ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Хрътката 3 тв филм /4 епизод/ (14)
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /10 епизод/(14)
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.26
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Кошмари в кухнята"- риалити, нов сезон
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Сила - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 22:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 20:10
    Правосъдие в горите на Мейн: Проблеми посред лято
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 22:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Пиц Карлтън
Пълна програма
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:20
    Съкровище в двореца сериен тв филм /19 епизод/
  • 20:20
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /17 епизод/
  • 21:10
    София в един снимачен век Софийските улици
  • 21:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 19:55
    Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map!
  • 20:45
    New Looney Tunes - Elements
  • 20:50
    Angelo Rules - Season 4
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.18
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън (премиера): "Трусове 6: Студен ден в ада" - фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Директно от Комптън" - музикален, биографичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Ф. Гари Грей, в ролите: О`Шей Джаксън мл., Кори Хокинс, Джейсън Мичъл, Нийл Браун мл., Алдис Ходж, Марлон Йейтс мл., Кара Патерсън, Алекзандра Шип, Пол Джиамати и др.
  • 21:00
    "Запознай ме с вашите" - комедия, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Джей Роуч, в ролите: Бен Стилър, Робърт Де Ниро, Блайд Данър, Оуен Уилсън, Тери Поло, Барбра Стрейсънд, Дъстин Хофман и др.
  • 23:15
    "Вината в нашите звезди" - романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Джош Бун, в ролите: Шейлийн Уудли, Ансел Елгорт, Лора Дърн, Уилем Дефо, Нат Улф, Лоте Вербеек и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.4
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.7, 8
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.4 еп.3, 4
Пълна програма
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.1
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.12
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.72
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.36
Пълна програма
  • 20:07
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:14
    Шоуто на Том и Джери
  • 20:25
    Новите Шантави Рисунки
  • 20:30
    Новите Шантави Рисунки
Пълна програма
  • 18:55
    "Офицер и джентълмен", романтична драма, САЩ, 1982; реж. Тейлър Хекфорд, с Ричард Гиър, Дебра Уингър, Дейвид Кийт, Робърт Лоджия, Луи Госет - младши, [12+]
  • 21:00
    "Търсач на удоволствия", приключенска комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 22:55
    "Светлина в тунела", драма - мистерия, САЩ, 2010; реж. Клинт Истууд, с Мат Деймън, Сесил Де Франс, Франки МакЛарън, Джордж МакЛарън, Джей Мор, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    "Съучастникът", криминален екшън, САЩ, 2004; реж. Майкъл Ман, с Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит, Марк Ръфало, Питър Бърг, [15+]
  • 21:30
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 7 еп. - Начини да се погребе някой", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 22:15
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 8 еп. - Зло за зло", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
  • 23:10
    "Джаки Браун", криминален трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Билет за отвъдното" - екшън с уч. на Лиъм Нийсън, Дейвид Харбър, Дан Стивънс, Браян Брадли и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: На лов за вампири
  • 21:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 21:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 22:00
    Ловци на митове: Трупове
Пълна програма
  • 19:55
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 20:20
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 20:45
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
  • 21:10
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
Пълна програма
  • 20:00
    БИЗААРДВАРК
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
Пълна програма
  • 20:00
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Операция "Ох!"
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 21:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 22:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:35
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
Пълна програма
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 20:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
  • 21:30
    Куриози
  • 22:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден
Пълна програма
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 9
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 2
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    АЛО, АЛО - LIVE /интерактивно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:55
    Джада вкъщи (Series 4): Сергията за лимонада на Алекс (Episode 21)
  • 20:20
    Ловци на острови (Series 1): В търсене на тропически остров (Episode 8)
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): В търсене на уединено убежище (Episode 9)
  • 21:10
    Шедьоври от битпазара (Series 6): Братя срещу сестри (Episode 7)
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 15
  • 21:00
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 7
  • 21:30
    Уил и Грейс - девети сезон, еп. 8
  • 22:00
    В името на народа, еп. 4
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 3
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 14
  • 22:00
    Капитан Шериф, еп. 10
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 20:00
    "Нокс І, 3 еп.", криминален трилър, Франция, 2018; реж. Мабрук Ел Мекри, с Натали Бай, Малик Зиди, Майуен, Фредерик Пиеро, Деймиън Шапел, [15+]
  • 21:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 22:25
    "Сръбкинчето", документален, Хърватия, 2018; реж. Небойша Слийепчевич, [15+]
  • 23:40
    "На турне с "Ние сме с аспергер" І, 3 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Алекс Лейман, [12+]
Пълна програма
  • 19:50
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 4
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 22:00
