ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    България от край до край 8
  • 21:15
    Великият Бък Хауърд игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Стив Зан, Том Ханкс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Китайски зодиак" - екшън (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:00
    "Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Гари Синийс, Рене Русо, Лив Шрайбър, Делрой Линдо, Броули Нолти, Лили Тейлър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Бен-Хур" (премиера) - с уч. на Джак Хюстън, Тоби Кебел, Родриго Санторо, Морган Фрийман, София Блек-Д'Елиа и др.
  • 22:30
    "Отвлечен" - с уч. на Тейлър Лаутнър, Мария Бело, Сигорни Уивър, Алфред Молина, Дензъл Уитакър, Лили Колинс и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Жертвата - политически сериал
  • 20:30
    Хрътката - криминален сериал
  • 21:30
    1864 - исторически сериал
  • 22:30
    Госпожица Юлия - драма, романтичен, Норвегия/Великобритания/Франция/Ирландия, 2014 г.; режисьор: Лив Улман; в ролите: Колин Фарел, Джесика Частейн, Саманта Мортън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    ИмоТиТе с Христо Николов
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
Пълна програма
  • 19:55
    Мъже в черно 3; екшън, комедия, САЩ, 2012
  • 22:00
    Заразно зло: Живот след смъртта; екшън, приключенски, САЩ, 2010
  • 23:55
    Злато; сезон 1, епизод 5, приключенски, драма, Франция, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 20:10
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 21:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Легендарният южноафрикански звяр
  • 22:00
    Риболов или смърт: Пиратите от Папуа-Нова Гвинея
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Пъзел" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 20:00
    Турция през погледа на Саймън Рийв документален филм /Великобритания, 2017 г./първа част/
  • 21:00
    Турандот оперно-куклен спектакъл
  • 23:00
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 23:15
    По света и у нас
Пълна програма
  • 19:30
    Scooby-Doo and the Monster of Mexico
  • 20:45
    New Looney Tunes - Elements
  • 20:50
    Angelo Rules - Season 3
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите: Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джереми Ренър, Саймън Пег, Винг Реймс, Шон Харис, Алек Болдуин, Хърмони Корфилд и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор, Карлос Гомес, Ким Дайректър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Гравитация" - фантастика, трилър (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Алфонсо Куарон, в ролите: Сандра Бълок и Джордж Клуни
  • 21:00
    "Невидима зона" - спортен, биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор Джон Лий Ханкок, в ролите: Куинтън Ерън, Сандра Бълок, Тим Макгроу, Джей Хед, Лили Колинс, Рей Маккинън, Кати Бейтс и др.
  • 23:30
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
Пълна програма
  • 17:00
    "Барът на Пепе" - сериал
  • 20:30
    "Ледена епоха 2: Разтопяването" - анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана
  • 22:30
    "Лигата на джентълмените" - сериал, с.2 еп.5, 6
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.59
  • 22:30
    "Мата Хари" - сериал, еп.12
  • 23:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.5, 6
Пълна програма
  • 20:00
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:07
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:14
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:25
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 19:00
    "Салют-7", екшън - драма, Русия, 2017; реж. Клим Шипенко, с Владимир Вдовиченков, Павел Деревянко, Александър Самояиленко, Виталий Хаев, Оксана Фандера, [12+]
  • 21:00
    "Последен портрет", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Стенли Тучи, с Джефри Ръш, Арми Хамър, Тони Шалуб, Силви Тесюд, Клеменс Поези, [12+]
  • 22:30
    "Да убиеш Бог", комедия - хорър, Испания, 2017; реж. Кайе Касас, Алберт Пинто, с Едуардо Антуня, Ициар Кастро, Емилио Гавира, Франсек Ореля, Борис Руис, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Бездна (2017)", романтична драма, Франция, 2017; реж. Мелани Лоран, с Жил Льолуш, Мария Валверде, Ибрахим Ахмед, Мари Денарно, Ноеми Мерлан, [12+]
  • 21:30
    "Братя (2017)", драма, Холандия, 2017; реж. Брам Схау, с Йонас Смулдерс, Нилс Хомпертс, Криста Терет, Руфус, Хана Ван Влит, [12+]
  • 23:20
    "Марио", драма, Швейцария, 2018; реж. Марсел Гислер, с Макс Хубахер, Аарон Алтарас, Йеси Моравек, Юрг Плюс, Доро Мюглер, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    African Voices
  • 20:30
    Business Traveller
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 22:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 20:00
    "Невинна разходка" - с уч. на Дженифър Финигън, Сам Пейдж, Лини Евънс и др.
