ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:25
    Господин Селфридж 2 тв филм /3 и 4 епизод/п/ (12)
  • 03:15
    11 септември - героите от 88-ия етаж документален филм /п/(14)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 01:25
    "Рога" - фентъзи, криминален (САЩ, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Джо Андерсън, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+]
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 05:50
    "Приключенията на призрачния отряд" - сериал, анимация, еп.1 - 5
Пълна програма
  • 00:40
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01:10
    "Принцът от моето лято " - с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Лорън Холи, Марина Сиртис и др. /п/
  • 03:50
    "Мъж за всеки месец" - с уч. на Карлсън Йънг, Арън Якубенко, Джъстен Алперт, Джолийн Блалок и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - лайфстайл предаване с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
Пълна програма
  • 01:05
    Злато; сезон 1, епизод 6, приключенски, драма, Франция, 2017
  • 02:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011
  • 02:55
    Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:50
    Картър; сезон 1, епизод 3, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 2
  • 01:40
    Пилоти в Аляска: Пари в небето
  • 02:35
    Пилоти в Аляска: Барбекю във виелицата
  • 03:25
    Пилоти в Аляска: Остров "утре"
Пълна програма
  • 00:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 01:45
    "С песните на..."
  • 02:00
    "Неделник" (п)
  • 04:00
    "В окото на бурята" (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
Пълна програма
  • 01:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 01:30
    Музика, музика... /п/
  • 02:00
    Любовта - ключ за всяка възраст документален филм /п/
  • 03:00
    Изкуството на 21 век /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 01:15
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:21
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:28
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:30
    "Стая на загадките" - хорър, трилър (САЩ, 2017), режисьор Пол Уърник, в ролите: Евън Уилямс, Анабел Стивънсън, Елизабет Хауър, Дан Джей Джонсън и др. [16+]
  • 02:15
    "Стрелата" - сериал, еп.11
  • 03:15
    "Стрелата" - сериал, еп.12
  • 04:15
    "Шон от мъртвите" - хорър, комедия (Великобритания, Франция, 2004), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Кейт Ашфийлд, Луси Дейвис и др. [16+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Град на греха: Жена, за която да убиваш" - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес и Франк Милър, в ролите: Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Брус Уилис, Ева Грийн, Рей Лиота, Мартон Чокаш и др. [16+]
  • 03:45
    "Да напуснеш Лас Вегас" - романтичен, драма САЩ, 1995), режисьор Майк Фигис, в ролите: Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Валерия Голино, Зандър Бъркли, Емили Проктър, Стивън Уебър, Дани Хюстън и др. [16+]
  • 06:00
    "Отрова за мишки" - комедия, криминален (България, 2014), режисьор Константин Буров, в ролите: Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова, Петър Върбанов, Димитър Терзиев и др.
  • 07:45
    "Идеалният шеф" - трилър, криминален, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Къртис Крофърд, в ролите: Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
Пълна програма
  • 01:00
    "Кухня" - сериал
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Лигата на джентълмените" - сериал
  • 04:00
    "Барби: Страната на сънищата" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5 еп. летен специален
  • 02:50
    "Изборът на Лара" - сериал, с.2 еп.93
  • 04:00
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 06:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.58
Пълна програма
  • 00:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:00
    "Чернова", научна фантастика - фентъзи, Русия, 2018; реж. Сергей Мокритски, с Никита Волков, Евгений Ткачук, Олга Боровская, Юлия Переслид, Евгений Цъйганов, [18+]
  • 01:55
    "Ричард Трети (1995)", драма, Великобритания, 1995; реж. Ричард Лонкрейн, с Йън МакКелън, Анет Бенинг, Джим Броудбенд, Робърт Дауни Джуниър, Найджъл Хоторн, [18+]
  • 03:35
    "От втория път", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Лион Мар, с Линда Торсън, Стюарт Марголин, Лора Де Картере, Луи Дел Гранде, Алексис Харисън, [12+]
  • 05:35
    "Странните", драма - мистерия, САЩ, 2017; реж. Лорън Уолстийн, Кристофър Радклиф, с Оуен КембълАлекс Петифър, Джеймс Фрийдсън-Джаксън, Емили Алтаус, Джийн Джоунс, , [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Най-големият смешник във Финландия", историческа драма, Финландия, 2018; реж. Хейки Куянпаа, с Марти Суасало, Яни Воланен, Лена Поисти, Пааво Кинунен, Веса Верико, [15+]
  • 03:10
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 5 еп. - Истината за еднорозите", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Бабак Наджафи, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 03:55
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 6 еп. - Еднолични армии", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Бабак Наджафи, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 04:45