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Без страх
Пълна програма
  • 20:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 30 еп.
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 61 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:20
    "Русалки" - комедия / романтичен с Шер, Боб Хоскинс.
  • 21:10
    "Другата Болейн" - биографичен филм / драма с Натали Портман, Скарлет Йохансон.
  • 23:00
    "Носферату 1.03" - сериал
  • 23:45
    "Хелбой" - игрален филм с Рон Пърлман, Доуг Джоунс.
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за приятели
  • 20:30
    Зона за приятели
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 20:00
    Leading Ladies: Camila V Ariana...
  • 21:30
    Zara Larsson: Making The Video
  • 22:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    Clean Bandit Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 19:50
    Вулканите: Двойно разрушение
  • 20:55
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 2
  • 23:05
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Корабостроителница, еп. 4
  • 21:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 22:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
Пълна програма
  • 19:45
    Животни на годината за 2017 г., еп. 1
  • 20:40
    Риболов на гиганти, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Сватби и разводи". Сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 18:00
    "Утрото на Русия"
  • 23:00
    Вести
  • 23:35
    Вести-Москва
  • 23:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение /
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 19:30
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Кръвен баща - игрален филм
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 20:00
    Сестри по кръв: Първите дами на кича отиват във Вашингтон!
  • 21:00
    Не искам кожата ми да виси: Мики и Дениз
  • 22:00
    Д-р Пъпкотрепач: най-добрите моменти: Първа част
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Мнителност в Белиз (Episode 11)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Творческо вдъхновение в Мексико (Episode 2)
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Мнителност в Белиз (Episode 11)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Творческо вдъхновение в Мексико (Episode 2)
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
Пълна програма
  • 19:55
    Капитан Корели, САЩ, драма/романтичен/за войната, 2001
  • 22:00
    Шпионски игри, Германия, Япония, САЩ, екшън/драма/трилър, 2001
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "90 години Ла Лига: Пако Хенто" - 3 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 14
  • 21:00
    Моята Шри Ланка с Питър Курувита, еп. 7
  • 21:30
    Моята Шри Ланка с Питър Курувита, еп. 8
  • 22:00
    Дългите уикенди на Рик Стайн, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 20:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
  • 21:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 11
  • 22:00
    Не си мой тип, еп. 5
  • 22:30
    Не си мой тип, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    MADE IN FRANCE
  • 20:25
    F-PEOPLE
  • 20:30
    MADE IN FRANCE
  • 20:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 10 и 11 еп.
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 207 и 208 eп.
  • 21:10
    "Царе на аукциона" - 7 и 8 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата" - 4 eп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:10
    На рыбалку с охотой
  • 20:40
    Следопыт
  • 21:10
    Планета охотника
  • 21:35
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Пълно за празно" - романтична комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джейсън Бейтман, Джеф Голдблум, Джулиет Луис, Патрик Уилсън, Скот Еролд и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Deadliest Catch: The Island
  • 20:30
    Finding Bigfoot: Big Rhodey
  • 21:15
    Extreme Engineering: Hong Kong Bridge
  • 22:00
    Alien Encounters: The Escalation
Пълна програма
  • 20:00
    Джада вкъщи (Series 8): Не-бабешко чаено парти (Episode 5)
  • 20:25
    Джада вкъщи (Series 8): Дегустационно меню (Episode 6)
  • 20:50
    Гражданка в ранчото (Series 20): Съперници в колежа (Episode 3)
  • 21:15
    Гражданка в ранчото (Series 20): Ри прави пица (Episode 4)
Пълна програма
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 21:35
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
Пълна програма
  • 20:00
    "Нокс І, 3 еп.", криминален трилър, Франция, 2018; реж. Мабрук Ел Мекри, с Натали Бай, Малик Зиди, Майуен, Фредерик Пиеро, Деймиън Шапел, [15+]
  • 21:00
    "Алекс и аз", семейна комедия, САЩ, 2018; реж. Ерик Чампнела, Шон Джикей, със Сиена Агудонг, Алекс Морган, Джим Клок, Ейва Ейкръс, Рейгън Лейк Чампнела, [7+]
  • 22:25
    "Сръбкинчето", документален, Хърватия, 2018; реж. Небойша Слийепчевич, [15+]
  • 23:40
    "На турне с "Ние сме с аспергер" І, 3 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Алекс Лейман, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:25
    Mickey And The Roadster Racers - Chip And Dale's Nutty Tales S2
Пълна програма
  • 20:00
    Отряд рицари
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:00
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
Пълна програма
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Stephen Curry
  • 20:30
    Clubland: Guardiola vs E.Barca
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    Football Stars: Gigi Buffon
Пълна програма
  • 19:50
    All Angles
  • 20:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 20:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 21:00
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Международен шампионат
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Луд по стрелбата
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не можеш да се скриеш
  • 22:00
    Изковани в огъня: Нож или смърт: Без страх
Пълна програма
  • 20:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 21:00
    Кралят, който заблуди Хитлер, еп. 1
  • 22:00
    Последната битка на Хитлер, еп. 1
  • 23:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.26
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.12
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 7, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 20:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:40
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:35
