ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Азбука на надеждата празничен блок
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Стани богат тв игра/п/
  • 13:20
    Годишни награди на Асоциацията на хореографите в България "Златна муза 2019"
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Крадецът на книги" - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 15:00
    "СуперБоброви" - комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моята музика" - концерт на Стефан Димитров
  • 14:10
    "Щурият Ръсел" - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън, Макена Грейс, Джон Хънигън, Чарлз Робинсън и др.
Пълна програма
  • 09:30
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл
  • 10:30
    Изгряващо слънце - сериал, семеен
  • 11:30
    Да нарисуваш престъпление - сериал, криминален
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 09:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
  • 10:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 10:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2015
  • 10:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2015
  • 12:00
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 09:10
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 10:05
    Най-дивите острови: Остров Ванкувър: Реките на живота
  • 11:00
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
  • 11:55
    Най-дивите острови: Фолклендските острови: раят на пингвините
Пълна програма
  • 09:35
    Евроизбори 2019
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "С песните на..."
  • 10:25
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "На живо след девет" - журнал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:15
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 09:45
    Златни ръце /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    България празнува пряко предаване от Благоевград, Варна, Пловдив и Русе
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 09:29
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 09:50
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 09:59
    Baby Looney Tunes - Elements
  • 10:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 09:00
    "Платина" /п./ - сериал, с.3 еп.11
  • 10:00
    "Легендите на утрешния ден" /п./ - сериал, еп.10
  • 11:00
    "Библиотекарите" /п./ - сериал, с.4 еп.7
  • 12:00
    "Луцифер" /п./ - сериал, с.2 еп.16
Пълна програма
  • 08:00
    "Рок завинаги" - драма, комедия, музикален (САЩ, 2012), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Джулиан Хоф, Диего Бонета, Том Круз, Алек Болдуин, Брайън Кранстън, Катрин Зита-Джоунс, Малин Акерман, Уил Форт, Мери Джей Блайдж и др.
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    "Седем часа разлика" - сериал, еп.2, 3
  • 12:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 09:00
    Шоуто на Слави (2019)
  • 10:00
    Премиера: "Овца или вълк 2" - анимация, комедия (Русия, 2018), режисьор Владимир Николаев
  • 12:00
    "Приятели" - сериал
  • 13:00
    "Кухня" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    "Спасители в планината" - сериал
  • 10:00
    "Силата на желанията" - сериал, еп.152
  • 11:00
    "Любов на инат" - сериал
  • 12:00
    "Не ме оставяй" - сериал, еп.85
Пълна програма
  • 09:21
    Ние, мечоците
  • 10:25
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 10:50
    Бен 10
  • 11:00
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:30
    "Анестезия", драма, САЩ, 2015; реж. Тим Блейк Нелсън, с Кристен Стюарт, Сам Уотърсън, Глен Клоуз, Гретчен Мол, Тим Блейк Нелсън, [15+]
  • 10:00
    "Годзила (2014)", фантастика, САЩ, 2014; реж. Гарет Едуардс, с Арън Тейлър-Джонсън, Кен Уатанабе, Елизабет Олсън, Жулиет Бинош, Сали Хоукинс, [12+]
  • 12:05
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 14:10
    "Линия на смъртта (2017)", фантастика - хорър, САЩ, 2017; реж. Нилс Арден Оплев, с Елън Пейдж, Диего Луна, Нина Добрев, Джеймс Нортън, Кирси Клемънс, [15+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Високо в небето", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Джейсън Райтмън, с Джордж Клуни, Вера Фармига, Анна Кендрик, Джейсън Бейтман, Ейми Мортън, [12+]
  • 10:25
    "Да се влюбиш", романтичен, САЩ, 1984; реж. Улу Гросбард, с Мерил Стрийп, Робърт Де Ниро, Даян Уийст, Джордж Мартин, Харви Кийтъл, [12+]
  • 12:10
    "Спондж Боб Квадратни гащи: Филмът", анимация - семеен, САЩ, 2004; реж. Стивън Хилънбърг, [0+]
  • 13:35
    "Тайната на щастието", комедийна драма, Румъния, 2018; реж. Влад Замфиреску, с Влад Замфиреску, Ирина Велческу, Тео Мартон, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    African Voices
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    TBD
Пълна програма
  • 09:30
    "Назови ме по име" - сериен филм /п/
  • 11:00
    "Завинаги свързани" - сериен филм /п/
  • 12:00
    "Мистична любов" - сериал /п/
  • 13:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
Пълна програма
  • 09:10
    "Всички обичат Реймънд" - сериал, сезон 6 /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
  • 11:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 2 /п/
  • 12:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Как се прави...: Награди Грами, фарове за велосипеди, басейни над нивото на земята
  • 10:00
    Битки за багаж: Епизод 3
  • 10:30
    Съкровища в склада: Великобритания: епизод 10
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Нов бизнес
Пълна програма
  • 09:02
    Странно или какво?: Човешки сладолед на клечка
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 10:14
    Как се прави...: Падащи легла, кофички за мелби
  • 10:38
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ролс-Ройс Дон
Пълна програма
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 11:00
    101 Dalmatian Street S1 Splits
Пълна програма
  • 09:25
    "Операция "Ох!"
