ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    В кадър: Опасна игра филм за футболното хулиганство
  • 21:15
    Изненадата игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Майк ван Дийм, в ролите: Йерун ван Конингсбрюге, Джорджина Вербаан, Ян Деклер и др.(12)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Гневът на титаните" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Едгар Рамирес, Би Най, Дани Хюстън, Лили Джеймс, Тоби Кебъл и др.
  • 22:00
    "Джон Кю" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор Ник Касаветис, в ролите: Дензъл Уошингтън, Робърт Дювал, Кимбърли Елис, Рей Лиота, Ан Хейш и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - с уч. на Джони Деп, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др.
  • 22:50
    "Пълководци" - с уч. на Джет Ли, Анди Лау, Такеши Канеширо и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Превозвачът - криминален сериал
  • 21:30
    1864 - исторически сериал
  • 22:30
    Два дни, една нощ - драма, Белгия/Франция/Италия, 2014 г.; режисьор: Жан-Пиер Дарден, Люк Дарден; в ролите: Марион Котиар, Фарбицио Ронджионе, Катрин Сале и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    ИмоТиТе с Христо Николов
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:15
    Ханкок; екшън, научна фантастика, САЩ, 2008
  • 22:00
    Заразно зло: Възмездие; ужаси, екшън, САЩ, 2012
  • 23:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 20:15
    Гаражи - Злато
  • 20:45
    Менцел се среща с ...
  • 21:30
    Път свободен
  • 21:45
    Бърза обиколка
Пълна програма
  • 20:10
    "Малкият остров" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 20:00
    Севилският бръснар - опера от Джоакино Росини Моцартови празници Правец 2016 г.
  • 21:35
    Златни ръце /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 21:45
    Световните градове на България Плевен - вълни по равнината
  • 22:30
    Днес и утре
Пълна програма
  • 20:25
    Scooby-Doo! Spooky Games
  • 20:50
    Angelo Rules - Season 4
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 18:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Джемайма Уест, Кевин Зигърс, Лина Хийди и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Еди Орела" - спортен, драма (Великобритания, САЩ, Германия, 2016), режисьор Декстър Флечър, в ролите: Тарън Еджъртън, Хю Джакман, Кристофър Уокън, Рюне Темте, Тим Макинърни и др.
  • 21:00
    "Аватар" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Сам Уърдингтън, Зоуи Салдана, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Джовани Рибиси и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Ледена епоха 3: Зората на динозаврите" - анимация, приключенски, екшън (САЩ, 2009), режисьори Карлос Салдана и Майкъл Търмайер
  • 22:30
    "Лигата на джентълмените" - сериал, с.3 еп.1, 2
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.3 еп.61
  • 22:30
    "Клиника на кораловия остров" - сериал, еп.2
  • 23:30
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.7, 8
Пълна програма
  • 20:30
    Новите Шантави Рисунки
  • 20:35
    Новите Шантави Рисунки
  • 20:40
    Новите Шантави Рисунки
  • 20:50
    Спокойно, Скуби-Ду!
Пълна програма
  • 19:10
    "Брилянтин", мюзикъл - романтика, САЩ, 1978; реж. Рандъл Клайсър, с Джон Траволта, Оливия Нютън-Джон, Стокард Чанинг, Джеф Конауей, Бари Пърл, [12+]
  • 21:00
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
  • 22:50
    "Човекът, който уби Хитлер, а после и Голямата стъпка", приключенска драма, САЩ, 2017; реж. Робърт Д. Кржиковски, със Сам Елиът, Ейдън Търнър, Кейтлин Фицджералд, Рон Ливингстън, Лари Милър, [15+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Брулени хълмове", романтична драма, Великобритания, 1992; реж. Питър Космински, с Жулиет Бинош, Ралф Файнс, Джереми Нортъм, Саймън Шепърд, Софи Уорд, [12+]
  • 21:30
    "Глупавото ми сърце", биографична драма, Холандия, 2018; реж. Ролф Ван Ейк, с Хейс Набер, Стив Уол, Реймънд Тири, Линси Бочамп, Арян Едервеен, [18+]
  • 23:00
    "Любов след любовта", драма, САЩ, 2017; реж. Ръсел Харбо, с Анди МакДауъл, Крис О’Дауд, Джеймс Адомиан, Джулиет Райлънс, Гарет Уилямс, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Quest's World of Wonder
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    World Sport
Пълна програма
  • 20:00
    "Любов като по книга" - романтична комедия с уч. на Чарлз Дътън, Ейми Екър, Дилън Брус и др.
