ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - премиера/
  • 19:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
  • 21:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 1
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители, концерт
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 18:40
    "Планета Live" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.6 еп.9
bTV Comedy 19:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.32
bTV Lady 19:00
"Шест сестри" - сериал, еп.52
Diema 19:00
"В.И.П." - сериал, сезон 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове
Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 18:55
Херкулес Драма САЩ 2005
FilmBox Plus 18:55
Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
HBO3 19:00
"Пустош I, 8 еп.", криминална драма, Чехия, 2016; реж. Алис Нелис, със Зузана Стивинова Ярослав Душек, Елишка Кренкова, Леош Ноха, Ян Зина, [15+]
TVT 19:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за познавателен туризъм)
Agro TV 19:00
Документален филм - повторение

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}