ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Стани богат тв игра
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.9
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Hell’s Kitchen България" (нов сезон) - риалити
  • 22:00
    "Женени от пръв поглед" (нов сезон) - риалити
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 20:05
    Скорпион; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 2, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 19:15
    Питбули и бивши затворници: Епизод 9
  • 20:10
    Зоологическата градина: Епизод 1
  • 21:05
    Меконг: река с душа: Лаос
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Червеният дявол
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
Пълна програма
  • 19:20
    Съкровище в двореца сериен тв филм /6 епизод/
  • 20:20
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /5 епизод/
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Първите български правителства /първа част/п/
Пълна програма
  • 19:20
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 19:50
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 20:15
    Ben 10
  • 20:25
    Ben 10
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.1
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Макс Пейн" - екшън, криминален (Канада, САЩ, 2008), режисьор Джон Мур, в ролите: Марк Уолбърг, Мила Кунис, Бо Бриджис, Лудакрис, Олга Куриленко, Крис О`Донъл и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Ченге и половина: Новобранец" - комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др.
  • 21:00
    Премиера: "Ледена епоха: Големият сблъсък" - анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2016), режисьори Майк Търмайер и Гейлън Чу
  • 23:00
    "Аватар" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Стивън Ланг, Мишел Родригес, Джовани Рибиси, Уес Стъди, Лаз Алонсо и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал
  • 20:00
    Премиера: "Барът на Пепе" - сериал, еп.13
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, eп.21, 22
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.2 еп.9, 10
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера: "Спасители в планината" - сериал, с.5 еп.11
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.5 еп.10
  • 21:00
    Премиера: "Силата на желанията" - сериал, еп.155
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.55
Пълна програма
  • 19:20
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
  • 19:45
    Ние, мечоците
  • 20:50
    Спокойно, Скуби-Ду!
Пълна програма
  • 18:20
    "Блейд Рънър 2049", екшън - фантастика, САЩ, 2017; реж. Дени Вилньов, с Райън Гослинг, Харисън Форд, Ана Де Армас, Силвия Хоукс, Робин Райт, [15+]
  • 21:00
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
  • 22:40
    "Воин І, 4 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Петрарка, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 23:30
    "Гомор ІV, 4 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Франческа Коменчини, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Телма", трилър - хорър, Норвегия, 2017; реж. Йоахим Триер, с Ейли Харбое, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен, Елен Дорит Петерсен, Марте Магнусдотер Солем, [15+]
  • 19:55
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 21:30
    "Изкуствен интелект", научно-фантастична драма, САЩ, 2001; реж. Стивън Спилбърг, с Хейли Джоел Озмънт, Джуд Лоу, Франсис О’Конър, Сам Робърдс, Джейк Томас, [12+]
  • 23:55
    "Криминале", криминална драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Тринайсет" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Внезапна смърт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Реймънд Бари, Пауърс Бут и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 19:30
    Как се прави...: Шлайфащи колела/Компост/Щори/Мляко
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: По следите на рубинените пантофки
  • 21:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:40
    Как работят тези машини?: епизод 10
  • 19:30
    Последните тайни на Худини: Мъчителното бягство
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 20:45
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
Пълна програма
  • 19:00
    Пени от М.А.Р.С.
  • 19:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 20:00
    Големият град на Грийнс
  • 20:30
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 19:10
    "Загадките на еволюцията"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
  • 19:45
    "ГЕОлино"
  • 20:00
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Заедно за промяната - с Елеонора Василева
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 11:55
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, шестнадесети етап
  • 23:40
    Новини
  • 23:45
    Фехтовка: Гран При на Москва
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 19:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
  • 20:25
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 18:40
    Rumble & Hum
  • 19:30
    Mtb Heroes
  • 19:55
    Mtb Heroes
  • 20:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 4): Дръж си шапката и си мълчи! (Episode 2)
  • 19:30
    Джада вкъщи (Series 3): Рецептите на баба Луна (Episode 25)
  • 19:55
    Джада вкъщи (Series 3): Пикник на лодка (Episode 26)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 3): Острови на фантазиите в езеро Никарагуа (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 16
  • 20:00
    Д-р Хаус - трети сезон, еп. 21
  • 21:00
    Ню Амстердам, еп. 16
  • 22:00
    Специализантът - втори сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 18:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
  • 20:05
    Глейдс - първи сезон, еп. 12
  • 21:05
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - трети сезон, еп. 12
  • 22:00
    Гранчестър - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 19:10
    "Деянието І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Лор де Клермон-Тоннер, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
  • 20:10
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Роджър Къмбъл, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 21:00
    "Джентълменът Джак І, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Дженифър Перът, със Съран Джоунс, Джема Уилан, Тимъти Уест, Джема Джоунс, Софи Ръндъл, [12+]
  • 22:00
    "Чернобил І, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Йохан Ренк, с Джарeд Харис, Стелан Скарсгард, Емили Уотсън, Пол Ритър, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 19:20
    Тайната война, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 7
  • 21:05
    Митични зверове, сезон 1, еп. 7
  • 22:00
    Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Завръщането
  • 20:00
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 18:30
    Риболовен филм
  • 19:30
    Историческа възстановка
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 20 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 10 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
Пълна програма
  • 18:10
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 19:45
    "Проклятието на пръстена, първа част" - игрален филм с Бено Фюрман, Кристана Локен.