  • 21:50
    "Кейти Форд: Мама сама в къщи" - романтичен филм с уч. на Гезине Цукровски, Оливер Момсен, Чарлз Брауер, Емилия Бернсдорф и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Без устав" - криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън, Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др.
  • 22:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част
Пълна програма
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Епизод 13
  • 21:00
    Да израснеш в дивата природа: В дивата природа
  • 22:00
    Строежи извън цивилизацията (Специални издания): Аляска
  • 23:00
    Строителство в Аляска: Самотен труд
Пълна програма
  • 20:20
    Улична наука: Няма гравитация, няма проблем
  • 20:45
    Улична наука: Оръдие за огнени топки
  • 21:10
    Улична наука: Човешко гюле
  • 21:35
    Улична наука: Силите на природата
Пълна програма
  • 20:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 21:00
    Търсенето На Немо
  • 22:45
    101 Dalmatian Street S1 Splits
  • 23:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 20:30
    "Знаеш ли как?"
  • 21:00
    "Мит или наука"
  • 21:40
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 22:00
    "Ренесансът: Без окови"
Пълна програма
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 22:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 22:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
Пълна програма
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 21:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
Пълна програма
  • 20:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 9
  • 21:15
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 22:00
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
  • 22:40
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    Immaf World Championships
  • 22:50
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 5): Двуетажна къща или испанска вила? (Episode 12)
  • 21:10
    Ястията на Дафни (Series 1): Мама готви здравословно (Episode 1)
  • 21:35
    Ястията на Дафни (Series 1): Утеха за приятел (Episode 2)
  • 22:00
    На гости при Джада (Series 4): Бургери преди мача (Episode 3)
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - втори сезон, еп. 18
  • 21:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 7
  • 22:00
    Станция 19 - втори сезон, еп. 8
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - пети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 20:00
    Бул - първи сезон, еп. 5
  • 20:55
    Капитан Шериф, еп. 10
  • 22:00
    Кралицата на Юга, еп. 1
  • 22:55
    Втори шанс - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 21:00
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 22:50
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 23:50
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
Пълна програма
  • 19:40
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 8
  • 20:55
    Тайните на египетските пирамиди, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Нил: 5000 години история, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон събират компютри "Епъл"
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон отиват на кино
  • 22:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 20:30
    24-ри кадъра - тв поредица
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 14 еп.
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон, 29 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    "Барни и приятели"
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:25
    "Двойни игри" - игрален филм с Бен Афлек, Гари Синийз.
  • 21:10
    "Ще танцуваме ли?" - игрален филм с Ричард Гиър, Дженижър Лопес.
  • 23:00
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм с Мики Рурк, Клайв Оуен.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 20:00
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
  • 21:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
  • 22:00
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:10
    Епичният Йелоустоун, сезон 1, еп. 3
  • 20:55
    Земя на мусони, сезон 1, еп. 4
  • 21:50
    Дивата Канада, сезон 1, еп. 1
  • 22:50
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    След милион години - първи сезон, еп. 4
  • 21:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 23:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
Пълна програма
  • 19:45
    Тюлени убийци, еп. 1
  • 20:40
    Диво царство, еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 1
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 25-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 19:25
    "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    "Толстой. Неделя"
  • 22:30
    "Какво? Къде? Кога?" - Лятната серия на игрите
  • 23:40
    Премиера. "Владимир Шахрин. "Жить надо в "Чайф
Пълна програма
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 18:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи" /на живо/
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:10
    Деларио в ритъма на салсата - игрален филм
  • 21:15
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:10
    Анаклето таен агент - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Класически рокли
  • 21:00
    6 дъщери: Епизод 2
  • 22:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Новата хижа
  • 23:00
    Д-р Пъпкотрепач: Странният случай с киста
Пълна програма
  • 20:30
    Бъди там в в музика и картини!
  • 21:00
    Велико Търново
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    Археологически - средновековен комплекс Перперикон
Пълна програма
  • 20:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 20:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
Пълна програма
  • 20:15
    Бели мадами, САЩ, комедия/криминален, 2004
  • 22:00
    Белязаният, САЩ, Криминален/драма, 1983
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Ла Лига" - документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Вкусът на Истрия с Давид Скоко, еп. 8
  • 21:00
    Джейми готви в Италия - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 1
  • 23:05
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Хитовете на века!
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:30
    Доведени братя - игрален филм, еп. 1
  • 21:30
    Семейство Симпсън - двадесет и трети сезон, еп. 5
  • 22:00
    Доказано невинни, еп. 7
  • 22:55
    Дълбоката държава, еп. 6
Пълна програма
  • 20:30
    MADE IN ITALY
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 20:20
    "Безпарични и известни" - 9 еп.
