ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Евроизбори 2019: Диспут пряко предаване
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Код 202 тв филм /6 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити, с.3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу, с.13 еп.37
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити
  • 22:00
    "Женени от пръв поглед" (нов сезон) - риалити
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21
Пълна програма
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Тамплиерите - сериал, исторически
  • 23:15
    Линиите на Уелингтън - исторически сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Забравена; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 21:55
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011
  • 23:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 22:00
    Най-големите и най-лошите: Соленоводни крокодили
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Нова година във Вилалобос
  • 23:50
    Спасители на ЖИВОТни: Говорещият с коали
Пълна програма
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Български народни светини" - документална поредица
  • 22:25
    Евроизбори 2019
Пълна програма
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Симеон Велики - златен или кървав век /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Измамникът игрален филм /Канада, 2010 г./, режисьор Рийза Брамън Гарсия, в ролите: Росиф Съдърланд, Сара Роумър, Грег Джърман, Доналд Съдърланд и др. (14)
Пълна програма
  • 21:25
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:30
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:40
    The HAPPOS Family
  • 21:50
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда" - приключенски, екшън, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, в ролите: Ноа Уайли, Стана Катич, Брус Дейвисън, Боб Нюхарт, Джейн Къртин и др.
  • 23:45
    "Твърде лично" /п./ - сериал, с.2 еп.13
Пълна програма
  • 21:00
    "Море от любов" - криминален, романтичен (САЩ, 1989), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Ал Пачино, Елън Баркин, Джон Гудман, Майкъл Рукър, Уилям Хики, Ричард Дженкинс, Пол Калдерон и др.
  • 23:15
    "Обратно в играта" - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Барът на Пепе" - сериал, еп.9
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, eп.13, 14
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.2 еп.1, 2
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.151
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.51
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.15
Пълна програма
  • 21:25
    Бен 10
  • 21:40
    Реактивните момичета
  • 21:50
    Реактивните момичета
  • 22:00
    Стивън Вселенски
Пълна програма
  • 21:00
    "Убиец под прицел ", криминална комедия, САЩ, 1997; реж. Джордж Армитидж, с Джон Кюсак, Мини Драйвър, Алън Аркин, Дан Акройд, Джоан Кюсак, [15+]
  • 22:50
    "Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    "Тигър и Дракон", приключенски екшън, Китай, 2000; реж. Анг Лий, с Юн-Фат Чоу, Мишел Йох, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
  • 21:30
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
  • 23:30
    "Синя птица в сърцето ми", драма, Белгия, 2018; реж. Жереми Гез, с Роланд Мьолер, Ферли Битенс, Лола Ле Лан, Лубна Азабал, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Драконови очи" (премиера) - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Чанг Ли, Питър Уелър, Сам Медина, Кристал Мантекон, Дан Хендерсън и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Да продадеш колата си: Епизод 17
  • 22:00
    Братята Дизел: Епизод 8
  • 23:00
    Улични престъпници: Състезанието: Епизод 24
Пълна програма
  • 21:10
    Странно или какво?: Призрачен кораб
  • 22:00
    Историята под лупа: Призраци от Каменната ера
  • 22:50
    Тайни под земята: Легенда за нацисткото злато
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 15
Пълна програма
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 23:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Гениите"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап, обзор
  • 23:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 21:00
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 21:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 22:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 3, еп. 5
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 5
  • 23:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 21:10
    Night Of The Jumps
  • 22:00
    Immaf European Open
  • 22:50
    Immaf European Open
  • 23:40
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:10
    Екстремни домове (Series 2): Холивуд, руини, ПВЦ мехурчета (Episode 8)
  • 22:00
    Строежи по хавайски (Series 1): Младоженци в търсене на нов дом (Episode 1)
  • 22:25
    Строежи по хавайски (Series 1): Разрушени стени (Episode 2)
  • 22:50
    Ловци на къщи (Series 71): Пастор и жена му искат да се установят в Сагъно, Мичиган (Episode 10)
Пълна програма
  • 21:00
    Милион малки неща, еп. 14
  • 22:00
    Съседи, еп. 2
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 5
  • 23:50
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 21:05
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 8
  • 22:00
    Бул - трети сезон, еп. 20
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
  • 23:55
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 9
Пълна програма
  • 21:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 22:35
    "Игра на тронове VІІІ, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Бениоф, Д. Б. Вайс, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 21:05
    Митични зверове, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Нацистът, който спасяваше евреи: Карл Плаге
  • 22:55
    Невидимите градове на Италия, сезон 1, еп. 3
  • 23:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Мистерията на Пума Пунку
  • 23:00
    Рицарска битка: Рицари тамплиери
Пълна програма
  • 21:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 22:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 23:00
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 22:15
    "Конни"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    CAUETivi
  • 22:45
    Топкласация
Пълна програма
  • 19:50
    "Там на север" - приключенски филм със Скийт Улрих, Наташа Хенстридж.
  • 21:30
    "Ох в Охайо" - комедия / драма с Паркър Поуси, Пол Ръд.