    "Да си стъпиш на краката", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Ричард Лонкрейн, с Имела Стоунтън, Силия Имри, Тимъти Спол, Джоана Лъмли, Дейвид Хейман, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 02:30
    TBD
  • 03:00
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 00:00
    "Ако е любов" - романтичен филм с уч. на Харалд Краснитцер, Юта Шпайдел, Петер Кремел, Мариа Бахман, Аника Блендъл, Фани Краус и др. /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Невинна разходка" - с уч. на Дженифър Финигън, Сам Пейдж, Лини Евънс и др. /п/
  • 06:30
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 6
  • 02:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 16
  • 03:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Епизод 7
  • 04:00
    Строежи извън цивилизацията: В земята на Апалачите
Пълна програма
  • 00:30
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 3
  • 01:20
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 4
  • 02:10
    Невидими светове: В нашия свят
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: Звездният човек
Пълна програма
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Мит или наука"
  • 01:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Гениите"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 09:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 05:30
    България, която съградихме - Документален филм
  • 06:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 01:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 01:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 02:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 02:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 02:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
  • 03:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
Пълна програма
  • 00:20
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 6
  • 01:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 7
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 00:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 01:20
    Immaf World Championships
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
Пълна програма
  • 00:30
    Екстремни домове (Series 5): Вълни, мехурчета, дъскорезница (Episode 7)
  • 01:20
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Сладък и солен брънч (Episode 5)
  • 01:42
    В кухнята на Лора Витале (Series 1): Семеен стил (Episode 6)
  • 02:05
    На гости при Джада (Series 4): Парти с паста (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 13
  • 01:45
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 14
  • 02:30
    Станция 19 - втори сезон, еп. 3
  • 03:15
    Станция 19 - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 16
  • 01:55
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 2
  • 02:40
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 4
  • 03:30
    От местопрестъплението, еп. 23
Пълна програма
  • 00:10
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 02:10
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 04:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 05:25
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Въоръжени мъже: Изкуството на войната, сезон 1, еп. 2
  • 01:40
    Тайната война, сезон 1, еп. 7
  • 02:45
    Мъртвият викинг, сезон 1, еп. 2
  • 03:35
    Забранена история, сезон 5, еп. 4
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 01:50
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
  • 02:45
    Извънземни от древността: Забранените зони
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 28 еп.
  • 06:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 59 еп.
Пълна програма
  • 00:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 06:15
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 07:00
    "Парламентът на фокус" - /п/
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров /п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 01:00
    "Убий Бил 2" - игрален филм с Ума Търман, Дейвид Карадайн.
  • 03:20
    "Звездите отблизо": Робърт Редфорд
  • 03:50
    "В близък план - Бърдмен"
  • 04:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.03 - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Световна сцена
  • 03:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:00
    Вулканите: Разруха и съзидателност, сезон 1, еп. 2
  • 01:45
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 7
  • 02:35
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 8
  • 03:25
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 1
  • 01:55
    Египет с най-великия изследовател, еп. 1
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 5
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 03:20
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Шалке 04 - Вердер, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:05
    Филм "Джунгли"
  • 02:30
    Филме "Юлски дъжд"
  • 04:20
    "Валентина Терешкова. "Винаги гледам към звездите"
  • 05:10
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:00
    Бойни вечери
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 03:15
    "Безсмертнова"
  • 04:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 06:00
    Вести
  • 06:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 03:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 01:30
    Новини.Прогноза за времето/повторение/
