ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:10
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 21:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Легендарният южноафрикански звяр
  • 22:00
    Риболов или смърт: Пиратите от Папуа-Нова Гвинея
  • 22:55
    Тъмната страна на Слънцето
Пълна програма
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Ричард отново на ход
  • 21:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 7
  • 22:00
    Строежи извън цивилизацията: В земята на Апалачите
  • 23:00
    Строителство в Аляска: Независима сграда
Пълна програма
  • 19:55
    Улична наука: Ракета
  • 20:20
    Улична наука: Огнено торнадо
  • 20:45
    Улична наука: Летящи чинии
  • 21:10
    Улична наука: Нажежена топка от никел
Пълна програма
  • 19:35
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 3
  • 20:25
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 4
  • 21:15
    Наставникът, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Наставникът, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 20:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
  • 22:45
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон се возят на амфибия
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон управляват машина на времето
Пълна програма
  • 20:10
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Земя на мусони, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
  • 22:50
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Тайните на Стоунхендж, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 23:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Спасяване на слончето, еп. 1
  • 20:40
    Диво царство, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 18
Пълна програма
  • 20:00
    Две шепи жарава - Пророчеството
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
  • 21:30
    Произведено в Япония, Нови епизоди
Пълна програма

Сериали

e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал
AXN White 20:45
Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите
Первий 20:45
"Что? Где? Когда?". Зимняя серия игр (16+)
БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]
bTV Comedy 20:30
"Шрек 2" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьори Кели Асбъри, Андрю Адъмсън и Конрад Върнън
Хоби ТВ 20:30
Риболовен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}