ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    Извън играта развлекатерно предаване
  • 18:45
    Баш-майсторът /85 години от рождението на Кирил Господинов/ игрален филм /България, 1970г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светлана Стоева, Юрий Яковлев и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6, първи концерт на живо
Пълна програма
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Принцът на Персия: Пясъците на времето" - с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др.
Пълна програма
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева
  • 19:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
Пълна програма
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 18:05
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2016
  • 19:05
    Далече на север; драма, мистерия, САЩ, 2009
  • 21:00
    В опасност; криминален, мистерия, САЩ, 2010
  • 23:00
    Фронт; екшън, криминален, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 18:20
    Запознайте се със семейство Хендерсън: Епизод 1
  • 19:15
    Запознайте се със семейство Хендерсън: Запознанство с родителите
  • 20:10
    Маймуни: спасяването на орангутана
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Като шеф
Пълна програма
  • 18:10
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Цигари за Фидел" - документален филм
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
  • 20:00
    Музика, музика... музикално-образователно предаване
Пълна програма
  • 18:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 18:30
    The Tom and Jerry Show
  • 18:36
    The Tom and Jerry Show
  • 18:43
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Супер коли" - спортна автомобилна поредица, с.6 еп.18, 19
  • 19:00
    "Код: Лондон" - екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:30
    Футбол: Студио "Copa Del Rey"
Пълна програма
  • 18:15
    "Мястото отвъд дърветата" - криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Дерек Сиънфранс, в ролите: Райън Гослинг, Брадли Купър, Ева Мендес, Махършала Али, Бен Менделсон, Олга Мередис и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - трилър, криминален (САЩ, 2007), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Джордж Клуни, Брад Пит, Мат Деймън, Елиът Гулд, Ал Пачино, Дон Чийдъл, Кейси Афлек, Карл Райнър, Елън Баркин, Венсан Касел, Анди Гарсия и др.
  • 23:30
    Cinema X: "Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 20:30
    "Кунг-фу панда 2" - анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Ю Нелсън
  • 22:30
    "Столичани в повече" - сериал 12 еп. с.13
  • 23:30
    "50 нюанса черно" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Майкъл Тайдис, в ролите: Марлон Уейънс, Кали Хоук, Фред Уилард, Майк Епс, Джейн Сиймор и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.50, 51
  • 23:00
    "Мата Хари" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 18:16
    Малки Титани: В готовност
  • 18:26
    Малки Титани: В готовност
  • 18:36
    Малки Титани: В готовност
  • 19:10
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 16:40
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
  • 19:00
    "Взлом", драма, Великобритания, 2006; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Жулиет Бинош, Робин Райт Пен, Мартин Фрийман, Рафи Гаврон, [15+]
  • 21:00
    "Воин І, 4 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Петрарка, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 21:50
    "Гомор ІV, 4 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Франческа Коменчини, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Името на жената", драма, Италия, 2018; реж. Марко Тулио Джордана, с Кристиана Капотонди, Валерио Бинаско, Стефано Скандалети, Микела Ческон, Бебо Сторти, [12+]
  • 19:45
    "Следите", ужаси - трилър, САЩ, 2002; реж. М. Найт Шаямалан, с Мел Гибсън, Хоакин Финикс, Рори Кълкин, Абигейл Бреслин, Чери Джоунс, [12+]
  • 21:30
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Доуд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
  • 23:05
    "Филаделфия", драма, САЩ, 1993; реж. Джонатан Деми, с Том Ханкс, Дензъл Уошингтън, Джейсън Робардс, Мери Стийнбъргън, Антонио Бандерас, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    TBD
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Любовта не разбира от думи" (премиера) - сериен филм, 2 епизода
  • 19:00
    "Животът на Кардашиян" (премиера) - риалити
  • 20:00
    "Откривайки г-н Дарси" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Елизабет Мклаоглин, Франсис Фишер, Лини Еванс, Тами Гилис и др.