  • 09:55
    "За играчките"
  • 10:05
    "Спортна лаборатория"
  • 10:15
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 09:10
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:45
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:10
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 10:40
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:30
    Истинска любов - 23 еп. - Сериал
  • 11:15
    Андре Рийо: "Добре дошли в моя свят". - 5 еп.- Документален филм
  • 12:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 09:15
    Селскостопански новини
  • 09:41
    Европа днес
  • 09:46
    Фокус
  • 10:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Монако
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 09:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, четвъртфинали
  • 10:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, квалификации, директно
  • 15:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали, директно
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап
Пълна програма
  • 09:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 09:50
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 10:35
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
  • 11:25
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    Night Of The Jumps
  • 10:20
    MTB Heroes
  • 10:45
    MTB Heroes
  • 11:10
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 09:30
    Помощ след ремонт (Series 1): Чрез наводнение към прогрес (Episode 13)
  • 09:55
    Помощ след ремонт (Series 2): Несбъднати тръби (Episode 1)
  • 10:20
    Мега бърлоги (Series 1): Гигантска мега бърлога (Episode 6)
  • 10:45
    Мега бърлоги (Series 1): Атака на тавана! (Episode 7)
Пълна програма
  • 09:35
    Обвързани - пети сезон, еп. 15
  • 10:00
    Обвързани - пети сезон, еп. 16
  • 10:30
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 13
  • 11:30
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:15
    Глейдс - първи сезон, еп. 9
  • 10:15
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 7
  • 11:05
    Елементарно, Уотсън - пети сезон, еп. 8
  • 12:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 08:40
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 10:15
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 11:55
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 13:15
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2018; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
Пълна програма
  • 09:25
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 10:20
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия, сезон 1, еп. 2
  • 11:15
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 7
  • 12:10
    В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 09:55
    Изковани в огъня: Острието Занде
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 09:30
    Риболовен филм
  • 10:30
    Истории от музея
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 19 еп.
Пълна програма
  • 09:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 09:45
    "Баданаму"
  • 09:50
    "Аниманималс"
  • 09:55
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 09:15
    Парламентът на живо
  • 10:00
    НОВИНИ
  • 10:15
    Парламентът на живо
  • 11:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:50
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 10:20
    "Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.
  • 12:00
    "Човек на града" - комедия с Бен Афлек, Ребека Ромейн.
  • 13:35
    "Лантана" - игрален филм с Антъни Лапаглия, Джефри Ръш.
