ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /13 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.29
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.14
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, нов сезон
  • 21:00
    "Шеф под прикритие" - риалити
  • 22:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 20:30
    Криза - поредна - сериал, комедия
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Сила - криминален сериал
  • 23:15
    Хотел "Русия" - драма, криминален сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 22:00
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:05
    Откуп; сезон 1, епизод 2, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 21:55
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 22:50
    Новобранецът; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 20:10
    Зоологическата градина: Кралят на кралиците
  • 21:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 22:00
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Завръщане в ранчото
Пълна програма
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Търсачи на реликви 2 сериен тв филм /19 епизод/
  • 21:10
    София в един снимачен век Софийските дворове
  • 21:30
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 22:00
    История.bg Ромеоктон, скилойоан, ромеоубиец, цар Калоян /п/
Пълна програма
  • 20:40
    Angelo Rules - Season 4
  • 20:51
    Angelo Rules - Season 4
  • 21:10
    New Looney Tunes - Elements
  • 21:15
    New Looney Tunes - Elements
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.21
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Максимален удар" - екшън, комедия (Русия, САЩ, 2017), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Александър Невский, Евгений Стичкин, Дани Трехо, Кели Ху, Том Арнолд, Марк Дакаскос, Уилям Болдуин и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Последният ергенски запой" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор Тод Филипс, в ролите: Зак Галифанакис, Брадли Купър, Джъстин Барта, Ед Хелмс, Хедър Греъм, Майк Тайсън, Джефри Тамбор, Майк Епс и др.
  • 21:00
    Премиера: "ФАНатик" - трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Жан-Франсоа Ривар, в ролите: Бетси Бранд, Бенджамин Артър, Кейти Брайър, Алисън Лаудър и др.
  • 23:00
    "Пандорум" - хорър, фантастика, психотрилър (Германия, Великобритания, САЩ, 2009), режисьор Кристиан Алварт, в ролите: Бен Фостър, Денис Куейд, Кам Джигандей, Антье Трауе, Кунг Ле и др. [16]
Пълна програма
  • 20:00
    "Тя е баща ти" - сериал, еп.6
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп.13, 14
  • 23:00
    "Кухня" - сериал, с.4 еп.9, 10
Пълна програма
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.7 еп.4
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.15
  • 22:00
    "Любов на инат" - сериал, еп.75
  • 23:00
    "Градско момиче" - сериал, еп.39
Пълна програма
  • 20:40
    Новите Шантави Рисунки
  • 20:50
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 21:15
    Бен 10
  • 21:25
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:15
    "Не ме оставяй (2017)", драма, Дания, 2017; реж. Бригите Стермозе, с Даника Курчич, Густаф Скарсгард, Улрих Томсен, Астрид Граруп Елбо, [15+]
  • 21:00
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
  • 22:50
    "Воин І, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Лин Одинг, с Андрю Коджи, Оливия Ченг, Киран Бю, Даян Доун, Джейсън Тобин, [18+]
  • 23:40
    "Гомор ІV, 8 еп.", криминална драма, Италия, 2019; реж. Енрико Росати, със Салваторе Еспозито, Кристияна Дел’Ана, Артуро Мусели, Лорис Де Луна, Кристина Донадио, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Долината на цветята", драма, Унгария, 2018; реж. Ласло Чуя, с Рети Ласло, Берени Бианка, Роберт Кардош, Кароли Козма, Гьорг Кардош, [12+]
  • 21:30
    "Ще се лее кръв ", драма, САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О’Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис , [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Код "Меркурий" - екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Гробницата на Чингис хан
  • 21:00
    Треска за злато: Изгубената мина на Дейв Турин: Епизод 2
  • 22:00
    Смъртоносен улов: Епизод 2
  • 23:00
    Битка в залива на сьомгата: Джакпот в Бристол
Пълна програма
  • 20:45
    Как се прави...: Шапка цилиндър/Бойлери на слънчева енергия/Сладкиши/Високоговорители
  • 21:10
    Човек срещу астероид: Специално издание за Деня на астероидите
  • 22:00
    Вирус: Епизод 1
  • 22:50
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Хрониките на извънземните вампири
Пълна програма
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 21:00
    Домът на Рейвън
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Пени от М.А.Р.С.
