ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:15
    Изчезнали или живи: Тигърът от остров Ява
  • 20:10
    Изчезнали или живи: Тасманийският тигър
  • 21:00
    Джереми Уейд: тъмни води: Легендарният южноафрикански звяр
  • 22:00
    Риболов или смърт: Пиратите от Папуа-Нова Гвинея
Пълна програма
  • 19:00
    Нови скорости с Арън Кауфман: Епизод 7
  • 20:00
    Спешно отделение за автосервизи: Ричард отново на ход
  • 21:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 7
  • 22:00
    Строежи извън цивилизацията: В земята на Апалачите
Пълна програма
  • 19:30
    Улична наука: Големият лош взрив
  • 19:55
    Улична наука: Ракета
  • 20:20
    Улична наука: Огнено торнадо
  • 20:45
    Улична наука: Летящи чинии
Пълна програма
  • 18:50
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 2
  • 19:35
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 3
  • 20:25
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 4
  • 21:15
    Наставникът, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 18:40
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 6
  • 19:45
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 20:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Изгубеното злато на Втората световна война: Епизод 6
  • 20:00
    Спецове в заложната къща: Луда фиеста
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: "Спрюс гус" на Хюз
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон се возят на амфибия
Пълна програма
  • 19:15
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Земя на мусони, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Дивата Бразилия, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Евакуация Земя, еп. 4
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 2
  • 21:00
    Тайните на Стоунхендж, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
Пълна програма
  • 18:50
    Лъвско царство, еп. 2
  • 19:45
    Спасяване на слончето, еп. 1
  • 20:40
    Диво царство, еп. 3
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
Пълна програма
  • 19:30
    Пътешествие из Перу
  • 20:00
    Две шепи жарава - Пророчеството
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    Архитектурно - исторически резерват Копривщица
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 19:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
e-kids 19:30
Приказките на Маша - анимационен сериал
Viasat Nature 19:35
Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 10
Viasat Explorer 19:40
Строеж на гиганти, сезон 2, еп. 6
EPIC Drama 19:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 7, Канада, 2018

Всички предавания

Спорт

BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:30
В тъмното: Пука; ужаси, трилър, САЩ, 2018
HBO 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]
HBO HD 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]
MAX Sport 3 19:30
Барса ТВ: "Кой е мистър Би" Документален филм
TV1 19:30
"Петолиния" - музикален микс

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}