ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Top 50 Biggest Hits of 2019 So Far
  • 22:00
    Anne-Marie: MTV Crashes Plymouth
  • 22:20
    Jess Glynne: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Party Hits
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.6 еп.9
bTV Comedy 19:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.32

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 18:55
Херкулес Драма САЩ 2005
FilmBox Plus 18:55
Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
HBO3 19:00
"Пустош I, 8 еп.", криминална драма, Чехия, 2016; реж. Алис Нелис, със Зузана Стивинова Ярослав Душек, Елишка Кренкова, Леош Ноха, Ян Зина, [15+]
TVT 19:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за познавателен туризъм)
Agro TV 19:00
Документален филм - повторение

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}