Пълна програма
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
Пълна програма
  • 20:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Баровки - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 22:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 20:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Хеестерен
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    Снукър: Световна купа в Китай, втори ден
  • 22:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Пълна програма
  • 20:45
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, първи ден
  • 22:00
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
Пълна програма
  • 20:25
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
  • 21:10
    Чудовищни шарани, сезон 3, еп. 2
  • 22:00
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 4
  • 22:45
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
  • 22:50
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): Пътуване през Дивия запад (Episode 15)
  • 21:10
    На гости при Джада (Series 4): Великденски брънч (Episode 13)
  • 21:35
    На гости при Джада (Series 3): Вкусовете на света (Episode 1)
  • 22:00
    Здравословни гурме ястия (Series 2): Карибски оркестър (Episode 14)
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 2
  • 21:00
    Ню Амстердам, еп. 21
  • 22:00
    Ню Амстердам, еп. 22
  • 22:55
    Специализантът - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 20:05
    Глейдс - трети сезон, еп. 6
  • 21:05
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 17
  • 22:00
    Гранчестър - четвърти сезон, еп. 5
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 20:15
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 21:00
    "Испанската принцеса I, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 22:00
    "Убивайки Ийв ІІ, 8 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 22:45
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
Пълна програма
  • 19:50
    Тайната война, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Машините на войната, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 23:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблеми с транспорта
  • 22:00
    Премиера На лов за балтийско злато: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 14 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 20:35
    "Кипър"
  • 20:55
    "Строителят Боб"
  • 21:15
    "Робоколата Поли"
  • 21:20
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:30
    "Спорт в обектива" - избрано
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:20
    "FX 2" - екшън / трилър с Бари Браун, Браян Денехи.
  • 21:05
    "Астерикс на Олимпийските игри" - приключенски / семеен филм с Жерар Депардийо, Кловис Корнийак.
  • 23:00
    "Чужда собственост" - игрален филм с Бил Пакстън, Айс-Ти.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 20:00
    MTV Rewind: 2016
  • 21:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
  • 22:00
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 22:20
    George Ezra Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 20:40
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 5
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 1
  • 22:00
    Живот с вулкани, сезон 1, еп. 1
  • 23:05
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 21:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 22:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 2
  • 23:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 6
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 6
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монпелие - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Ангел хранител". Сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант" в Санкт Петербург
Пълна програма
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:00
    WRC: Рали Аржентина - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 17:00
    "Утрото на Русия"
  • 22:00
    Вести
  • 22:35
    Вести-Москва
  • 22:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:20
    Изкуството да пееш фалшиво - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:20
    Златната петорка - игрален филм
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Дивата циганка Мели
  • 21:00
    7-те малки Джонстън: Епизод 7
  • 22:00
    Многоженецът: Проблеми с преместването
  • 23:00
    Многоженецът: Да напуснеш Лас Вегас
Пълна програма
  • 20:30
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
  • 21:00
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
  • 21:30
    XIV Международен фолклорен фестивал, Царево и Китен
  • 22:00
    Приказка за Балчик
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Пътуване във Вегас (Episode 1)
  • 22:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Остин (Episode 9)
  • 23:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Обновяване на гараж в Чарлстън (Episode 9)
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Почивка в Тамариндо (Episode 5)
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Пътуване във Вегас (Episode 1)
  • 22:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Остин (Episode 9)
  • 23:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Обновяване на гараж в Чарлстън (Episode 9)
Пълна програма
  • 20:05
    Холивудски ченгета, САЩ, Детективски/комедия, 2003
  • 22:00
    Следи от детството, САЩ, комедия/романтичен, 1997
  • 23:30
    Гръмотевично сърце, САЩ, криминален/мистерия/трилър, 1992
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    Футбол: Виляреал - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 1
  • 21:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:30
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    От Венеция до Истанбул с Рик Стайн, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16
  • 21:00
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 17
  • 22:00
    Доказано невинни, еп. 8
  • 22:55
    911 - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 20:30
    MADE IN INDIA
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 213 и 214 eп.
  • 21:10
    "Царе на аукциона" - 13 и 14 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата" - 7 eп.
  • 22:50
    "Хладнокръвно" - 6 eп.
Пълна програма
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    новини
Пълна програма
  • 20:25
    Сезон охоты
  • 20:50
    Универсальный фидер
  • 21:20
    Охота и рыбалка в...
  • 21:45
    Морская подводная охота
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Мис Слоун" - трилър с уч. на Джесика Частейн, Марк Стронг, Джон Литгоу, Джейк Лейси, Алисън Пил, Сам Уотърстоун и др.
