ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Търсачи на реликви тв филм /2 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.29
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.24
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Шеф под прикритие" - риалити
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 18:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:10
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 14, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 2, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:20
    В Аляска: В търсене на планинския козел
  • 19:15
    Ветеринар сред дивата природа: В царството на слоновете
  • 20:10
    Зоологическата градина: Малки зайчета в големия свят
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:20
    60 минути за култура /избрано/ информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 19:20
    Съкровище в двореца сериен тв филм /17 епизод/
  • 20:20
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /15 епизод/
Пълна програма
  • 18:48
    The Tom and Jerry Show
  • 19:00
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:09
    The Tom and Jerry Show - Elements
  • 19:30
    Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.13
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.12
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.16
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 18:45
    "Мис Таен агент" - комедия, екшън, криминален (САЩ, Австралия, 2000), режисьор Доналд Петри, в ролите: Сандра Бълок, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат, Кандис Бъргън, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Мелиса Де Суза, Диърдра Куин и др.
  • 21:00
    Премиера: "Най-дългото пътуване" - романтичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Джордж Тилман мл., в ролите: Скот Истууд, Брит Робъртсън, Алън Алда, Ууна Чаплин, Джак Хюстън, Мелиса Беноист, Лолита Давидович и др.
  • 23:30
    "Кибритлии" - криминален, комедия (САЩ, 2003), режисьор Ридли Скот, в ролите: Никълъс Кейдж, Алисън Ломан, Сам Рокуел, Брус Макгил, Найджъл Гибс, Шийла Кели и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.7 еп.20, 21
  • 19:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал, с.3 еп.1
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.2
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.3, 4
Пълна програма
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, еп.29
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.14
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.1 специален
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 18:45
    Малки Титани: В готовност
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:21
    Ние, мечоците
  • 19:35
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:55
    "Хлапе като Джейк", драма, САЩ, 2018; реж. Сайлас Хауърд, с Клеър Дейнс, Джим Парсънс, Октавия Спенсър, Прийанка Чопра, Ан Дауд, [12+]
  • 19:25
    "Мис Ханой", криминална драма, Чехия, 2018; реж. Зденек Виктора, с Давид Новотни, Ха Тан Шпетликова, Ян Джакулияк, Мирослав Хрушка, Иржи Коцман, [15+]
  • 21:00
    "Последен портрет", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Стенли Тучи, с Джефри Ръш, Арми Хамър, Тони Шалуб, Силви Тесюд, Клеменс Поези, [12+]
  • 22:30
    "Воин І, 7 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Лин Одинг, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Северно сияние", комедийна драма, Унгария, 2017; реж. Марта Месарош, с Мари Тьорьочик, Илдико Тот, Франциска Тьорьочик, Антонио де Ла Торе, Якоб Ладани, [15+]
  • 19:30
    "Трудна игра", приключенска комедийна драма, Австралия, 2017; реж. Джонатан Адамс, с Гарет Рикардс, Винсент Андриано, Сам Глисан, Кейти Гарфийлд, Джейми Крисчън, [12+]
  • 21:30
    "Шоуто на Труман", драма, САЩ, 1998; реж. Питър Уиър, с Джим Кери, Лора Лини, Ноа Емерих, Наташа МакЕлън, Холанд Тейлър, [12+]
  • 23:15
    "Криминале", криминална драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
Пълна програма
  • 18:30
    TBD
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 18:00
    "Слънчеви момичета" - сериал /п/
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Бунт" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Матю Рийз, Даниел Чакран, Чък Лидел, Майкъл Флин, Рени Греймс, Мелъни Стоун и др. /п/
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 18:30
    Забравени в гаража: Снегоринът
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 19:30
    Как се прави...: Свредло/Фотокабина/Пощенска марка
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: По следите на крал Артур
Пълна програма
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Да обезвредиш, без да убиеш
  • 19:30
    Последните тайни на Худини: Погребан жив
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 17
  • 20:45
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
Пълна програма
  • 18:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Домът на Рейвън
  • 20:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 18:30
    "Изглежда супер"
  • 19:00
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 19:05
    "Шеф тийнейджър"
  • 19:35
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
Пълна програма
  • 17:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
  • 19:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
Пълна програма
  • 18:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 2
  • 18:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 12
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 7
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 18:40
    Strongman Champions League
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:40
    Шедьоври от битпазара (Series 1): Шедьоври от битпазара в Стормвил (Episode 3)
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 1): Четири е щастливо число (Episode 4)
  • 19:30
    Джада вкъщи (Series 4): Кулинарна обиколка на Италия (Episode 16)
  • 19:55
    Джада вкъщи (Series 4): Камиончета с храна в Ел Ей (Episode 17)
Пълна програма
  • 18:30
    Сготвено с любов - четвърти сезон, еп. 8
  • 19:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 9
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 13
  • 21:00
    Ню Амстердам, еп. 19
Пълна програма
  • 17:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 1
  • 18:50
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 4
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 1
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 17:50
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 19:25
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 20:15
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 21:00
    "Испанската принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
Пълна програма
  • 18:35
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
  • 19:45
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 2
  • 20:50
    Денят, когато..., сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 19:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Аферата Причард
  • 20:00
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Като скала
Пълна програма
  • 18:30
    Риболовен филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 28 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 13 еп.
