ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:10
    Кафе игрален филм /п/(12)
  • 04:00
    Извън играта /п/
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Мостът: Ново начало" /п./
  • 03:30
    "Приключенията на Джуди Муди" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 19 - 22
Пълна програма
  • 01:40
    "Десперадо" - с уч. на Антонио Бандерас, Салма Хайек, Стив Бушеми, Карлос Гомез, Куентин Тарантино, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин и др. /п/
  • 04:00
    "Хъни 2" - с уч. на Лонет Маккий, Катерина Греъм, Ранди Уейн, Сейшел Габриел и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Събуди се и гласувай"
Пълна програма
  • 03:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
  • 04:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 02:45
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 03:35
    Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
  • 04:30
    Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2012
  • 05:20
    Изкуството на измамата; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 02:35
    Пилоти в Аляска: Големият мраз
  • 03:25
    Пилоти в Аляска: Трик или Туито
  • 04:15
    Пилоти в Аляска: Сбогом, слънце
  • 05:02
    Зоополицаите на Филаделфия: Специално издание: агенти преминават обучение
Пълна програма
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 05:10
    "Образ на величие" - документален филм
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 03:15
    Репетиция /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 03:45
    Златни ръце /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:55
    Младите иноватори /п/
  • 04:25
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 03:13
    Pat the Dog
  • 03:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:31
    Grizzy and the Lemmings
  • 03:38
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 02:30
    "Мъртва точка" /п./ - сериал, с.2 еп.15, 16
  • 04:15
    "Играта на Ендър" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Гевин Худ, в ролите: Харисън Форд, Ейса Бътърфилд, Хейли Стайнфелд, Абигейл Бреслин, Бен Кингсли, Вайола Дейвис, Гевин Худ и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 07:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - сериал, еп.3, 4
Пълна програма
  • 02:15
    Анабел" - хорър (САЩ, 2014), режисьор Джон Лионети, в ролите: Анабел Уолис, Алфри Уудард, Ерик Лейдин, Тони Амендола, Мишел Романо, Уорд Хортън, Брайън Хау, Моргана Мей, Кери О`Мали и др. [16+]
  • 04:15
    "Коледен герой" - романтичен, драма (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джордж Ершбеймър, в ролите: Ана Хъчисън, Маркъс Роснър, Анита Браун, Брус Досън и др.
  • 06:00
    "Фатална грешка" - криминален, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2006), режисьор Джордж Менделюк, в ролите: Виктория Прат, Крис Креймър, Уилям Дейвис, Винсънт Спано и др.
  • 07:45
    "Бебе в наследство" - драма, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Джон Л`Екър, в ролите: Каси Стийл, Мими Кузик, Крис Бруно, Елена Уатко, Матю Бенет, Шабан Мърфи и др.
Пълна програма
  • 03:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.13 еп.13
  • 05:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 06:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.6 еп.13
Пълна програма
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.87
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.50, 51
  • 08:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.5, 6
Пълна програма
  • 03:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:35
    Анджело е върхът
  • 03:45
    Анджело е върхът
  • 04:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 02:20
    "Майсторът на "Ударът на сянката"", екшън - драма, Китай, 2016; реж. Джиан Йонг Гуо, с Хао Ран Сун, Жи Хуи Чен, Минг Янг Джиан, Лиао Янг, Ксаофей Жоу, [15+]
  • 04:00
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 05:25
    "Ку’дамм 56 - бунтовник без кауза - първа част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шюле, Хайно Ферх, [15+]
  • 07:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
Пълна програма
  • 02:40
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 03:55
    "Банши, Пенсилвания I, 9 еп. - Все ще се прави на каубой", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 04:40
    "Банши, Пенсилвания I, 10 еп. - Лудешка бъркотия", криминална драма, САЩ, 2013; реж. Мигел Шапочник, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 06:30
    "Никаб да, покорство никога", късометражна комедия, Франция, 2014; реж. Шарлот Шиолер, с Шарлот Шиолер, Мишел Филарц, Анна Шиолер, Гаурани Фейтоза, Албен Куртоа, [12+]
Пълна програма
  • 03:15
    World Sport
  • 03:30
    TBD
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 05:00
    African Voices
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Сватба през зимата" - романтична драма с уч. на Брук Д'Орси, Марилу Хенър, Уес Браун, Джерард Плънкет и др. /п/
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
  • 10:00
    "Пепел от рози" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 1, 2 епизода
  • 08:45
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 10:00
    "Да се посмеем "
Пълна програма
  • 03:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 4
  • 04:00
    Строежи извън цивилизацията: Сламена колиба в Мейн
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Кола-амфибия
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Тъндърбърд
Пълна програма
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Реален ли е късметът?