Пълна програма
  • 09:30
    Зона за приятели
  • 10:00
    Бременна на 16
  • 11:00
    Майки тийнейджърки
  • 12:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 10:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 12:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 12:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 09:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 10:05
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 6
  • 10:55
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 5
  • 11:45
    Спасители на котки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 3
  • 10:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 3
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 5
Пълна програма
  • 09:05
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 09:50
    Юконски ветеринар , еп. 6
  • 10:40
    Смъртоносните зверове на Австралия, еп. 1
  • 11:25
    Смъртоносните зверове на Австралия, еп. 2
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Ховентут, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Днес е 17 май. Денят започва"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 10:55
    "Живей здравословно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 09:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв таблоид
  • 10:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 09:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 09:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 09:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:40
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 10:00
    "Промо" - новите хитове
  • 10:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 08:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:45
    "По средата" - сериал
  • 10:35
    "Нови в квартала" - комедиен сериал
  • 11:30
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 10:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 12:00
    Звездни отбори
  • 14:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Вести-Москва
  • 09:50
    Вести
  • 10:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 11:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
Пълна програма
  • 09:25
    Ranger Rob
  • 09:55
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 10:20
    Der Phantastische Paul
  • 10:30
    Der Phantastische Paul
Пълна програма
  • 09:00
    Спящата красавица - детски филм
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 10:10
    Исторически календар
  • 10:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 08:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 4
  • 10:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Карина
  • 12:00
    Не искам кожата ми да виси: Антония и Наташа
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Люто и пикантно
Пълна програма
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    "Децата на България", филм за учениците от 93-то СУ "Александър Теодоров - Балан", гр. София
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Сан Диего (Episode 11)
  • 10:00
    Екстремни RV каравани (Series 1): Двуетажен дом на колела с две истински спални и спален вагон от космическата ера (Episode 1)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Студентски жилища в Маланг, Индонезия (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Маями обновява своя втори дом до езерото Комо, Италия (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Сан Диего (Episode 11)
  • 10:00
    Екстремни RV каравани (Series 1): Двуетажен дом на колела с две истински спални и спален вагон от космическата ера (Episode 1)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 82): Студентски жилища в Маланг, Индонезия (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Маями обновява своя втори дом до езерото Комо, Италия (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:15
    Усещане за жена, САЩ, драма, 1992
  • 11:45
    Кръвна линия, САЩ, трилър, 1998
  • 13:20
    Кралят на скорпионите, Белгия,Германия,САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2002
  • 14:50
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:35
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 69
  • 10:05
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 15
  • 10:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 16
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 11:14
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 12:37
    Горещи тела Комедия, Ужаси, Романтичен 2013
  • 14:11
    Следи Приключенски, Биографичен, Драма 2013
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:55
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 7
  • 09:50
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 4
  • 10:15
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 5
  • 10:45
    Черният списък - втори сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 09:30
    FASHION & SPORTS
  • 09:55
    FASHION WEEK
  • 10:00
    DOLCE & GABBANA STORY
  • 10:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:30
    "Кеш и Кари" - 2 еп.
  • 09:55
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
  • 10:45
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 15 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 10 еп.
Пълна програма
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:30
    "Кралицата девственица" - историческа драма с уч. на Ан-Мари Дъф, Тара Фицджералд, Сиена Гилори, Иън Харт, Том Харди, Декстър Флетчър и др., II част /п/
  • 11:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8
  • 12:00
    "МВП 2: Маймунски Вертикални Постижения" - семейна комедия с уч. на Дейвид Кей, Тони Алкантар, Камерън Банкрофт, Рей Галети, Трой Рупташ и др.
