ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:55
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
  • 20:45
    В кадър: Опасна игра филм за футболното хулиганство
Пълна програма
  • 18:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Канада, 2013), режисьор Харалд Цварт, в ролите: Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Робърт Шийхан, Джемайма Уест, Кевин Зигърс, Лина Хийди и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор Ериксън Кор, в ролите: Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Териса Палмър и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Дънди крокодила" - приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Марк Блум и др. /п/
  • 20:00
    "Без устав" - криминален екшън с уч. на Чарли Шийн, Мартин Шийн, Пол Глийсън, Марк Дакаскос, Рон Масак, Джо Ландо и др.
  • 22:00
    "Атака срещу Еър Форс Едно" - екшън с уч. на Джеръми Систо, Кас Анвар, Емили дьо Равин, Кен Дукен, Рупърт Грейвс и др., II част
Пълна програма
  • 19:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе
  • 20:25
    Новини
  • 20:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 21:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Формула Е: Състезание в Берн
Пълна програма
  • 19:30
    Action Sports World
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    Immaf World Championships
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Бордо - Ница, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 25-и епизод /п/
  • 23:15
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Стоук Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:00
    WRC: Рали Италия - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери: GLORY
Пълна програма
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 20:00
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
bTV 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
bTV Comedy 20:00
"По средата" - сериал, с.9 еп.8
bTV HD 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019
Eurosport HD 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
TVT 20:00
По медобер в Лобош (образователен филм за селски туризъм)
BNT2 20:00
Щастливите камъни документален филм
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
Vivacom Arena 20:02
22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}