ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /8 епизод/(14)
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.16
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Земята на мъртвите" - фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Денис Хопър и др. [16+]
  • 23:45
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.16
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Икарус" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Стефани фон Пфетен, Саманта Ферис, Дейвид Люис, Линдзи Максуел, Джон Тенч, Бо Свенсон, Кейтлин Маджър, Моник Гандертън и др.
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
  • 21:35
    Куриози
Пълна програма
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
  • 21:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 21:35
    World Of X Games
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лил - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хъл Сити - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите
Первий 20:45
"Что? Где? Когда?". Зимняя серия игр (16+)
БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.

Всички предавания

Филми

Alfa 20:10
"Водачът" - игрален филм
Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]
bTV Comedy 20:30
"Шрек 2" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьори Кели Асбъри, Андрю Адъмсън и Конрад Върнън

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}