ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    Акушерката игрален филм /п/(12)
  • 04:20
    Момичето, което яздеше китове игрален филм /п/
  • 05:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:35
    Момичето и Змея игрален филм /България, 1980г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Иван Цветарски, Георги Стоянов, Георги Кишкилов и др.
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:10
    "Книгата на живота" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Хорхе Гутиерес
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 21 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 02:50
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2015
  • 03:35
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2015
  • 04:20
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
  • 05:20
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 02:35
    Супер калмарът-човекоядец
  • 03:25
    Евън сред дивата природа: Епизод 3
  • 04:15
    В челюстите на акулата
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Тайланд
Пълна програма
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    Интервю
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 02:40
    Кецове игрален филм /п/
  • 04:30
    Малта - Дестинация на длан документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:35
    Япония днес /п/
  • 06:00
    Най-доброто от... Искам да бъда /п/
Пълна програма
  • 03:14
    Pat the Dog
  • 03:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:31
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:38
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 03:15
    "Луцифер" /п./ - сериал, с.2 еп.17
  • 04:15
    "Библиотекарите" /п./ - сериал, с.4 еп.8
  • 05:00
    "Животинско царство" /п./ - сериал, с.2 еп.1
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" /п./ - сериал, с.3 еп.10, 11
Пълна програма
  • 01:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Лина Хийди, Джонатан Рис Майърс, Джаред Харис и др.
  • 04:00
    "Шантава седмица" - комедия, драма (САЩ, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, еп.1
  • 08:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.9, 10
Пълна програма
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.100
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:35
    Анджело е върхът
  • 03:45
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 01:55
    "Изцелени", драма - хорър, Ирландия, 2017; реж. Дейвид Фрейн, с Елън Пейдж, Сам Кийли, Том Вон-Лоулър, Стюарт Греъм, Пола Малкъмсън, [18+]
  • 03:30
    "Аверно", приключенски - фентъзи, Боливия, 2018; реж. Маркос Лоайза, с Паоло Варгас, Луиджи Антезана, Алехандро Мараньон, Фред Нунес, Леонел Франсезе, [15+]
  • 04:55
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 05:20
    "Песента на езерото Суей", драма, САЩ, 2017; реж. Ари Голд, с Рори Кълкин, Робърт Шийн, Изабел МакНали, Мери Бет Пейл, Елизабет Пеня, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Жиголо клуб", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джордж Бамбър, с Джон Пол Филипс, Тюр Рефенщайн, Грег Адино, Диозик Бурне, Джон-Майкъл Карлтън, [18+]
  • 04:45
    "Безделници", комедия, Италия, 2017; реж. Франческа Аркибуджи, с Клаудио Бисио, Гадо Бакини, Коки Понцони, Антония Трупо, Джиджио Алберти, [12+]
  • 05:30
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 07:00
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
Пълна програма
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
  • 08:10
    "Дива земя" - теленовела /п/
Пълна програма
  • 01:30
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 04:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 8 /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Треска за злато: Мътна вода: Опасна близост
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 15
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Порше 911 Тарга
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 1
Пълна програма
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: Сатурн
  • 03:48
    Тайни под земята: Последните тайни на Тесла
  • 04:36
    Как работят тези машини?: епизод 8
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 16
Пълна програма
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:00
    "Може ли компютър да напише мюзикъл?"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 04:30
    "e?: Проект"
  • 05:00
    "Сурова наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:45
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 5 еп.- Документален филм
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 05:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
Пълна програма
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 03:20
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 6
  • 03:50
    Дивото зове, сезон 2, еп. 8
  • 04:35
    Дървесните хора, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 03:00
    Immaf European Open
  • 03:50
    Monster Jam
  • 04:40
    Sports Adventure
  • 05:05
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 1): Пространство за Грейс (Episode 9)
  • 03:35
    Миниатюрен лукс (Series 1): Винтидж малък дом (Episode 7)
  • 03:57
    Миниатюрен лукс (Series 1): Малка къща от 50-те години (Episode 8)
  • 04:20
    Ловци на острови (Series 3): В очакване на медения месец в Колумбия (Episode 2)
Пълна програма
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 14
  • 03:35
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 19
  • 04:20
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 13
  • 04:45
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 14
Пълна програма
  • 02:35
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 10
  • 03:25
    Престъпни намерения - четиринадесети сезон , еп. 11
  • 04:10
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 3
  • 05:10
    Глейдс - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 02:10
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 03:30
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 03:10
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 18
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 18
  • 05:00
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
  • 04:20
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 05:05
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
Пълна програма
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
  • 04:30
    Истории от музея
  • 05:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 02:15
    "Император и убиец" - игрален филм с Гонг Ли, Фенгай Занг.