  • 23:00
    "Универсален войник 3: Регенерация" - екшън / приключенски с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    The Hills Special: Тогава и сега
Пълна програма
  • 21:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 22:05
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Мисия до Слънцето, еп. 1
  • 22:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 22:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 23:00
    Изследовател, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Хищници в Рая, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 5
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:30
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 23:15
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 5-и епизод /п/
  • 23:45
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Дарби Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Мама Лора". Сериен филм
  • 23:30
    Премиера. "Голямата игра"
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 22:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 22:30
    Изгнаници клети
  • 23:00
    Класически концерт
Пълна програма
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 21:10
    Будителите са тук - документален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 23:20
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 4
  • 23:00
    7-те малки Джонстън: Кошмарът преди Коледа
Пълна програма
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 22:00
    Писмо до Жеравна
  • 22:30
    Love you, young girl
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Президентски домашен любимец и още загадки (Episode 7)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
Пълна програма
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Президентски домашен любимец и още загадки (Episode 7)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
Пълна програма
  • 19:55
    Мумията се завръща, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2001
  • 22:00
    Мумията: Гробницата на Императора Дракон, Китай,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2008
  • 23:50
    Търкс и Кайкос, Великобритания, екшън/драма/мистерии, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 3
  • 21:30
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 4
  • 22:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 3
  • 23:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 21:00
    Макгайвър - трети сезон, еп. 19
  • 22:00
    Орвил - втори сезон, еп. 13
  • 22:55
    911 - първи сезон, еп. 1
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
Пълна програма
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    PRADA STORY
Пълна програма
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 24 еп.
  • 22:00
    "Най-злите убийци в света" - 8 еп.
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 2 eп.
  • 23:40
    "Смърт чрез клюки" - 7 еп.
Пълна програма
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    новини
  • 21:40
    Реакция /п/
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Z-та световна война" - екшън с уч. на Брад Пит, Мирей Инос, Матю Фокс, Дейвид Морз, Джеймс Бадж , Даниела Кертеш, Илайз Гейбъл, Дейвид Андрюс, Ерик Уест, Пиерфранческо Фавино и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 22:00
    Gold Divers: Under the Ice: Gold from the Deep
  • 22:45
    Deadliest Catch: Glory Days
  • 23:30
    Kitchen Boss: Meal on a Budget
Пълна програма
  • 20:50
    Режи, Джуниър! (Series 6): Искам да бъда съдия: Финал (Episode 12)
  • 21:40
    Екстремни сладкарски войни (Series 1): Алиса в страната на чудесата (Episode 16)
  • 22:30
    Пребори Боби Флей (Series 13): Храна за мечки (Episode 3)
  • 22:55
    Пребори Боби Флей (Series 13): Зелено, бяло и червено (Episode 4)
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап, обзор
  • 23:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 21:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 22:35
    "Игра на тронове VІІІ, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Бениоф, Д. Б. Вайс, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:00
    Gigantosaurus
  • 21:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 22:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 22:15
    Fancy Nancy Clancy
Пълна програма
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:00
    Най-лошият ти кошмар: Луд по любовта
  • 22:00
    Смъртоносни спомени: Епизод 4
  • 23:00
    Разбулените тайни на убийствата: Отмъщение с куршум
Пълна програма
  • 21:25
    Football Stars: Julian Draxler
  • 21:50
    Tennis Stars: Andy Murray
  • 22:20
    Perfection: Rafael Nadal
  • 22:45
    National Icons: Kerber Muguruza
Пълна програма
  • 21:20
    Dropped
  • 21:45
    Familiar Waters
  • 22:05
    Familiar Waters
  • 22:30
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Дядо Коледния Чъм
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността: Най-голямото доказателство: Мистерията на Пума Пунку
  • 23:00
    Рицарска битка: Рицари тамплиери
Пълна програма
  • 21:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 21:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 22:00
    Изследовател, еп. 2
  • 23:00
    Държавата - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    "Смени жената" - семейно риалити, с.3
  • 22:00
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу, с.13 еп.37
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:10
    12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
  • 23:00
    Вирус; сезон 1, епизод 3, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 23:55
    Вирус; сезон 1, епизод 4, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 20:35
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:40
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 39, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:40
    Профилиране; сезон 7, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 23:55
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 9
  • 22:00
    Жени чудовища: Даяна Хон и Морган Хюс
  • 23:00
    Луда любов: Игри на убийство
Пълна програма
  • 20:40
    Каръл
  • 23:00
    Айрис
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 5 с
Пълна програма
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 21:17
    Jada's Juicy Booty (18+)
  • 21:39
    The Hangover Threesome (18+)
  • 22:00
    Tickled Titties (18+)
  • 22:22
    If Dad Won't Help, Strangers Will (18+)
Пълна програма
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    ALIEN INVADERS!