  • 01:45
    "Паралакс" - повторение
  • 03:15
    Прокудени от бащин край - /повторение/
  • 04:15
    "Кръшно хоро" - поздравителен концерт / повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:10
    Зенит - игрален филм
  • 02:00
    Две са твърде много - игрален филм
  • 04:00
    Туристически маршрути с "Незабравка" - документална поредица
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Шокиращи семейни тайни: Епизод 4
  • 02:00
    6 дъщери: Епизод 1
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 5
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Джакпот с липом
Пълна програма
  • 01:00
    Легендите оживяват - град Русе
  • 01:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 02:00
    JAM - еп.8
  • 02:30
    WWF - Клек във Витоша
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Магистралата в Северна Каролина (Episode 6)
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 03:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Възстановяване на вековен служебен вагон (Episode 5)
  • 03:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Реконструкция на голяма плевня в малък град (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Магистралата в Северна Каролина (Episode 6)
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Чарлстън (Episode 7)
  • 03:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Възстановяване на вековен служебен вагон (Episode 5)
  • 03:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Реконструкция на голяма плевня в малък град (Episode 6)
Пълна програма
  • 00:00
    Гръмотевично сърце, САЩ, криминален/мистерия/трилър, 1992
  • 02:00
    Криминале, САЩ, Криминален/драма, 1994
  • 06:35
    Хана, Германия, Великобритания,САЩ, екшън/драма/трилър, 2011
  • 08:25
    Таткова градина, САЩ, комедия/семеен, 2003
Пълна програма
  • 01:00
    "Присъда: Дискриминиран" - документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Маргарита Хранова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да избереш валдорфска педагогика?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Династията Асеневци" - II част, документален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 14
  • 01:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 2
  • 02:00
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 27
  • 02:25
    Домашни рецепти с Йоли - кулинарно предаване, еп. 28
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 00:00
    Айрънклад Екшън, Приключенски 2011
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Пълна програма
  • 00:50
    Мъж търси жена - трети сезон, еп. 5
  • 01:20
    Мъж търси жена - трети сезон, еп. 6
  • 01:50
    11.22.63 - първи сезон, еп. 1
  • 02:35
    Американците - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Грехове и тайни" - 19 и 20 еп.
  • 02:10
    "Прелюбодейци" - 15 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 7 еп.
  • 03:25
    "Гласът на серийния убиец: Полковникът"
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:55
    Две на одного. Оружие
  • 01:10
    Трофеи
  • 01:35
    Подводная жизнь дельты Волги
  • 02:05
    Тропа рыбака
Пълна програма
  • 00:40
    "Вълк" - ужаси с уч. на Джак Никълсън, Мишел Пфайпфър, Джеймс Спайдър, Ричард Дженкинс, Кейти Нелигън, Кристофър Плъмър, Айлин Аткинс, Дейвид Пиърс и др.
  • 06:00
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др. /п/
  • 08:00
    "Чудеса по Коледа" - семеен филм с уч. на Бриджет Ригън, Виктор Уебстър, Айрис Куин и др. /п/
  • 10:00
    "Тяхната собствена лига" - комедия с уч. на Том Ханкс, Джина Дейвис, Мадона, Роузи О'Донъл, Джон Ловиц, Лори Пети и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Kidnap and Rescue: Proof of Life
  • 01:45
    Kidnap and Rescue: Taxi Cab Killer
  • 02:30
    Kidnap and Rescue: Hostage Terrorism
  • 03:15
    Kidnap and Rescue: Taken by Surprise
Пълна програма
  • 01:00
    Джада вкъщи (Series 6): Коледен брънч (Episode 10)
  • 01:22
    Джада вкъщи (Series 6): Здравословно и питателно (Episode 11)
  • 01:45
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Барбекю в задния двор (Episode 2)
  • 02:30
    Джада вкъщи (Series 8): Ура за Холивуд (Episode 3)
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    Кану-каяк: Световна купа във Великобритания, слалом
  • 01:45
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 02:30
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 03:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 00:10
    "Формата на водата", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Гилермо Дел Торо, със Сали Хоукинс, Майкъл Шанън, Ричард Дженкинс, Дъг Джоунс, Октавия Спенсър, [18+]
  • 02:10
    "Моята вечеря с Ерве", биографична драма, САЩ, 2018; реж. Саша Джърваси, с Питър Динклидж, Джейми Дорнан, Мирей Инос, Дейвид Стрейтърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 04:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 05:25
    "Айнщайн и Едингтън", драма, Великобритания, 2008; реж. Филип Мартин, с Дейвид Тенант, Анди Съркис, Джим Броудбенд, Ребека Хол, Джоди Мей, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:41
    PJ Masks
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 00:45
    Опасният Хенри
  • 01:05
    Опасният Хенри
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Keep It Classic
