ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    Някой друг игрален филм /Великобритания, 2006г./, режисьор Сол Спектър, в ролите: Стивън Мангън, Сюзан Линч, Лара Белмонт и др.(14)
  • 01:50
    Култура.БГ /п/
  • 02:50
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:55
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.197, 198
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 22 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 00:50
    Морски детективи; сезон 11, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 01:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 02:30
    Пътешественици; сезон 1, епизод 5, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 03:15
    Пътешественици; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 01:40
    След нападението: Пума и лос
  • 02:35
    В Аляска: Заливът на Дявола
  • 03:25
    Евън сред дивата природа: Маймуните от Амазония
  • 04:15
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 1
Пълна програма
  • 01:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 01:15
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 02:15
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:45
    Библиотеката /п/
  • 03:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
Пълна програма
  • 01:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:47
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:50
    The HAPPOS Family
  • 01:55
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 01:15
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.15
  • 02:15
    "Монк" - сериал, с.7 еп.7
  • 03:15
    "Готъм" - сериал, с.2 еп.19
  • 04:15
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 01:45
    "Блясъкът на чистия ум" - фантастика, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Мишел Гондри, в ролите: Джим Кери, Кейт Уинслет, Джери Бърн, Илайжа Ууд, Марк Ръфало, Джейн Адамс, Дейвид Крос, Кирстен Дънст, Том Уилкинсън и др. [14+]
  • 04:00
    "Баща ми трябва да умре" - криминален, психотрилър (тв филм, Канада, 2014), режисьор Елизабет Гилис, в ролите: Синтия Стивънсън, Уилям Моузис, Себасчън Пигот и др.
  • 06:00
    "Седем часа разлика" - сериал с.2 еп.11 - 13
  • 09:00
    "Най-дългото пътуване" - романтичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Джордж Тилман мл., в ролите: Скот Истууд, Брит Робъртсън, Алън Алда, Ууна Чаплин, Джак Хюстън, Мелиса Беноист, Лолита Давидович и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Снежната кралица" /п./ - анимация, семеен, приключенски (Русия, 2012)
  • 02:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:20
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.20
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:00
    "Телма", трилър - хорър, Норвегия, 2017; реж. Йоахим Триер, с Ейли Харбое, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен, Елен Дорит Петерсен, Марте Магнусдотер Солем, [15+]
  • 01:55
    "Лятото на 84-а", трилър - хорър, САЩ, 2018; реж. Франсоа Симар, Анук Уисел, Йоан-Карл Уисел, с Грейъм Върчър, Джуда Люис, Калеб Емери, Кори Грютер-Андрю, Тиера Сковбай, [18+]
  • 03:45
    "Побойник (2017)", криминален трилър, САЩ, 2017; реж. Джордан Рос, с Илайза Тейлър, Пабло Шрайбър, Лина Хийди, Бен Фелдман, Даниъл Уебър, [18+]
  • 05:05
    "Нежност", драма, Италия, 2017; реж. Джани Амелио, с Ренато Карпентиери, Микаела Рамацоти, Елио Джермано, Джована Мецоджорно, Грета Скаки, [15+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Какъвто си", драма, САЩ, 2016; реж. Майлс Йорис-Пейрафит, с Оуен Кембъл, Чарли Хийтън, Аманда Стенбърг, Скот Коен, Мери Стюарт Мастърсън, [15+]
  • 03:10
    "Враг пред портите", военна драма, САЩ, 2001; реж. Жан-Жак Ано, с Джуд Лоу, Ед Харис, Рейчъл Уайз, Джоузеф Файнс, Боб Хоскинс, [18+]
  • 05:15
    "Учителят", комедийна драма, Франция, 2017; реж. Оливие Аяш-Видал, с Денис Подалиде, Абдулай Диало, Табоно Тандия, Полин Юругуен, Алексис Монкорже, [12+]
  • 07:00
    "Тройка на път", комедия, Канада, 2017; реж. Никола Монет, с Мелиса Дезорму-Пула, Мартин Мат, Романе Мартинс, Бенедикт Декари, Женевиев Шмид, [15+]
Пълна програма
  • 01:30
    World Sport
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 01:30
    "Лъжовно сърце" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Лъжовно сърце" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 02:00
    Дивото семейство от Аляска: Възходът на Браун
  • 03:00
    Домашен алкохол: Бизнес с уиски: Потопеният джин
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 19
Пълна програма
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Първите океани
  • 02:10
    Как работи Земята: Ледена епоха или адски огън?