  • 22:00
    "Кейти Форд: От любов към брат ми" - романтичен филм с уч. на Аня Кнауер, Лукас Райбер, Себастиян Гроблер, Петер Сатман и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Бунт" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др.
  • 22:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
Пълна програма
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Ричард отново на ход
  • 21:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 7
  • 22:00
    Строежи извън цивилизацията: В земята на Апалачите
  • 23:00
    Строителство в Аляска: Независима сграда
Пълна програма
  • 19:55
    Улична наука: Ракета
  • 20:20
    Улична наука: Огнено торнадо
  • 20:45
    Улична наука: Летящи чинии
  • 21:10
    Улична наука: Нажежена топка от никел
Пълна програма
  • 20:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 20:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:00
    Колите 2
  • 23:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 20:00
    "Ловци на история"
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Мит или наука"
  • 21:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 19:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - сериал
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 19:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 20:45
    Колоездене: Обиколка на Великобритания за жени, шести етап
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 22:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
Пълна програма
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 22:00
    Куриози
Пълна програма
  • 19:35
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 3
  • 20:25
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 4
  • 21:15
    Наставникът, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Наставникът, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    X Games - Aspen
  • 22:00
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:55
    Строежи по хавайски (Series 1): Нововъведения (Episode 8)
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Мотел с хлебарки или горска колиба (Episode 11)
  • 21:10
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Сладък и солен брънч (Episode 5)
  • 21:35
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Семеен стил (Episode 6)
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 14
  • 21:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 3
  • 22:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 4
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 20:00
    Бул - първи сезон, еп. 1
  • 20:55
    Капитан Шериф, еп. 9
  • 22:00
    Инстинкт - първи сезон, еп. 1
  • 22:55
    Втори шанс - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 23:05
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 19:45
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 20:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон се возят на амфибия
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон управляват машина на времето
Пълна програма
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
  • 20:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 13 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 19:55
    "Паленца"
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:40
    "Дан в реалния живот" - комедия / драма със Стийв Карел, Жулиет Бинош.
  • 21:15
    "Близнаци" - комедия / криминален с Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито.
  • 23:00
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 20:00
    Busted's Pop Rewind! Top 20
  • 21:30
    MTV Asks Jason Derulo
  • 22:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 19:15
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Земя на мусони, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Тайните на Стоунхендж, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 23:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Спасяване на слончето, еп. 1
  • 20:40
    Диво царство, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 18
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хамбургер - РБ Лайпциг, полуфинален мач за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 19:30
    "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    "Толстой. Неделя"
  • 22:30
    "Какво? Къде? Кога?" - Лятната серия на игрите
  • 23:40
    Комедия "Всичко за мъжете"
Пълна програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:00
    Най-великата футболна сцена
  • 21:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 22:00
    Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 19:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи" /на живо/
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Кралицата на Испания - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Последната целувка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Майчински инстинкт
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Спор за силуета
  • 21:00
    6 дъщери: Епизод 1
  • 22:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 5
Пълна програма
  • 20:00
    Две шепи жарава - Пророчеството
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 21:30
    Произведено в Япония, Нови епизоди
Пълна програма
  • 20:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Викингите - жени воини? (Episode 2)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Безпорядък по крайбрежието на Ню Джърси (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
Пълна програма
  • 20:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Викингите - жени воини? (Episode 2)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Безпорядък по крайбрежието на Ню Джърси (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Ужасният Томи и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Къща с формата на гъба
Пълна програма
  • 18:35
    Дневна светлина, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1996
  • 20:25
    Доведени братя, САЩ, комедия, 2008
  • 22:00
    Ед телевизията, САЩ, комедия/драма, 1999
Пълна програма
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 3
  • 20:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 4
  • 21:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 3
  • 22:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:30
    Преводачката
  • 22:05
    Доказано невинни, еп. 5
  • 23:00
    Дълбоката държава, еп. 5
  • 23:55
    Лий Даниелс: Стар - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 20:00
    MADE IN ITALY
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN ITALY
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:30
    "Кошмарни съседи" - 513 еп.
  • 20:20
    "Безпарични и известни" - 7 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 10 еп.
