ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Търсачи на реликви тв филм /6 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.33
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.28
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.13
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Полицаите от края на града" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Роден със сребърна лъжичка - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Смарт час с Живка Попатанасова
Пълна програма
  • 18:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 21, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:05
    Хаваи 5-0; сезон 4, епизод 22, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Новобранецът; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:25
    Път свободен
  • 18:35
    Новини
  • 18:40
    Коли - страст или хоби
  • 19:10
    Гаражи - Злато
Пълна програма
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:20
    60 минути за култура /избрано/ информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:10
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:15
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 20:10
    Репетиция /избрано/ предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 18:25
    New Looney Tunes - Elements
  • 18:35
    The Tom and Jerry Show
  • 18:41
    The Tom and Jerry Show
  • 18:48
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.17
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.2 еп.16
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.20
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 16:45
    "Двете лица на януари" - трилър, романтичен (Великобритания, Франция, САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, в ролите: Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Дейвид Уоршофски, Дейзи Бевън и др.
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    "Нокаут или Всичко, което тя написа" - драма, спортен, романтичен (България, САЩ, 2018), режисьор Ники Илиев, в ролите: Гари Дурдан, Саня Борисова-Илиева, Орлин Павлов, Башар Рахал, Диана Любенова, Ники Илиев, Александър Кадиев и др.
  • 21:00
    Премиера: "Kingsman: Тайните служби" - екшън, комедия, приключенски (Великобритания, САЩ, 2014), режисьор Матю Вон, в ролите: Тарън Еджъртън, Колин Фърт, Самюъл Джаксън, Марк Стронг, Майкъл Кейн, Джак Давънпорт, Марк Хамил, София Бутела и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.4, 5
  • 19:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.3 еп.5
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.5
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Клиника край езерото" - сериал, еп.33
  • 19:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал, еп.18
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.3
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.14
Пълна програма
  • 18:33
    Малки Титани: В готовност
  • 18:43
    Малки Титани: В готовност
  • 19:10
    Ние, мечоците
  • 19:20
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 17:50
    "Дани Роуз от Бродуей", комедия, САЩ, 1984; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Миа Фароу, Ник Аполо Форте, Санди Барън, Корбет Моника, [12+]
  • 19:15
    "Състояние на връзката", комедия, Великобритания, 2019; реж. Стивън Фриърс, с Розамунд Пайк, Крис О’Дауд, [12+]
  • 21:00
    "Домакините не съществуват", комедия, Холандия, 2017; реж. Аниеле Вебстер, с Ева Ван Де Вайдевен, Йелка Ван Хоутен, Лош Лука, Джим Бакум, Валдемар Торенстра, [12+]
  • 22:45
    "Десперадо", криминален екшън, САЩ, 1995; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин, Стив Бушеми, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О’Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 19:50
    "Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
  • 21:30
    "Барбарела", научно-фантастична комедия, Франция, 1968; реж. Роже Вадим, с Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Анита Паленберг, Майло О’Шиа, Марсел Марсо, [12+]
  • 23:10
    "Банши, Пенсилвания ІІ, 7 еп. - Начини да се погребе някой", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Лони Перистере, с Антъни Стар, Ивана Миличевич, Улрих Томсен, Франки Фейсън, Ръс Блекуел, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    The Express
  • 18:45
    Marketplace Africa
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 18:00
    "Слънчеви момичета" - сериал /п/
  • 19:00
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
  • 19:30
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:30
    "Мисия: Ноември" - екшън-трилър с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович, Елиза Тейлър, Катерина Скорсоне и др.
  • 19:00
    "В.И.П" - сериал, сезон 1
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 18:30
    Забравени в гаража: Вълнуващи мотоциклети
  • 19:00
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 19:30
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Издирване на съкровището на Форест Фен
Пълна програма
  • 17:50
    Как функционира Вселената?: Тайната на деветата планета
  • 18:40
    Оръжията на бъдещето: Аляска
  • 19:30
    Какво се случи след това?: Епизод 1
  • 19:55
    Какво се случи след това?: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:30
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 19:30
    Късмет, Чарли!
