ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:20
    Зенит игрален филм /п/(14)
  • 03:20
    Туризъм.бг /п/
  • 04:30
    Бразди /п/
  • 06:05
    Внимание, роботика анимационен филм /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Възходът на една легенда" - екшън, биографичен (Хонконг, Китай, 2014), режисьор Хин Юн Рой Чоу, в ролите: Кам-Бо Саммо Хун, Еди Пенг, Цзин Боран и др.
  • 03:00
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.12, 13
  • 04:00
    "Краят на смяната" - екшън, криминален (САЩ, 2012), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Джейк Джиленхол, Майкъл Пеня, Ана Кендрик, Натали Мартинес и др. [16+]
  • 05:15
    "Животинско царство" /п./ - сериал, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 11:00
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
Пълна програма
  • 00:00
    Европейски рали шампионат: Рали Латвия, първи ден
  • 00:30
    Новини
  • 00:35
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 01:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 02:30
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 00:30
    Immaf World Championships
  • 01:20
    Immaf European Open
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Професионална борба: "Първична сила", 21-ви епизод /п/
  • 01:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 00:20
Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
Viasat Explorer 00:25
Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
bTV 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал
bTV HD 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Diema Sport 2 00:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 31-ви епизод /п/
Eurosport 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Eurosport HD 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 00:20
"Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
BNT2 00:30
Беленският мост документален филм
Nova TV 00:30
"Скорпион" - сериен филм, сезон 2
AXN 00:40
Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}