ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:30
    В кадър Живо наследство
  • 21:00
    Вчера игрален филм /България, 1987г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Светла Тодорова, Георги Русев, Никола Рударов и др.
  • 22:25
    По света и у нас
  • 22:40
    Александър игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Оливър Стоун, в ролите: Антъни Хопкинс, Колин Фаръл, Росарио Доусън, Анджелина Джоли и др. (14)
Пълна програма
  • 20:00
    "България търси талант" - (нов сезон) телевизионно шоу
  • 21:30
    "Папараци" - (нов сезон) телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 22:30
    "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Паркър" - с уч. на Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др.
  • 22:30
    "Терминатор: Спасение" - с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
Пълна програма
  • 20:30
    Вътрешно разследване - криминален сериал
  • 21:30
    Забравени от Бога - криминален сериал
  • 22:30
    Легендата за Михаел Колхаас - исторически, драма, Франция/Германия, 2013 г.; режисьор: Арно де Палиере; в ролите: Мадс Микелсен, Бруно Ганц, Дени Лаван и др
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 21:00
    ИмоТиТе с Христо Николов
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 12, епизод 1, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 21:05
    Морски детективи; сезон 12, епизод 2, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 22:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 20:10
    Най-невероятните животни на Дубай
  • 21:05
    Ловецът на крокодили: най-доброто от Стив Ъруин: Влечугите на изгубения континент
  • 22:00
    Ловеца на крокодили: Крокодилите на революцията
  • 22:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Най-сладкият як в Колорадо
Пълна програма
  • 20:10
    "Другото мълчание" - игрален филм
  • 22:00
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 20:00
    Една нощ във Венеция - оперета от Йохан Щраус спектакъл на Държавния музикален и балетен център - София
  • 21:55
    Изкуството на 21 век
  • 22:25
    По света и у нас
  • 22:40
    Гешев документален филм /България, 2018 г./, режисьор Васил Барков
Пълна програма
  • 20:35
    Ben 10
  • 20:50
    The Zoo
  • 21:01
    The Zoo
  • 21:20
    Taffy
Пълна програма
  • 18:45
    "Извън контрол" - криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите: Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Специален доклад" - фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Круз, Колин Фарел, Саманта Мортън, Макс фон Сидов, Нийл Макдона и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Кралството" - екшън, трилър, драма (САЩ, Германия, 2007), режисьор Питър Бърг, в ролите: Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарнър, Джейсън Бейтман, Джереми Пивън, Кайл Чандлър, Дани Хюстън и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Бетовен 3" - комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др.
  • 22:30
    "Полицаят от Рубльовка" /п./ - сериал, еп.2
  • 23:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 20:00
    "Cool...T" - лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.31, 32
  • 23:00
    "Анна Каренина" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 20:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 20:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:15
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:10
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
  • 21:00
    "Арктика", приключенска драма, Исландия, 2018; реж. Джо Пена, с Мадс Микелсен, Мария Телма Сморадотир, Тинтринай Тикхасук, [12+]
  • 22:40
    "Великолепни времена", комедина драма, Германия, 2018; реж. Оскар Рьолер, с Оливер Мазуки, Катя Риман, Самуел Финци, Лизе Ферин, Ясин Ел Харук, [18+]
Пълна програма
  • 19:40
    "Кармен и Лола", романтична драма, Испания, 2018; реж. Аранча Ечевария, със Зайра Ромеро, Роси Родригес, Морено Борха, Рафаела Леон, Каролина Юсте, [15+]
  • 21:30
    "Обезличаване", драма, Словения, 2018; реж. Миха Мадзини, Душан Йоксимович, с Юдита Франкович, Себастиан Каваца, Йерней Коговшек, Доротея Надра, Изудин Байрович, [12+]
  • 23:00
    "Транзит", драма, Германия, 2018; реж. Кристиан Пецолд, с Франц Роговски, Паула Биер, Годехард Гизе, Лилиен Батман, Мериам Цари, [12+]
Пълна програма
  • 20:30
    Business Traveller
  • 21:00
    Fareed Zakaria GPS (CNNI)
  • 22:00
    CNN Newsroom
  • 22:30
    World Sport
Пълна програма
  • 20:00
    "Кучетата на приятелите ми" - комедия с уч. на Ерика Кристенсен, Терил Ротъри, Джеръми Гуибалт, Емили Холмс, Джойс Деуит и др.