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Ловец на убийства: Лоша луна
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 12
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 22:00
    Премиера Ловец на убийства: Интуиция
Пълна програма
  • 18:25
    Най-добрата оферта
  • 20:55
    Глинени гълъби
  • 23:00
    Застреляй кучетата!
Пълна програма
  • 20:00
    Новости
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:04
    Stud Cums In Busty Blonde's Mouth (18+)
  • 20:27
    Monique's Wicked Web (18+)
  • 20:48
    Lez Gives Thanks For Strap-On Sex (18+)
  • 21:14
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier)
  • 22:00
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:50
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 20:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 20:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 21:00
    The Inertia
  • 21:30
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 19:55
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Ланкастър (Episode 5)
  • 20:45
    Да избягаш от Хитлер (Series 1): Пиринеите (Episode 1)
  • 21:35
    Парижки мистерии (Series 1): Алхимикът (Episode 3)
  • 22:00
    Парижки мистерии (Series 1): Тамплиерите (Episode 4)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 19:25
    The 14th July Concert with the Orchestre National de France and Francois-Xavier Roth
  • 21:05
    InterMezzo
  • 21:30
    Joe Zawinul solo (1985)
  • 22:30
    Hugh Coltman - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 20:00
    "Сезонът на Берое", обзорно предаване
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Оренбург, международен приятелски мач /п/
  • 23:00
    Футбол: Витоша - Септември, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 24-и епизод
  • 21:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 15-и епизод
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила", 25-и епизод
  • 23:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 3-ти епизод /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Истинският извършител: Да защитиш приятел
Пълна програма
  • 20:00
    "Крал Артур: Легенда за меча", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Гай Ричи, с Чарли Хънам, Джуд Лоу, Астрид Бергес-Фрисби, Джимон Хунсу, Ерик Бана, [15+]
  • 22:05
    "Няма балами (2018)", комедия, САЩ, 2018; реж. Тайлър Пери, с Тифани Хадиш, Тика Съмптър, Упи Голдбърг, Омар Хардуик, Амбър Райли, [15+]
  • 23:55
    "Статусът на Брад", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Майк Уайт, с Бен Стилър, Остин Ейбрамс, Джена Фишър, Майкъл Шийн, Джемейн Клемънт, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Историята на прислужницата I, 7 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 21:00
    "Сексът и градът ІІІ, 15 еп. - Малко секси хлапе", комедия, САЩ, 2000; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът ІІІ, 16 еп. - Приятели и врагове", комедия, САЩ, 2000; реж. Майкъл Спилър, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 22:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Искрица и Сияйница
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:55
    Пес Патрул
  • 21:25
    Топ кадети
Пълна програма
  • 20:00
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 2, Великобритания, 2018
  • 21:00
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Полдарк, сезон 3, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 23:00
    Версай, сезон 2, еп. 7, Франция,Канада, исторически, 2017
Пълна програма
  • 19:45
    Фин Семеен Холандия 2013
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
  • 23:45
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 18:25
    Вечните моменти на Мария Ларсон Изкуство Швеция 2008
  • 20:15
    Войната в "Роял палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 22:00
    Смяна на управлението Комедия, Драма САЩ 2009
  • 23:40
    Жени вамп Комедия САЩ 2011
Пълна програма
  • 19:00
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 20:25
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 22:00
    Уговорки с майка ми Комедия Франция 2012
  • 23:30
    19-2 Драма, Криминален Канада 2015
Пълна програма
  • 19:20
    Action Sports World S19
  • 20:15
    Enduro GP S19
  • 20:55
    GKA Wold Kite Tour 2019
  • 21:30
    Live Recap SLS World Tour 2018
Пълна програма
  • 18:55
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange пряко предаване от Острава /Чехия/
  • 21:05
    Мотоспорт Екстра
  • 21:40
    Спортни новини
  • 21:50
    Футбол: САЩ - Швеция - среща от световното първенство за жени пряко предаване от Льо Авър /Франция/
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    България от край до край 8 /п/
  • 21:30
    Бразди /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 22:00
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
  • 22:30
    Волейбол: Лига на нациите - жени Германия - България
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: ATP 500 Хале
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 22:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Болоня - Рома
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Лацио
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньол
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
Пълна програма
  • 20:00
    Актуално от деня
  • 20:30
    "Тихият Дон" - сериен филм, 4 епизод, Русия (2015 г.)
  • 21:30
    Новини
  • 21:50
    "Злато" (2013г.), Германия, Киносалон БСТВ
Пълна програма

Сериали

AXN 20:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 20:10
Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
EPIC Drama 20:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2014
Viasat Explorer 20:30
Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
Viasat Nature 20:30
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT 3 20:30
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
MTV 20:30
Зона за приятели
НТВ Сериал 20:50
ПЛЯЖ серия 22
Diema Sport 21:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Австрия /п/
MAX Sport 2 21:00
Лека атлетика: "Игри на вдъхновението"

Всички предавания

Филми

AXN 20:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2018
RTR 20:10
Игрален филм: "Здрав брак"
Telekabel 20:10
Златната петорка - игрален филм
FilmBox Basic 20:20
Каквото искаш Драма Испания 2010
Bulgaria ON AIR 20:30
Живот в лъжа - сериал, политическа драма

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}