  • 23:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Finding Bigfoot: Moonshine and Bigfoot
  • 21:15
    Extreme Engineering: Abu Dhabi
  • 22:00
    Breaking Amish: On the Run
  • 22:45
    Predators Up Close with Joel Lambert: Lions
Пълна програма
  • 20:25
    Пребори Боби Флей (Series 14): Тъжно настроение (Episode 1)
  • 20:50
    Кулинарен клуб (Series 1): Димното зове (Episode 3)
  • 21:40
    Сладкари срещу аматьори (Series 2): Царството на овесените ядки (Episode 6)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 29): Претцели, свинско, паеля (Episode 3)
Пълна програма
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 20:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Хеестерен
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    Снукър: Световна купа в Китай, втори ден
  • 22:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Пълна програма
  • 20:15
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Арлийн Санфорд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк , [12+]
  • 21:00
    "Испанската принцеса I, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
  • 22:00
    "Убивайки Ийв ІІ, 8 еп.", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Деймън Томас, с Джоди Комър, Сандра О, Фиона Шоу, Нина Сосаня, Едуард Блумъл, [15+]
  • 22:45
    "Суперфлай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Директър Екс, с Тревър Джаксън, Джейсън Мичъл, Майкъл Кенет Уилямс, Лекс Скот Дейвис, Дженифър Морисън, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Puppy Dog Pals
  • 21:00
    The Lion Guard
  • 21:25
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
  • 21:30
    Elena Of Avalor
Пълна програма
  • 20:30
    Опасният Хенри
  • 21:00
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:00
    Мрежа от лъжи: Ловна територия
  • 21:00
    Подозирам те: Подозрения
  • 22:00
    Лицето на злото: Семената на смъртта
  • 23:00
    Несломими: разказите на живите: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:30
    Clubland: Golden State Warriors
  • 20:55
    The Burning Issue: NFL
  • 21:25
    Football Stars: Yaya Toure
  • 21:50
    Clubland: Liverpool
Пълна програма
  • 20:35
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 21:00
    Familiar Waters
  • 21:20
    Familiar Waters
  • 21:45
    Wardens
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Викингска тема
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Провокация за Чъмли
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проблеми с транспорта
  • 22:00
    Премиера На лов за балтийско злато: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 5
  • 21:00
    Изгубените съкровища на маите, еп. 2
  • 22:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 1
  • 23:00
    Табу 7, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.29
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.14
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 5, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 21:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 9, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 23:00
    Ханибал; сезон 3, епизод 9, драма, трилър, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 19:45
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 20:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 22:40
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 20:00
    Ловец на убийства: Кой е?
  • 21:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 7
  • 21:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 8
  • 22:00
    Деца убийци: "Писък" и бананов сплит
Пълна програма
  • 19:45
    Нищо друго освен истината
  • 21:50
    Военно наказание номер 1
  • 23:40
    Експериментът
Пълна програма
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Broad City
Пълна програма
  • 20:32
    Category Whore Tornado (18+)
  • 20:55
    The Cat's Meow (18+)
  • 21:17
    Hot Posh Lady Seduces Driver (18+)
  • 21:38
    No Wanking! (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier)
  • 21:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:55
    Футбол: Севиля - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 23:45
    Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 08:00
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Sunday Afternoon Session
Пълна програма
  • 20:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 21:00
    Custom 3
  • 21:15
    Custom 3
  • 21:30
    Bubba's World
Пълна програма
  • 20:45
    Тайната война (Series 1): Кристин Гранвил: полската шпионка (Episode 11)
  • 21:35
    Тайната война (Series 1): Агент Гарбо (Episode 12)
  • 22:30
    Повратна точка (Series 1): Кайзер Вилхелм II (Episode 3)
  • 22:55
    Повратна точка (Series 1): Хитлер (Episode 4)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Introduction a L'histoire de Manon par Aurelie Dupont
  • 21:45
    Manon's story by K. MacMillan, Palais Garnier, Paris
  • 23:55
    InterMezzo
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Левски - Верея, мач от Първа професионална лига /п/
  • 21:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Витоша, мач от Първа професионална лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Берое - ЦСКА, мач от Първа професионална лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier)
  • 21:00
    Тенис: Nature Valley International, Истборн (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Кристъл Палас - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
  • 22:00
    Разширен обзор на сезона в английската Висша лига (2018-19) /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Мрежа от лъжи: Ловна територия
  • 21:00
    Подозирам те: Подозрения
  • 22:00
    Лицето на злото: Семената на смъртта
  • 23:00
    Несломими: разказите на живите: Епизод 4
Пълна програма
  • 20:00