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
  • 04:36
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Има ли сенчеста Вселена?
  • 05:00
    Как се прави...: Газови инжекциони, варовикови прегради
Пълна програма
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
  • 04:20
    Ранди Кънингам
Пълна програма
  • 03:00
    "Гениите"
  • 03:50
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "e? Проект"
  • 04:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    България, която съградихме - Документален филм
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 07:00
    Ekids- Анимация
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 05:00
    Тенис: Турнир от WTA в Нюрнберг, финал
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
Пълна програма
  • 02:30
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 4
  • 03:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 1
  • 04:10
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 04:55
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:50
    Immaf World Championships
  • 04:40
    Strongman Champions League
  • 05:30
    Strongman Champions League
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 02:50
    Екстремни домове (Series 3): Завъртане, карнавал, кости (Episode 9)
  • 03:35
    Екстремни домове (Series 3): Анимация, замък, бутилки (Episode 10)
  • 04:20
    Екстремни домове (Series 3): Дракон, космически кораб, вигвам (Episode 11)
  • 05:05
    Джада вкъщи (Series 3): Момичешка скара (Episode 28)
Пълна програма
  • 03:15
    Станция 19 - първи сезон, еп. 2
  • 04:00
    Почти перфектна, еп. 11
  • 04:30
    Белият кон - игрален филм, еп. 1
  • 06:00
    "От градината на масата" - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 02:40
    Четири жени и едно погребение - пети сезон, еп. 4
  • 03:30
    От местопрестъплението, еп. 11
  • 04:20
    От местопрестъплението, еп. 12
  • 05:10
    Такси: Бруклин - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 02:20
    "Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]
  • 04:50
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 06:00
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
Пълна програма
  • 03:15
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 4
  • 04:00
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 15
  • 04:30
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 16
  • 05:00
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 02:45
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Отмъщението на Чъм
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 26 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
Пълна програма
  • 03:05
    "Строителят Боб"
  • 03:25
    "Дудлибу"
  • 03:40
    "Меси отива в Окидо"
  • 04:00
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева - /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:10
    "Инспектор Клузо" - комедия с Алън Аркин, Франк Финли.
  • 03:45
    "Предателство" - драма / трилър с Том Беринджър, Дебра Уингър.
  • 06:00
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Джеки Чан
Пълна програма
  • 03:00
    Абсурди
  • 03:30
    Абсурди
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • 03:20
    Dizzee Rascal Live @ V Festival...
  • 03:45
    Giggs Live @ V Festival 2017
  • 04:05
    Stormzy Live @ V Festival 2017
  • 04:30
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 02:40
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 7
  • 03:30
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 8
  • 04:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 1
  • 05:05
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 8
Пълна програма
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 6
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 1
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 12
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
Пълна програма
  • 03:20
    Националните паркове на Америка, еп. 8
  • 04:10
    Националните паркове на Америка, еп. 5
  • 04:55
    Каубой с хеликоптер, еп. 5
  • 05:15
    Каубой с хеликоптер, еп. 4
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Донкастър Роувърс, полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 02:05
    Премиера. Филм "Пликът"
  • 03:25
    Филм "Случаят с Полинин"
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "Гении и злодеи"
Пълна програма
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
Пълна програма
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Песните на България" - музикална програма
  • 04:00
    "Гласовете на България" - рецитал
Пълна програма
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 04:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 04:10
    "Звездите на България" - музикална поредица
Пълна програма
  • 02:00
    Стронгмен Шампионска Лига
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 05:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 06:00
    Вести
  • 06:25
    Вести-Москва
  • 06:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:05
    "Хитман: Всеки умира сам" - крими / екшън, Франция, 2007
  • 04:30
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
