ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Хрътката 3 тв филм /4 епизод/ (14)
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята"- риалити, нов сезон
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22
Пълна програма
  • 20:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Сила - криминален сериал
  • 23:15
    Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 22:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 23:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Пиц Карлтън
  • 23:50
    Тексаски закони: Елени-звезди
Пълна програма
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Разказ за една истинска българка" - документален филм
Пълна програма
  • 21:10
    София в един снимачен век Софийските улици
  • 21:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 22:00
    История.bg Вапцаров: "Това бях аз" /п/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:20
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:25
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:35
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън (премиера): "Трусове 6: Студен ден в ада" - фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Запознай ме с вашите" - комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Джей Роуч, в ролите: Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Блайд Данър, Оуен Уилсън, Тери Поло, Барбра Стрейсънд, Дъстин Хофман и др.
  • 23:15
    "Вината в нашите звезди" - романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, в ролите: Шейлийн Уудли, Ансел Елгорт, Лора Дърн, Уилем Дефо, Нат Улф, Лоте Вербеек и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.4
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.7, 8
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.4 еп.3, 4
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.12
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.72
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.36
Пълна програма
  • 21:15
    Бен 10
  • 21:25
    Бен 10
  • 21:40
    Дриймуъркс представя Дракони: Защитниците на Бърк
  • 22:00
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:00
    "Търсач на удоволствия", приключенска комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 22:55
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
  • 21:30
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 7 еп. - Начини да се погребе някой", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 22:15
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 8 еп. - Зло за зло", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 23:10
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Билет за отвъдното" - екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Дейвид Харбър, Дан Стивънс, Браян Брадли и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 21:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 22:00
    Ловци на митове: Трупове
  • 23:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Машиностроене
Пълна програма
  • 21:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 22:00
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 22:25
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 22:50
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Голямата извънземна конспирация
Пълна програма
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Пени от М.А.Р.С.
  • 23:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Загадката на материята"
  • 22:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:35
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 20:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 21:30
    Куриози
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
  • 23:00
    Формула Е: Преди старта в Берн
Пълна програма
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 1
  • 22:45
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 5
  • 23:25
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
  • 22:50
    Night Of The Jumps
  • 23:40
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:10
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Братя срещу сестри (Episode 7)
  • 21:35
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Деца срещу родители (Episode 8)
  • 22:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Двуетажна къща или испанска вила? (Episode 12)
  • 22:50
    Ловци на къщи (Series 67): Първи дом в Сан Диего (Episode 13)
Пълна програма
  • 21:00
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 7
  • 21:30
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 8
  • 22:00
    В името на народа, еп. 4
  • 22:55
    Специализантът - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 14
  • 22:00
    Капитан Шериф, еп. 10
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 16
  • 23:55
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 21:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 22:25
    "Сръбкинчето", документален, Хърватия, 2018; реж. Небойша Слийепчевич, [15+]
  • 23:40
    "На турне с "Ние сме с аспергер" І, 3 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Алекс Лейман, [12+]
Пълна програма
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 4
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 22:00
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Без страх
  • 23:00
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
Пълна програма
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 61 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
  • 21:45
    "Робоколата Поли"
  • 21:50
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Всичко коз" - политическо токшоу /п/
  • 23:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:10
    "Другата Болейн" - биографичен филм / драма с Натали Портман, Скарлет Йохансон.
  • 23:00
    "Носферату 1.03" - сериал
  • 23:45
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    The Challenge: War of the Worlds
Пълна програма
  • 20:00
    Leading Ladies: Camila V Ariana...
  • 21:30
    Zara Larsson: Making The Video
  • 22:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 20:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
  • 23:05
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
  • 23:55
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 22:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 4
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 19:30
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Кръвен баща - игрален филм
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 21:00
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
  • 22:00
    Д-р Пъпкотрепач: най-добрите моменти: Първа част
Пълна програма
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
Пълна програма
  • 19:55
    Капитан Корели, САЩ, драма/романтичен/за войната, 2001
  • 22:00
    Шпионски игри, Германия, Япония, САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "90 години Ла Лига: Пако Хенто" - 3 еп., документална поредица
  • 22:30
    "Вива Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Моята Шри Ланка с Питър Курувита, еп. 7
  • 21:30
    Моята Шри Ланка с Питър Курувита, еп. 8
  • 22:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 8
  • 23:05
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 21:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
  • 22:00
    Не си мой тип, еп. 5
  • 22:30
    Не си мой тип, еп. 6
  • 23:00
    911 - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION NEWS
  • 21:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 21:10
    "Царе на аукциона" - 7 и 8 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата" - 4 eп.
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 3 eп.
