ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Законът на Дойл 2 тв филм /13, последен епизод/(12)
  • 00:45
    Култура.БГ /п/
  • 01:45
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:45
    Търсачи на реликви 3 тв филм /21 епизод/п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.1
  • 01:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2 еп.9
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Пътят на честта" - сериен филм /п/
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 04:30
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2 /п/
Пълна програма
  • 00:10
    Новините ON AIR /п./
  • 00:55
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:40
    Откуп; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2019
  • 01:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
  • 02:30
    Кандис Реноар; сезон 2, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2014
  • 03:20
    Кандис Реноар; сезон 3, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Разкритите престъпления: Диско паяк
  • 01:10
    Как го правят животните: Епизод 13
  • 01:40
    Как се превърнах в плячка: Епизод 1
  • 02:35
    Плажът на тигровите акули
Пълна програма
  • 00:45
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:35
    "С песните на..."
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 00:00
    Романтичният доктор 21-сериен тв филм /Южна Корея, 2016 г./, режисьор Ю Ин-шик, в ролите: Хан Сок Кю, Ю Йон Сок, Со Хьон Джин, Ким Йонг-фа, Джин Кьонг и др. /1 епизод/ (14)
  • 01:00
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Русе/п/
  • 01:30
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 02:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 00:30
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 00:39
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 00:55
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 01:05
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 00:00
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.14
  • 01:00
    "Луцифер" - сериал, с.3 еп.8
  • 02:00
    "Последният кораб" - сериал, с.3 еп.10
  • 03:00
    "Стоте" - сериал, с.3 еп.11
Пълна програма
  • 01:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.20, 21
  • 03:45
    "Чуждоземецът" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Хауърд Маккейн, в ролите: Джим Кавийзъл, София Майлс, Рон Пърлман, Джак Хюстън, Джон Хърт, Клиф Сондърс, Джеймс Престън Роджърс и др. [16+]
  • 06:00
    "Ривърдейл" - сериал, с.2 еп.18
  • 07:00
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - фентъзи, романтичен, трилър (САЩ, 2008), режисьор Дейвид Финчър, в ролите: Брад Пит, Кейт Бланшет, Тилда Суинтън, Тараджи Хенсън, Ел Фанинг, Джейсън Флеминг, Махършала Али и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Бетовен 3" - комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др.
  • 02:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Стъпка по стъпка" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Семейни тайни" - сериал, еп.10
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.3 еп.34
  • 02:20
    "Сълзи от рая" - сериал
  • 02:50
    "Вечно твоя" - сериал, еп.18 - 20
Пълна програма
  • 00:26
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:51
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:40
    "Нощни игри", екшън - комедия, САЩ, 2018; реж. Джон Франсис Дейли, Джонатан Голдстайн, с Джейсън Бейтман, Рейчъл МакАдамс, Кайл Чандлър, Шарън Хорган, Били Магнъсън, [18+]
  • 02:20
    "Игра на пари І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Алън Култър, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 03:25
    "Майка, баща, син І, 8 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
  • 04:25
    "Ванила Скай", романтичен трилър, САЩ, 2001; реж. Камерън Кроу, с Том Круз, Пенелопе Круз, Камерън Диас, Кърт Ръсел, Джейсън Лий, [15+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Син Сити: Град на греха", криминален трилър, САЩ, 2005; реж. Франк Милър, Робърт Родригес, Куентин Тарантино, с Брус Уилис, Джесика Алба, Мики Рурк, Джейми Кинг, Клайв Оуен, [18+]
  • 02:40
    "Ваканция (2018)", криминална драма, Дания, 2018; реж. Изабела Екльоф, с Виктория Кармен Соне, Лай Иде, Тийс Рьомер, Ювал Сегал, Адам Илд Роведер, [18+]
  • 04:10
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 07:00
