ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Референдум дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар тв филм /13 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Максимален удар" - екшън, комедия (Русия, САЩ, 2017), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Александър Невский, Евгений Стичкин, Дани Трехо, Кели Ху, Том Арнолд, Марк Дакаскос, Уилям Болдуин и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Транспортер" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Код "Меркурий" - екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Хеестерен
  • 21:30
    Новини
  • 21:35
    Снукър: Световна купа в Китай, втори ден
  • 22:30
    Автомобилизъм: Световна купа за туристически автомобили WTCR на Нордшлайфе, обзор
Пълна програма
  • 20:45
    Формула Е: Състезание в Берн
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, първи ден
  • 22:00
    Кану-каяк: Световна купа в Словакия, слалом, втори ден
Пълна програма
  • 21:10
    World Of X Games
  • 22:00
    Night Of The Jumps
  • 22:50
    Night Of The Jumps
  • 23:40
    Simple Session 2013
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Монпелие - Марсилия, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Уигън Атлетик - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Клубни истории
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 21:10
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 3
Viasat Nature 21:20
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
Fox Channel 21:25
Семейство Симпсън - двадесет и пети сезон, еп. 11
Bulgaria ON AIR 21:30
Тялом и духом - криминален сериал
Хоби ТВ 21:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, шести сезон, 32 еп.

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 21:15
"Спорт в обектива"
НТВ Сериал 21:25
ЛЕГАВЫЙ 2 серия 4
MAX Sport 4 21:30
Студио "Футбол"
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Film Plus HD 21:30
Пряко: Футбол: Коментарно студио (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Рей и Лиз", драма, Великобритания, 2018; реж. Ричард Билингам, с Джъстин Селинджър, Ела Смит, Патрик Ромър, Дейдри Кели, Тони Уей, [12+]
MGM 21:30
"Таткова градина" - игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
Skat 21:30
Документален филм
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
HBO 2 21:35
"Гангстер докрай", драма, САЩ, 2018; реж. Мадeлин Саклър, с Джефри Райт, Теотъс Картър, Уилям Фиктнър, Бойд Холбрук, Меър Уинингам, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}