  • 06:15
    "Звездите отблизо": Стивън Сегал
  • 06:45
    "В близък план - Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта"
  • 06:50
    "В близък план - Облакът Атлас"
Пълна програма
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
  • 09:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 03:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 03:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
  • 03:45
    Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  • 04:05
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 03:35
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 14
  • 04:00
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 15
  • 04:25
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 16
Пълна програма
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 15
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
Пълна програма
  • 02:35
    Смъртоносните зверове на Австралия, еп. 2
  • 03:20
    Смъртоносните зверове на Австралия, еп. 3
  • 04:10
    Диви острови, еп. 4
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
Пълна програма
  • 02:45
    Еротичен телепазар
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:10
    Филм
  • 04:05
    "Мама Лора". Продължение
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Мама Лора". Продължение
Пълна програма
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
Пълна програма
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
Пълна програма
  • 03:00
    Вести
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 03:50
    "За най-важното"
  • 04:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 02:05
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:25
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:30
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Новини/ повторение/
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 01:00
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 02:30
    Змийските братя - игрален филм
  • 04:00
    60 минути - предаване на Телемедиа-повторение
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Попаднах в болница заради секс: Епизод 7
  • 03:36
    Чудати тела: Тялото ми се самоизяжда
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Рене
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Стилни войни
Пълна програма
  • 03:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 03:30
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист-Бодрум, част 2
Пълна програма
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 04:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Боливия (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Блу Ридж, Джорджия (Episode 5)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 04:30
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
  • 05:00
    Влакове по трудни маршрути (Series 1): Боливия (Episode 3)
Пълна програма
  • 03:15
    Майка под наем, САЩ, комедия/романтичен, 2008
  • 05:40
    Споразумението, САЩ, драма, 2013
  • 07:10
    Животът на сестрите Бронте, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2016
  • 09:15
    Усещане за жена, САЩ, драма, 1992
Пълна програма
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 49 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Марин Делимаринов" - 46 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Неразказани истории с ... Юлий Абаджиев" - документална поредица
Пълна програма
  • 03:15
    Съчетани по вкус - кулинарно предаване, еп. 7
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 70
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 71
  • 04:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 02:30
    Куантико - втори сезон, еп. 6
  • 03:20
    Живите мъртви - пети сезон, еп. 7
  • 04:05
    Куантико - втори сезон, еп. 7
  • 04:50
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 4 eп.
  • 03:30
    "Най-злите убийци в света" - 10 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 50, 51 и 52 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 14 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3 /п/
  • 05:30
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 06:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 08:30
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Inside the Gangsters' Code: The Burquenos
  • 04:00
    Finding Bigfoot: Surf's Up, Sasquatch
  • 04:45
    Deadliest Catch: Blown Off Course
  • 05:30
    Smash Lab: Car Over a Cliff
Пълна програма
  • 03:15
    Брънч при Боби (Series 6): Здравословен брънч (Episode 6)
  • 03:37
    Брънч при Боби (Series 6): Да разчупим хляба за брънч (Episode 7)
  • 04:00
    Ресторанти под надзор (Series 5): Под надзор в Лас Вегас (Episode 2)
  • 04:45
    Домашната кухня на Аиша (Series 1): Кръстникът (Episode 6)
Пълна програма
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
Пълна програма
  • 02:10
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 03:30
    "Страшен филм 3", хорър - комедия, САЩ, 2003; реж. Дейвид Зукър, с Анна Ферис, Чарли Шийн, Джени МакКарти, Памела Андерсън, Саймън Рекс, [15+]
  • 05:40
    "Откраднати дъщери: Отвлечени от Боко Харам", документален, САЩ, 2018; реж. Карън Едуардс, Джема Атуел, [15+]
  • 07:00
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:55
    Henry Hugglemonster
  • 03:20
    The Hive
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Zou
Пълна програма
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
  • 04:05
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 03:00
    Предателства: Четири сватби и едно погребение
  • 03:45
    Булката и убиецът: Двойна опасност
  • 04:30
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 05:20
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
Пълна програма
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Peyton Manning
  • 03:30
    Football Stars: Michael Carrick
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Peyton Manning
  • 04:25
    The Burning Issue: Track and Field
Пълна програма
  • 03:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 03:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 03:45
    Hook N' Look
  • 04:05
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 02:45
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Бунтовник без залог
  • 04:20
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 05:05
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
Пълна програма
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 15
  • 04:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:10
    "Книгата на живота" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Хорхе Гутиерес
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
Пълна програма
  • 02:50
