ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Хрътката 3 тв фирм /5 епизод/(14)
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /12 епизод/(14)
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.20
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Тъмна вълна" - екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, ЮАР, Германия, Франция, 2012), режисьор Джон Стокуел, в ролите: Хали Бери, Оливие Мартинес, Ралф Браун, Марк Елдъркин и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Под дулото на пистолета" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Винсънт Риота, Имелда Стаунтън, Гарик Хейгън, Майкъл Елуин, Скай Бенет и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Снукър: Световна купа в Китай, първи ден
  • 21:30
    Колоездене: Обиколка на Словения, пети етап
  • 22:30
    Колоездене: Обиколка на Окситан, четвърти етап
  • 23:30
    Снукър: Световна купа в Китай, първи ден
Пълна програма
  • 19:30
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, първи ден
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, клас MX2, второ състезание
Пълна програма
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лион - Бордо, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Суонси Сити - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Съвършенството: Най-великите моменти в спорта
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма

Сериали

Viasat History 20:10
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 2
e-kids 20:15
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat Explorer 20:25
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 2
Viasat Nature 20:25
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Bulgaria ON AIR 20:30
Дъщеря на закона - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:40
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 3
Film Plus 20:45
Тенис: Магда Линет - Екатерина Александрова (Korea Open, Сеул; WTA International - II полуфинал, повторение)
ORT 20:45
"Какво? Къде? Кога?" - Зимната серия на игрите
Первий 20:45
"Что? Где? Когда?". Зимняя серия игр (16+)
БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.

Всички предавания

Филми

Alfa 20:10
"Водачът" - игрален филм
Vivacom Arena 20:16
Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
FilmBox Extra 20:25
Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
HBO3 20:25
"Г-жа Флетчър І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джилиън Робеспие, с Катрин Хан, Джаксън Уайт, Кейси Уилсън, Оуен Тийг, Джен Ричардс, [18+]
bTV Comedy 20:30
"Шрек 2" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьори Кели Асбъри, Андрю Адъмсън и Конрад Върнън

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}