    "Престъплението на отец Амаро", романтична драма, Мексико, 2002; реж. Карлос Карера, с Гаел Гарсия Бернал, Ана Клаудия Таланкон, Санчо Грасия, Анхелика Арагон, Луиза Уертас, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
Пълна програма
  • 00:30
    "Стая 309" - сериал /п/
  • 01:30
    "Каменно цвете" - теленовела /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4 /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:10
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
Пълна програма
  • 00:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 01:00
    Експедиция в непознатото: Загадките на Исус
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Случаят на Д. Б. Купър
  • 03:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 17
Пълна програма
  • 00:30
    Грандиозни строежи: Мост-гигант
  • 01:20
    Как функционира Вселената?: Краят на човечеството
  • 02:10
    Машините на Леонардо: Картечница
  • 03:00
    Тайни космически бягства: Изгубени
Пълна програма
  • 00:30
    Куче с блог
  • 00:55
    Щурите Ронкс
  • 01:20
    Групата на Алекс
  • 01:45
    Виолета
Пълна програма
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Тайните на мозъка"
  • 01:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Училище за родители - със Стойка Стефанова
  • 04:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
  • 01:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
  • 03:30
    Куриози
Пълна програма
  • 01:30
    Автомобилизъм: Световен купа за туристически автомобили WTCR в Нинбо
  • 03:00
    Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
  • 03:30
    Олимпийски игри: "От лагер до медал"
  • 04:00
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 4
  • 00:55
    Треска за дървени къщи, сезон 2, еп. 5
  • 01:40
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 11
  • 02:30
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 12
Пълна програма
  • 00:30
    Extreme Fighting Championship
  • 01:20
    Immaf European Open
  • 02:10
    World Of X Games
  • 03:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:30
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 6): Индустриален стил от Сноу (Episode 10)
  • 01:20
    Ястията на Дафни (Series 2): Готвене на бюджет (Episode 7)
  • 01:42
    Ястията на Дафни (Series 2): Под пара (Episode 8)
  • 02:05
    Реставратори на кухни (Series 2): Кухня в Чикаго (Episode 5)
Пълна програма
  • 00:50
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 3
  • 01:15
    Как се запознах с майка ви - девети сезон, еп. 4
  • 01:50
    Мама - трети сезон, еп. 17
  • 02:15
    Мама - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:00
    Полицаите от Чикаго - пети сезон, еп. 5
  • 00:55
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 8
  • 01:55
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 7
  • 02:40
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 01:25
    "Джаки Браун", крими - екшън - трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 05:00
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Дженифър Лорънс, Холи Бери, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
  • 00:50
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 1
  • 01:55
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 6
  • 02:55
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 00:30
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 00:55
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
Пълна програма
  • 00:30
    ЗА РИБА – тв поредица
  • 01:30
    Риболов с Върхара – тв поредица /п/
  • 02:30
    България – вчера, днес и утре
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, шести сезон, 31 еп.
Пълна програма
  • 00:30
    "Баданаму кадети"
  • 00:50
    "Робоколата Поли"
  • 01:00
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 01:20
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 00:20
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
Пълна програма
  • 00:45
    Тюбс
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Изпълнения на живо
Пълна програма
  • 01:20
    "Белязаният" - игрален филм с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
  • 04:05
    "3000 мили до Грейсланд" - игрален филм с Кърт Ръсел, Кевин Костнър.
  • 05:00
    "Дракула 2000" - игрален филм с Жерар Батлър, Джастин Уодъл.