  • 14:00
    "В кадър"
Пълна програма
  • 09:15
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
  • 09:40
    Kitchen Boss: Pasta Classics
  • 10:00
    Codes and Conspiracies: Civil War
  • 10:45
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
Пълна програма
  • 09:37
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Храна и напитка (Episode 4)
  • 10:00
    Брънч при Боби (Series 6): Здравословен брънч (Episode 6)
  • 10:25
    Брънч при Боби (Series 6): Да разчупим хляба за брънч (Episode 7)
  • 10:50
    Ресторанти под надзор (Series 5): Под надзор в Лас Вегас (Episode 2)
Пълна програма
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 11:00
    Формула Е: Състезание в Монако
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, дванадесети етап
  • 14:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, тринадесети етап, обзор
Пълна програма
  • 08:40
    "Зайчето Питър", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Уил Глък, с Домнал Глийсън, Роуз Бърн, Сам Нийл, [7+]
  • 10:15
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 11:55
    "Аладин и царят на разбойниците", анимационна комедия, САЩ, 1996; реж. Тад Стоунс, [0+]
  • 13:15
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2018; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 09:30
    Elena Of Avalor
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:20
    PJ Masks
  • 10:40
    PJ Masks
Пълна програма
  • 09:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 09:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 10:15
    Геймърки
  • 10:45
    Геймърки
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:50
    Да разкриеш убийство: Удушвачът от Хонолулу
  • 10:40
    Убивам заради теб: Кърваво възмездие
  • 11:35
    Най-лошият ти кошмар: Дяволът посети Джорджия
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
Пълна програма
  • 09:30
    Fight Stars: Joshua vs Klitschko
  • 09:55
    Clubland: Borussia Dortmund
  • 10:25
    The Burning Issue: Track and Field
  • 10:50
    Football Stars: Michael Carrick
Пълна програма
  • 09:20
    Midway USA's Gun Stories
  • 09:45
    Hook N' Look
  • 10:05
    Hook N' Look
  • 10:30
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 09:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 09:55
    Изковани в огъня: Острието Занде
  • 10:55
    Спецове в заложната къща: Чу Чу Чъм
  • 11:25
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
Пълна програма
  • 09:00
    Сервиз SOS, еп. 7
  • 10:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 3
  • 11:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 5
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Крадецът на книги" - драма, военен (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, в ролите: Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Хайке Макач, Райнер Райнерс и др.
  • 15:00
    "СуперБоброви" - комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите: Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Картър; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 09:35
    Ловец на убийства: Град на страха
  • 10:30
    Часовете преди убийство: У дома е най-хубаво
  • 11:25
    Ловец на убийства: Тяло във фризера
  • 12:20
    Разтърсващи престъпления: Питър Сътклиф
Пълна програма
  • 09:20
    Алфа мъжкар
  • 11:20
    Беоулф
  • 13:15
    От 5 до 7
  • 15:10
    Всички хубави неща
Пълна програма
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
Пълна програма
  • 09:23
    Die Hardcore: Part 3 (A Parody) (18+)
  • 09:46
    The Nest Is The Best (18+)
  • 10:11
    Hump-Starting Her Ride (18+)
  • 10:32
    Getting Her Beauty Peep (18+)
Пълна програма
  • 09:30
    Агротема
  • 09:40
    Агромаркет
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 09:30
    Thrillbillies
  • 10:00
    World of X Games 2016
  • 11:00
    Sipping Jetstreams
  • 11:35
    Blastoid
Пълна програма
  • 09:35
    Аз и кучето ми: Състезанието на века (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 10:35
    Кучето не е виновно (Series 1): Домът на изгубените кучета, Австралия (Episode 2)
  • 11:30
    Водени от дълга (Series 1): Джейд, Брук и Нетъл / Стив и Скуърт (Episode 7)
  • 11:50
    Водени от дълга (Series 1): Джаксън и козите пигмеи / Сам и Моли (Episode 8)
Пълна програма
  • 09:30
    Документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
Пълна програма
  • 09:30
    Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
  • 10:25
    Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
  • 11:40
    Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Етър - Славия, плейофен мач реванш за 7-то място в Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2018-19), 32-ри епизод /п/
  • 13:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 44-и епизод /п/
  • 11:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2018-19), 38-и епизод /п/
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 20-и епизод /п/
Пълна програма
  • 08:50
    Да разкриеш убийство: Удушвачът от Хонолулу
  • 10:40
    Убивам заради теб: Кърваво възмездие
  • 11:35
    Най-лошият ти кошмар: Дяволът посети Джорджия
  • 12:30
    Най-лошият ти кошмар: Самотна вечер
Пълна програма
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 11:00
    "Епизод", (п)
Пълна програма
  • 08:45
    "Аватар", екшън - фантастика, САЩ, 2009; реж. Джеймс Камерън, със Сам Уортингтън, Зоуи Салдана, Сигърни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, [12+]
  • 11:30
    "IT Отделът III, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2008; реж. Греъм Лайнхън, Ричард Бодън, с Крис О’Доуд, Ричард Айоейд, Катерин Паркинсън, Мат Бери, [12+]
  • 11:55