  • 21:10
    "Оцелели след среща с паранормалното" - 7 еп.
  • 22:00
    "Слава чрез скандал" - 2 еп.
  • 22:50
    "Най-злите убийци в света" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 20:55
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
  • 21:20
    Кодекс охотника
  • 21:35
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Ангелите на Чарли" - екшън с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Deadliest Catch: I Smell a Nightmare
  • 21:15
    Deadliest Catch: Mohawks & Madness, Goodness & Gladness
  • 22:00
    Finding Bigfoot: South Jersey Sasquatch
  • 22:45
    Alien Encounters: The Escalation
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета (Series 12): Шоколадовите игри на Гай (Episode 6)
  • 20:50
    Режи! (Series 27): Момчетата и беконът (Episode 13)
  • 21:40
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 1 (Episode 1)
  • 22:30
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 2 (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Възходът на Костенурките нинджа
  • 21:25
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
  • 22:00
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 22:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
Пълна програма
  • 18:30
    "Мисията невъзможна: Разпад", шпионски трилър, САЩ, 2018; реж. Кристофър МакКори, с Том Круз, Хенри Кавил, Винг Реймс, Саймън Пег, Ребека Фъргюсън, [12+]
  • 21:00
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 22:50
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 23:50
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 20:05
    Опасният Хенри
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 20:55
    Възходът на Костенурките нинджа
  • 21:25
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 20:00
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Разбулените тайни на убийствата: Заплетен текст
Пълна програма
  • 20:30
    Clubland: Mancini's Man City
  • 20:55
    The Burning Issue: Tennis
  • 21:25
    Football Stars: Luis Figo
  • 21:50
    The Truth About...: Zinedine Zidane
Пълна програма
  • 20:15
    Wardens
  • 21:00
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:20
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 21:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:30
    Спецове в заложната къща: Новият Старец
  • 21:00
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон събират компютри "Епъл"
  • 21:30
    Ловци на стари технологии: Бохъс и Шон отиват на кино
  • 22:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 20:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
  • 21:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 3
  • 22:00
    Египет с най-великия изследовател, еп. 2
  • 23:00
    Архитектите на древния свят, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "Гневът на титаните" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Джонатан Либесман, в ролите: Сам Уърдингтън, Лиъм Нийсън, Розамунд Пайк, Рейф Файнс, Едгар Рамирес, Би Най, Дани Хюстън, Лили Джеймс, Тоби Кебъл и др.
  • 22:00
    "Джон Кю" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор Ник Касаветис, в ролите: Дензъл Уошингтън, Робърт Дювал, Кимбърли Елис, Рей Лиота, Ан Хейш и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 1, епизод 16, екшън, приключенски, САЩ
  • 21:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
  • 22:00
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 10, драма, криминален, Франция, 2014
  • 23:05
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 7, екшън, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 20:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 22:00
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 1, драма, САЩ, 2016
  • 22:55
    Нощна смяна; сезон 3, епизод 2, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 2
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Освободен погрешка
  • 22:00
    Какво направи убиецът после: Питър Фазоли
  • 23:00
    Ловец на убийства: Интуиция
Пълна програма
  • 18:45
    Апокалипто
  • 21:20
    `71
  • 23:20
    Безсърдечен
Пълна програма
  • 19:25
    "Лучше всех!" (0+)
  • 21:00
    "Толстой. Воскресенье"
  • 22:30
    "Что? Где? Когда?". Летняя серия игр (16+)
  • 23:40
    Премьера. "Владимир Шахрин. "Жить надо в "Чайф (12+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 22:40
    Алые паруса
  • 23:30
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 20:30
    Ridiculousness
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:29
    Lovely In Latex (18+)
  • 20:51
    College Student Fucks On Camera (18+)
  • 21:12
    Fitness Babe Eats Pussy In Taxi (18+)
  • 21:33
    Sunny With A Chance Of Big Dick (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    "Вива Ла Лига" - документален филм
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:35
    Kunlun Combat Professional League (KCPL), Tongling, China, 23.06.2019
  • 21:00
    WGP Kickboxing Brazil
Пълна програма
  • 20:30
    Cobblestone Riders - The Documentary
  • 20:50
    Looking Thru The B-Sides
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:50
    Нил: 5000 години история (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 20:35
    Повратна точка (Series 1): Сталин (Episode 1)
  • 21:00
    Повратна точка (Series 1): Чърчил (Episode 2)
  • 21:25
    Митични зверове (Series 1): Чудовища от дълбините (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:05
    InterMezzo
  • 21:25
    Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony no 6 by Mahler
  • 23:05
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига /п/
  • 21:00
    Студио "Формула 1" /п/
  • 21:40
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Франция /п/
  • 23:40
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Шампионите на Ла Лига: Сезонът на Барселона" - документален филм
  • 21:00
    Тенис: Nature Valley Classic, Бирмингам - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2018-19), 38-и епизод /п/
  • 21:30
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:00
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 23:40
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Пола Зан разглежда случая: Обичам те до смърт
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 21:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
  • 22:00
    Разбулените тайни на убийствата: Заплетен текст
Пълна програма
  • 20:00
    "Баща в излишък 2", комедия, САЩ, 2017; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Мел Гибсън, Джон Литгоу, Линда Карделини, [12+]
  • 21:40
    "Паническа атака", черна комедия, Полша, 2017; реж. Павел Машлона, с Артур Жмиевски, Дорота Сегда, Николас Бро, Магдалена Поплавска, Гжегож Дамиецки, [18+]
  • 23:20
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Еуфория I, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Огъстин Фризел, със Зендая, Хънтър Шейфър, Джейкъб Елорди, Алджи Смит, Сидни Суини, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 22:00
    "Виктория III, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 22:50
    "Убивайки Ийв ІІ, 8 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Курбан под дъба (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Биоразнообразието на Беласица (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:55
    Пес Патрул
  • 21:20
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 20:10
    Полдарк, сезон 3, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2017
  • 21:10
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 22:00
    Версай, сезон 2, еп. 8, Франция,Канада, исторически, 2017
  • 23:00
    Любимката на краля, сезон 1, еп. 12, Португалия, 2017
Пълна програма
  • 19:40
    "Младите предприемачи" ООД Семеен Канада 1992
  • 21:10
    Айнщайн 1/8 Екшън, Криминален, Драма Германия 2017
  • 22:00
    Неочакван обрат Романтичен, Драма САЩ 2001
  • 23:45
    Уил Драма САЩ 2017
Пълна програма
  • 20:15
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 22:00
    Неустоима Криминален, Драма, Мистерия, Трилър САЩ 2015
  • 22:40
    Блиц Трилър, Криминален Великобритания, Франция, САЩ 2011
Пълна програма
  • 19:50
    През вселената Фентъзи, Музикален САЩ, Великобритания 2007
  • 22:00
    Мафията убива само през лятото Комедия, Драма Италия 2016
  • 22:55
    Марди Гра: Пролетна ваканция Комедия САЩ 2011
Пълна програма
  • 20:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 22:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 23:10
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 20:00
    Европейски игри Минск 2019: Лека атлетика /отборно/ - квалификации пряко предаване
  • 22:00
    Европейски игри Минск 2019: Стрелба, въздушен пистолет /жени/ - финал
  • 22:35
    Картинг: 12-часово състезание за издържливост пряко предаване от Хасково
  • 23:10
    Световен шампионат по мотокрос, MXGP, Гран при на Германия
Пълна програма
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    Досието Петров игрален филм /България, 2014 г./, режисьор Георги Балабанов, в ролите: Михаил Билалов, Христо Шопов, Ани Пападопулу, Радина Кърджилова, Малин Кръстев, Деян Донков, Цветана Манева и др.
  • 22:15
    Нощни птици /избрано/
  • 23:15
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Русия
  • 21:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Италия - Полша
  • 23:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Норвегия
Пълна програма
  • 19:30
    Хокей на лед: NHL - финал за купа Стенли Бостън Бруинс - Сейнт Луис Блус
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Състезание в Сонома
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Киево
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Лацио - Фиорентина
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Виляреал
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валенсия
Пълна програма
  • 20:00
    "Ив Сен Лоран" (2014г.), Франция, Киносалон БСТВ
  • 21:50
    Новини - централна емисия (п)
  • 22:20
    "Риболов в Патагония" (2012г.), Аржентина, Киносалон БСТВ
  • 23:40
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
Пълна програма
  • 20:15
    Анатолий Белый,Алена Бабенко,Василий Мищенко в остросюжетном детективе "ВЗРЫВНАЯ ВОЛНА" 1-я ч., 2-я ч.
  • 22:25
    Премьера. "ДЕТСКАЯ НОВАЯ ВОЛНА - 2019"
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал
AXN White 20:45
Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 4, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2018
bTV Lady 21:00
"Любов под наем" - сериал, еп.83, 84

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите
Первий 20:45
"Что? Где? Когда?". Зимняя серия игр (16+)
БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 20:30
"Шрек 2" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьори Кели Асбъри, Андрю Адъмсън и Конрад Върнън
Хоби ТВ 20:30
Риболовен филм
FilmBox Plus 20:35
Херкулес Драма САЩ 2004
AXN White 20:45
Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 4, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}