  • 21:20
    "Лятно време" - драма / семеен с Жулиет Бинош, Чарлз Берлинг.
  • 23:00
    "Прилежен ученик" - игрален филм с Йън Маккелън, Брад Ренфро.
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV Rewind: 2016
  • 21:30
    MTV Asks Jess Glynne
  • 22:00
    MTV World Stage: Green Day...
Пълна програма
  • 19:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
  • 19:40
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 8
  • 20:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 20:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Последните животни, еп. 1
  • 21:00
    Враждебната планета, еп. 4
  • 22:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 23:00
    Без закони: Компилации, еп. 3
Пълна програма
  • 18:50
    Най-смъртоносните животни на планетата: Компилации, еп. 2
  • 19:45
    Животни извън закона, еп. 1
  • 20:40
    Райски места, еп. 15
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Чарлтън Атлетик - Съндърланд, финален плейоф на английската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Мама Лора". Сериен филм
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 19:40
    "Топ 5 - Пайнер / А1 Xplore Music" - музикална класация
  • 20:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига:
  • 20:00
    WRC: Рали Португалия - преди кръга
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:40
    Игрален филм
  • 21:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:30
    Извинявай ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Шене
  • 20:00
    Сестри по кръв: Общите игри сплотяват семейството
  • 21:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 3
  • 22:00
    Многоженецът: Заигравка с Флагстаф
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Кабиленски манастир, с.2 еп.6
  • 19:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 20:00
    10 факта за Средновековна България
  • 20:30
    VII Балкански шампионат по фолклор, Хисаря
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Семейство заменя трескавия ритъм на окръг Колумбия за живот в Гауда, Холандия (Episode 10)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Една двойка постига компромис за първия си дом в Бризбейн, Австралия (Episode 11)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Тенеси започва нов живот в Занзибар (Episode 12)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 98): По-щастливи от бразилски милионери (Episode 11)
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Семейство заменя трескавия ритъм на окръг Колумбия за живот в Гауда, Холандия (Episode 10)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 94): Една двойка постига компромис за първия си дом в Бризбейн, Австралия (Episode 11)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 94): Двойка от Тенеси започва нов живот в Занзибар (Episode 12)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 98): По-щастливи от бразилски милионери (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:30
    Горещо кънтри, САЩ, драма/музикален, 2010
  • 20:25
    Чарли Сейнт Клауд, Канада, САЩ, 2010
  • 22:00
    Кралят на скорпионите 4: Походът на силата, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2015
  • 23:45
    Мумията, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 1999
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    В Италия с Джино Д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 5
  • 19:30
    В Италия с Джино Д'Акампо - кулинарно предаване, еп. 6
  • 20:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 20:30
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 10
  • 19:30
    Психаротерапия - втори сезон, еп. 11
  • 20:00
    Черният списък - втори сезон, еп. 22
  • 21:00
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 2 еп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 173 и 174 eп.