  • 22:00
    "Гласът на серийния убиец: Полковникът"
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 20:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 20:55
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
  • 21:20
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Последното лице" - драма с уч. на Чарлийз Терон, Хавиер Бардем, Жан Рено, Адел Ексарчополус, Джаред Харис, Денис Нюман, Хопър Пен и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Deadliest Catch: Sea Change
  • 20:30
    Deadliest Catch: Frontier Medicine
  • 21:15
    Deadliest Catch: Birds, Bones and Blood
  • 22:00
    Finding Bigfoot: Super Yooper Sasquatch
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Турнир на бившите участници 2: Част 4 (Episode 2)
  • 20:50
    Режи! (Series 27): Готовност за изкупление (Episode 8)
  • 21:40
    Режи! (Series 27): Комфорт до припадък (Episode 9)
  • 22:30
    Режи! (Series 27): Молба, заем или змиорка (Episode 10)
Пълна програма
  • 19:35
    Отряд рицари
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Възходът на Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 19:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 20:45
    Колоездене: Обиколка на Великобритания за жени, шести етап
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 22:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
Пълна програма
  • 19:00
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 21:00
    "Дедууд: Филмът", драма, САЩ, 2019; реж. Даниъл Минахан, с Иън МакШейн, Тимъти Олифант, Моли Паркър, Пола Малкъмсън, Джон Хоукс, [18+]
  • 23:05
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    Welcome to McStuffinsville
  • 20:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
  • 21:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 19:35
    Отряд рицари
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Възходът на Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 20:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 7
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 8
  • 22:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
Пълна програма
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Mo Salah
  • 20:30
    Clubland: Manchester Derby
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    Football Stars: Karim Benzema
Пълна програма
  • 19:30
    Elite Tactical Unit
  • 20:15
    Elite Tactical Unit
  • 21:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон се возят на амфибия
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон управляват машина на времето
Пълна програма
  • 20:00
    Тайните на Стоунхендж, еп. 1
  • 21:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 22:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 1
  • 23:00
    Тайните на Стоунхендж, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Китайски зодиак" - екшън (Хонконг, Китай, 2012), режисьор Джеки Чан, в ролите: Джеки Чан, Стивън Даз, Оливър Плат, Кени Джи, Кейтлин Дешел и др.
  • 22:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:00
    "Откуп" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Мел Гибсън, Гари Синийс, Рене Русо, Лив Шрайбър, Делрой Линдо, Броули Нолти, Лили Тейлър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 12, екшън, приключенски, САЩ
  • 21:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
  • 22:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 8, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 5, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:40
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 12, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 20:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:50
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Ейприл Джоунс
  • 22:00
    Какво направи убиецът после: Бей Картър
Пълна програма
  • 19:00
    Бейсджъмпинг
  • 20:45
    Зората на спасението
  • 23:10
    Ужасът в Амитивил
Пълна програма
  • 19:30
    "Лучше всех!" (0+)
  • 21:00
    "Толстой. Воскресенье"
  • 22:30
    "Что? Где? Когда?". Летняя серия игр (16+)
  • 23:40
    Дмитрий Нагиев, Игорь Верник, Сергей Белоголовцев, Анна Хилькевич в комедии "Всё о мужчинах" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 22:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:41
    Taking Pics And Stealing Dick (18+)
  • 20:06
    Monique's Secret Spa (18+)
  • 20:31
    Squeaky Clean And Ready To Cum (18+)
  • 20:53
    Sister Doesn't Mind Sharing (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Футбол: Еспаньол - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 19:30
    VANS Get -N Classic
  • 20:15
    Custom 3
  • 20:30
    Total Fight Masters of Freestyle
  • 20:47
    Custom 3
Пълна програма
  • 19:55
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 20:40
    Шестте съпруги на Хенри VIII (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 21:25
    Митични зверове (Series 1): Заплахата на драконите (Episode 1)
  • 22:10
    Смъртносно разузнаване (Series 1): Франк Олсън (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:30
    William Christie conducts La Didone by Cavalli
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:25
    Alexei Volodin plays the 2 Piano concertos by Chopin