  • 05:30
    "JCVD - Jetzt erst recht" - крими пародия, Белгия, 2008
  • 07:05
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • 03:00
    Репортер - предаване на Телемедиа - повторение
  • 04:00
    Полетът на феникса - игрален филм
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 2
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Говорещата с липом
  • 04:24
    Не знаех, че съм бременна: Бебе на килимчето за баня
  • 04:48
    Не знаех, че съм бременна: Бебе в купата
Пълна програма
  • 03:00
    Зелен свят - Резерват Конгура
  • 03:30
    Тунис, част 1
  • 04:00
    Иван, талантът и децата
  • 04:30
    Христо и Жеравна
Пълна програма
  • 03:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
  • 03:30
    Живот край езеро (Series 2): Зелените поляни на мрежата на висшата лига по бейзбол (Episode 1)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
Пълна програма
  • 03:00
    Живот край езеро (Series 2): Пица край езерето (Episode 13)
  • 03:30
    Живот край езеро (Series 2): Зелените поляни на мрежата на висшата лига по бейзбол (Episode 1)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 8): Лъвове, тигри и оси - о, боже! (Episode 4)
  • 05:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Могъщият канал Ери (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:10
    Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
  • 04:15
    Танци в Бруклин, САЩ, драма/семеен/музикален, 2018
  • 06:10
    Момчето на Уинслоу, Великобритания,САЩ, драма/романтичен, 1999
  • 07:50
    Горили в мъглата, САЩ, биографичен/драма, 1988
Пълна програма
  • 03:00
    "Мезек - една среща с миналото" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 25 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Атанас Гаджев" - 61 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване, еп. 8
  • 03:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 74
  • 04:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 75
  • 04:25
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 02:35
    Изгнаник - втори сезон, еп. 3
  • 03:25
    Изгнаник - втори сезон, еп. 4
  • 04:15
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 19
  • 04:35
    Кости - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 03:00
    FASHION FLIX
  • 03:30
    FASHION FLIX
  • 03:55
    F-PARTIES
  • 04:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 1 еп.
  • 03:25
    "Гласът на серийния убиец" - 2 еп.
  • 04:15
    "Безпарични и известни" - 1 еп.
  • 05:05
    "Кошмарни съседи" - 506 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    "Дюс Бигалоу: Европейското жиголо" - комедия с уч. на Роб Шнайдер, Еди Грифин, Тил Швайгър, Йерун Крабе, Хана Вербуум, Карлос Понсе, Дъглас Силс и др.
  • 05:45
    "В кадър"
  • 06:50
    "Кучето, което спаси Хелоуин" - семейна комедия с уч. на Гари Валентин, Дийн Кейн, Елиза Донован, Ланс Хенриксен и др.
  • 09:00
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др. /п/
Пълна програма
  • 03:15
    Inside the Gangsters' Code: The Burquenos
  • 04:00
    Animal Cops Houston: Fred the Chimpanzee
  • 04:45
    Animal Cops Houston: Liberty County Battle
  • 05:30
    Mega Engineering: Personal Pods
Пълна програма
  • 03:15
    Гражданка в ранчото (Series 19): Какво да донеса: Барбекю (Episode 1)
  • 03:37
    Гражданка в ранчото (Series 19): Чертири начина за поднасяне на пиле (Episode 2)
  • 04:00
    Торта над тортите (Series 1): Привет, сладкари! (Episode 1)
  • 04:45
    Невероятни сватбени торти (Series 4): Кулата в Пиза (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 02:30
    Колоездене: Обиколка на Италия, петнадесети етап
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, първи ден
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, четиринадесети етап
  • 06:00
    Тенис: Турнир от ATP в Женева, финал
Пълна програма
  • 02:20
    "Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]
  • 04:50
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 06:00
    "Пийт Холмс: Mръсно чисто", комедия, САЩ, 2018; реж. Маркъс Рабой, с Пийт Холмс, [12+]
  • 07:00
    "Сбогом, Кристофър Робин", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Саймън Къртис, с Домнал Глийсън, Марго Роби, Кели МакДоналд, Уил Тилстън, Алекс Лоутър, [7+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:20
    The Hive
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Zou
  • 03:55
    Zou
Пълна програма
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Кръстници вълшебници
  • 04:10
    Кръстници вълшебници
  • 04:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 03:00
    Убийствата край езерото Ери: Ужас в гимназията
  • 03:45
    Истинският извършител: Нанси Клингър
  • 04:30
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
  • 05:20
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
Пълна програма
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
  • 03:30
    Football Stars: Ivan Rakitic
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Rickie Fowler
  • 04:25
    The Burning Issue: Basketball
Пълна програма
  • 03:20
    Madfin Shark Series
  • 03:45
    Sasquatch Mountain Man
  • 04:05
    Sasquatch Mountain Man