  • 21:10
    "Звезди в катастрофи" - 2 еп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
  • 21:00
    "Да изчезнеш за 60 секунди" - екшън с уч. на Нилълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Уил Патън, Уилям Лий Скот, Вини Джоунс, Скот Каан и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Extreme Engineering: Panama Canal
  • 19:45
    Deadliest Catch: Empty Throne
  • 20:30
    Smash Lab: Runaway Big Rig
  • 21:15
    Yukon Men: Hunt Or Starve
Пълна програма
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Голямо хапване в малки градчета (Episode 9)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): От пристанище до пристанище (Episode 10)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 13): Бърза пържола (Episode 5)
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 13): Познати имена и лица (Episode 6)
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, трети ден, директно
  • 22:15
    Тенис: Открито първенство на Франция, "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 22:40
    Новини
  • 22:45
    Тенис: Открито първенство на Франция, дуел на деня
Пълна програма
  • 19:10
    "Деянието І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Лор де Клермон-Тоннер, с Патриша Аркет, Джоуи Кинг, Клое Севини, Анасофия Роб, Калъм Уорти, [15+]
  • 20:10
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Роджър Къмбъл, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 21:00
    "Джентълменът Джак І, 6 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Дженифър Перът, със Съран Джоунс, Джема Уилан, Тимъти Уест, Джема Джоунс, Софи Ръндъл, [12+]
  • 22:00
    "Чернобил І, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Йохан Ренк, с Джарeд Харис, Стелан Скарсгард, Емили Уотсън, Пол Ритър, Джеси Бъкли, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    PJ Masks
  • 19:30
    Puppy Dog Pals S2
  • 20:00
    The Lion Guard
  • 20:25
    Vampirina Ghoul Girls Rock!
Пълна програма
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 19:00
    Тайните на семейния живот: Изчезнал в Аляска
  • 20:00
    Тайните на семейния живот: Болна и побъркана
  • 21:00
    Американско чудовище: В блатото
  • 22:00
    Никога не казвай "сбогом": Ловна територия
Пълна програма
  • 19:05
    Premiere Dream Teams: AC Milan
  • 19:35
    Fight Stars: Amir Khan
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
  • 20:30
    Clubland: Leicester City
Пълна програма
  • 19:05
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 19:30
    Shootout Lane
  • 19:50
    The Gunfather
  • 20:15
    The Gunfather
Пълна програма
  • 19:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Завръщането
  • 20:00
    Изковани в огъня: Средновековен меч
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смешни пари
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 18:00
    Последните животни, еп. 1
  • 20:00
    Враждебната планета, еп. 4
  • 21:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 4
  • 22:00
    Без закони: Компилации, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.9
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, с.5
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
Пълна програма
  • 19:10
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:10
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:10
    Младият тигър; екшън, Хонконг, 1973
  • 23:00
    Вирус; сезон 1, епизод 6, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 19:10
    Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
  • 20:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 46, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:10
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 47, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:10
    Профилиране; сезон 8, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2018
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Къщата на ужасите/Последна саможертва
  • 20:00
    Ловец на убийства: Измъчената ми душа
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:05
    `71
  • 20:05
    Двойник на дявола
  • 22:10
    Апокалипто
Пълна програма
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
Пълна програма
  • 19:05
    Lip Sync Battle
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:17
    Payback's A Dick (18+)
  • 19:39
    Blair's Private Shower (18+)
  • 20:01
    Blonde Bombshell Likes Doggy Style (18+)
  • 20:24
    Lady In Stockings Gets Creampied (18+)
Пълна програма
  • 17:50
    Тенис: Алисън ван Уитванк - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - финал, повторение)
  • 20:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Габрине Мугуруса - Лорен Дейвис (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
Пълна програма
  • 19:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - THE EGYPTIAN DESERT ROSE
  • 19:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - NAVARINO, THE GREEN COAST
  • 20:00
    NOMADS - BIG MOUNTAIN HELI-SKIING IN HAINES, ALASKA
  • 21:00
    IMMORTAL LIFE: MEDICINE OF THE FUTURE
Пълна програма
  • 08:15
    Ultimate Taekwondo
Пълна програма
  • 19:00
    Thrillbillies
  • 19:30
    Thrillbillies 4
  • 20:00
    World of X Games 2016
  • 21:00
    Firsthand 13
Пълна програма
  • 19:00
    Първите хора (Series 1): Северна и Южна Америка (Episode 1)
  • 19:55
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Повратна точка (Episode 7)
  • 20:45
    Тайната война (Series 1): Връзката с мафията (Episode 3)
  • 21:35
    Тайната война (Series 1): Триколката на двойния агент (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
  • 23:30
    Mata Hari by Ted Brandsen - Making of
Пълна програма
  • 19:00
    "Героите на кръга", предаване за Първа професионална лига (2018-19), 26-и епизод /п/
