ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:15
    Великият Бък Хауърд игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Шон Макгинли, в ролите: Джон Малкович, Колин Ханкс, Емили Блънт, Стив Зан, Том Ханкс и др.
  • 22:50
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:05
    Изкуплението Шоушенк игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Франк Дарабонт, в ролите: Тим Робинс, Морган Фрийман, Боб Гънтън, Джеймс Уайтмор и др.(12)
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор, Карлос Гомес, Ким Дайректър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Бунт" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др.
  • 22:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
Пълна програма
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 22:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 23:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
Пълна програма
  • 21:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
  • 22:00
    Куриози
  • 22:15
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом, втори ден
  • 23:00
    Стрелба с лък: Световно първенство в Холандия, рекърв
Пълна програма
  • 21:10
    X Games - Aspen
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
  • 23:40
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хамбургер - РБ Лайпциг, полуфинален мач за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 22:00
    Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:45
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
AXN 21:55
Нощна смяна; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2014
AXN White 21:55
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 4, драма, САЩ, 2016
Viasat History 21:55
Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 4
EPIC Drama 22:00
Вълците на Берлин, сезон 1, еп. 3, Германия, 2009

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 21:55
Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
MAX Sport 2 21:45
Студио "Баскетбол"
MAX Sport 3 21:45
Серия А: Бреша - Милан
Nova Sport 21:45
Футбол: Съндърланд - Донкастър Роувърс, мач от английската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

HBO 21:50
"Берлински Вавилон ІІ, 1 еп.", криминална драма, Германия, 2020; реж. Хенк Хандльогтен, Том Тиквер, Ахим фон Борис, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Ларс Айдингер, Хана Херцшпрунг, Карл Марковикс, [18+]
HBO HD 21:50
"Берлински Вавилон ІІ, 1 еп.", криминална драма, Германия, 2020; реж. Хенк Хандльогтен, Том Тиквер, Ахим фон Борис, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Ларс Айдингер, Хана Херцшпрунг, Карл Марковикс, [18+]
AXN 21:55
Нощна смяна; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2014
AXN White 21:55
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 4, драма, САЩ, 2016
HBO 2 21:55
"Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}