  • 22:00
    VANISHING POINT
  • 23:30
    TRAVEL PLAN - AYYATUYA
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 21:00
    Drive Thru South Africa
  • 21:30
    Drive Thru South Africa
  • 22:00
    One Less Brick in the Wall
  • 22:30
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 20:50
    Денят, когато... (Series 1): De Gaulle (Episode 2)
  • 21:45
    Тайната война (Series 1): Връзката с мафията (Episode 3)
  • 22:35
    Тайната война (Series 1): Триколката на двойния агент (Episode 4)
  • 23:30
    Парижки мистерии (Series 1): Алън Кардек и раждането на спиритизма (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:00
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз
Пълна програма
  • 20:05
    InterMezzo
  • 21:30
    William Christie conducts Hercules by Handel at the Paris Opera
Пълна програма
  • 20:30
    Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
  • 22:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 23:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 45-и епизод, директно
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Бърнли - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Най-лошият ти кошмар: Луд по любовта
  • 22:00
    Смъртоносни спомени: Епизод 4
  • 23:00
    Разбулените тайни на убийствата: Отмъщение с куршум
Пълна програма
  • 20:55
    "От другата страна I, 2 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Стивън Уилямс, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
  • 21:55
    "Милиарди ІV, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Адам Бърнстийн, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:55
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 21:05
    "Сексът и градът І, 11 еп. - Суша", комедия, САЩ, 1998; реж. Матю Харисън, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът І, 12 еп. - Всички вярващи", комедия, САЩ, 1998; реж. Матю Харисън, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 22:00
    "Розуел, Ню Мексико I, 5 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 22:45
    "Фарго ІІІ, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Кийт Гордън, с Юън Макгрегър, Кари Куун, Мери Елизабет Уинстед, Дейвид Тюлис, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Самоков: Бялата порта на Рила (2 част) (образователен филм за семеен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
  • 21:55
    Прасето Пепа
  • 22:00
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Миниатюристът, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация, 2017
  • 22:50
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 23:45
    Джеймстаун, сезон 1, еп. 5, Великобритания, 2017
Пълна програма
  • 20:30
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 22:00
    Хладнокръвно убита Криминален Франция 2012
  • 23:35
    Кандидатът Трилър Дания 2008
Пълна програма
  • 20:20
    Кражбата Драма САЩ 2012
  • 22:00
    Гарванът Трилър САЩ 2012
  • 23:50
    Висота Екшън, Трилър САЩ 2017
Пълна програма
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Конспирация Биографичен, Драма, Военен Великобритания, САЩ 2001
  • 23:30
    Ерата на Кали Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 19:55
    Баскетбол: Първа финална среща от Националната баскетболна лига
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Милиарди тв филм /8 епизод/ (16)
  • 22:55
    Футбол: Челси - Айнтрахт /Франкфурт/ - среща-реванш от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
Пълна програма
  • 21:00
    Евроизбори 2019: Диспут пряко предаване
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    20 години Сателитен канал на БНТ: "Посланици на България"
Пълна програма
  • 20:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - България
  • 22:30
    Студио "Волейбол"
  • 23:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание на звездите в Шарлът
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Фрозиноне
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Виляреал
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Валенсия
Пълна програма
  • 20:30
    "Прозорецът" (1980г.), Любимите български филми
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Предизборна хроника
  • 22:20
    "Убийството на Троцки", Киносалон БСТВ
Пълна програма
  • 20:35
    Премьера. Дмитрий Паламарчук,Петр Рыков,Алиса Шидловская в детективном сериале "ПОДСУДИМЫЙ" 7-я с., 8-я с., 9-я с.
  • 23:40
    Андрей Соколов в детективе "АДВОКАТ" "Яблоко раздора"
Пълна програма

Сериали

AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Viasat Nature 21:55
Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 22:00
54 часа, сезон 1, еп. 2, Германия, 2018
Viasat Explorer 22:00
Речни Чудовища, сезон 5, еп. 6
Viasat History 22:00
Тайната война, сезон 1, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига,
Fine Living 21:30
Екстремни яхти (Series 1): Дворецът на Александър в океана (Episode 3)
НТВ Сериал 21:35
ГЛУХАРЬ. ВОЗВРАЩЕНИЕ серия 59
MAX Sport 3 22:00
ЮвентусТВ: Ювентус - Бенфика Четвъртфинал за Купата на УЕФА 1992/93г.
Diema Sport 2 22:00
"НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2019-20), 27-и епизод /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Убийствата в Конго", криминална драма, Норвегия, 2018; реж. Мариус Холст, с Аксел Хени,Тобиас Сантелман, Ине Ф. Янсен, Денис Сторхой, Тоне Даниелсен, [18+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
AXN White 21:40
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Diema Family 21:45
"Пролет: Изпитания пред семейството" - драма с уч. на Симоне Томала, Кристина до Рего, Йоханес Хершман и др. /п/
HBO 2 21:55
"Дотолкова съм сигурен І, 4 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Дерек Сианфранс, с Марк Ръфало, Мелиса Лео, Роузи О'Донъл, Арчи Панджаби, Имогън Путс, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}