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Плейофен мач за място в Лига Европа, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Торонто Раптърс, седми финален мач на Източната конференция на НБА /п/
  • 20:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 6-и епизод
  • 21:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 21:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Монако /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Тайните на семейния живот: Изчезнал в Аляска
  • 20:00
    Тайните на семейния живот: Болна и побъркана
  • 21:00
    Американско чудовище: В блатото
  • 22:00
    Никога не казвай "сбогом": Ловна територия
Пълна програма
  • 17:55
    "Хотел Трансилвания 3: Чудовищна ваканция", анимационна комедия, САЩ, 2018; реж. Дженди Тартаковски, [0+]
  • 19:30
    "По-добри неща ІІІ, 11 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 20:00
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 22:20
    "S.W.A.T. - Специален отряд", екшън - крими - трилър, САЩ, 2003; реж. Кларк Джонсън, със Самюъл Л. Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Куул Джей, Джош Чарлс, [15+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Шантава седмица", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Леви, с Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Адам Драйвър, Роуз Бърн, [15+]
  • 20:10
    "Без ангажименти ІІІ, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ейми Йорк Рубин, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 20:35
    "Без ангажименти ІІІ, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Ейми Йорк Рубин, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 21:05
    "Сексът и градът ІІ, 5 еп. - Четири жени и едно погребение", комедия, САЩ, 1999; реж. Алън Култър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Златната ябълка (образователен филм за селски туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Заръката (образователен филм за планински туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 19:40
    Тайфата на Бека
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 18:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 2, Канада, 2018
  • 19:25
    Полдарк, сезон 2, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 20:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 18:35
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 20:00
    Хайди, еп.20 ТВ сериал, Семеен, Детски Франция 2007
  • 20:25
    Нещата, които остават Драма, Романтичен Канада, Великобритания 2004
  • 22:00
    Вълци 1/5 Драма, Исторически Великобритания 2015
Пълна програма
  • 18:40
    Като детска игра Биографичен, Исторически Франция 2009
  • 20:15
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 22:00
    Кръстопът 1 Драма Великобритания 2012
  • 22:45
    Кръстопът 2 Драма Великобритания 2012
Пълна програма
  • 18:55
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 20:20
    Неговото дело и слава: Разединен дом Драма САЩ 2005
  • 22:00
    Без заблуди Комедия Франция 2007
  • 23:25
    Транспортер Екшън, Криминален Канада, Франция, САЩ, Германия 2012
Пълна програма
  • 17:30
    Live Recap FISE World Series 2019
  • 20:00
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 22:00
    Live Recap FISE World Series 2019
Пълна програма
  • 18:50
    Футбол: Португалия - Аржентина - среща от световното първенство за юноши под 20г. пряко предаване от Биелско Бяла /Полша/
  • 20:55
    Лига Европа магазинно предаване /16 епизод/
  • 21:25
    Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 19:55
    Зелена светлина
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени България - Полша
  • 19:30
    Студио "Волейбол"
  • 20:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за голямата награда на Франция
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени САЩ - Сърбия
  • 20:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 20:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени Холандия - Бразилия
  • 22:30
    Професионални майстори на родеото Състезание в Албукерке
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Байерн ТВ Лайпциг - Байерн Мюнхен , финал за Купата на Германия
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Ливърпул - Байерн Мюнхен
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Барселона - Тотнъм
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Копа Судамерикана Обзор
  • 19:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Обзор
  • 20:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Валенсия, финал за Купата на Краля
  • 22:00
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс
Пълна програма
  • 19:00
    "Лява политика" с Александър Симов
  • 20:00
    Актуално от деня
  • 20:30
    "Сиромашка радост" (1958 г), Любимите български филми
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
  • 20:35
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин в остросюжетном боевике "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. РУБЕЖИ РОДИНЫ". "Операция прикрытия" 2-я ч.
  • 21:40
    Премьера. Артём Ткаченко в детективном сериале "ЮРИСТЫ" 3-я с., 4-я с.
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 19:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
e-kids 19:30
Приказките на Маша - анимационен сериал
Viasat Nature 19:35
Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 10
Viasat Explorer 19:40
Строеж на гиганти, сезон 2, еп. 6
EPIC Drama 19:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:30
В тъмното: Пука; ужаси, трилър, САЩ, 2018
HBO 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]
HBO HD 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]
MAX Sport 3 19:30
Барса ТВ: "Кой е мистър Би" Документален филм
TV1 19:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}