ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Търсачи на реликви тв филм /2 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.12
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.16
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Земята на мъртвите" - фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Денис Хопър и др. [16+]
Пълна програма
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Икарус" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Стефани фон Пфетен, Саманта Ферис, Дейвид Люис, Линдзи Максуел, Джон Тенч, Бо Свенсон, Кейтлин Маджър, Моник Гандертън и др.
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, втори ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
  • 21:35
    Куриози
Пълна програма
  • 19:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MXGP, първо състезание
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, второ състезание
Пълна програма
  • 18:40
    Strongman Champions League
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Рен - Тулуза, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Лил - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Хъл Сити - Астън Вила, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа:
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

AXN 19:20
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Хоби ТВ 19:30
ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
e-kids 19:30
Приказките на Маша - анимационен сериал
Viasat Nature 19:35
Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 10
Viasat Explorer 19:40
Строеж на гиганти, сезон 2, еп. 6

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

AXN 19:20
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Cinemax 19:20
"Единствените", научно-фантастична драма, САЩ, 2019; реж. Такаши Дошер, с Фрида Пинто, Лесли Одом - младши, Чандлър Ригс, Джейсън Уорнър Смит, Джошуа Микел, [12+]
AXN Black 19:30
В тъмното: Пука; ужаси, трилър, САЩ, 2018
HBO 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]
HBO HD 19:30
"Мистериите на Хейли Дийн: Рецепта за убийство", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Алън Хармън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лорън Холи, Нанси Грейс, Кейтлин Стрийкър, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}