ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /13 епизод/(14)
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Луцифер" - сериал, с.3 еп.21
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Максимален удар" - екшън, комедия (Русия, САЩ, 2017), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Александър Невский, Евгений Стичкин, Дани Трехо, Кели Ху, Том Арнолд, Марк Дакаскос, Уилям Болдуин и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Код "Меркурий" - екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Конен спорт: Horse Excellence, магазинно предаване
  • 20:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Хеестерен
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    Снукър: Световна купа в Китай, втори ден
Пълна програма
  • 19:00
    Снукър: Световна купа в Китай, втори ден
  • 20:45
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, първи ден
Пълна програма
  • 19:30
    Pro Bull Riders
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монпелие - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 20:00
    WRC: Рали Аржентина - обзор
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

AXN 20:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat History 20:10
Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
EPIC Drama 20:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 9, Канада, криминален/мистерии, 2014
Viasat Explorer 20:30
Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
Viasat Nature 20:30
Дивата природа с Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12

Всички предавания

Спорт

BNT 3 20:30
Легендите на европейските първенства по футбол документална поредица /5 епизод/
MTV 20:30
Зона за приятели
НТВ Сериал 20:50
ПЛЯЖ серия 22
Diema Sport 21:00
Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Австрия /п/
MAX Sport 2 21:00
Лека атлетика: "Игри на вдъхновението"

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 20:02
22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
AXN 20:10
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2018
RTR 20:10
Игрален филм: "Здрав брак"
Telekabel 20:10
Златната петорка - игрален филм
FilmBox Basic 20:20
Каквото искаш Драма Испания 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}