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 01:00
    Убийство в Средния Запад: Епизод 2
  • 02:00
    Предателства: Добре дошли в убийството
  • 03:00
    С камера на ревера: Изстрели
  • 03:45
    Истинският извършител: Убийство в Деня на майката
Пълна програма
  • 00:35
    Fight Stars: Georges St Pierre
  • 01:05
    Clubland: Rodgers' Liverpool
  • 01:30
    Football Stars: Wayne Rooney
  • 02:00
    The Burning Issue: Basketball
Пълна програма
  • 00:45
    Elite Tactical Unit
  • 01:30
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 02:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 01:50
    Американски антиквари: Скривалището на Хайдър
  • 02:45
    Извънземни от древността: Забранените зони
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
Пълна програма
  • 00:55
    Египет с най-великия изследовател, еп. 1
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна: Участието на САЩ, еп. 1
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 3
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 11
Пълна програма
  • 01:25
    "Рога" - фентъзи, криминален (САЩ, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Джо Андерсън, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+]
  • 03:40
    "120 минути" /п./
  • 05:10
    "Cool...T" /п./
  • 05:50
    "Приключенията на призрачния отряд" - сериал, анимация, еп.1 - 5
Пълна програма
  • 00:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 6, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 01:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 5, криминален, Полша, 2017
  • 02:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
  • 03:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 7, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 00:40
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2010
  • 01:35
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2010
  • 02:30
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2015
  • 03:20
    Нощна смяна; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 01:00
    60 дни в затвора: Новият шериф
  • 01:55
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Удушвачът в събота вечер: Джо Капън
  • 02:50
    Ловец на убийства: Пречка в нощта
  • 03:45
    Ловец на убийства: Първият ми случай
Пълна програма
  • 01:05
    Паркът на кръвопролитието
  • 02:45
    Прокълнатите
  • 04:30
    Дяволски шеги
  • 05:30
    На Земята
Пълна програма
  • 01:05
    Сергей Светлаков, Вера Брежнева, Михаил Ефремов в фильме "Джунгли" (12+)
  • 02:30
    Евгения Уралова, Александр Белявский, Юрий Визбор, Александр Митта в фильме "Июльский дождь" (12+)
  • 04:20
    "Валентина Терешкова. "Я всегда смотрю на звезды" (12+)
  • 05:10
    "Модный приговор" (6+)
Пълна програма
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:30
    Т/с "Парфюмерша", 1 с
  • 03:25
    Т/с "Парфюмерша", 2 с
  • 05:40
    Т/с "Главные роли", 4 с
Пълна програма
  • 01:00
    Торжественная церемония закрытия XXX кинофестиваля "Кинотавр"
  • 02:15
    Георгий Жженов. Русский крест. Фильм 3-й
  • 03:40
    Женщины на грани
  • 05:30
    Моя любовь - Россия!
Пълна програма
  • 00:40
    Успех в Холивуд
  • 01:05
    Moonbeam City
  • 01:30
    Lip Sync Battle
  • 01:55
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 01:00
    Monique's Wicked Web (18+)
  • 01:21
    Hung Out To Dry (18+)
  • 01:42
    Ramming Rebecca (18+)
  • 02:08
    Tomboy Tastes Her Roommate's Pussy (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Аманда Анисимова - Астра Шарма (Claro Open Colsanitas, Богота; WTA International - финал, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Юлия Гьоргес (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - полуфинали (WTA International - полуфинали)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:45
    Xtreme Fighting Championships
  • 07:10
    Xtreme Fighting Championships
  • 07:35
    Ultimate Taekwondo
  • 07:50
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:00
    Bubba's World
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Castles in the Sky
  • 03:00
    Occ-Cast
Пълна програма
  • 00:50
    История на оръжията (Series 1): Война в морето (Episode 7)
  • 01:40
    История на оръжията (Series 1): Засада (Episode 8)
  • 02:30
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Адът е надвиснал над нас (Episode 11)
  • 03:20
    Втората световна война: цената на империята (Series 1): Безусловна капитулация (Episode 12)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 03:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 03:30
    "Моята улица" - документална поредица
  • 04:00
    "Шпионката на Коко" - скрита камера
Пълна програма
  • 00:30
    Chris Cheek - Zinc Bar, New York
  • 01:30
    Andy Bey at Zinc Bar, New York
  • 02:30
    Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
  • 03:50
    James Carter Organ trio 'Giant Steps' - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Дунав - Етър, мач от Първа професионална лига /п/
  • 03:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Голдън Стейт Уориърс, седми финален мач от плейофите на НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
  • 10:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: Libema Open, Хертогенбош - финал (WTA International - повторение)
  • 02:30
    "90 години Ла Лига: Треньорът Абел Ресино" - 2 еп., документална поредица
