ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:45
    Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов
  • 09:45
    100% будни предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев
  • 10:45
    Константин Философ тв филм /2 серия/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:00
    "Платина" /п./ - сериал, с.3 еп.9
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" /п./ - сериал, еп.8
  • 11:00
    "Библиотекарите" /п./ - сериал, с.4 еп.5
  • 12:00
    "Луцифер" /п./ - сериал, с.2 еп.14
Пълна програма
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 5 /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 11:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 1 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
  • 11:00
    Формула Е: Преди старта в Берлин
  • 11:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR в Зандвоорт, обзор
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, десети етап
Пълна програма
  • 09:30
    Фехтовка: ГП на Шанхай
  • 10:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 17:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Night Of The Jumps
  • 10:20
    Now Boarding
  • 10:45
    Now Boarding
  • 11:10
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Ница, мач от френската Лига 1 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Мансфилд Таун - Нюпорт Каунти, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Волейбол Серия А, плейофи
Пълна програма
  • 09:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 09:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
Fox Life 09:35
Майк и Моли - трети сезон, еп. 4
Viasat Nature 09:40
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
e-kids 09:45
Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Viasat History 09:55
Наполеон: Кампанията в Египет, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 09:30
Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
Eurosport 2 09:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 09:30
Тенис: Открито първенство на САЩ, квалификации
MTV 09:30
Зона за приятели
BNT2 09:45
Дом за нашите деца: Време за път сериен тв филм /4 серия/

Всички предавания

Филми

Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
TVPlus 09:30
"Вратарите: Еволюцията на един специалист" - документален филм
Vivacom Arena 09:30
Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}