  • 22:00
    "Инга Линдстрьом: Къща край езерото" - романтичен филм с уч. на Франциска Вулф, Бернд-Кристиан Алтхоф, Естер Швайнс,Силке Матиас и др./п/
Пълна програма
  • 17:20
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др. /п/
  • 20:00
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
  • 22:30
    "Целуни момичетата" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джеръми Пивън и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Злато в гаража: Трофейно злато
  • 18:30
    Злато в гаража: Купидон и Еърхарт
  • 19:00
    Американски чопър: Епизод 8
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 4
Пълна програма
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как да сринеш суперсила
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Възможен ли е зомби апокалипсис?
  • 19:30
    Какво се случи след това?: Епизод 7
  • 19:55
    Какво се случи след това?: Епизод 8
Пълна програма
  • 18:00
    Големият град на Грийнс
  • 18:30
    Аз съм по средата
  • 19:00
    Аз съм по средата
  • 19:30
    Героичната шесторка - сериалът
Пълна програма
  • 18:05
    "Ужасна история "
  • 18:35
    "ГЕОлино"
  • 18:45
    "ГЕОлино"
  • 19:05
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
Пълна програма
  • 18:20
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 18:50
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 19:20
    Покемон - анимационен сериал
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 19:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 15:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал, директно
  • 18:30
    Кану - каяк: Световна купа в Познан, спринт
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 21:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
Пълна програма
  • 18:10
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 8
  • 18:55
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 7
  • 19:40
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 20:30
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 18:00
    Jet Truck
  • 18:25
    Jet Truck
  • 18:50
    Monster Jam
  • 19:35
    Monster Jam
Пълна програма
  • 16:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:15
    Братовчеди в кухнята (Series 2): Фиаско край камината (Episode 6)
  • 18:40
    На гости при Джада (Series 4): Бургери преди мача (Episode 3)
  • 19:05
    На гости при Джада (Series 4): Шоколадовата фабрика на Джейд (Episode 4)
  • 19:30
    Екстремни домове (Series 2): Холивуд, руини, ПВЦ мехурчета (Episode 8)
Пълна програма
  • 18:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 17
  • 19:00
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 21
  • 20:00
    Д-р Хаус - първи сезон, еп. 22
  • 20:55
    Бързата работа - игрален филм
Пълна програма
  • 16:50
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 1
  • 19:10
    От местопрестъплението, еп. 9
  • 20:05
    От местопрестъплението, еп. 10
  • 20:55
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 17:30
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 19:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 21:00
    "Пазители на наследството", военна драма, САЩ, 2013; реж. Джордж Клуни, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, [12+]
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 9
  • 19:10
    Смъртносно разузнаване, сезон 1, еп. 3
  • 20:00
    Повратна точка, сезон 1, еп. 3
  • 20:35
    Повратна точка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:05
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
  • 19:05
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 20:00
    На лов за автомобили: Колите на Бърт Рейнолдс
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 18:00
    Риболовен филм - тв поредица
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 18 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 18:00
    "Мончичи"
  • 18:30
    "Прави като маймунката"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:45
    "Парламентът на фокус"
  • 20:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:20
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 19:40
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 21:20
    "Последният легион" - екшън / приключенски с Колин Фърт, Бен Кингсли.
  • 23:00
    "Шестият ден" - игрален филм с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.