  • 04:30
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 02:45
    Извънземни от древността: Създания от дълбините
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: В задръстване
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Отмъщението на Чъм
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
Пълна програма
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 03:55
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 04:15
    Господари на войната, еп. 15
  • 04:35
    Строителна зона, еп. 29
Пълна програма
  • 02:00
    "Мостът: Ново начало" /п./
  • 03:30
    "Приключенията на Джуди Муди" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 06:00
    "Барби: Страната на сънищата" - анимация, сериал, еп. 19 - 22
Пълна програма
  • 03:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:55
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 3, комедия, драма, Финландия, 2017
  • 04:20
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, драма, Финландия, 2017
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 03:10
    Нощна смяна; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2014
  • 03:55
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 6, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:50
    Ловец на убийства: Кървавочервената магистрала
  • 03:45
    Ловец на убийства: Съдбата е по-страшна от смъртта
  • 04:30
    Ловец на убийства: Острието на бръснача
  • 05:15
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
Пълна програма
  • 02:05
    Смъртта е едва началото
  • 04:00
    Въображаеми престъпления
  • 06:15
    Зад кулисите
  • 08:30
    Чудотворецът
Пълна програма
  • 02:05
    Премьера. Юлия Пересильд, Игорь Лизенгевич, Ольга Медынич в фильме "Конверт" (18+)
  • 03:25
    Анастасия Вертинская, Олег Ефремов, Олег Табаков, Нонна Мордюкова, Георгий Бурков в фильме "Случай с Полыниным" (12+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Гении и злодеи" (12+)
Пълна програма
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
  • 06:30
    Т/с "Главные роли", 5 с
Пълна програма
  • 03:05
    Еще люблю, еще надеюсь... Х/ф
  • 04:30
    Далекие близкие
  • 06:00
    Я тоже его люблю. Х/ф
  • 09:15
    Смехопанорама Евгения Петросяна
Пълна програма
  • 03:10
    Lip Sync Battle
  • 03:35
    Саут Парк
  • 04:00
    Саут Парк
  • 04:25
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 03:17
    Peacocking (18+)
  • 03:39
    Blowing On Some Other Guy's Dice (18+)
  • 03:59
    You Taste So Good (18+)
  • 04:22
    Haute Couture (18+)
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Кристина Младенович - Сайсай Джън (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 04:10
    Тенис: Винъс Уилиямс - Андреа Петкович (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 06:25
    Тенис: Бернарда Пара - Катрин Макнали (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 08:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Валядолид (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 03:00
    CHINA UNCOVERED - A CITY TRANSFORMED
  • 04:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 05:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 06:00
    MALICE OR MUTINY
Пълна програма
  • 11:00
    World Grand Prix Fight TNA, 1/8th finals, TATNEFT CUP, Tatneft Arena, Kazan, Russia, 26.05.2019
Пълна програма
  • 03:00
    SLAM!
  • 03:30
    SLAM!
  • 04:00
    The Kickback
  • 05:20
    Camp James
Пълна програма
  • 02:55
    Бойни кораби (Series 1): Две световни войни (Episode 1)
  • 03:40
    Бойни кораби (Series 1): Подводници (Episode 2)
  • 04:30
    Убийци от древността (Series 1): Хората-паяци на Александър Велики (Episode 2)
  • 05:15
    Убийци от древността (Series 1): Свещеният отряд на Тива (Episode 1)
Пълна програма
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
Пълна програма
  • 03:10
    Steve Lehman trio - Zinc Club (New York)
  • 04:05
    Esbjorn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
  • 05:45
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
  • 03:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19), 36-и епизод /п/
  • 04:00
    Баскетбол: Голдън Стейт Уориърс - Портланд Трейл Блейзърс, седми финален мач на Западната конференция на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Алавес - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    "Ла Лига отвътре: Ролята на на спортния директор" - документален филм
  • 08:00
    Тенис: Internationaux de Strasbourg, Страсбург - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 05:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс, шести финален мач на Източната конференция на НБА /п/
Пълна програма
  • 03:00
    Убийствата край езерото Ери: Ужас в гимназията
  • 03:45
    Истинският извършител: Нанси Клингър
  • 04:30
    Питбули и бивши затворници: Най-сладките моменти досега
  • 05:20
    Убийства на кралици на красотата: Смъртни грехове
Пълна програма
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Майсторски клас", токшоу на BIT, (п)
Пълна програма
  • 01:40
    "Майка!", психотрилър - хорър, САЩ, 2017; реж. Дарън Аронофски, с Дженифър Лорънс, Хавиер Бардем, Ед Харис, Мишел Пфайфър, Брайън Глийсън, [18+]
