2 еп.9, 10 (последен)
  • 12:30
    Телепазар
  • 12:45
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
  • 14:30
    "Убийствено увлечение" - трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "С любов, Роузи" - комедия, романтичен (Германия, Великобритания, 2014), режисьор Кристиан Дитер, в ролите: Лили Колинс, Сам Клафлин, Крисбън Кук, Джейми Уинстоун и др.
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал, еп.150
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.83
  • 13:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
Пълна програма
  • 10:50
    Бен 10
  • 11:00
    Бен 10
  • 11:15
    Островът на летния лагер
  • 11:25
    Островът на летния лагер
Пълна програма
  • 10:25
    "Състояние на връзката", комедия, Великобритания, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Розамунд Пайк, Крис О’Дауд, [12+]
  • 12:10
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро,, [15+]
  • 14:40
    "Съботна църква", музикална драма, САЩ, 2017; реж. Деймън Кардасис, с Лука Кейн, Марго Бингам, Реджина Тейлър, Маркис Родригес, Емджей Родригес, [12+]
  • 16:00
    "Домакините не съществуват", комедия, Холандия, 2017; реж. Аниеле Вебстер, с Ева Ван Де Вайдевен, Йелка Ван Хоутен, Лош Лука, Джим Бакум, Валдемар Торенстра, [12+]
Пълна програма
  • 08:45
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 11:30
    "Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
  • 13:25
    "Табу в Техеран", драма, Германия, 2017; реж. Али Зоозанде, с Елмира Рафизадех, Захра Амир Ебрахими, Араш Маранди, Билал Ясар, Негар Мона Ализадех, [15+]
  • 15:00
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Quest's World of Wonder
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 11:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
  • 13:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 8
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Необичайни обекти
  • 12:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 12:30
    Как са го направили?: Кораби "Chinamax"/Русский стандарт/Перли
Пълна програма
  • 10:38
    Улична наука: Оръдие за огнени топки
  • 11:03
    Улична наука: Човешко гюле
  • 11:26
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
  • 12:14
    Как работят тези машини?: Епизод 5
Пълна програма
  • 10:30
    Тайните на Гравити Фолс
  • 11:00
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 11:15
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 11:30
    Джеси
Пълна програма
  • 10:30
    "Уголемена наука"
  • 11:00
    "Загадките на еволюцията"
  • 11:30
    "ГЕОлино"
  • 11:40
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:10
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:40
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 11:55
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:30
    Истинска любов - 21 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 3 еп.- Документален филм
  • 12:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 11:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 18:30
    Формула Е: Преди старта в Берлин
Пълна програма
  • 10:35
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 4
  • 11:25
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 12:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 4
  • 12:55
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 10:45
    Now Boarding
  • 11:10
    Sports Adventure
  • 11:35
    Sports Adventure
  • 12:00
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:45
    Мега бърлоги (Series 1): Вдън земя (Episode 3)
  • 11:10
    Джада вкъщи (Series 3): Обяд с всекиго (Episode 17)
  • 11:35
    Джада вкъщи (Series 3): Парти край басейна (Episode 18)
  • 12:00
    Ловци на острови (Series 2): На лов за луксозен остров в Южния Тихи океан (Episode 9)
Пълна програма
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 11
  • 11:30
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 4
  • 12:25
    Специализантът - втори сезон, еп. 19
  • 13:20
    Ню Амстердам, еп. 15
Пълна програма
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 3
  • 11:05
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 4
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 4
  • 14:10
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 8
Пълна програма
  • 09:05
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 10:55
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
  • 12:30
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 14:25
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
  • 10:55
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
  • 11:45
    Повратна точка, сезон 1, еп. 3
  • 12:20
    Повратна точка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 09:55
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Поглед към природата
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
Пълна програма
  • 10:45
    "Робоколата Поли"
  • 11:15
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:20
    "Паленца"
  • 11:40
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
  • 11:15
    Парламентът на живо
  • 11:45
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:20
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 12:00
    "Плячката" - игрален филм с Албер Дюпотнел, Алис Талиони.
  • 13:40
    "Войната за водата" - игрален филм с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.
  • 15:10
    "Измамата" - игрален филм с Луиз Ломбард, Били Зейн.
Пълна програма
  • 10:00
    Бременна на 16
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
  • 13:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 10:00
    MTV Rewind: American Anthems...
