ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.9
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.13
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда" - приключенски, екшън, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, в ролите: Ноа Уайли, Стана Катич, Брус Дейвисън, Боб Нюхарт, Джейн Къртин и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Драконови очи" (премиера) - екшън с уч. на Жан Клод Ван Дам, Чанг Ли, Питър Уелър, Сам Медина, Кристал Мантекон, Дан Хендерсън и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап, обзор
  • 23:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, единадесети етап
  • 21:00
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 21:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 22:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева
Пълна програма
  • 19:30
    World Of X Games
  • 19:55
    World Of X Games
  • 20:20
    Monster Jam
  • 21:10
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 18:05
    Волейбол: Зенит Казан - Кучине Лубе, финал на Шампионската лига /п/
  • 20:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:30
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол Серия А, плейофи
  • 20:00
    WRC: Рали Чили - обзор
  • 21:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 19:30
"На по-добро място" /п./ - сериал
Film Plus HD 19:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2018/2019)
AXN Black 19:35
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
e-kids 19:40
Ангели и приятели - анимационен сериал
Viasat Explorer 19:40
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 19:30
Футбол: Барселона - Реал /М/ (Ла Лига, сезон 2018/2019)
BNT 3 19:45
Олимпийски мигове Летни олимпийски игри Рио де Жанейро 2016 г.: Лека атлетика - Мирела Демирева
Eurosport 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
Eurosport HD 20:00
Колоездене: Критериум Дофине 2019, етапи 1-4
MAX Sport 3 20:00
Серия А: Торино - Аталанта

Всички предавания

Филми

Cinemax 19:30
"Страшен филм", хорър - комедия, САЩ, 2000; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Шанън Елизабет, Кармен Електра, Анна Ферис, [15+]
FilmBox Extra 19:30
Най-голямата женска надежда Комедия Франция 2000
AXN Black 19:35
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 19:40
"Жътварите", психологическа драма, ЮАР, 2018; реж. Етиен Калос, с Брент Вермеулен, Алекс Ван Дайк, Джулиана Вентер, Морне Висер, Ерика Веселс, [12+]
Telekabel 19:50
Последният вълк - игрален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}