ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 16:30
    Пилоти в Аляска: Големият мраз
  • 17:25
    Зоополицаите на Хюстън: Пони, влачено от камион
  • 18:20
    Да отглеждаш...вълци
Пълна програма
  • 15:00
    Бързи и шумни: епизод 3
  • 16:00
    Бързи и шумни: епизод 4
  • 17:00
    Тираджии в пустошта: епизод 3
  • 18:00
    Спасители на имущество: Американска къща
Пълна програма
  • 15:26
    Улична наука: Оръдие за огнени топки
  • 15:51
    Улична наука: Човешко гюле
  • 16:14
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
  • 17:02
    Странно или какво?: Странно оцеляване
Пълна програма
  • 15:10
    Дивото зове, сезон 2, еп. 4
  • 15:55
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
  • 16:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
  • 17:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 13
Пълна програма
  • 15:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
  • 16:30
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 5
  • 17:20
    Шестте съпруги на Хенри VIII, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 15:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Днес водим децата в службата си
  • 15:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Фактор "мама"
  • 16:10
    Изковани в огъня: Меч ромфея
  • 17:10
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
Пълна програма
  • 15:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 16:05
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
  • 17:00
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 17:55
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Златна треска, еп. 1
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 17:00
    Тайните на Китай, еп. 1
  • 18:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 2
Пълна програма
  • 15:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 17:05
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 18:00
    Хищници в Рая, еп. 3
Пълна програма
  • 15:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 16:00
    Виж България - Тетевен, с дъх на минало и настояще
  • 16:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 17:00
    Регионите на България - Тетевен
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}