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 12:45
    MTV Unplugged: Elton John
  • 13:30
    Red Hot Chili Peppers: World Stage
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 10:05
    Живот: Първи стъпки, сезон 1, еп. 3
  • 11:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
  • 11:50
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 6
  • 12:40
    Кучетата и техният таен живот, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Враждебната планета, еп. 1
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Мъртви до зори, еп. 1
  • 11:25
    Мъртви до зори, еп. 2
  • 12:15
    Мъртви до зори, еп. 3
  • 13:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мансфилд Таун - Нюпорт Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен предаване
  • 11:00
    "Промо" - новите хитове
  • 11:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 11:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Това е България" - тв пътешествие
  • 12:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 10:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 11:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 11:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 11:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 16:00
    Волейбол Серия А, плейофи
Пълна програма
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
  • 12:00
    Вести
  • 13:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:40
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 11:40
    Grizzy & die Lemminge
  • 12:05
    Zip Zip
Пълна програма
  • 10:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 11:00
    Репортер - предаване на Телемедиа
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Алиша
  • 12:00
    7-те малки Джонстън: Кошмарът преди Коледа
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Месо по италиански
  • 13:30
    Кралят на кухнята: Класическа паста
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Пътеки между слънцето и тъмнината
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Шато на колела (Episode 11)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Дигитални номади в Чианг Май, Тайланд (Episode 10)
Пълна програма
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Шато на колела (Episode 11)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Една канадка следва сърцето си и годеника си в Бергамо, Италия (Episode 8)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 82): Къща с градина и кози на Азорските острови (Episode 9)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Дигитални номади в Чианг Май, Тайланд (Episode 10)
Пълна програма
  • 10:10
    Раждането на лъжата, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, 2009
  • 11:50
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 13:30
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
  • 15:05
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 3
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 13
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 8
  • 12:00
    В Италия с Джино Д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
  • 14:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 09:31
    Откраднатата принцеса Анимация, Комедия, Фентъзи 2018
  • 11:00
    Малките принцове Комедия, Драма 2013
  • 12:28
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Пълна програма
  • 10:45
    Черният списък - втори сезон, еп. 17
  • 11:40
    Макгайвър - трети сезон, еп. 18
  • 12:35
    911 - първи сезон, еп. 18
  • 13:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
Пълна програма
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:30
    CHRISSY TEIGEN STORY
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FASHION FLIX
  • 11:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 13 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 8 еп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 165 и 166 еп.
  • 12:50
    "На косъм" - 17 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 08:50
    "Коледно послание" - романтична комедия с уч. на Джейми-Лин Сиглър, Грег Вон, Линда Бойд, Лея Гибсън и др.
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8
  • 12:00
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част
  • 14:00
    "В кадър"
Пълна програма
  • 10:45
    Deadliest Catch: We're Not In Kansas Anymore...
  • 11:30
    Mega Engineering: Bering Strait Tunnel
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
  • 13:00
    Smash Lab: CO2 Cop Car
Пълна програма
  • 10:50
    Ресторанти под надзор (Series 4): Дисфункционалност (Episode 13)
  • 11:40
    Кухнята (Series 14): Идеалният поднос на лятото (Episode 4)
  • 12:30
    Гражданка в ранчото (Series 16): По-представително (Episode 8)
  • 12:55
    Гражданка в ранчото (Series 16): Съревноваващи се закуски (Episode 9)
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Възходът на Костенурките нинджа
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 11:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
Пълна програма
  • 09:05
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
  • 10:55
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
  • 12:30
    "Шест дни, седем нощи", романтична комедия, САЩ, 1998; реж. Айвън Райтман, с Харисън Форд, Ан Хечи, Дейвид Шуимър, Жаклин Обрадорс, Темуера Морисън, [12+]
  • 14:25
    "По-добри неща ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:40
    PJ Masks
  • 11:00
    Muppet Babies
  • 11:20
    Paprika
  • 11:30
    Paprika
Пълна програма
  • 10:45
    Геймърки
  • 11:05
    Възходът на Костенурките нинджа
  • 11:25
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:40
    Убивам заради теб: Битка с дявола
  • 11:35
    Мислиш си, че ги познаваш: Колекцията на убиеца
  • 12:30
    Мислиш си, че ги познаваш: Засада в Деня на благодарността
  • 13:25
    Американско чудовище: Домашен видео хит
Пълна програма
  • 10:50
    Football Stars: Stephan El Shaarawy
  • 11:20
    Fight Stars: Amanda Nunes
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Episode 49
  • 12:15
    The Truth About...: Football
Пълна програма
  • 10:50
    Shootout Lane
  • 11:15
    Trip Gone Bad
  • 11:35
    Trip Gone Bad
  • 12:00
    Dropped
Пълна програма
  • 09:55
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Вълшебният автобус
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Пурпурна мараня
  • 11:50
    Спецове в заложната къща: Полево занятие
Пълна програма
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 1
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 2
  • 13:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 15, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:25
    Картър; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 10:30
    Часовете преди убийство: Грешникът с пушка
  • 11:25
    Първите 48 часа: Поканата
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Раул Моат
  • 13:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 6
Пълна програма
  • 10:50
    Завинаги с теб
  • 12:40
    Дълбок сняг
  • 14:30
    Страдание
  • 16:45
    Последният път
Пълна програма
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:15
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:38
    The Ultimate Pedicure (18+)
  • 11:02
    I Don't Eat Out (18+)
  • 11:28
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 11:50