  • 21:50
    "Жената до него" - романтичен филм с уч. на Кейт Авалоун, Регула Граувилер, Ноа Краус, Маркъс МакДермот и др. /п/
  • 23:50
    "Любов, деца и едно съкровено желание" - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Мост на дракони" - екшън с уч.на Долф Лундгрен, Кери Хироюки Тагава, Валъри Чоу, Гари Хъдсън, Башар Рахал, Велизар Бинев, Боян Милушев, Николай Бинев и др.
  • 22:00
    "Американска нинджа" - екшън с уч. на Майкъл Дудикоф, Джуди Арънсън, Стив Джеймс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Бързи и шумни: Преобразяването на Буик Ривиера от 1972 г.
  • 21:00
    Проект "Контакт": Епизод 5
  • 22:00
    Творенията на Савидж: Епична битка с храна
  • 23:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеният герой на Америка от Втората световна война
Пълна програма
  • 20:20
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: От какво всъщност сме направени?
  • 21:10
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Загадката на черните дупки
  • 22:00
    Как се прави...: Роботизирани ловни примамки, електронни табла и ласо
  • 22:25
    Изкуствен интелект: This Is A.I.
Пълна програма
  • 20:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 21:00
    УОЛ-И
  • 22:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 23:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 20:30
    "Знаеш ли как? "
  • 21:00
    "Как се създава"
  • 22:00
    "Радостта от изкуствения интелект"
  • 23:00
    "Вълшебни числа: Тайните на математиката с Хана Фрай"
Пълна програма
  • 20:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:45
    Приключенията на Екхарт - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 22:35
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
Пълна програма
  • 20:00
    Раликрос: Серии Titans RX в Австрия
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Испания, петнадесети етап
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Колоездене: Обиколка на Великобритания, втори етап
Пълна програма
  • 20:25
    Сеч, сезон 1, еп. 6
  • 21:10
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 3
  • 21:35
    Коли срещу Америка, сезон 1, еп. 4
  • 22:00
    Австралийски спасителен отряд, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:20
    X Games - Aspen
  • 21:10
    Pro Bull Riders
  • 22:00
    Pro Bull Riders
  • 22:50
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 20:20
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Асансьор в плевня (Episode 11)
  • 21:10
    Тиа Маури у дома (Series 2): Парти за награди (Episode 13)
  • 21:35
    Тиа Маури у дома (Series 2): Тиа и Кори в кулинарен дуел (Episode 1)
  • 22:00
    Ваканционният дневник на Джада (Series 3): Парти с пиле и пай (Episode 1)
Пълна програма
  • 20:00
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 2
  • 21:00
    Идеалният образ, еп. 1
  • 23:20
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 6
  • 23:50
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    Бул - трети сезон, еп. 8
  • 20:55
    Балтазар, еп. 1
  • 22:05
    Кралицата на Юга, еп. 13
  • 22:55
    Каин, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
  • 21:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 23:10
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Как климатът определя облика на историята, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Вътрешна информация за убийството на Джон Ф. Кенеди,
  • 23:05
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Извънземни от древността: Елемент номер 115
  • 21:00
    Премиера Президенти на война: Призив за храброст
  • 23:00
    Да воюваш срещу ИДИЛ: Братя по оръжие
Пълна програма
  • 20:30
    Риболовен филм
  • 21:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 21 еп.
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон, 37 еп.
Пълна програма
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
  • 21:25
    "Дот"
  • 21:45
    "Паленца"
Пълна програма
  • 20:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:55
    "Момиче от Джърси" - игрален филм с Бен Афлек, Лив Тайлър.
  • 21:35
    "Мръсни танци 2: Хавански нощи" - игрален филм с Диего Луна, Ромола Гарай.
  • 23:00
    "Криминале" - игрален филм с Джон Траволта, Ума Търман.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 20:05
    Дивата Норвегия,
  • 21:05
    Мистерията на Северното сияние,
  • 22:00
    Дивата Швейцария, сезон 1, еп. 3
  • 22:55
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател, еп. 5
  • 21:00
    Пресушаване на океана: Без следа, еп. 1
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 1
  • 23:00
    Гореща зона, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Дивата Скандинавия, еп. 4
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Професионална борба: "Челен сблъсък", 37-и епизод
  • 23:15
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 6-и епизод
  • 23:45
    Баскетбол: Гран Канария - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/
Пълна програма
  • 18:10
    "Като две капки вода"
  • 21:00
    "Време"
  • 22:00
    Премиера. "Голямата игра"
  • 23:45
    Филм "Перегон"
Пълна програма
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:30
    Звездите на футбола
  • 22:00
    ПРЯКО, Франция, Лига 1: Монако - Олимпик Марсилия
Пълна програма
  • 19:35
    Игрален филм
  • 23:00
    "Бялото студио"
  • 23:40
    "Романтиката на романса"
Пълна програма
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 20:00
    "Алтернативи"
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 19:15
    451 градуса по Фаренхайт - игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:15
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Колкото повече, толкова повече!