Пълна програма
  • 18:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Top 50 Biggest Hits of 2019 So Far
  • 22:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 17:30
    Дневници на бедствията 2017
  • 18:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 19:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 20:05
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Враждебната планета, еп. 1
  • 19:00
    Тайните на Китай, еп. 1
  • 20:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 21:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Раждането на прайда, еп. 1
  • 18:50
    Хипо срещу Кроки, еп. 1
  • 19:45
    Южна Африка: Люлка на убийци, еп. 1
  • 20:40
    Раждането на прайда, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2, директно
  • 18:55
    Студио "Лига 2", директно
  • 19:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 34-и епизод
  • 20:00
    Футбол: Мач от френската Лига 1, запис, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:55
    "Ексклузивно" с Дмитрий Борисов
  • 19:30
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:00
    Най-великата футболна сцена
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:50
    "Изкуственият отбор"
  • 20:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 20:15
    "Храм за Онегин. След славата"
  • 20:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 16:20
    Зенит - игрален филм
  • 18:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 19:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Матилда - игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Ловци на къщи: Установяване в Сими Вали
  • 18:30
    Ловци на къщи: Да създадеш семейство в Индиана
  • 19:00
    Да спасим хотела: Блекпул
  • 20:00
    Пролетен шампионат по сладкарство: Пролетни творения с яйца
Пълна програма
  • 18:00
    Импресия - Водопад
  • 18:30
    Професия турист-Кушадъсъ, част 2
  • 19:00
    Картаген
  • 19:30
    Водите на Тунис
Пълна програма
  • 18:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 19:00
    Загадки в Белия дом
  • 20:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 19:00
    Загадки в Белия дом
  • 20:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Фарът в Мейн
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 2): Надпреварата започва: строителите определят своя ход (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:00
    Остатъкът от деня, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 20:15
    Кралят на скорпионите 3: Изкуплението, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2012
  • 22:00
    Хрониките на Ридик, САЩ, екшън/фантастика/трилър, 2004
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 13
  • 18:30
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 14
  • 19:00
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 3
  • 19:30
    Тропическо гурме: Нова Каледония, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:19
    Рицарят Ръждивко Еп. 43 Анимация, Семеен 2013
  • 18:31
    Рицарят Ръждивко Еп. 44 Анимация, Семеен 2013
  • 18:44
    Рицарят Ръждивко Еп. 45 Анимация, Семеен 2013
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
Пълна програма
  • 17:40
    Кости - втори сезон, еп. 3
  • 18:35
    Кости - втори сезон, еп. 4
  • 19:30
    Мистър и мисис Смит, еп. 1
  • 22:00
    Врагът сред нас, еп. 12
Пълна програма
  • 18:00
    SAINT LAURENT STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    SAINT LAURENT STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Истински спасителни операции" - 17 и 18 еп.
  • 18:40
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 506 еп.
  • 20:20
    "Дог и Бет: на лов" - 12 еп.
Пълна програма
  • 18:15
    "В обектива"
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    "Уил и Грейс" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 19:00
    "Черният списък: Изкуплението" - сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Повелителят на кухнята" - комедия с уч. на Брадли Купър, Сиена Милър, Ума Търман, Ема Томпсън, Алисия Викандер, Матю Райс, Лили Джеймс, Омар Си, Даниел Брюл и др.
Пълна програма
  • 18:15
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
  • 19:00
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
  • 19:45
    Animal Cops Houston: Slick
  • 20:30
    Animal Cops Houston: Cats in Trouble
Пълна програма
  • 18:20
    Човек, огън, храна (Series 8): Към месото с уважение (Episode 5)
  • 18:45
    Човек, огън, храна (Series 8): Димни сигнали в югозапада (Episode 1)
  • 19:10
    Режи! (Series 35): Жега (Episode 5)
  • 20:00
    Гражданка в ранчото (Series 15): Коледни тайни (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Отряд рицари
  • 19:35
    Отряд рицари
Пълна програма
  • 15:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:30
    "Всички мои мъже", романтична комедия, САЩ, 2017; реж. Хали Майърс-Шайър, с Рийз Уидърспуун, Пико Алекзандър, Майкъл Шийн, Кандис Берген, Джон Рудницки, [12+]
  • 19:05
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 21:00
    "Пазители на наследството", военна драма, САЩ, 2013; реж. Джордж Клуни, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, [12+]
  • 23:00
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
Пълна програма
  • 18:05
    The Lion Guard
  • 18:30
    Sofia the First: The Floating...
