ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:35
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 19:00
    Фактор страх
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 19:00
    Powerplay! This Week's MTV Hotlist
  • 20:00
    Leading Ladies: Beyonce Vs Gaga...
  • 21:30
    Jennifer Lopez: The Ride Part 2
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:40
    "Звездно" - тв таблоид
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
  • 20:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 20:00
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 11
bTV 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
bTV Comedy 20:00
"По средата" - сериал, с.9 еп.8
bTV HD 20:00
Премиера: "Завинаги" - сериал, с.3 еп.16

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 31-ви епизод, директно
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
Eurosport 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм: Световен шампионат за издръжливост в Бахрейн 2019
Eurosport HD 20:00
Тенис: Върховен тенис спектакъл, осми ден

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
TVT 20:00
По медобер в Лобош (образователен филм за селски туризъм)
BNT2 20:00
Щастливите камъни документален филм
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.6 еп.11
Vivacom Arena 20:02
22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}