ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Египет
  • 22:00
    След нападението: Пума и лос
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Силата на волята
  • 23:50
    Евън сред дивата природа: Маймуните от Амазония
Пълна програма
  • 21:00
    Домашен алкохол: Бизнес с уиски: Потопеният джин
  • 22:00
    Домашен алкохол: Епизод 19
  • 23:00
    Милионите на Ескобар: Джунглата
Пълна програма
  • 21:10
    Как работи Земята: Ледена епоха или адски огън?
  • 22:00
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 22:50
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Извънземни са завзели Шотландия?
  • 23:40
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
Пълна програма
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 4, еп. 3
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
  • 22:45
    Наставникът, сезон 2, еп. 1
  • 23:30
    Племенен тренировъчен лагер, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 21:00
    Машините на войната, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 5
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Усмивка - и на сцената излиза Бари
  • 22:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Желана среща
  • 22:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Драма в Лонг Бийч
Пълна програма
  • 21:10
    Могъщите реки, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Вулканични одисеи, сезон 2, еп. 3
  • 22:50
    Дневници на лошото време, сезон 1, еп. 5
  • 23:40
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 2
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 3
  • 23:00
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
Пълна програма
  • 20:40
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 5
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 5
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 21:10
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 21:20
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
Fox Channel 21:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 11
Bulgaria ON AIR 21:30
Тялом и духом - криминален сериал
Хоби ТВ 21:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 32 еп.

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"
НТВ Сериал 21:25
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 4
MAX Sport 4 21:30
Студио "Футбол"
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Рей и Лиз", драма, Великобритания, 2018; реж. Ричард Билингам, с Джъстин Селинджър, Ела Смит, Патрик Ромър, Дейдри Кели, Тони Уей, [12+]
MGM 21:30
"Таткова градина" - игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
Skat 21:30
Документален филм
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
HBO 2 21:35
"Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фиктнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}