Пълна програма
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:50
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 19:35
    "Младите мускетари" - игрален филм с Хю Данси, Сара Джейнн Потс.
  • 21:10
    "Виновният" - криминален / трилър с Бил Пулман, Девън Сава.
  • 23:00
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
Пълна програма
  • 18:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    MTV Rewind: 2018
  • 21:30
    2018 MTV Movie & TV Awards
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 18:25
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 2
  • 19:15
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Мрачната истина за "Лузитания", еп. 1
  • 19:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 5
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 6
  • 21:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
  • 18:50
    Най-странните животински физиономии, еп. 3
  • 19:45
    Животни извън закона, еп. 1
  • 20:40
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Рен - Тулуза, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Лил - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хъл Сити - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 16:45
    Последният вълк - игрален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Канди и Бранди
  • 20:00
    Сестри по кръв: Лудост в ранчото
  • 21:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 6
  • 22:00
    Многоженецът: Тайният план на Коуди
Пълна програма
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Една безценна къща и превръщането на силоз в апартамент (Episode 3)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Една безценна къща и превръщането на силоз в апартамент (Episode 3)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:20
    Мики Синьото око, Великобритания,САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1999
  • 20:00
    Ед телевизията, САЩ, комедия/драма, 1999
  • 22:00
    Евтиното е скъпо, САЩ, комедия, 1986
  • 23:35
    Робин Худ, Великобритания,САЩ, екшън/приключенски/драма, 2010
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 12
  • 19:00
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    "По италиански с Микела Киапа" - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 18:35
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 23
  • 19:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
  • 19:30
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 19
  • 20:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 18:30
    LOUIS VUITTON STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Обрано, ограбено, върнато" - 16 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 17 еп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 203 и 204 eп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 18:40
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
  • 19:05
    На рыбалку вместе с папой
  • 19:30
    Охотник-одиночка
  • 19:55
    Две на одного. Снаряжение
Пълна програма
  • 16:10
    "Идалго: Океан от огън" - приключенски екшън с уч. на Виго Мортенсен, Омар Шариф, Луиз Ломбард, Зулейка Робинсън, Джей Кей Симънс и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Бърлога на крадци" - трилър с уч. на Джерард Бътлър, Пабло Шрайвър, О’ Шей Джаксън мл., Фифти Сент и др.
Пълна програма
  • 18:40
    Cake Boss: Light Up The Night
  • 19:00
    Extreme Engineering: NASA
  • 19:45
    Deadliest Catch: It's Not All Mai Tais and Yahtzee
  • 20:30
    Finding Bigfoot: Canadian Bigfoot, Eh?
Пълна програма
  • 18:20
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 1 (Episode 1)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Приключения в Кий Уест (Episode 6)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): От кюфтетата до близалките (Episode 7)
  • 20:00
    Пребори Боби Флей (Series 13): Пусни ножа (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 17:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, първи ден
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:50
    "Алфа", приключенски, САЩ, 2018; реж. Албърт Хюз, с Коди Смит-Макфий, Йоханес Хаукур Йоханесон, Йенс Хултен, Натасия Малте, Леонор Варела, [12+]
  • 19:25
    "Виктория III, 1 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 20:15
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 21:00
    "Испанската принцеса I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 19:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 19:30
    Vampirina S2 Splits
  • 19:45
    Vampirina S2 Splits
Пълна програма
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
  • 19:40
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:00
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 19:00
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
  • 20:00
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
  • 21:00
    Американско чудовище: Извън кадър
Пълна програма
  • 18:40
    The Burning Issue: Tennis
  • 19:05
    Premiere Dream Teams: Spain
  • 19:35
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Angelique Kerber
Пълна програма
  • 18:45
    Legends of Rod & Reel
  • 19:05
    Legends of Rod & Reel
  • 19:30
    All Angles
  • 19:50
    All Angles
Пълна програма
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Майстор пивовар
  • 19:05
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Аферата Причард
  • 20:00
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Като скала
Пълна програма
  • 18:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 5
  • 19:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 6
  • 20:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 1
  • 21:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.29
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.24
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 18:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 20:00
    Морски тюлени; сезон 1, епизод 22, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 17:40
    Профилиране; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2010
  • 18:50
    Отмъщението; сезон 2, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:55
    Отмъщението; сезон 2, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 21:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Сексуалните прелъстители от Рочдейл
  • 19:00