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 5
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Повече от рокля
  • 23:00
    Нестандартни раждания: Родено два пъти
Пълна програма
  • 20:30
    Образи от България
  • 21:00
    Велико Търново
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    За България
Пълна програма
  • 20:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Нашата RV каравана е дворец (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:00
    Кораби, плаващи по трудни маршрути (Series 1): Арктика (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел: Състезанието (Series 1): Хотелиери във Флорида (Episode 7)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 16): Мистериозната болест на Бетовен и други загадки (Episode 10)
  • 23:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Нашата RV каравана е дворец (Episode 2)
Пълна програма
  • 20:15
    Приключенията на Тинтин: Тайната на еднорога, САЩ,Нова Зеландия, анимационен/екшън/приключенски, 2011
  • 22:00
    Момчето с раираната пижама, Великобритания,САЩ, драма/военен, 2008
  • 23:30
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
Пълна програма
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 23:00
    "Светът на Ла Лига" - 4 еп. документална поредица
Пълна програма
  • 20:30
    Домашните рецепти на Гордън Рамзи, еп. 12
  • 21:00
    Джейми Оливър в Америка, еп. 6
  • 22:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 5
  • 22:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:30
    Аз, моя милост и Айрин
  • 22:00
    Братята Нютън
Пълна програма
  • 20:30
    MADE IN ITALY
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 20:20
    "Звезди в катастрофи" - 4 еп.
  • 21:10
    "Написано с кръв" - 1 еп.
  • 22:00
    "В бойна готовност" - 1 еп.
  • 22:50
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 101 еп.
Пълна програма
  • 20:00
    Реакция - публ. предаване
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:25
    Нахлыст
  • 20:55
    Оружие для ОХОТЫ
  • 21:20
    Популярная охота
  • 21:35
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Тигър и Дракон" - приключенски екшън с уч. на Чоу Юн-Фат, Мишел Йео, Чжан Цзъи, Чанг Чен, Лунг Сихунг, Ченг Пей-Пей и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    Deadliest Catch: Cheating Death
  • 21:15
    Deadliest Catch: Bering Sea Salvation
  • 22:00
    My Giant Life: Big Updates
  • 22:45
    Treehouse Masters: Nelson Family Treehouse
Пълна програма
  • 20:00
    Режи, Джуниър! (Series 1): Времената на гъбите (Episode 5)
  • 20:50
    Режи! (Series 18): Шоколадово съревнование (Episode 2)
  • 21:40
    Режи! (Series 18): Пожарникари готвачи (Episode 4)
  • 22:30
    Режи! (Series 18): Чифтокопитни (Episode 5)
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Възходът на костенурките нинджа
  • 21:30
    Братовчеди завинаги
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, двойки, жени, директно
  • 22:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, полуфинали, мъже
  • 22:35
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, мъже, директно
Пълна програма
  • 19:05
    "Бъмбълби", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Травис Найт, с Хейли Стайнфелд, Джон Сина, Хорхе Лендеборг Джуниър, Джейсън Дракър, Памела Адлон, [12+]
  • 21:00
    "Стъкления", фантастика - екшън, САЩ, 2019; реж. М. Найт Шаямалан, с Джеймс МакАвой, Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Аня Тейлър-Джой, Сара Полсън, [15+]
  • 23:10
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 20:30
    PJ Masks
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 20:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Възходът на костенурките нинджа
  • 21:30
    Братовчеди завинаги
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
Пълна програма
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
  • 23:00
    Въздействието на убийството: Влюбени сърца
Пълна програма
  • 20:30
    Clubland: Golden State Warrior
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    The Truth About: Underdogs
  • 21:50
    The Truth About: Urban Sports
Пълна програма
  • 20:15
    Major League Fishing
  • 21:00
    Madfin Shark Series
  • 21:20
    Madfin Shark Series
  • 21:45
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 20:00
    Извънземни от древността: Елемент номер 115
  • 21:00
    Премиера Президенти на война: Призив за храброст
  • 23:00
    Да воюваш срещу ИДИЛ: Братя по оръжие
Пълна програма
  • 20:00
    Пресушаване на океана: Без следа, еп. 1
  • 21:00
    Гореща зона, еп. 1
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 2
  • 23:00
    Пресушаване на океана: Без следа, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    "България търси талант" - (нов сезон) телевизионно шоу
  • 21:30