  • 20:00
    Късмет, Чарли!
Пълна програма
  • 18:30
    "Изглежда супер"
  • 18:50
    "Знаеш ли как… Клипове?"
  • 19:05
    "Пълен боклук "
  • 19:35
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 18:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:50
    Новини
  • 19:20
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    България на живо - с Иво Божков
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 20:00
    Снукър: Световна купа в Китай, първи ден
Пълна програма
  • 18:30
    Снукър: Световна купа в Китай, първи ден
  • 19:30
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, първи ден
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
Пълна програма
  • 18:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
  • 18:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 19:35
    Крале на боклука, сезон 2, еп. 1
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 18:15
    Simple Session 2013
  • 18:40
    Strongman Champions League
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 18:15
    Повече свободно пространство (Series 3): От любов към виното (Episode 6)
  • 18:40
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Забрана и поп звезди (Episode 3)
  • 19:05
    Шедьоври от битпазара (Series 2): Харесваш ли шарении? (Episode 4)
  • 19:30
    Джада вкъщи (Series 4): Тетрадката с рецепти на баба Луна: трета глава (Episode 24)
Пълна програма
  • 18:30
    Сготвено с любов - пети сезон, еп. 6
  • 19:00
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 13
  • 20:00
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 1
  • 21:00
    Династия, еп. 21
Пълна програма
  • 17:55
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 9
  • 18:50
    Убийства в Рая - шести сезон, еп. 8
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 5
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 16:50
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХVI, 25 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:15
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон ,Джоузеф Лий, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 17:25
    100 дни до победата, сезон 1, еп. 2
  • 18:40
    Как Пътят на коприната създаде света, сезон 1, еп. 1
  • 19:45
    "Проект ""Нацизъм""", сезон 1, еп. 6
  • 20:50
    Машините на войната, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 19:05
    Надпревара за находки: Тексас: Земя на странностите
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
Пълна програма
  • 18:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 20:30
    България – вчера, днес и утре
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 38 еп. /п/
Пълна програма
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:50
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:15
    "Робоколата Поли"
  • 19:40
    "Чъгингтън - състезания за значки"
Пълна програма
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 20:00
    НОВИНИ
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:55
    "Член 99" - драма / комедия с Рей Лиота, Кийфър Съдърланд.
  • 19:35
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи.
  • 21:20
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 5.04 - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Бийч клуб" на Линдзи Лоън
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Leading Ladies: Beyonce Vs Gaga...
  • 21:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 2
Пълна програма
  • 17:00
    100% Anthems!
  • 19:00
    Rocks Rated!
Пълна програма
  • 18:10
    Кучето не е виновно, сезон 1, еп. 1
  • 19:10
    Осиротели обитатели на дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 2
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Войните на драконите, еп. 1
  • 19:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 21:00
    Морски вълци, еп. 10
Пълна програма
  • 18:00
    Най-смъртоносните в Африка: Компилации, еп. 2
  • 18:50
    Ловците на Африка, еп. 3
  • 19:45
    Гадни животни, еп. 1
  • 20:40
    Най-смъртоносните в Африка: Компилации, еп. 2
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1 /п/
  • 20:00
    Футбол: Лион - Бордо, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Суонси Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 18:25
    "Времето ще покаже"
  • 18:50
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездно" - тв таблоид
  • 18:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 18:40
    "Промо" - новите хитове
  • 19:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:10
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 18:00
    Горещите въпроси в спорта
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 21:00
    Клубни истории
Пълна програма
  • 17:10
    Игрален филм
  • 20:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 20:55
    "Смехопанорама"
  • 21:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Л. Желев
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 18:30
    Холивудски знаменитости - документална поредица
  • 19:00
    Новини
  • 19:15
    Един по-добър живот - игрален филм, Франция
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Никол и Ашли Ди
  • 20:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Бляскаво кръщене
  • 21:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 2
  • 22:00
    6 дъщери: Епизод 2
Пълна програма
  • 18:30
    Мирково - Сърце от огън
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    WWF - Хората и парковете
  • 20:00
    Вива история - Битката при Върбишкия проход
Пълна програма
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Обновяване на селска къща с ранчо (Episode 7)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 2 (Episode 2)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 3 (Episode 3)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 4 (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Обновяване на селска къща с ранчо (Episode 7)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 2 (Episode 2)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 3 (Episode 3)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 4 (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:20
    Евтиното е скъпо, САЩ, комедия, 1986
  • 19:55
    Шемет, САЩ, мистерия/романтичен/трилър, 1958
  • 22:00
    Холивудленд, САЩ, Криминален/драма, 2006
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:30
    Нина Бабич: Моята френска пекарна, еп. 13
  • 19:00
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 7
  • 19:30
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване, еп. 8
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 18:00
    Хитовете не лъжат!
