ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
  • 15:00
    Пътят към светлината документален филм за телевизия "Алма Матер"
  • 15:30
    Ваканцията на малкия Никола детски игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Лоран Тирар, в ролите: Валери Льомерсие, Кад Мерад, Доминик Лаванан и др.
  • 17:10
    Скритият език на парите Вилхелм Тел - легенда или действителност
Пълна програма
  • 13:15
    "Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда" - приключенски, екшън, комедия (тв филм, САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, в ролите: Ноа Уайли, Стана Катич, Брус Дейвисън, Боб Нюхарт, Джейн Къртин и др.
  • 15:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.12, 13
  • 17:00
    "Дивата муха" - предаване за екстремни спортове, еп.19
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.7
Пълна програма
  • 13:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
  • 15:20
    "Драконови войни" - екшън-фантастика с уч. на Джейсън Бер, Аманда Брукс, Робърт Фостър, Крейг Робинсън и др.
  • 17:20
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др. /п/
  • 20:00
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Формула Е: Състезание в Берлин, директно
  • 15:15
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, директно
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Л'Ен, втори етап, директно
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, полуфинали
  • 14:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал, директно
  • 16:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал, директно
  • 18:30
    Кану - каяк: Световна купа в Познан, спринт
Пълна програма
  • 13:40
    Pro Bull Riders
  • 14:30
    Pro Bull Riders
  • 15:20
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 32-ри епизод /п/
  • 16:30
    Студио "Лига 2", директно
  • 17:00
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2, директно
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 14:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 15:00
    Mобил 1 - магазинно предаване
  • 15:30
    Звездни отбори
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 14:05
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 5, Канада, криминален/мистерии, 2011
AXN Black 14:15
Ултравиолет; сезон 1, епизод 1, криминален, Полша, 2017
AXN White 14:15
Роки и ченгето; сезон 1, епизод 7, екшън, комедия, Германия, 2019
Viasat Explorer 14:15
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 14:00
Пряко: Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20, В паузата: Коментарно студио)
MAX Sport 2 14:00
Волейбол: Втори полуфинал Световно клубно първенство, жени
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
BNT 3 14:05
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
Bulgaria ON AIR 14:15
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 14:08
БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
Cinemax 14:10
"Безмълвен допир", драма - трилър, Чехия, 2019; реж. Михал Хoгенауер, с Елишка Кренкова, Джейкоб Ют, Моник Хендрикс, Роланд Фернхау, Зигрид Тен Напел, [15+]
FilmBox Basic 14:10
Венция/Венеция Биографичен САЩ 1992
AXN White 14:15
Роки и ченгето; сезон 1, епизод 7, екшън, комедия, Германия, 2019
AXN 14:25
Снайперист: Стрелецът призрак; екшън, драма, САЩ, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}