    "Папараци" - (нов сезон) телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 22:30
    "Контрабанда" - екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 17, приключенски, САЩ, 2001
  • 21:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 18, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 19, приключенски, САЩ, 2001
  • 23:00
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 20, приключенски, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 20:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 6, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 21:35
    Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
  • 22:40
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
  • 23:45
    Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2014
Пълна програма
  • 20:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 5
  • 21:00
    Убийци: Отвъд мита: Бала: Убиецът романист
  • 22:00
    Ловец на убийства: Затегни болтовете
  • 23:00
    Часовете преди убийство: Епизод 10
Пълна програма
  • 20:10
    Специални отношения
  • 22:00
    Философите
Пълна програма
  • 18:10
    "Точь-в-точь" (16+)
  • 21:00
    "Время"
  • 22:00
    Премьера. Вячеслав Никонов и Дмитрий Саймс в программе "Большая игра" (16+)
  • 23:45
    Алексей Серебряков, Даниил Страхов, Анастасия Немоляева в фильме "Перегон" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Сквозной эфир. Гость
  • 22:00
    Намедни в караоке
  • 22:30
    Т/с "Чкалов", 5 с
  • 23:30
    Т/с "Чкалов", 6 с
Пълна програма
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    МОСКВА. КРЕМЛЬ. ПУТИН
  • 22:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 20:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 20:32
    Pass The Peta (18+)
  • 20:51
    Sleepover Sluts (18+)
  • 21:14
    Lipstick Vixen (18+)
  • 21:39
    Forget About Fucking My Daughter And Fuck Me! (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Тенис: Hana-Cupid Japan Women's Open, Хирошима - полуфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:30
    WKF Championships 2016 Linz, Austria, Saturday Session Highlights - part 2
Пълна програма
  • 20:30
    HELride 2019
  • 20:45
    CPH Open 2019
  • 21:00
    The Kickback
  • 22:30
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 19:50
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката за Британия (Episode 2)
  • 20:45
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Нападението над Пърл Харбър (Episode 3)
  • 21:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката при Мидуей (Episode 4)
  • 22:30
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Битката при Сталинград (Episode 5)
Пълна програма
  • 20:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура /премиерно/
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 20:30
    InterMezzo
  • 21:30
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 22:10
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 959
  • 22:55
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
Пълна програма
  • 20:15
    Футбол: Левски - Черно море, мач от efbet Лига, директно
  • 22:10
    Студио "Футбол", директно
  • 22:45
    Футбол: Дунав - Славия, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 21:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 23:00
    Футбол: Борнемут - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
  • 21:00
    Време на убийството: Мама не мърда
  • 22:00
    Въздействието на убийството: Моята Лейси
  • 23:00
    Въздействието на убийството: Влюбени сърца
Пълна програма
  • 20:00
    "Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
  • 21:45
    "Дедпул 2", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Дейвид Лийч, с Райън Рейнолдс, Джош Бролин, Морена Бакарин, Джулиан Денисън, Зази Бийтс, [18+]
  • 23:45
    "Търсене (2018)", трилър, САЩ, 2018; реж. Аниш Шаганти, с Джон Чо, Дебра Месинг, Мишел Ла, Сара Соон, Джоузеф Лий, [15+]
Пълна програма
  • 20:25
    "Праведните Джемстоун І, 4 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 21:00
    "Наследници ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 22:00
    "Русалка ІІ, 14 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2019; реж. Барбара Браун, с Алекс Роу, Елин Пауъл, Фола Еванс-Акингбола, Иън Вердън, Рена Оуен, [12+]
  • 22:45
    "Вечерен час I, 6 еп.", екшън - драма, Великобритания, 2019; реж. Кристофър Смит, с Шон Бийн, Били Зейн, Миранда Ричардсън, Адам Броуди, Фийби Фокс, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    101 мъже (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Песента на русалките (образователен филм за еко туризъм)
Пълна програма
  • 20:30
    Пес патрул
  • 20:55
    Пес патрул
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 20:15
    Госпожа Уилсън, сезон 1, еп. 3, Великобритания, 2018
  • 21:15
    Едно френско село, сезон 1, еп. 3, Франция, исторически/драма, 2008