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 18:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 19:10
    Отряд рицари
  • 19:35
    Отряд рицари
Пълна програма
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:00
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 19:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
  • 20:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 9
Пълна програма
  • 17:45
    Premiere Oktagon: Episode 2
  • 19:35
    Fight Stars: Tony Bellew
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
  • 20:30
    Clubland: Real Madrid
Пълна програма
  • 18:20
    Madfin Shark Series
  • 18:45
    Sasquatch Mountain Man
  • 19:05
    Sasquatch Mountain Man
  • 19:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 18:05
    Проклятието на остров Оук: Епизод 19
  • 19:05
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 20:00
    На лов за автомобили: Колите на Бърт Рейнолдс
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Умниците от Кръглата маса
Пълна програма
  • 18:00
    Тайните на Китай, еп. 1
  • 19:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 20:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 21:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:25
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България" - музикално шоу, с.6, първи концерт на живо
Пълна програма
  • 18:20
    Юмруците на отмъщението; екшън, Хонконг, 1973
  • 20:10
    Младият тигър; екшън, Хонконг, 1973
  • 22:00
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 3, комедия, драма, Финландия, 2017
  • 22:35
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, драма, Финландия, 2017
Пълна програма
  • 17:35
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 18:45
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2010
  • 19:45
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
  • 20:40
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
  • 19:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 19:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 16:30
    Невидим знак
  • 18:25
    Последно убежище
  • 20:35
    Нищо друго освен истината
  • 22:40
    Военно наказание номер 1
Пълна програма
  • 17:55
    "Эксклюзив" с Дмитрием Борисовым (16+)
  • 19:30
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 18:30
    Сквозной эфир. Гость
  • 21:25
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 22:00
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 17:50
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Я тоже его люблю. Х/ф
Пълна програма
  • 18:15
    Lip Sync Battle
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:04
    Flirt's First Day (18+)
  • 18:29
    The Mommy Market (18+)
  • 18:55
    Petite Russian Teen Seeks Contraception (18+)
  • 19:17
    Balls Deep In A Virgin Ass (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International)
  • 18:30
    Тенис: Ифан Уан - София Кенин (Abierto Mexicano TELCEL presentado por HSBC, Акапулко; WTA International - финал, повторение)
  • 21:00
    "Ла Лига Архивите: Джузепе Роси и Рафа Маркес" - документален филм
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 18:00
    GOING SOUTH - EP 3
  • 18:30
    GOING SOUTH - EP 4
  • 19:00
    I HAVE SEEN THE EARTH CHANGE - NORWAY: THE TWILIGHT OF THE REINDEER
  • 20:00
    ANGELS OF THE JUNGLE
Пълна програма
  • 04:45
    Thunderstrike Fight League 17, "The Night of Truth", Lublin, Poland, 25.05.2019
Пълна програма
  • 18:00
    Built To Shred
  • 18:30
    Built To Shred
  • 19:00
    Thrillbillies
  • 19:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 18:00
    Супер-ветеринар (Series 5): Хермес и Дейв (Episode 10)
  • 19:00
    Египетски загадки (Series 1): Слава, богатство и басни (Episode 8)
  • 20:00
    Ева Браун: Живот и смърт с фюрера (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 20:40
    Тайната война (Series 1): Връзката с мафията (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:00
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 17:30
    Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
  • 18:55
    Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
  • 20:25
    InterMezzo
  • 21:30
    William Christie conducts Lully's Armide at the Theatre des Champs-Elysees
Пълна програма
  • 17:00
    Баскетбол: Портланд Трейл Блейзърс - Голдън Стейт Уориърс, шести финален мач на Западната конференция на НБА /п/
  • 19:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 36-и епизод
  • 19:30
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод
  • 20:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Манчестър Сити - Уотфорд, финал за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 19:30
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2018-19)
  • 20:30
    Студио "Купа на Германия", директно
  • 21:00
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия, директно
Пълна програма
  • 18:00
    Американско чудовище: Домашен видео хит
  • 19:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
  • 20:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 9
Пълна програма
  • 17:45
    "Спийд рейсър", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Лари Уашовски, Анди Уашовски, с Емил Хърш, Кристина Ричи, Сюзан Сарандън, Матю Фокс, Джон Гудман, [12+]
  • 20:00
