ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    8 минути и 19 секунди: Шест истории за Апокалипсиса игрален филм /България, 2017г./, режисьори: Петър Вълчанов, Любомир Младенов, Теодор Ушев, Надежда Косева, Владимир Люцканов, Кристина Грозева, в ролите: Петър Янчев, Таня Шахова, Христофор Недков и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Код: Лондон" - екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:30
    Футбол: Студио "Copa Del Rey"
  • 22:00
    Пряко, Купата на краля - финал: Барселона - Валенсия
Пълна програма
  • 17:20
    "Трите хикса" - екшън с уч. на Вин Дизел, Ася Аргенто, Самюел Джаксън, Мартон Сокас, Дани Трейо, Томас Иън Грифит и др. /п/
  • 20:00
    "Дивергенти: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
  • 22:30
    "Целуни момичетата" - криминален филм с уч. на Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кери Елуис, Тони Голдуин, Браян Кокс, Джей Сандърс, Алекс Макартър, Джеръми Пивън и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап, обзор
  • 23:00
    Джудо: Голям шлем в Баку, обзор
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 21:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
  • 22:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:35
    Monster Jam
  • 20:20
    World Of X Games
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 19:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 34-и епизод
  • 20:00
    Футбол: Мач от френската Лига 1, запис, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:05
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:00
    Най-великата футболна сцена
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
Viasat Nature 20:00
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
bTV 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
bTV Comedy 20:00
"По средата" - сериал, с.9 еп.8

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019
Eurosport HD 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

AXN White 19:55
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 16, комедия, романтичен, Турция, 2015
HBO 2 20:00
"Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
TVT 20:00
По медобер в Лобош (образователен филм за селски туризъм)
BNT2 20:00
Щастливите камъни документален филм
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}