  • 23:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 20:00
    Студио "Баскетбол", директно
  • 20:30
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 22:10
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:30
    "Головете в плейофите", обзорно предаване за Първа професионална лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 21:30
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Челси - Шефилд Уенздей, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 21:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 2-ри епизод
  • 21:30
    Футбол: Суонси Сити - Джилингам, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 23:30
    Футбол: Барнет - Брентфорд, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 7
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 8
  • 22:00
    Разбулените тайни на убийствата: Бродещият вълк
Пълна програма
  • 20:00
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
  • 21:40
    "Шефове гадняри 2", комедия, САЩ, 2014; реж. Шон Андърс, с Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Джейми Фокс, [15+]
  • 23:25
    "Да обичаш Пабло", биографична драма, Испания, 2017; реж. Фернандо Леон Де Араноа, с Хавиер Бардем, Пенелопе Круз, Питър Сарсгаард, Джулиет Рестрепо, Оскар Джаенада, [18+]
Пълна програма
  • 19:20
    "Добрата битка III, 7 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
  • 20:15
    "Залезът на тамплиерите ІІ, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2019; реж. Рик Джейкъбсън, с Дейвид Уелингтън, Том Кълън, Джим Картър, Падрийк Дилейни, Джулиан Овъндън, [18+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 22:00
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    Родопите - песни и багри за живота (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Черни Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:55
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:55
    Пес Патрул
  • 21:20
    Топ Кадети
Пълна програма
  • 18:40
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 20:10
    Полдарк, сезон 3, еп. 6, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 21:10
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 2, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Версай, сезон 2, еп. 7, Франция,Канада, исторически, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 21:10
    Айнщайн 1/6 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 22:00
    Последният мохикан Екшън, Приключенски, Драма САЩ 1992
  • 23:50
    Уил Драма САЩ 2017
Пълна програма
  • 18:45
    Кражбата Драма САЩ 2012
  • 20:25
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 22:00
    Неустоима Криминален, Драма, Мистерия, Трилър САЩ 2015
  • 22:45
    Клоуи Трилър САЩ, Канада, Франция 2009
Пълна програма
  • 19:10
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 20:35
    Рок Слайд Комедия САЩ 2009
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
  • 22:55
    Нощи в Талъдига: Баладата на Рики Боби Екшън, Комедия, Спортен САЩ 2006
Пълна програма
  • 20:00
    Live Recap SLS World Tour 2019
  • 22:00
    4634 Perception
  • 22:30
    Enduro World Series S19
  • 23:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • 19:40
    Футбол: "УЕФА Лига на нациите" - финал
  • 21:40
    Спортни новини
  • 21:50
    Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г. пряко предаване от Болоня
  • 23:55
    УЕФА Европейски квалификации: България - Косово
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    О, Господи, къде си? игрален филм /1991 г./, режисьор Красимир Спасов, оператор Пламен Сомов, в ролите: Стефан Мавродиев, Васил Михайлов, Марин Янев, Ивайло Христов, Станка Калчева и др.
  • 22:15
    Нощни птици
Пълна програма
  • 20:00
    Студио "Волейбол"
  • 20:40
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България
  • 22:40
    Студио "Волейбол"
  • 23:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Франция - САЩ
Пълна програма
  • 20:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 21:00
    Лека атлетика: Диамантена лига Турнир в Рабат
  • 23:00
    Голф: US Open
Пълна програма
  • 19:50
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Фрозиноне
  • 21:30
    Голф: US Open
  • 23:00
    Футбол: Италианска Серия А Фрозиноне - Ювентус
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Албасете - Майорка , втори плейоф за участие в Ла Лига
  • 21:55
    Студио "Футбол"
  • 22:10
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Бетис
Пълна програма
  • 20:00
    "Хроника на чувствата" (1961г.), Любимите български филми
  • 21:30
    Новини - централна емисия (п)
  • 22:00
    "Казанова вариации" (2014г.), Франция/Австрия/Германия, Киносалон БСТВ
Пълна програма
  • 17:55
    "НОВЫЕ РУССКИЕ СЕНСАЦИИ"
  • 20:15
    Александр Абдулов в фильме "НИОТКУДА С ЛЮБОВЬЮ ИЛИ ВЕСЕЛЫЕ ПОХОРОНЫ"
  • 22:55
    Премьера. "ДЕТСКАЯ НОВАЯ ВОЛНА - 2019" 1-я ч.
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Левски, мач от efbet Лига /п/
MAX Sport 1 20:00
Евролига: Обзор на 13 кръг Обзор на кръга
НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите

Всички предавания

Филми

AXN Black 20:05
12 кунгфуритника; екшън, драма, Хонконг, 1979
Alfa 20:10
"Водачът" - игрален филм
Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}