  • 22:10
    Подводницата, сезон 1, еп. 1, Германия, 2018
  • 23:10
    Отряд Хикс, сезон 1, еп. 3, Канада, военен, 2015
Пълна програма
  • 20:30
    Тигрови очи Драма САЩ 2012
  • 22:00
    Като гореща вода за шоколад Драма, Романтичен Мексико 1992
  • 23:45
    Изгубени в Пекин Драма Китай 2007
Пълна програма
  • 20:10
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 22:00
    Петорката, еп.4 Драма Великобритания 2016
  • 22:45
    Невинен Криминален, Драма, Мистерия Обединено Кралство 2018
  • 23:35
    Клоуи Трилър САЩ, Канада, Франция 2009
Пълна програма
  • 20:35
    Рок Слайд Комедия САЩ 2009
  • 22:00
    Психотерапия Комедия САЩ 2003
  • 23:50
    Блекторн Уестърн Испания , САЩ, Боливия, Франция 2011
Пълна програма
  • 20:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 22:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
  • 23:30
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 19:40
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 15 и 16 епизод/ (12)
  • 21:00
    Арена спорт
  • 22:00
    Аутсайдерът игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брайън Милър, в ролите: Крейг Феърбрас, Шанън Елизабет, Джеймс Каан, Джейсън Патрик и др.(14)
  • 23:30
    Световно първенство по баскетбол: Финал
Пълна програма
  • 20:30
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
  • 21:00
    Дива патица между годините документален филм за писателя Станислав Стратиев
  • 22:00
    Акустичен концерт на Нели Рангелова
  • 23:25
    №1 игрален филм /2010 г./, режисьор Атанас Христосков, в ролите: Филип Аврамов, Ивайло Захариев, Николай Станоев, Ивайло Драгоев, Иво Аръков и др. (12)
Пълна програма
  • 20:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Първо състезание в Окланд
  • 21:30
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Окланд
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи Аякс - Хееренвеен
Пълна програма
  • 20:30
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
  • 22:30
    Футбол: Мейджър Лийг Сокър Портланд Тимбърс - Ди Си Юнайтед
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Италианска Серия А Рома - Сасуоло
  • 21:00
    Студио "Футбол"
  • 21:45
    Футбол: Италианска Серия А Верона - Милан
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Осасуна
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Бетис - Хетафе
  • 23:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 20:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски
  • 21:00
    Киносалон БСТВ: "Боргман" (2013 г.), Холандия/Белгия
  • 22:50
    Новини (п)
  • 23:20
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
Пълна програма
  • 20:15
    "ЗВЕЗДЫ СОШЛИСЬ"
  • 21:50
    "ТЫ НЕ ПОВЕРИШЬ!"
  • 23:00
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ". "Ванга. Пророчество для Зеленского"
Пълна програма
  • 20:30
    The Secrets of Borgo Larici ep. 6
  • 22:00
    The Fury Ep. 5
  • 23:00
    The Fury Ep. 6
Пълна програма
  • 20:35
    СУПРУГИ 91
  • 21:25
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 593
  • 22:20
    ДО СУДА 487
  • 23:10
    АДВОКАТ 53
Пълна програма
  • 20:05
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 5
  • 20:49
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 6
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 7
  • 22:26
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 8
Пълна програма
  • 20:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 4
  • 20:45
    НАШПОТРЕБНАДЗОР 5
  • 21:35
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 3
  • 22:15
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 4
Пълна програма

Сериали

AXN White 20:45
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2016
bTV Lady 21:00
"Любов под наем" - сериал, еп.181, 182
Viasat History 21:00
Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 21:05
Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 2
Viasat Explorer 21:15
Рибар авантюрист, сезон 2, еп. 12

Всички предавания

Спорт

Fine Living 20:50
Екстремни яхти (Series 1): Модерни чудеса (Episode 2)
Food Network HD 20:50
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Падингтън (Episode 21)
НТВ Сериал 20:50
ВИЖУ - ЗНАЮ серия 18
БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
Diema Sport 21:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно

Всички предавания

Филми

AXN White 20:45
Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2016
TVT 21:00
Долината на розите (образователен документален филм)
БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
bTV Cinema 21:00
"Ловецът: Ледената война" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Седрик Никола-Троаян, в ролите: Джесика Частейн, Крис Хемсуърт, Емили Блънт, Шарлийз Терон, Марк Халдър, Сам Клафлин, Колин Морган и др.
Cinemax 21:00
"Барутният заговор I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}