    Drenched, Teased and Fucked (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    AVIATORS, THE - S2 EP 6
  • 11:00
    LIQUID EDGE - EP 1
  • 12:00
    ANCIENT CULTURE - EP 18
  • 13:00
    TAXI TO ASIA - A THREE WHEELER'S MAN (DHAKA VS MALACCA)
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 10:30
    The Inertia
  • 11:00
    Firsthand 13
  • 11:15
    Matty Manners Surfboards
  • 11:30
    CPH Open 2018
Пълна програма
  • 10:20
    Дневници на лошото време (Series 1): Торнадо (Episode 1)
  • 11:10
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Седмият континент - Антарктида (Episode 3)
  • 12:05
    Хищни домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 12:50
    Кучето не е виновно (Series 1): Кучета актьори, Холивуд (Episode 5)
Пълна програма
  • 10:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    Документална поредица
  • 12:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 10:35
    Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
  • 16:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 35-и епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
  • 15:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, четвърти финален мач на Западната конференция на НБА /п/
Пълна програма
  • 10:40
    Студио "Формула 1" /п/
  • 11:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
  • 12:00
    Футбол: Ливърпул - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
Пълна програма
  • 10:40
    Убивам заради теб: Битка с дявола
  • 11:35
    Мислиш си, че ги познаваш: Колекцията на убиеца
  • 12:30
    Мислиш си, че ги познаваш: Засада в Деня на благодарността
  • 13:25
    Американско чудовище: Домашен видео хит
Пълна програма
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
  • 12:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 09:45
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 11:45
    "IT Отделът III, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2008; реж. Греъм Лайнхън, Ричард Бодън, с Крис О’Доуд, Ричард Айоейд, Катерин Паркинсън, Мат Бери, [12+]
  • 12:10
    "Централа Берлин I, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джошуа Марстън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 13:15
    "Изход: Богове и царе", драма, Великобритания, 2014; реж. Ридли Скот, с Крисчън Бейл, Джойл Едджертън, Джон Туртуро, Арън Пол, Сигърни Уивър, [12+]
Пълна програма
  • 09:45
    "Дж. Едгар", биографична драма, САЩ, 2011; реж. Клинт Истууд, с Леонардо ДиКаприо, Наоми Уотс, Арми Хамър, Джош Лукас, Джуди Денч, [12+]
  • 12:00
    "Без ангажименти II, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майкъл Уивър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 12:25
    "Без ангажименти II, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майкъл Уивър, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Франсис Конрой, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 13:00
    "Сексът и градът І, 9 еп. - Костенурката и заекът", комедия, САЩ, 1998; реж. Майкъл Фийлдс, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Денят на нестинарката (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:50
    Веселата Веси
  • 11:20
    Искрица и Сияйница
  • 11:30
    Прасето Пепа
  • 11:40
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 10:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 11:25
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 2, Канада, 2017
  • 12:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 3, Канада, 2017
  • 12:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 09:55
    Нечий герой Комедия, Семеен, Романтичен САЩ 2011
  • 11:15
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 12:35
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 13:55
    Кактусът Комедия Франция 2005
Пълна програма
  • 10:15
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 12:05
    Да (всъщност, не) Комедия САЩ 2004
  • 13:30
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
  • 15:10
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
Пълна програма
  • 09:35
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
  • 11:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 12:15
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
  • 13:55
    Единственият Комедия Дания 1999
Пълна програма
  • 09:25
    The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and the Silk Road Ensemble
  • 11:00
    Close Up
  • 11:30
    Welcome To Happiness
  • 13:25
    Colin Fitz Lives
Пълна програма
  • 10:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 15:10
    Спортни новини
  • 15:20
    Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
  • 17:30
    Двойно оцеляване документална поредица /3 сезон, 8 епизод/
Пълна програма
  • 10:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 11:45
    Натисни F1 /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Референдум /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Япония
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Утрехт - Хераклес, втори плейоф за Лига Европа
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи АЗ Алкмаар - Витес, втори плейоф за Лига Европа
  • 16:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Полша
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Хокей на лед: NHL
  • 14:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Франция
  • 15:15
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Дженоа - Каляри
  • 14:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 16:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Рома
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Жирона
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Далас - Лос Анджелис ФК
  • 14:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леванте - Атлетико Мадрид
  • 16:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Барселона
Пълна програма
  • 10:50
    "Безценната перла", сериал, 15 еп. (п)
  • 11:40
    ТВ пазар
  • 11:55
    "Холивудски знаменитости": Джейк Джиленхол (п)
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ. СУДЬБЫ" "Своя среди чужих" , "Должница" 1-я ч.
  • 13:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 13:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 14:00
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:55
Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Nature 10:55
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 2
e-kids 10:55
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
National Geographic HD 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
bTV Action 11:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.3

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:30
Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Sky Sports 11:00
Футбол Мундиал
Film Plus 11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
BNT 3 11:15
Футбол: Португалия - Испания - финал на европейското първенство за юноши до 19 г.

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 11:00
Риболовен филм
TVT 11:00
България. Морска дестинация (образователен филм за морски туризъм)
Diema Family 11:00
"Сияйна луна" - сериен филм /п/
Discovery Science 11:02
Как се прави...: Детски колички, заготовки за къщи, дървени флейти, гуми за велосипеди
AXN 11:05
Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2012

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}