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
  • 22:00
    Какво се случи за Бога? Комедия 2014
Пълна програма
  • 18:05
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 7
  • 18:35
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8
  • 19:00
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 4
  • 19:30
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 18:30
    KAIA GERBER STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    FASHION FLIX
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Бърз отклик" - 7 и 8 еп.
  • 18:40
    "Обрано, ограбено, върнато" - 20 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 13 еп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 18:30
    Сомы Европы
  • 19:05
    Хватка Хищника
  • 19:30
    Рождение клинка
  • 19:55
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 17:00
    "Ангелите на Чарли" - екшън с уч. на Камерън Диас, Дрю Баримор, Луси Лиу, Бил Мъри, Сам Рокуел, Кели Линч и др. /п/
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Колумбиана" - екшън-трилър с уч. на Зоуи Салдана, Джорди Молла, Майкъл Вартан, Калъм Блу, Лени Джеймс, Сам Дъглас и др.
Пълна програма
  • 18:15
    Cake Boss: Hurricane Sandy Strikes
  • 18:40
    Cake Boss: Cake Smash
  • 19:00
    Finding Bigfoot: South Jersey Sasquatch
  • 19:45
    Deadliest Catch: Mohawks & Madness, Goodness & Gladness
Пълна програма
  • 18:20
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Финал (Episode 5)
  • 19:10
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 18): Квартални войни (Episode 1)
  • 19:35
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 18): Рай за любителите на месото (Episode 2)
  • 20:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:20
    44 котки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Конен спорт: Глобална шампионска лига
  • 20:00
    Снукър: Световна купа в Китай, първи ден
Пълна програма
  • 16:50
    "Ант-мен и Осата", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Пейтън Рийд, с Пол Ръд, Еванджелин Лили, Майкъл Пеня, Уолтън Гогинс, Боби Канавалe, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХVI, 25 еп.", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 19:15
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон ,Джоузеф Лий, [15+]
  • 21:00
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:30
    Mickey & The Roadster Racers
  • 19:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 19:30
    Vampirina S2
  • 20:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 18:20
    44 котки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Къщата на Шумникови
  • 19:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Happy Mondays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 18:00
    Да хванеш убиец: Имам сериозен проблем
  • 19:00
    Неизвестен убиец: Епизод 2
  • 20:00
    Неизвестен убиец: Епизод 3
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
Пълна програма
  • 18:10
    National Icons: Maradona vs Messi
  • 18:40
    Football Stars: Lionel Messi
  • 19:05
    Football Stars: Lionel Messi
  • 19:35
    Fight Stars: Conor McGregor
Пълна програма
  • 18:20
    Shooting Gallery
  • 18:45
    Legends of Rod & Reel
  • 19:05
    Legends of Rod & Reel
  • 19:30
    Hookin' Up With Mariko Izumi
Пълна програма
  • 18:05
    Спецове в заложната къща: Спящият великан
  • 18:35
    Спецове в заложната къща: Слагай седлото
  • 19:05
    Надпревара за находки: Тексас: Земя на странностите
  • 19:35
    Надпревара за находки: Тексас: Усилия в небето с диаманти
Пълна програма
  • 18:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 19:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 20:00
    Морски вълци, еп. 10
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.33
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.28
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.13
Пълна програма
  • 18:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:00
    Конан; сезон 1, епизод 3, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 19:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 20:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Джон Суини