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 12:50
    "Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    "В кадър ХVI, 16 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 10:00
    "Павел, апостол Христов", историческа драма, САЩ, 2018; реж. Андрю Хаят, с Джим Кавийзъл, Джеймс Фолкнър, Оливър Мартинес, Джоан Уоли, Джон Линч, [15+]
  • 11:50
    "Без ангажименти ІІІ, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кари Браунстайн, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 12:20
    "Без ангажименти ІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Кари Браунстайн, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Очи към небето. НАО "Рожен" (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 09:25
    Топ Кадети
  • 09:40
    Кафенето на Масленка
  • 09:55
    Кафенето на Масленка
  • 10:25
    Веселата Веси
Пълна програма
  • 08:55
    Ендевър, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 10:25
    Ендевър, сезон 3, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 11:55
    Ендевър, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 13:25
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 9, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 09:25
    Най-смешните скечове на Абът и Костело, част 2 Комедия САЩ 1951-1954
  • 10:45
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
  • 11:40
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 13:40
    Момичето Семеен Швеция 2009
Пълна програма
  • 09:10
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 10:45
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 12:10
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 13:40
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 08:45
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 10:00
    Пипи в Южните морета Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
  • 11:40
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 13:00
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 09:30
    This Cold Life
  • 11:00
    My Effortless Brilliance
  • 12:20
    All This Panic
  • 13:40
    California Dreams
Пълна програма
  • 08:50
    Европейско първенство по художествена гимнастика: ансамбли /девойки/
  • 10:10
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
  • 12:00
    Мисията игрален филм /Великобритания, 1986г./, режисьор Ролан Жофе, в ролите: Робърт Де Ниро, Джеръми Айрънс, Ейдън Куин и др.(12)
  • 14:00
    Европейско първенство по художествена гимнастика: отборно /жени/
Пълна програма
  • 09:15
    Азбука на надеждата празничен блок
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Патилата на Спас и Нели игрален филм /България, 1987 г./, режисьор Георги Стоев, в ролите: Георги Мамалев, Павел Поппандов, Александра и Николета Кочеви и др.
  • 13:35
    Пътят на буквите документален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Белгия - Япония
  • 10:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - България
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Франция
  • 13:00
    Тенис: ATP 250 Лион Четвърти четвъртфинален мач
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Полша
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Полша
  • 12:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 12:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, първа сесия
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Емполи - Торино
  • 10:00
    Футбол: Италианска Серия А Парма - Фиорентина
  • 12:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Болоня
  • 14:00
    Футбол: Купа на Турция Галатасарай - Ахисарспор, финал за Купата на Турция
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Коло Коло - Универсидад Католика
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ Атлетик Билбао - Барселона , финал за Купата на краля (2014-15)
  • 12:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Лос Анджелис Галакси - Колорадо Рапидс
  • 14:00
    Футбол: Купа на Франция Рен - Пари Сен Жермен , финал за Купата на Франция
Пълна програма
  • 09:15
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски
  • 10:45
    Концерт
  • 11:30
    "Иван Ведър" - документален филм
  • 11:45
    ТВ пазар
Пълна програма
  • 09:00
    Сериал. "МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД" "Запах лошади"
  • 10:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 10:20
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ. СУДЬБЫ-2" "Лабиринт"
  • 12:00
    Боевик. "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ-3" "Испытание на прочность"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 09:40
Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
PRO 7 09:40
"Едно ужасно мило семейство" - сериал
EPIC Drama 09:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 9, Канада, 2018
e-kids 09:50
Франклин - анимационен сериал
AXN Black 10:00
Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 10:00
Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
MAX Sport 3 10:00
Футбол: Италианска Серия А Торино - Наполи
MAX Sport 4 10:00
Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрите спасявания
Nova Sport 10:00
Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
Ring.BG 10:00
Екстремни спортове

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
bTV Cinema 09:45
"Добре дошли в джунглата" - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите: Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др.
FilmBox Extra 09:45
Влюбени животни Документален Франция 2007
TV1000 09:55
Пеги Сю се омъжи, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1986
MGM 09:55
"Щастлив брак, по Стивън Кинг" - трилър с Джоан Алън, Антъни Лапаля.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}