  • 03:40
    "Транс", трилър, Великобритания, 2013; реж. Дани Бойл, с Джеймс Макавой, Венсан Касел, Росарио Доусън, Дани Сапани, Мат Крос, [15+]
  • 05:10
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 07:00
    "Приказките на Маша І, 1 - 5 еп.", анимация, Русия, 2011, [0+]
Пълна програма
  • 02:35
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 04:30
    "Деянието І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Лор де Клермон-Тоннер, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
  • 05:40
    "Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
  • 07:00
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Забравените гори (1 част) (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
  • 04:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 02:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 3, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 03:25
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007
  • 04:25
    Полдарк, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 05:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 03:10
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
  • 04:50
    Върху куклата Криминален, Драма, Трилър САЩ 2007
  • 06:30
    Розата на Натали Семеен САЩ 1998
  • 07:50
    Малкият любител на птици Семеен Иран 2002
Пълна програма
  • 03:00
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:25
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
  • 07:40
    Имало едно време на Север Драма Финландия 2012
  • 09:45
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 03:05
    Бягство Екшън, Романтичен, Трилър САЩ 2013
  • 04:35
    Пирати от Грейт Солт Лейк Приключенски, Комедия САЩ 2006
  • 06:05
    Баща на четири деца Детски Дания 2005
  • 07:35
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
Пълна програма
  • 03:00
    White Lies (2013)
  • 04:35
    Come Down Molly
  • 05:35
    All Tomorrow's Parties
  • 07:00
    Jane Wants A Boyfriend
Пълна програма
  • 03:00
    Enduro GP S18
  • 03:30
    Freeride World Tour 2019
  • 06:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 07:00
    Enduro GP S18
Пълна програма
  • 03:05
    Европейско първенство по художествена гимнастика: финали на уредите /жени/
  • 05:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 06:00
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Португалия
  • 07:45
    Gearing Up предаване за автомобилни спортове
Пълна програма
  • 02:30
    Отблизо с Мира
  • 03:30
    И в Рая има Ад документален филм /п/
  • 05:30
    България от край до край 8 /п/
  • 06:00
    Златни искри Шести европейски фестивал за детска песен /първа част/
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание за Голямата награда на Шарлът
  • 04:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Полша
  • 05:15
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Уинтън
  • 06:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Уинтън
Пълна програма
  • 03:00
    Хокей на лед: "Удар със стик" Обзор на деня в NHL
  • 04:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 04:30
    Голф: Европейски тур Made in Denmark presented by FREJA
  • 06:00
    Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А
  • 08:00
    Футбол: Копа Судамерикана Унион Ла Калера - Атлетико Минейро, шестайсетина финали за Копа Судамерикана
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс
  • 03:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Хетафе
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига "Хрониките на Ла Лига"
Пълна програма
  • 02:10
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 03:30
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 04:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 05:30
    "Тайните на пирамидите" - научно-популярен филм
Пълна програма
  • 03:05
    Дмитрий Миллер, Максим Щёголев, Олеся Судзиловская в остросюжетном сериале "БОМБИЛА.ПРОДОЛЖЕНИЕ" 11-я с., 12-я с.
  • 04:45
    "СУД ПРИСЯЖНЫХ: ГЛАВНОЕ ДЕЛО"
  • 05:00
    "ТРУДНО БЫТЬ БОССОМ"
  • 06:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 03:20
Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 13
Fox Crime 03:25
Транспортер - втори сезон, еп. 2
Viasat Nature 03:25
Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 9
AXN Black 03:30
Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:25
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
MAX Sport 4 04:00
Футбол: Копа Судамерикана Коринтианс - Флуминенсе, първи четвъртфинал за Копа Судамерикана
Travel Channel HD 04:25
Екстремни RV каравани (Series 1): Мобилното имение на групата Пери, Биг Дог Флексибъл на Лено и Таймлес Еърстрийм (Episode 4)

Всички предавания

Филми

HBO3 03:25
"Праведните Джемстоунс І, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
HBO 2 03:25
"Годината на кучето", драма, САЩ, 2009; реж. Джордж ЛаВу, с Джеф Бриджис, Лорън Амброуз, Лоис Смит, Домнал Глийсън, Уелкър Уайт, [12+]
FilmBox Plus 03:25
Екстремен филм Комедия САЩ 2008
bTV Cinema 03:30
"Пълен мрак" - хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+]
AXN White 03:35
Кандис Реноар; сезон 6, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}