ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:15
    Още от деня коментарно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    Търсачи на реликви тв филм /4 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.15
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.14
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.18
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 17:00
    "Истинско престъпление" - криминална драма с уч. на Клинт Истууд, Джеймс Уудс, Исая Уошингтън, Денис Лиъри, Лисагай Хамилтън, Даян Венора и др. /п/
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:20
    Формула Е: Преди старта в Берн
  • 18:50
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, четвърти ден, директно
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Формула Е: Преди старта в Берн
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис на маса: Световен тур в Япония
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, втори етап
  • 19:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, първи етап
  • 20:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, квалификация
Пълна програма
  • 18:15
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 18:40
    Strongman Champions League
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Милуол - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 18:00
    WRC: Рали Португалия
  • 20:00
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма

Сериали

AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 3 18:30
Серия А: Обзор 31 кръг
НТВ Сериал 18:35
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 163
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща

Всички предавания

Филми

AXN 18:30
Ченгета новобранци; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2013
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
HBO 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
HBO HD 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
FilmBox Basic 18:55
Херкулес Драма САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}