    "Отмъстителите: Война без край", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, [12+]
  • 22:25
    "Чернобил І, 3 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Йохан Ренк, с Джарeд Харис, Стелан Скарсгард, Емили Уотсън, Пол Ритър, Джеси Бъкли, [18+]
  • 23:25
    "Залезът на тамплиерите ІІ, 1 еп.", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Рик Джейкъбсън, със Саймън Мерълс, Том Кълън, Джим Картър, Падрийк Дилейни, Джулиан Овъндън, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Деянието І, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Стивън Пийт, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
  • 18:40
    "Розуел, Ню Мексико I, 5 еп.", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Джефри Дж. Хънт, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 19:25
    "Oпасно привличане I, 10 еп.", черна комедия, САЩ, 2018; реж. Лесли Хедланд, с Грейс Виктория Кокс, Джеймс Скъли, Мелани Фийлд, Брендън Сканъл, Джасмин Матюс, [15+]
  • 20:10
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Гери МакЛауд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Забравените гори (1 част) (образователен филм за еко туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Забравените гори (2 част) (образователен филм за еко туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:15
    Пламъчко и Машините
  • 18:45
    Пламъчко и Машините
  • 19:05
    Топ кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
Пълна програма
  • 18:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 4, САЩ, военен, 2015
  • 19:00
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 3, Канада, военен, 2016
  • 19:45
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 4, Канада, военен, 2016
  • 20:30
    Беоулф: Завръщане у дома, сезон 1, еп. 9, Великобритания, фентъзи, 2016
Пълна програма
  • 17:50
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 19:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 20:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
  • 22:00
    Добро поведение Криминален, Драма, Мистерия САЩ 2016
Пълна програма
  • 17:35
    Проект "Динозавър" Приключенски, Трилър Великобритания 2012
  • 18:55
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 20:30
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2010
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2010
Пълна програма
  • 18:20
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 19:45
    Синът Романтичен Холандия 2011
  • 22:00
    Истина и последици Екшън, Криминален, Драма, Романтичен, Трилър САЩ 1997
  • 23:45
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
Пълна програма
  • 17:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
  • 19:00
    Live SLS World Tour: London
  • 23:30
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 18:20
    Баскетбол: Втора финална среща от Националната баскетболна лига
  • 20:10
    Футбол: Айнтрахт /Франкфурт/ - Челси - среща от 1/2-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 22:00
    Извън играта
  • 22:45
    Джак Казиното игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Джордж Хикенлуупър, в ролите: Кевин Спейси, Джон Ловиц, Бари Пепър и др. (14)
Пълна програма
  • 16:30
    Денят започва с Георги Любенов
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Младите иноватори документална поредица за иновации и нови технологии /п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Холандска Ередивизи първи плейоф финал за Лига Европа
  • 20:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за голямата награда на Франция
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за голямата награда на Франция
  • 22:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 16:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA, втора сесия
  • 19:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 20:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Шанхай
  • 22:00
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Стивънич Били Джо Сандерс срещу Шефат Исуфи
Пълна програма
  • 18:10
    Новини
  • 18:30
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 21:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетик Билбао - Реал Мадрид
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Жирона
  • 21:50
    Футбол: Барса ТВ "Ето'о" първа част , документален филм
  • 22:50
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК
Пълна програма
  • 18:05
    "Холивудски знаменитости": Пиърс Броснън
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "България, земя на три писмености" - документален филм
  • 20:00
    "Скъпа моя, скъпи мой" (1985г.), Любимите български филми
Пълна програма
  • 17:00
    "СЕКРЕТ НА МИЛЛИОН"
  • 19:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
  • 21:00
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 22:20
    "ТЫ НЕ ПОВЕРИШЬ!"
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 18:20
Планета на мистерии и загадки, сезон 1, еп. 5
AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 3 18:30
Серия А: Обзор 31 кръг
НТВ Сериал 18:35
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 163
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:21
Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
HBO 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
HBO HD 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}