    Първите 48 часа: Краят на пътя
  • 20:00
    Ловец на убийства: Разбит
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
Пълна програма
  • 16:50
    Ондин
  • 18:50
    Август
  • 20:40
    Балерина
  • 22:45
    Пазителят
Пълна програма
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
  • 18:40
    Stand Up Express
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:35
    Almost Perfect Girlfriend (18+)
  • 18:55
    The Dick Pic Trick (18+)
  • 19:16
    Yoga Brings You Closer (18+)
  • 19:41
    Curvy Big Tits With Ginger Bush (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - финал (WTA International - повторение)
  • 20:30
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Барселона - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Анастасия Севастова - Лаура Зигмунд (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:20
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Sunday Morning Session
Пълна програма
  • 18:30
    The Inertia
  • 19:00
    The Inertia
  • 19:30
    Riding Portugal
  • 20:15
    Blastoid
Пълна програма
  • 18:00
    Мощта на вулканите (Series 1): В сянката на горящите планини (Episode 2)
  • 19:00
    Египетски загадки (Series 1): Геният на Египет (Episode 6)
  • 19:50
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Йорк (Episode 3)
  • 20:40
    Тайната война (Series 1): Шпионката и френското фиаско (Episode 9)
Пълна програма
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    William Christie conducts Lully's Armide at the Theatre des Champs-Elysees
  • 20:15
    Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Musica y Danza de Granada
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    Ou chaque souffle danse dans nos memoires by Thomas Lebrun
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач, директно
  • 19:55
    Студио "Футбол", директно
  • 20:30
    Класика от Първа професионална лига: Берое - Локомотив ГО (2016-17) /п/
  • 21:00
    Футбол: Септември - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Канада /п/
  • 19:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 21:00
    Класика от Висшата лига: Манчестър Сити - Стоук Сити (2008-09) /п/
  • 21:30
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 18:00
    Смъртоносни връзки: Хищник или плячка
  • 19:00
    Мрежа от лъжи: Партньори по престъпление
  • 20:00
    Мрежа от лъжи: Рестартиране
  • 21:00
    Американско чудовище: Извън кадър
Пълна програма
  • 17:10
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 19:05
    "Семейство Даръл ІV, 2 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Роджър Голдби, с Кийли Хоус, Майло Паркър, Джош О’Конър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 20:00
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
  • 21:30
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 20:05
    "Историята на прислужницата I, 5 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Майк Баркър, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 21:00
    "Сексът и градът ІІІ, 11 еп. - С ножица в ръка ", комедия, САЩ, 2000; реж. Денис Ердман, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът ІІІ, 12 еп. - Трай си и не питай", комедия, САЩ, 2000; реж. Даниъл Алгрант, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
Пълна програма
  • 18:45
    Пламъчко и Машините
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
  • 19:40
    Тайфата на Бека
Пълна програма
  • 18:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 6, Канада, 2018
  • 19:15
    Полдарк, сезон 1, еп. 5, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 18:25
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 19:50
    Хвани това момиче Семеен Дания 2002
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Бебета в епруветки Комедия, Драма Канада, Великобритания, САЩ, Франция 2008
Пълна програма
  • 17:30
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
  • 19:00
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 20:25
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 22:00
    Кръстопът 5 Драма Великобритания 2012
Пълна програма
  • 17:15
    Неговото дело и слава Драма САЩ 2005
  • 19:05
    Изборът на Адел Биографичен, Исторически Франция 2011
  • 20:35
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
Пълна програма
  • 18:00
    Action Sports World S19
  • 19:00
    UIM F1H20 WORLD CHAMPIONSHIP 2018
  • 19:30
    EDGEucation...
  • 20:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
Пълна програма
  • 18:10
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 19:00
    УЕФА Европейски квалификации: Италия - Босна и Херцеговина
  • 20:50
    Ролан Гарос 2019 обзор
  • 21:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 22:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 22:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP Обзор на състезанието за Голямата награда на Каталуния
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ "Радомир Антич" , документален филм
  • 19:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Обзор на състезанието за Голямата награда на Чехия
  • 20:00
    Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - Хайденхайм , четвъртфинал за Купата на Германия
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Болоня
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Талантите на Ла Лига Мач за трето място
  • 19:00
    Футбол: Талантите на Ла Лига Финал
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Барселона
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
Пълна програма
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "Лява политика" с Александър Симов
  • 20:00
    Актуално от деня
  • 20:30
    "Тихият Дон" - сериен филм, 2 епизод, Русия (2015 г)
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.6 еп.9
bTV Comedy 19:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.32

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 18:55
Херкулес Драма САЩ 2005
FilmBox Plus 18:55
Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
HBO3 19:00
"Пустош I, 8 еп.", криминална драма, Чехия, 2016; реж. Алис Нелис, със Зузана Стивинова Ярослав Душек, Елишка Кренкова, Леош Ноха, Ян Зина, [15+]
TVT 19:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за познавателен туризъм)
Agro TV 19:00
Документален филм - повторение

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}