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 03:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 04:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 03:00
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 42, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 03:45
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Свързани в убийство
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
Пълна програма
  • 03:10
    Твърди захарни бонбони
  • 04:55
    Джак Фрост 2
  • 05:40
    Алекс и Ема
  • 07:35
    Кучето Пъдси
Пълна програма
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
  • 05:40
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Lip Sync Battle
  • 04:00
    Lip Sync Battle
  • 04:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 03:17
    Balls Deep In A Virgin Ass (18+)
  • 03:41
    This Party's Boring (18+)
  • 04:05
    Sleepover Sluts (18+)
  • 04:29
    Tiny Asian Barely Fits On Dick (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    FORCE OF THE AIR, THE - CLIMATE CHANGE
  • 04:00
    THE CHINESE WHITE GOLD
  • 05:00
    FORCE OF THE AIR, THE - AEOLIAN POTENTIAL
  • 06:00
    VIPERA LIFE
Пълна програма
  • 05:15
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:40
    Xtreme Fighting Championships
  • 06:05
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 08:00
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 03:00
    Ideais2
  • 03:30
    Motocross Of Nations 2017
  • 04:00
    Drive Thru Caribbean
  • 04:30
    Drive Thru Caribbean
Пълна програма
  • 02:55
    Подемът на цивилизацията (Series 1): Германските племена (Episode 2)
  • 03:50
    Египетски загадки (Series 1): Слава, богатство и басни (Episode 8)
  • 04:50
    Конспирация (Series 1): Изчезналите (Episode 4)
  • 05:35
    Тайните на подземния свят (Series 1): Орденът на убийците (Episode 3)
Пълна програма
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 03:05
    Medeski / Martin & Wood + Nels Cline - Cully Jazz Festival
  • 04:25
    Laurent Maur Quartet
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2018-19), 36-и епизод /п/
  • 04:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Предателства: Четири сватби и едно погребение
  • 03:45
    Булката и убиецът: Двойна опасност
  • 04:30
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 05:20
    Спорни убийства: Прекалена бъбривост
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 03:05
    "Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фихтнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]
  • 04:55
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
  • 05:30
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 07:00
    "Патешка история", анимация, Китай, 2018; реж. Кристофър Дженкинс, [0+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 03:30
    "Чудотворци I, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Морис Марабъл, с Даниъл Радклиф, Стив Бушеми, Джералдин Висуонатън, Карън Сони, Саша Компер, [12+]
  • 03:50
    "Законът на Артур I, 5 еп.", комедия, Германия, 2018; реж. Кристиан Цюберт, с Ян Йозеф Лийферс, Мартина Гедек, Нора Чирнер, Кристина До Рего, Роналд Кукулис, [15+]
  • 04:45
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Тъмраш (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 02:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 04:25
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 05:35
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 06:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 02:20
    Карнавал на душите Ужаси, Трилър САЩ 1962
  • 03:40
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
  • 06:40
    Тайната на лешникотрошачката Анимация Канада 2007
  • 08:05
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 1 Комедия САЩ 1951-1954
Пълна програма
  • 03:05
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 04:35
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
  • 06:10
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
  • 07:40
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
Пълна програма
  • 03:10
    Някой като мен Драма Швейцария 2012
  • 05:45
    Индианецът Семеен Холандия 2009
  • 07:05
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 08:45
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 03:00
    Close Up
  • 03:30
    Bobby Sands: 66 Days
  • 05:40
    California Dreams
  • 07:00
    Hell on Wheels
Пълна програма
  • 02:50
    Колоездачна обиколка на Йоркшир обзорна програма
  • 03:40
    Gearing Up предаване за автомобилни спортове
  • 04:10
    Баскетбол: Втора финална среща от Националната баскетболна лига
  • 05:45
    Светът на конете
Пълна програма
  • 02:50
    История.bg Тайните на вярата и правилата на властта /п/
  • 03:50
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:20
    Пътят на буквите документален филм /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание на звездите в Шарлът
  • 04:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието на звездите в Шарлът
  • 06:00
    Тенис: ATP 250 Лион Трети четвъртфинален мач
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - Япония
Пълна програма
  • 02:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Сан Лоренсо
  • 04:00
    Футбол: Копа Либертадорес Насионал - Серо Портеньо
  • 06:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Орландо Сити - Лос Анджелис Галакси
  • 04:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Алавес, финал за Купата на краля (2016-17)
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
Пълна програма
  • 02:40
    "Златоустият Йоан Екзарх" - документален филм (п)
  • 03:40
    "Ленин", (п) Киносалон БСТВ - документален филм, І и ІІ част
  • 05:10
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
  • 07:00
    Актуално от деня (п)
Пълна програма
  • 02:20
    "КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС"
  • 03:20
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 05:05
    "НАКАЗАНИЕ.РУССКАЯ ТЮРЬМА ВЧЕРА И СЕГОДНЯ" "Высшая мера: история и современность"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 03:15
Демоните на Да Винчи - втори сезон, еп. 9
Viasat Explorer 03:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
Fox Crime 03:25
Транспортер - втори сезон, еп. 2
Viasat Nature 03:25
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 9
AXN Black 03:30
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 03:15
Футбол
AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Праведните Джемстоунс І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
HBO 2 03:25
"Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
FilmBox Plus 03:25
Екстремен филм Комедия САЩ 2008
bTV Cinema 03:30
"Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}