ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Вечната музика предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21
Пълна програма
  • 23:15
    Линиите на Уелингтън - исторически сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 23:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Най-ценното кученце
  • 23:50
    Тексаски закони: Интензивен курс
Пълна програма
  • 23:25
    Евроизбори 2019
Пълна програма
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Сатира
Пълна програма
  • 23:25
    Трафик на кожа игрален филм /Великобритания, 2015 г./, режисьор Ара Пайая, в ролите: Гари Даниълс, Мики Рурк, Ерик Робъртс, Дарил Хана и др. (16)
Пълна програма
  • 23:15
    My Knight and Me
  • 23:30
    Pat the Dog
  • 23:37
    Pat the Dog
  • 23:44
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Уличен бой" - драма, спортен, екшън (САЩ, 2009), режисьор Дито Монтийл, в ролите: Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Луи Гузман, Майкъл Ривера, Брайън Уайт и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
Пълна програма
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.2 еп.3, 4
Пълна програма
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 23:20
    Анджело е върхът
  • 23:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 23:55
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 22:50
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
Пълна програма
  • 23:20
    "Враг пред портите", военна драма, САЩ, 2001; реж. Жан-Жак Ано, с Джуд Лоу, Ед Харис, Рейчъл Уайз, Джоузеф Файнс, Боб Хоскинс, [18+]
Пълна програма
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Братята Дизел: Под капака: Капитан Шон Дуайър срещу АрДжей Андерсън
  • 23:30
    Братята Дизел: Под капака: Ерик Джоунс срещу Мат Д'Андриа
Пълна програма
  • 22:50
    Тайни под земята: Съкровищата на цар Соломон
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Катализатор"
Пълна програма
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
Пълна програма
  • 22:45
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 5
  • 23:30
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 22:50
    Immaf European Open
  • 23:40
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:15
    Ловци на къщи (Series 71): Старовремско очарование срещу нов и модерен дом в Сиатъл (Episode 13)
  • 23:40
    Ловци на острови (Series 2): Издирването на ваканционен дом на север от Торонто (Episode 11)
Пълна програма
  • 22:55
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 6
  • 23:50
    Скрити доказателства - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 23:05
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 3
  • 23:55
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 10
Пълна програма
  • 22:50
    "Изречете името й: Животът и смъртта на Сандра Бланд", документален, САЩ, 2018; реж. Кейт Дейвис, Дейвид Хейлбронър, [12+]
Пълна програма
  • 22:55
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
  • 23:40
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Специален меч
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:15
    "Дот"
  • 23:30
    "Мончичи"
  • 23:50
    "Бери и Доли"
Пълна програма
  • 23:15
    "Патарински Live"- /п/
Пълна програма
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 23:00
    "Универсален войник 4: Ден на разплата" - екшън / приключенски с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
Пълна програма
  • 23:00
    The Challenge: War of the Worlds
Пълна програма
  • 23:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
  • 23:30
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 23:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 23:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    Разкази от първо лице, еп. 2
Пълна програма
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 6
Пълна програма
  • 22:15
    Волейбол: Новара - Конелиано, финал на Шампионската лига за жени /п/
Пълна програма
  • 21:30
    Премиера. "Мама Лора". Сериен филм
  • 23:30
    Премиера. "Голямата игра"
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 21:15
    "Следващият топмодел на Германия" - кастинг шоу
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 23:15
    "Бек се завърна!" - адвокатски сериал
Пълна програма
  • 22:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 23:15
    "Бул" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 23:00
    Маратон Батак - документален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Силас
Пълна програма
  • 23:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
Пълна програма
  • 22:00
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
  • 23:55
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 23:00
    "Излишните ангели: История за самопомощ" - IV част, документален филм
  • 23:30
    "Пим Пам и Голямата ябълка" - 1 част, документален филм
Пълна програма
  • 23:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 21:15
    "Феноменалните 3" - екшън филм, САЩ, 2014
  • 23:35
    "Джеймс Бонд: Изглед към Долината на смъртта" - трилър / екшън филм, САЩ, 1985
Пълна програма
  • 22:55
    911 - първи сезон, еп. 2
  • 23:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 7
Пълна програма
  • 23:00
    MASTERPIECES
  • 23:30
    MASTERPIECES
  • 23:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 3 eп.