  • 19:00
    Първите 48 часа: Стари рани
  • 20:00
    Ловец на убийства: Да събудиш мъртвите
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:25
    Матадорът
  • 20:20
    Убивай ги нежно
  • 22:15
    Есекските момчета: Възмездието
Пълна програма
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
  • 19:00
    Новости
  • 19:15
    Сквозной эфир. Live
  • 20:00
    Новости
Пълна програма
  • 05:00
    Далекие близкие
Пълна програма
  • 18:15
    Punk'd
  • 18:40
    Stand Up Express
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
Пълна програма
  • 18:34
    Confessions Of A Buttaholic (18+)
  • 18:56
    Wild Forest Fucking (18+)
  • 19:20
    Mommy Fucked My Study Buddy! (18+)
  • 19:45
    The Future Of Fucking (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: Mallorka Open, Майорка - финал (WTA International - повторение)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Анастасия Севастова - Петра Квитова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
  • 18:45
    Агротема
Пълна програма
  • 18:30
    The Inertia
  • 19:00
    The 808
  • 19:30
    The 808
  • 20:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 18:25
    Дивата природа с Крис Хъмфри (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 19:00
    Дубровник: Републиката (Series 1): Мъниче сред великани (Episode 1)
  • 19:55
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Братя - врагове (Episode 1)
  • 20:45
    Нил: 5000 години история (Series 1): 102 (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:30
    "На ринга" - спорт, външна продукция
  • 19:00
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Анфас" - предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 17:30
    John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
  • 19:05
    Francois-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbuhne
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига /п/
  • 19:00
    Обзор на сезона в Първа професионална лига (2018-19) /п/
  • 20:00
    "Сезонът на Ботев Враца", обзорно предаване
  • 21:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм, мач от английската Висша лига /п/
  • 20:00
    Обзор на сезона в английската Висшата лига (2018-19) /п/
  • 21:00
    Формула 1: Обзор на състезанието за Голямата награда на Франция
  • 21:30
    Класика от Висшата лига: Уест Хям Юнайтед - Брадфорд Сити (1999-00) /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Да хванеш убиец: Имам сериозен проблем
  • 19:00
    Неизвестен убиец: Епизод 2
  • 20:00
    Неизвестен убиец: Епизод 3
  • 21:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 13
Пълна програма
  • 18:00
    "Пазители на наследството", военна драма, САЩ, 2013; реж. Джордж Клуни, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Бил Мъри, Кейт Бланшет, Джон Гудман, [12+]
  • 20:00
    "Призови ме с твоето име", романтична драма, Италия, 2017; реж. Лука Гуаданиньо, с Арми Хамър, Тимъти Чаламет, Майкъл Стълбарг, Амира Казар, Естер Гарел, [15+]
  • 22:10
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
  • 23:45
    "Усмихнати мрачни мъже", комедийна драма, Чехия, 2018; реж. Дан Сватек, с Давид Швехлик, Ярослав Душек, Ондрей Мали, Иван Франек, Марика Шопоска, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Невинни години", драма, САЩ, 1993; реж. Мартин Скорсезе, с Даниъл Дей-Луис, Мишел Пфайфър, Уинона Райдър, Мириам Марголийс, Ричард Грант, [12+]
  • 20:25
    "Виктория III, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Джефри Сакс, с Джена Колман, Том Хюз, Нел Хъдсън, Фердинанд Кингсли, Кейт Флийтууд, [12+]
  • 21:15
    "Убивайки Ийв ІІ, 8 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 22:00
    "Големите малки лъжи II, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Сапарева баня - началото на началото / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Песента на цветовете. Владимир Димитров-Майстора (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 18:15
    Пес Патрул
  • 18:45
    Пламъчко и Машините
  • 19:05
    Топ Кадети
  • 19:30
    Зак и Квак
Пълна програма
