ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Островът на сините птици детски тв филм /6 епизод/
  • 19:55
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите: Том Круз, Ребека Фъргюсън, Джереми Ренър, Саймън Пег, Винг Реймс, Шон Харис, Алек Болдуин, Хърмони Корфилд и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Човек отвътре" - криминален, трилър (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, в ролите: Дензъл Уошингтън, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Кристофър Плъмър, Уилем Дефо, Чиуетел Еджиофор, Карлос Гомес, Ким Дайректър и др.
Пълна програма
  • 17:50
    "Тежка кавалерия" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Вивика А. Фокс, Раз Адоти, Вив Лийкок и др.
  • 20:00
    "Бунт" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др.
  • 22:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., I част
Пълна програма
  • 18:45
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Стокхолм
  • 19:15
    Куриози
  • 19:40
    Новини
  • 19:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осми етап
Пълна програма
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: Британски Супербайк шампионат в Брендс Хеч, второ състезание
  • 19:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Унгария, пети етап
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 18:40
    X Games - Aspen
  • 19:30
    X Games - Aspen
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Дижон - Лион, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Рен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хамбургер - РБ Лайпциг, полуфинален мач за Купата на Германия /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 19:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:00
    Най-великата футболна сцена
  • 21:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.6 еп.9
bTV Comedy 19:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.32
bTV Lady 19:00
"Шест сестри" - сериал, еп.52
Diema 19:00
"В.И.П." - сериал, сезон 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно

Всички предавания

Филми

HBO3 19:00
"Пустош I, 8 еп.", криминална драма, Чехия, 2016; реж. Алис Нелис, със Зузана Стивинова Ярослав Душек, Елишка Кренкова, Леош Ноха, Ян Зина, [15+]
TVT 19:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за познавателен туризъм)
Agro TV 19:00
Документален филм - повторение
БНТ 19:00
Раят на дамите тв филм /10 епизод/
Diema Family 19:00
"Север Юг" - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}