  • 03:00
    Как функционира Вселената?: В търсене на нова Земя
  • 03:48
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Извънземни са завзели Шотландия?
Пълна програма
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета (Violetta)
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Как се създава"
  • 02:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 03:00
    "Как се създава"
  • 04:00
    "e? Енергия"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Истинска любов - 39 еп. - Сериал
  • 02:45
    Любовен облог - 14 еп. - Сериал
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 01:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
Пълна програма
  • 01:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
  • 02:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, втори етап
  • 03:00
    Скокове във вода от скали: Световни серии в Полинано А Маре
  • 04:00
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
Пълна програма
  • 01:05
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 10
  • 01:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 02:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
  • 03:20
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    World Of X Games
  • 02:10
    Night Of The Jumps
  • 03:00
    Night Of The Jumps
  • 03:50
    Action Sports World
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:42
    Карибски живот (Series 8): Да откриеш дзен на Невис (Episode 4)
  • 02:05
    Ремонт на евтин дом на плажа (Series 1): Магията на Емералд Айл (Episode 2)
  • 02:50
    Мега бърлоги (Series 4): Нощи в червен винил (Episode 9)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 4): Парти с танци на исторически таван (Episode 10)
Пълна програма
  • 01:20
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 22
  • 02:15
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 4
  • 02:40
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 12
  • 03:35
    Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 15
  • 01:50
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 6
  • 02:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 7
  • 03:25
    Безследно изчезнали - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:40
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 02:55
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д’Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 04:35
    "Филми и звезди ХI, 25 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 05:55
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 02:15
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
  • 03:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 04:20
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Усмивка - и на сцената излиза Бари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рицарите тамплиери
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 14 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 01:15
    "Робоколата Поли"
  • 01:45
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 01:55
    "Паленца""
  • 02:20
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
Пълна програма
  • 00:35
    "Убий Бил 2" - игрален филм с Ума Търман, Дейвид Карадайн.
  • 02:55
    "Носферату 1.03" - сериал
  • 03:40
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
  • 05:25
    "Сладко отмъщение" - екшън / приключенски със Сал Ланди, Мишел Литъл.
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 15
  • 02:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 02:55
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 9
  • 03:20
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    Първородeн грях: Секс, еп. 6
  • 01:55
    Отблизо: Невероятни машини, еп. 4
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 03:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    Нападението на големите котки, еп. 1
  • 01:50
    Пирът на мечките гризли, еп. 1
  • 02:35
    Морско котки: битка за оцеляване, еп. 1
  • 03:20
    Година в Дивото: Сибир, еп. 1
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Престън Норт Енд - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:10
    Филм "Без граници"
  • 01:55
    Филм "Затъмнение"
  • 03:15
    Филм "За какво още говорят мъжете"
  • 04:50
    "Модна присъда"
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • 01:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 02:00
    Вести
  • 02:25
    Вести-Москва
  • 02:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
Пълна програма
  • 01:30
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • 00:15
    История на любовта - игрален филм
  • 02:30
    Зенит- игрален филм
  • 05:00
    50 нюанса любов - предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Какво правим за любовта
  • 02:00
    Чудовищата в мен: Инфектирано око
  • 02:48
    Чудовищата в мен: Амеба яде мозъка ми
  • 03:36
    Чудати тела: Чудодейна очна операция
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Експедиция до Северния полюс, айсбергски флот и леденият човек от Минесота (Episode 13)
  • 02:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Експедиция до Северния полюс, айсбергски флот и леденият човек от Минесота (Episode 13)
  • 02:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 03:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 04:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:20
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 01:45
    Смущаващо поведение, Австралия,Канада,САЩ, ужаси/мистерия/фантастика, 1998
  • 03:10
    Опасно привличане, САЩ, комедия, 1989
  • 06:00
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 42 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Пламен Манасиев" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си БГ творец в чужбина?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Рецепти от Тоскана с Микела Киапа - кулинарно предаване, еп. 7
  • 02:00
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 19
  • 02:25
    Тайните на леля Кати - кулинарно предаване, еп. 20
  • 02:50
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:15
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8
  • 01:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 12
  • 02:30
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 13
  • 03:20
    Живите мъртви - шести сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Слава чрез скандал" - 4 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 10 еп.
  • 02:40
    "Хладнокръвно" - 4 eп.
  • 03:30
    "Правосъдие със задна дата" - 5 eп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 02:05
    Охотник-одиночка
  • 02:35
    Две на одного. Снаряжение
  • 02:50
    Kaкая дичь!