  • 17:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 18:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 19:20
    Полдарк, сезон 2, еп. 1, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 18:20
    Да умреш в Атина Комедия Гърция 2006
  • 20:00
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Ей, гледай това Комедия САЩ, Европа 2009
Пълна програма
  • 17:10
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 18:45
    Бързо момиче Семеен, Спортен САЩ 2008
  • 20:10
    Коко преди Шанел Драма Франция, Белгия 2009
  • 22:00
    Висота Екшън, Трилър САЩ 2017
Пълна програма
  • 17:05
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2007
  • 18:50
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 20:25
    Уайпърс Таймс Военен Великобритания 2013
  • 22:00
    Тюркоаз Биографичен, Исторически Белгия 2010
Пълна програма
  • 18:00
    Action Sports World S19
  • 19:00
    Freeride World Tour 2019
  • 21:00
    FIM X-Trial World Championship 2019
  • 22:00
    Crankworx World Tour 2018
Пълна програма
  • 18:00
    Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - полуфинали пряко предаване
  • 19:15
    Часът на спорта
  • 19:30
    Европейски игри Минск 2019: Аеробика - двойки /финал/ пряко предаване
  • 20:15
    Европейски игри Минск 2019: Баскетбол 3х3 - финали пряко предаване
Пълна програма
  • 18:20
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев /избрано/
  • 19:15
    Бързо, лесно, вкусно
  • 19:45
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: ATP 250 Истборн
  • 19:00
    Тенис: ATP 250 Истборн
  • 21:00
    Тенис: ATP 500 Хале Обзор на турнира
  • 22:00
    Тенис: ATP 500 Лондон 2019 Обзор на турнира
Пълна програма
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3 Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 19:05
    Мотоциклетизъм: Moto 2 Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 20:25
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за Голямата награда на Каталуния
  • 22:15
    ММА: Класика от UFC Йоел Ромеро срещу Крис Уайдман
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Каляри
  • 20:00
    Футбол: Италианска Серия А Ювентус - Наполи
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Киево
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Уеска - Леванте
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Барселона
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:00
    "Червен картон" - спортно предаване с Кирил Веселински
  • 20:00
    "Не се страхувай" с водещ Васил Василев
  • 21:00
    "Тихият Дон" - сериен филм, 6 епизод, Русия (2015 г.), режисьор Сергей Урсуляк
Пълна програма
  • 18:25
    "ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ"
  • 19:00
    "СЕГОДНЯ"
  • 19:50
    Премьера. Кирилл Кяро в детективном сериале "КОНСУЛЬТАНТ.ЛИХИЕ ВРЕМЕНА" 1-я с., 2-я с.
  • 21:55
    Алексей Нилов,Максим Дахненко,Лукерья Ильяшенко в остросюжетном сериале "ВЫСОКИЕ СТАВКИ.РЕВАНШ" 1-я с.
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 18:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Viasat Explorer 18:50
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
Хоби ТВ 19:00
Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Стрелата" - сериал, с.6 еп.9
bTV Comedy 19:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.32

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 164
Diema Sport 2 19:00
"Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2019-20), 35-и епизод
MAX Sport 2 19:00
NHL: Класически мач от 2009г. Питсбърг Пенгуинс - Детройт Ред Уингс , Финална серия за Купа Стенли, четвърта среща
BNT 3 19:45
УЕФА Лига Европа - класически мачове

Всички предавания

Филми

HBO 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
HBO HD 18:45
"Русалка ІІІ, 6 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Аманда Роу, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
FilmBox Basic 18:55
Херкулес Драма САЩ 2005
FilmBox Plus 18:55
Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
HBO3 19:00
"Пустош I, 8 еп.", криминална драма, Чехия, 2016; реж. Алис Нелис, със Зузана Стивинова Ярослав Душек, Елишка Кренкова, Леош Ноха, Ян Зина, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}