  • 23:40
    "Тийнейджъри убийци" - 109 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    новини
  • 21:40
    Реакция /п/
Пълна програма
  • 21:10
    Планета охотника
  • 21:35
    Мой мир - рыбалка
  • 22:05
    Сам себе охотник
  • 22:30
    Рыбалка без границ
Пълна програма
  • 21:00
    "Пълно за празно" - романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Еролд и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 22:00
    Alien Encounters: The Escalation
  • 22:45
    Deadliest Catch: I Smell a Nightmare
  • 23:30
    Cake Boss: A Cowboy In Hoboken
Пълна програма
  • 21:15
    Гражданка в ранчото (Series 20): Ри прави пица (Episode 4)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Танците на мангото (Episode 3)
  • 22:30
    Режи! (Series 35): Вкусен дим сум (Episode 9)
  • 23:20
    Шампионат по барбекю за деца (Series 1): Хавайско парти (Episode 3)
Пълна програма
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:35
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 22:25
    "Сръбкинчето", документален, Хърватия, 2018; реж. Небойша Слийепчевич, [15+]
  • 23:40
    "На турне с "Ние сме с аспергер" І, 3 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Алекс Лейман, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:25
    Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale's Nutty Tales S2
  • 21:30
    Elena Of Avalor
  • 22:00
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 23:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
Пълна програма
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    Football Stars: Gigi Buffon
  • 21:50
    The Truth About...: Extreme Sports
  • 22:20
    The Challenge: Paragliding
Пълна програма
  • 21:00
    Big Water Adventure
  • 21:20
    Big Water Adventure
  • 21:45
    Wardens
  • 22:05
    Wardens
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 22:00
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Без страх
  • 23:00
    Изковани в огъня: Баг нак остриета
Пълна програма
  • 21:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 22:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:35
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 23:50
    Свидетелите; сезон 2, епизод 3, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 22:00
    Премиера Ловец на убийства: Интуиция
  • 23:00
    Отдел Убийства: Атланта: тъмното стълбище
Пълна програма
  • 20:55
    Глинени гълъби
  • 23:00
    Застреляй кучетата!
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
  • 23:00
    Т/с "Котовский", 7 с
Пълна програма
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 21:14
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
  • 21:34
    Yoga Brings You Closer (18+)
  • 22:00
    Stranded Hottie Repays The Favor (18+)
  • 22:25
    House Arrest Fuck Fest (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:50
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:15
    Агрокоментар
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 21:00
    The Inertia
  • 21:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 22:00
    Occ-Cast
  • 23:00
    The Inertia
Пълна програма
  • 20:45
    Да избягаш от Хитлер (Series 1): Пиринеите (Episode 1)
  • 21:35
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 22:00
    Парижки мистерии (Series 1): Тамплиерите (Episode 4)
  • 22:25
    Нацистка наука (Series 1) (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 21:05
    InterMezzo
  • 21:30
    Joe Zawinul solo (1985)
  • 22:30
    Hugh Coltman - Jazz in Marciac
  • 23:30
    Hugh Coltman - Montreux Jazz Festival
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач /п/
  • 23:00
    Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод
  • 23:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
  • 23:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
  • 23:00
    Джон Бенет: Американска криминална мистерия: Убиец на свобода
Пълна програма
  • 20:00
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
  • 22:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 23:55
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Сексът и градът ІІІ, 15 еп. - Малко секси хлапе", комедия, САЩ, 2000; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът ІІІ, 16 еп. - Приятели и врагове", комедия, САЩ, 2000; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 22:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 23:00
    "Добрата битка III, 8 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Феликс Енрикес Алкала, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Къш Джъмбо, Делорой Линдо, Одра МакДоналд, [15+]
Пълна програма
  • 20:55
    Пес Патрул
  • 21:25
    Топ кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
  • 21:55
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 21:00
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Полдарк, сезон 3, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 23:00
    Версай, сезон 2, еп. 7, Франция,Канада, исторически, 2017
  • 23:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
  • 23:45
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 20:15
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 22:00
    Смяна на управлението Комедия, Драма САЩ 2009
  • 23:40
    Жени вамп Комедия САЩ 2011
Пълна програма
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Уговорки с майка ми Комедия Франция 2012
  • 23:30
    19-2 Драма, Криминален Канада 2015
Пълна програма
  • 20:55
    GKA Wold Kite Tour 2019
  • 21:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
  • 23:20
    FIM X-Trial World Championship 2019
Пълна програма
  • 21:05
    Мотоспорт Екстра
  • 21:40
    Спортни новини
  • 21:50
    Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Льо Авър /Франция/
  • 23:50
    Футбол: Италия - Испания - среща от европейското първенство за младежи под 21 г.
Пълна програма
  • 21:00
    България от край до край 8 /п/
  • 21:30
    Бразди /п/
  • 22:00
    Репетиция /избрано/ предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Благоевград/
  • 22:30
    Пътеки
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 22:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 22:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени Германия - България
Пълна програма
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 22:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
  • 23:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей Състезание за Голямата награда на Чехия
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
Пълна програма
  • 20:30
    "Тихият Дон" - сериен филм, 4 епизод, Русия (2015 г.)
  • 21:30
    Новини
  • 21:50
    "Злато" (2013г.), Германия, Киносалон БСТВ
  • 23:30
    Новини - късна емисия (п)
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:20
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
Fox Channel 21:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 11
Bulgaria ON AIR 21:30
Тялом и духом - криминален сериал
Хоби ТВ 21:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 32 еп.
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 21:25
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 4
MAX Sport 4 21:30
Студио "Футбол"
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)
TVPlus 21:30
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Рей и Лиз", драма, Великобритания, 2018; реж. Ричард Билингам, с Джъстин Селинджър, Ела Смит, Патрик Ромър, Дейдри Кели, Тони Уей, [12+]
MGM 21:30
"Таткова градина" - игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
Skat 21:30
Документален филм
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
HBO 2 21:35
"Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фиктнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}