Пълна програма
  • 01:00
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 9 /п/
  • 06:00
    "Отмъщението" - сериал, сезон 4 /п/
  • 06:50
    "МВП: Маймунски Върхови Постижения" - семейна комедия с уч. на Кевин Зигърс, Джими Рене Смит, Дейв Томъс, Филип Гранджър, Рик Дюкомън, Джейн Соуърби и др. /п/
  • 08:50
    "Кучето, което спаси Великден" - семейна комедия с уч. на на Гари Валентин, Елиза Донован, Бевърли Мичъл, Патрик Мълдуун, Катрин Хикс и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Finding Bigfoot: Buckeye Bigfoot
  • 01:45
    Animal Cops Phoenix: A Voice for the Victim
  • 02:30
    Extreme Engineering: Panama Canal
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
Пълна програма
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 13): Приказка за четири обяда (Episode 2)
  • 01:45
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 4 (Episode 4)
  • 02:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): Праведни хапки (Episode 12)
  • 02:52
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Сандвичи и подправки (Episode 8)
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:30
    Фехтовка: Европейско първенство в Дюселдорф, пети ден
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, първи старт
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, трети етап
Пълна програма
  • 00:40
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
  • 02:55
    "Магистрални ченгета", екшън - крими - комедия, САЩ, 2017; реж. Дакс Шепърд, с Майкъл Пеня, Дакс Шепърд, Винсънт Д’Онофрио, Роза Салазар, Джесика МакНами, [15+]
  • 04:35
    "Филми и звезди ХI, 25 еп.", документален, Холандия, 2019, [12+]
  • 05:55
    "Шоуто на Аманда Сиълс", стендъп комедия, САЩ, 2018; реж. Стан Латън, с Аманда Сиълс, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    Trulli Tales
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:25
    PJ Masks
  • 02:50
    The Hive
Пълна програма
  • 01:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:15
    Къщата на Шумникови
  • 02:35
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:00
    Преследване с Джон Уолш: Епизод 1
  • 02:00
    Новодошлият не оцеля: Танц с дявола
  • 03:00
    Предателства: Пази се от детегледачката
  • 03:45
    Мислиш си, че ги познаваш: Вълкът и овцата
Пълна програма
  • 01:30
    Football Stars: Eder Lopes
  • 02:00
    The Burning Issue: Football and Charities
  • 02:30
    Fight Stars: Women's MMA
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Stephen Curry
Пълна програма
  • 01:30
    Big Water Adventure
  • 01:50
    Big Water Adventure
  • 02:15
    Wardens
  • 02:35
    Wardens
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Китайско оръжие
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да се разчита ли на интуицията?
  • 02:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Усмивка - и на сцената излиза Бари
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рицарите тамплиери
Пълна програма
  • 01:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 02:25
    Тайнствени досиета 2, еп. 11
  • 02:50
    Господари на войната, еп. 3
  • 03:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
Пълна програма
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.197, 198
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Опасни улици" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 03:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:45
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 01:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 02:55
    Свидетелите; сезон 2, епизод 4, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 03:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Али Бътлър
  • 01:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 02:25
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
Пълна програма
  • 01:45
    Пирани
  • 03:35
    Пактът
  • 05:05
    Вредители
  • 06:50
    Кучето Пъдси
Пълна програма
  • 01:05
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    Саут Парк
Пълна програма
  • 01:23
    Turn Me Off And On Again (18+)
  • 01:44
    Policeman Fucks Big Booty Latina (18+)
  • 02:09
    The Mother Load (18+)
  • 02:31
    Euro Chick Flashes Ass For Cash (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Бетис - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Mallorka Open, Майорка - четвъртфинали (WTA International)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    King of Kings Grand Prix 21.06.2019
  • 03:00
    Xtreme Fighting Championships
  • 08:30
    King of Kings Grand Prix 21.06.2019
  • 11:30
    King of Kings Grand Prix 21.06.2019
Пълна програма
  • 01:00
    Every Third Thursday
  • 02:00
    World of X Games 2016
  • 03:00
    Firsthand
  • 03:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 01:35
    Черни операции от далечното минало (Series 1): Викинги берсерки (Episode 5)
  • 02:25
    Митични зверове (Series 1): Заплахата на драконите (Episode 1)
  • 03:10
    Помпей: В очакване на бедствието (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 04:00
    Нил: 5000 години история (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 01:30
    Esbjorn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
  • 03:10
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 04:05
    Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