  • 03:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    Футбол: Портсмут - Куинс Парк Рейнджърс, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 12:00
    Футбол: Кристъл Палас - Тотнъм Хотспър, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Убийство в Средния Запад: Епизод 2
  • 02:00
    Предателства: Добре дошли в убийството
  • 03:00
    С камера на ревера: Изстрели
  • 03:45
    Истинският извършител: Убийство в Деня на майката
Пълна програма
  • 01:25
    "Шоуто на Джон Оливър VI, 14 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2019, [12+]
  • 01:55
    "Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
  • 03:55
    "Страшен филм 2", хорър - комедия, САЩ, 2001; реж. Кийнън Айвъри Уейънс, с Марлон Уейънс, Шон Уейънс, Анна Ферис, Реджина Хол, Катлийн Робъртсън, [15+]
  • 06:25
    "В кадър ХVI, 23 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Суперпатрул 2", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Джей Чандрасекар, с Джей Чандрасекар, Кевин Хефернън, Стив Лем, Пол Сотър, Ерик Столханск, [15+]
  • 02:15
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 03:05
    "Диагноза: Секси!", комедия, САЩ, 2018; реж. Аби Кон, Марк Силвърстайн, с Ейми Шумър, Мишел Уилямс, Рори Сковъл, Емили Ратайковски, Ейди Брайънт, [15+]
  • 04:55
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Най-доброто от България: Четирите годишни времена (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Ръсти Ривитс
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
Пълна програма
  • 00:40
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 7, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007
  • 01:35
    Версай, сезон 2, еп. 7, Франция,Канада, исторически, 2017
  • 02:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 6, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 03:25
    Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 7, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2007
Пълна програма
  • 00:40
    Изгубени в Пекин Драма Китай 2007
  • 02:30
    Съседска закрила Криминален, Мистерия, Трилър Канада, САЩ 2007
  • 04:00
    40 Драма Турция, САЩ 2009
  • 06:40
    Бубонаществие Комедия, Семеен САЩ 2001
Пълна програма
  • 00:20
    Саламена фиеста Анимация, Приключенски, Комедия САЩ, Канада 2016
  • 01:50
    Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
  • 03:25
    Кокаинови каубои Криминален, Документален САЩ 2006
  • 06:55
    Вън от гората Семеен, Драма САЩ 2005
Пълна програма
  • 00:40
    Дезертьор Екшън Великобритания 2002
  • 02:15
    Спунър Комедия, Драма САЩ 2009
  • 03:35
    Изпитът Трилър Великобритания 2009
  • 05:55
    Крокодилите 3 Приключенски Германия 2011
Пълна програма
  • 00:00
    Freeride World Tour 2019
  • 02:00
    Action Sports World S19
  • 03:00
    Enduro GP S18
  • 03:30
    Freeride World Tour 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:50
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
  • 03:25
    Планинско колоездене: Titan Desert Race магазинна програма
  • 04:00
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
Пълна програма
  • 00:45
    Библиотеката
  • 01:45
    Отблизо с Мира /п/
  • 02:45
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
  • 03:45
    Денят започва с Георги Любенов /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Иран - Русия
  • 03:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - България
  • 06:50
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Дарвин
  • 08:30
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Япония
Пълна програма
  • 05:00
    ММА: Класика от UFC Изкупление
  • 06:00
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 07:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 08:00
    Голф: US Open
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Дженоа
  • 03:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Аталанта
  • 05:00
    Футбол: Шампионска лига "УЕФА Шампионска лига", магазинно предаване
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Реал Мадрид
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
Пълна програма
  • 01:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 01:50
    "Цветен следобед" - избрано от следобедния блок на БСТВ (п)
  • 02:30
    "За историята - свободно" с Александър Сивилов (п)
  • 04:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 00:50
    Кирилл Полухин,Максим Коновалов,Михаил Полосухин в остросюжетном фильме "Б.С."
  • 02:40
    Сериал. "МЕНТОВСКИЕ ВОЙНЫ-5" "Другая река" 3-я ч., 4-я ч. (заключительная)
  • 04:30
    Концерт. "ЗВЕЗДЫ НА НТВ.ЛЕТО"
  • 06:00
    "ЦЕНТРАЛЬНОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ" с Вадимом Такменевым.
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:05
Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 6
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 01:10
Загадки в музея, сезон 10, еп. 3
EPIC Drama 01:10
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 16, Канада, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже

Всички предавания

Филми

BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/
FilmBox Plus 01:05
Фалшификатори Драма Канада 2010
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018
FilmBox Extra 01:15
Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}