ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:40
    Господин Селфридж 2 тв филм /5 и 6 епизод/п/(12)
  • 03:30
    Някой друг игрален филм /п/(14)
  • 04:45
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 05:00
    Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/
Пълна програма
  • 00:15
    "Земята на мъртвите" - фантастика, хорър, трилър (САЩ, Франция, Канада, 2005), режисьор Джордж Ромеро, в ролите: Джон Легуизамо, Азия Ардженто, Саймън Бейкър, Робърт Джой, Юджийн Кларк, Денис Хопър и др. [16+]
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.17, 18
  • 04:00
    "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Рескю Ботс" /п./ - сериал, с.3 еп.5, 6
Пълна програма
  • 00:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 06:10
    "Мускетарите" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:45
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 03:15
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
Пълна програма
  • 00:45
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Мотоциклетизъм: Световен Суперспорт шампионат в Мизано
  • 02:00
    Мотоциклетизъм: Световен Супербайк шампионат в Мизано, второ състезание
Пълна програма
  • 00:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 01:20
    Immaf World Championships
  • 02:10
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 01:15
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Европейски покер тур
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Стронгмен Шампионска Лига
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма

Сериали

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
AXN 00:55
Секс запис; комедия, романтичен, САЩ, 2014
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}