  • 23:40
    "Смърт чрез клюки" - 8 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Любовен рикошет" - романтична комедия с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Джон Шнайдър, Лин Уитфилд, Кейт Дженингс Грант, Сам Робaрдс и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
  • 23:30
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
  • 23:55
    Kitchen Boss: Pasta Classics
Пълна програма
  • 23:20
    Режи, Джуниър! (Series 6): Искам да бъда съдия: Финал (Episode 12)
Пълна програма
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 22:50
    "Изречете името й: Животът и смъртта на Сандра Бланд", документален, САЩ, 2018; реж. Кейт Дейвис, Дейвид Хейлбронър, [12+]
Пълна програма
  • 23:00
    PJ Masks
  • 23:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 23:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 23:45
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 23:00
    Убийство в Мансфийлд
Пълна програма
  • 23:15
    Perfection: Bayern Munich
  • 23:40
    Clubland: Bayern Munich
Пълна програма
  • 23:15
    Hook N' Look
  • 23:35
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Специален меч
Пълна програма
  • 23:00
    Пътят на диктатора, еп. 1
Пълна програма
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 23:00
    Вирус; сезон 1, епизод 4, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 23:55
    Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 22:25
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 23:35
    Профилиране; сезон 7, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Първите 48 часа: Неприязън
Пълна програма
  • 21:25
    Противообществено
  • 23:30
    Безсърдечен
Пълна програма
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 7 с
Пълна програма
  • 23:25
    Саут Парк
  • 23:50
    Inside Amy Schumer
Пълна програма
  • 23:24
    No Bubblecum In The Classroom (18+)
  • 23:49
    Tiny Blonde Wrangles Huge Cock (18+)
Пълна програма
  • 23:20
    Агротема
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 10:10
    NEW Extreme IV - NEW Only The Strongest 2018
Пълна програма
  • 23:00
    Sipping Jetstreams
  • 23:40
    Blastoid
Пълна програма
  • 22:35
    Проект "Нацизъм" (Series 1): Магистралите на Хитлер (Episode 2)
  • 23:30
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 23:55
    Парижки мистерии (Series 1): Тамплиерите (Episode 4)
Пълна програма
  • 23:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 22:05
    Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
  • 23:30
    Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
Пълна програма
  • 22:30
    Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
Пълна програма
  • 23:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
  • 23:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 20-и епизод /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Убийство в Мансфийлд
Пълна програма
  • 22:30
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина, (п)
  • 23:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 22:55
    "Тенекиена звезда II, 10 еп.", криминална драма, Великобритания, 2018; реж. Джъстин Чадуик, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Женевиев О’Райли, Абигейл Лори, Джон Линч, [18+]
  • 23:45
    "Лоши момчета 2", екшън - крими - комедия, САЩ, 2003; реж. Майкъл Бай, с Уил Смит, Мартин Лорънс, Хорди Мола, Габриел Юниън, Питър Стормър, [15+]
Пълна програма
  • 23:25
    "Добрата битка III, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    Молитва (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:25
    Прасето Пепа
  • 23:35
    Прасето Пепа
  • 23:45
    Веселата Веси
Пълна програма
  • 23:00
    Версай, сезон 2, еп. 3, Франция,Канада, исторически, 2017
  • 23:55
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 3, Великобритания, 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Изчезнали в Америка Драма, Военен Сащ, Канада 2005
  • 23:40
    Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритания 2009
Пълна програма
  • 22:00
    Чудеса от Рая Биографичен, Драма, Семеен САЩ 2016
  • 23:50
    Просто едно ченге Драма, Биографичен Франция 2015
Пълна програма
  • 22:00
    Мостът над река Куай Военен, Исторически Великобритания, САЩ 1957
Пълна програма
  • 23:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 22:55
    Футбол: Мексико - Италия - среща от световното първенство за юноши под 20 г.
Пълна програма
  • 23:25
    Зелена светлина
  • 23:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис: ATP 1000 Рим Финал
Пълна програма
  • 22:00
    MMA: UFC Fight Night Рафаел Дос Аньос срещу Кевин Лий
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Рома
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Бетис
Пълна програма
  • 22:50
    "Сталин срещу Берия", Киносалон БСТВ
  • 23:35
    Новини - късна емисия (п)
  • 23:50
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
Пълна програма
  • 20:35
    Премьера. Дмитрий Паламарчук,Петр Рыков,Алиса Шидловская в детективном сериале "ПОДСУДИМЫЙ" 10-я с., 11-я с., 12-я с.
  • 23:40
    Андрей Соколов в детективе "АДВОКАТ" "Подмена"
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 23:30
Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
Nova TV 23:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23
EPIC Drama 23:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Kino Nova 23:50
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Fox Life 23:50
Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Eurosport 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Eurosport HD 23:30
Снукър: Световна купа в Китай, трети ден
Film Plus 23:30
Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

БНТ 23:30
Брат за брата 3 тв филм /9 епизод/(16)
Diema Family 23:30
"Прости ми" - сериен филм
Nova TV 23:30
"Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23
FilmBox Plus 23:35
Грехове от миналото Драма, Трилър Канада 2006
HBO3 23:35
"Нито звук", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Красински, с Емили Блънт, Джон Красински, Милисент Симъндс, Ноа Джуп, Кейд Удуърд, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}