    "Пати Кейкс", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръми Джаспър, с Даниел МакДоналд, Бриджит Еверет, Кати Мориарти, Сидхарт Дананджай, Мамуду Ати, [15+]
  • 21:50
    "Обир със стил", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Зак Браф, с Морган Фрийман, Майкъл Кейн, Алън Аркин, Ан-Маргрет, Джоуи Кинг, [12+]
  • 23:25
    "Увеселителен парк", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Тим Къркби, с Джони Ноксвил, Крис Понтиъс, Сюзън Иъгли, Мат Шулце, Дан Бакедал, [18+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Историята на прислужницата I, 9 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Кейт Денис, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
  • 21:00
    "Сексът и градът ІV, 1 еп. - Агонията и бившата", комедия, САЩ, 2001; реж. Майкъл Патрик Кинг, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 21:30
    "Сексът и градът ІV, 2 еп. - Истинската аз", комедия, САЩ, 2001; реж. Майкъл Патрик Кинг, със Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, [15+]
  • 22:00
    "Испанската принцеса I, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Бригите Стермозе, с Шарлот Хоуп, Елиът Кауън, Руайри О’Конър, Аарън Кобъм, Хариет Уолтър, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Средновековните паметници на Станимака (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 20:25
    Пес Патрул
  • 20:55
    Пес Патрул
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 20:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 21:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Джеймстаун, сезон 2, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 23:00
    Подводницата, сезон 1, еп. 8, Германия, 2018
Пълна програма
  • 20:00
    Бандата от Шугър Крийк: Противници на пробуждането Семеен САЩ 2005
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Семеен, Фентъзи Великобритания 2008
  • 22:00
    Мостът над река Куай Военен, Исторически Великобритания, САЩ 1957
Пълна програма
  • 20:20
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 22:00
    Кръстопът 6 Драма Великобритания 2012
  • 22:45
    Шерлок Драма, Мистерия Великобритания, САЩ 2012
Пълна програма
  • 20:35
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Примамката Екшън Канада 2010
  • 23:25
    Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
Пълна програма
  • 20:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 21:30
    Custom
  • 22:00
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 23:30
    Running Oman
Пълна програма
  • 19:00
    Европейски игри Минск 2019: Аеробика /групи/, Скокове на батут - финали пряко предаване
  • 20:55
    Лига Европа - обзор на сезона магазинно предаване
  • 21:50
    Футбол: Среща от осминафиналите на световното първенство за жени пряко предаване от Рен /Франция/
  • 23:50
    Европейски игри Минск 2019: Аеробика /групи/, Скокове на батут - финали
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Знаци по пътя: Васил Попов /85 години от рождението на актьора/
  • 22:30
    Домът на вярата /избрано/ документална поредица /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: ATP 250 Истборн
  • 21:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 21:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Сонома
  • 22:30
    Колоездене: "На колела" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - Сърбия
  • 21:00
    ММА: Класика от UFC Израел Адесаней срещу Андерсон Силва
  • 22:00
    ММА: Класика от UFC Тайлър Дилашоу срещу Ренан Барао
  • 23:00
    Голф: Европейски тур BMW International Open
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Байерн ТВ Вердер Бремен - Байерн Мюнхен ,полуфинал за Купата на Германия
  • 22:00
    Футбол: Италианска Серия А Удинезе - Ювентус
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Валенсия
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Виляреал
Пълна програма
  • 20:30
    "Тихият Дон" - сериен филм, 7 епизод, Русия (2015 г)
  • 21:30
    Новини
  • 21:50
    "Последната любов на г-н Морган" (2013г.), САЩ, Киносалон БСТВ
  • 23:45
    Новини - късна емисия (п)
Пълна програма
  • 19:50
    Премьера. Кирилл Кяро в детективном сериале "КОНСУЛЬТАНТ.ЛИХИЕ ВРЕМЕНА" 3-я с., 4-я с.
  • 21:55
    Алексей Нилов,Максим Дахненко,Лукерья Ильяшенко в остросюжетном сериале "ВЫСОКИЕ СТАВКИ.РЕВАНШ" 2-я с.
  • 23:00
    Премьера.Виктор Проскурин,Дарья Повереннова,Мачей Штур в остросюжетном сериале "БЕССОННИЦА" "В мире, где за каждым охотится смерть", "Колыбельная"
Пълна програма

Сериали

AXN White 20:45
Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
e-kids 20:45
Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 4, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2018
bTV Lady 21:00
"Любов под наем" - сериал, еп.83, 84
Viasat History 21:05
Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

БНТ 21:00
Вилна зона игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др.
BNT 3 21:00
Арена спорт
Diema Sport 2 21:00
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, запис
Eurosport 2 21:00
Ски бягане: Световна купа в Давос, 10 км, жени
MAX Sport 3 21:00
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

AXN White 20:45
Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
EPIC Drama 21:00
Полдарк, сезон 4, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2018
Cinemax 21:00
"Закрилникът 2", екшън - крими - трилър, САЩ, 2018; реж. Антоан Фукуа, с Дензъл Уошингтън, Педро Паскал, Аштън Сандърс, Бил Пулман, Мелиса Лео, [18+]
HBO 21:00
"Отмъстителите: Краят", екшън - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Робърт Дауни Джуниър, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, [12+]
HBO3 21:00
"Пазителите І, 8 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Стеф Грийн, с Реджина Кинг, Джеръми Айрънс, Дон Джонсън, Джийн Смарт, Тим Блейк Нелсън, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}