  • 05:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арда - Локомотив ГО, мач от Втора професионална лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
  • 12:00
    "Сезонът на Берое", обзорно предаване /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам (WTA Premier - повторение)
  • 13:30
    Пряко: Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - четвъртфинали (WTA Premier)
  • 22:00
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - четвъртфинали (WTA International - запис)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Борнемут - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън, полуфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра", магазинно предаване, 7-и епизод /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Преследване с Джон Уолш: Епизод 1
  • 02:00
    Новодошлият не оцеля: Танц с дявола
  • 03:00
    Предателства: Пази се от детегледачката
  • 03:45
    Мислиш си, че ги познаваш: Вълкът и овцата
Пълна програма
  • 00:50
    "Писък 2", хорър - комедия, САЩ, 1997; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Сара Мишел Гелар, Джейми Кенеди, [18+]
  • 02:50
    "Вроден порок", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Пол Томас Андерсън, с Хоакин Финикс, Джош Бролин, Оуен Уилсън, Катрин Уотърстън, Рийз Уидърспуун, [18+]
  • 05:05
    "Sucker Punch: Измислен свят", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Зак Снайдър, с Емили Браунинг, Аби Корниш, Джина Малоун, Ванеса Хъджънс, Джейми Чънг, [15+]
  • 07:00
    "Господарка на злото", фентъзи, САЩ, 2014; реж. Робърт Стромбърг, с Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Шарлто Копли, Лесли Манвил, Имелда Стонтън, [12+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
  • 03:20
    "Черен понеделник I, 2 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Чарлз Стоун III, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 03:50
    "Президент карикатура II, 3 еп.", комедия - сатира, САЩ, 2019, [15+]
  • 04:25
    "Най-екзотичният хотел "Мариголд" ", комедия, Великобритания, 2011; реж. Джон Мадън, с Джуди Денч, Бил Най, Пенелопе Уилтън, Дев Пател, Силия Имри, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
  • 01:55
    Пес Патрул
  • 02:25
    Нела, Принцесата-рицар
  • 02:50
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 01:40
    Полдарк, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 02:40
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екранизация, 2012
  • 03:05
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 04:35
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 01:15
    Изпитът Трилър Великобритания 2009
  • 02:55
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1 Драма САЩ 2001
  • 04:30
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2 Драма САЩ 2001
  • 05:20
    Черният кадилак Ужаси, Трилър САЩ 2003
Пълна програма
  • 01:15
    Селото на вещиците Фентъзи САЩ 2010
  • 02:45
    Смъртен акт Криминален, Биографичен САЩ 2001
  • 04:20
    Проблемът с Ди Ди Комедия САЩ 2006
  • 06:45
    Упадъкът на мъжката империя Комедия Франция 2013
Пълна програма
  • 00:30
    Мразовит вятър Драма, Ужаси, Трилър САЩ, Великобритания 2007
  • 02:00
    Произшествие в Шинджуку Екшън Хонконг 2009
  • 03:55
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 06:30
    Пипи в Южните морета Приключенски, Семеен Швеция, Западна Германия 1970
Пълна програма
  • 01:10
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 02:00
    Live Recap FIM X-Trial 2019
  • 04:00
    Custom
  • 04:30
    World Kite Boarding Championships 2018
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Хертогенбош: Финал
  • 02:00
    Спортни новини
  • 02:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Латвия
  • 03:40
    Автомобилизъм: Spa Classic магазинна програма
Пълна програма
  • 01:40
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:10
    История.bg Интелектуалните конфликти в младото българско княжество /п/
  • 03:15
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Втори четвъртфинален мач
  • 03:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Бразилия - България
  • 06:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - жени Германия - България
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: ATP 500 Хале Първи четвъртфинален мач
  • 03:00
    Хокей на лед: NHL - Драфт 2019 Драфт 2019 , първа част
  • 05:00
    Голф: Европейски тур BMW International Open
  • 08:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Норвегия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Болоня
  • 02:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Фрозиноне
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Сасуоло - Емполи
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - СПАЛ
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Еспаньол - Атлетик Билбао
  • 02:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Жирона - Леганес
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Атлетико Мадрид
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Алавес - Уеска
Пълна програма
  • 00:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 03:10
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 04:10
    "В обектива" с водещ Валерия Касиян (п)
  • 05:15
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Sky Sports 01:45
Футбол
Cinemax 2 01:45
"Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}