ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Хрътката 3 тв филм /3 епизод/ (14)
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /9 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Трусове 5: Кръвни линии" - фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Единакът" - криминален екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Джон Лон, Девън Аоки, Луис Гузман, Надин Веласкес и др.
Пълна програма
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:30
    "Безсмъртни легенди"
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, първи етап
  • 23:00
    Куриози
Пълна програма
  • 21:00
    Автомобилизъм: 24 часа на Льо Ман, обзор
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, трети ден
  • 23:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, клас MX2, първо състезание
Пълна програма
  • 21:10
    World Of X Games
  • 21:35
    World Of X Games
  • 22:00
    Crusty Demons Broken Records 1
  • 22:50
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 21:15
    Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 6-и епизод /п/
  • 21:45
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 8-и епизод /п/
  • 22:15
    Футбол: Дарби Каунти - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 21:30
    Жилет футбол
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:20
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
Fox Channel 21:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 11
Bulgaria ON AIR 21:30
Тялом и духом - криминален сериал
Хоби ТВ 21:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 32 еп.
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 21:25
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 4
MAX Sport 4 21:30
Студио "Футбол"
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
TVPlus 21:30
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Рей и Лиз", драма, Великобритания, 2018; реж. Ричард Билингам, с Джъстин Селинджър, Ела Смит, Патрик Ромър, Дейдри Кели, Тони Уей, [12+]
MGM 21:30
"Таткова градина" - игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
Skat 21:30
Документален филм
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
HBO 2 21:35
"Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фиктнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}