  • 06:35
    "В близък план - "Войната на Планетата на маймуните"
Пълна програма
  • 00:30
    Абсурди
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
Пълна програма
  • 00:15
    Isle Of MTV Malta Special 2016
  • 01:00
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Isle Of MTV: Malta 2017 Highlights
  • 03:45
    Little Mix: Making The Video
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:40
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 11
  • 01:35
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 1
  • 02:00
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 02:25
    Ехото на динозаврите,
Пълна програма
  • 00:00
    Кокаинови войни, еп. 1
  • 01:00
    Кокаинови войни, еп. 2
  • 01:55
    Летищна сигурност: Перу, еп. 7
  • 02:40
    Разглоби ме 2, еп. 4
Пълна програма
  • 00:10
    Тайните на зоопарка, еп. 1
  • 01:00
    Акули канибали, еп. 1
  • 01:50
    Животински боен клуб, еп. 6
  • 02:35
    Животински боен клуб, еп. 4
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Барселона - Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:25
    "Вечерният Ургант"
  • 01:00
    "Времето ще покаже"
  • 04:05
    "Дипломат". Сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 00:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: Лил - Анже
  • 03:00
    Франция, Лига 1: Амиен - Олимпик Лион
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 01:05
    Игрален филм
  • 02:40
    Игрален филм
  • 05:10
    Игрален филм
  • 08:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение /
  • 01:00
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 03:00
    Телевизионен форум / повторение /
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
Пълна програма
  • 00:20
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
  • 07:30
    Детски свят - Франклин - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 12
  • 02:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 19
  • 02:24
    Истински истории за изневяра: Епизод 40
  • 02:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист-Будапеща, еп.2
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - филмът "Синор"
  • 02:00
    Фолклорна група - с.Царевци
Пълна програма
  • 00:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Уислър, Малибу, Тайланд, Маями и Гренадини (Episode 8)
  • 01:00
    Спасители на имущество (Series 1): Хотелът на Робърт Лий (Episode 3)
  • 01:30
    Спасители на имущество (Series 1): Мелницата в Бент Маунтин (Episode 4)
  • 02:00
    Спасители на имущество (Series 6): Табела за тексаска таверна (Episode 10)
Пълна програма
  • 00:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Уислър, Малибу, Тайланд, Маями и Гренадини (Episode 8)
  • 01:00
    Спасители на имущество (Series 1): Хотелът на Робърт Лий (Episode 3)
  • 01:30
    Спасители на имущество (Series 1): Мелницата в Бент Маунтин (Episode 4)
  • 02:00
    Спасители на имущество (Series 6): Табела за тексаска таверна (Episode 10)
Пълна програма
  • 02:00
    Криминале, САЩ, криминален/драма, 1994
  • 06:55
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
  • 08:25
    Последно пътуване, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 09:50
    Съпрузи и съпруги, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1992
Пълна програма
  • 05:30
    "Неразказани истории с ... Иван Тодоров" - I част, документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 4 еп. документална поредица
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:30
    Моето меню за 15 минути, еп. 13
  • 01:00
    Моето меню за 15 минути, еп. 14
  • 01:30
    Сладкишите на Хиде, еп. 13
  • 02:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 29
Пълна програма
  • 00:00
    Попзвезди!
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:03
    Авантаджии Комедия 2012
  • 01:34
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 03:06
    Голямото плискане Драма, Трилър 2015
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
Пълна програма
  • 00:50
    Семейство Симпсън, еп. 19
  • 01:20
    Семейство Симпсън, еп. 20
  • 01:40
    Уейуърд Пайнс - първи сезон, еп. 9
  • 02:25
    Чикаго - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 11 eп.
  • 01:25
    "Непознат в дома ми" - 10 еп.
  • 02:15
    "На косъм" - 11 еп.
  • 02:40
    "48 часа" - 8 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:15
    Сезон охоты
  • 00:40
    Морская подводная охота
  • 01:05
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 01:20
    Прибалтийский лосось
Пълна програма
  • 00:15
    "Забравените" - трилър с уч. на Джулиан Мур, Доминик Уест, Гари Синиз, Антъни Едуардс, Алфре Уудард, Линъс Роуч, Робърт Уисдъм и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:50
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4
  • 08:45
    "Голямото сърце на Лъки" - драма с уч. на Наташа Хенстридж, Хари Хамлин, Антони Лемке и др. /п/
Пълна програма
  • 00:15
    I Almost Got Away With It: Got Plastic Surgery
  • 01:00
    How the Universe Works: Extinction
  • 01:45
    Rattlesnake Republic: The Ultimate Snake Show
  • 02:30
    Gold Rush: Slippery Slope
Пълна програма
  • 00:10
    Кухнята (Series 10): Празненство за татко (Episode 3)
  • 01:00
    Гражданка в ранчото (Series 13): Денят на майката (Episode 6)
  • 01:22
    Гражданка в ранчото (Series 13): Хранителни комплекти (Episode 7)
  • 01:45
    Режи! (Series 18): Преяждане с бургери (Episode 8)
Пълна програма
  • 00:15
    Кръстници вълшебници
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:10
    Рок Училище
  • 01:30
    Рок Училище
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Открито първенство на САЩ, обзор
  • 01:30
    Тенис: Открито първенство на Франция, обзор
  • 02:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, обзор
  • 03:30
    Куриози
Пълна програма
  • 01:25
    "Джаки Браун", крими - екшън - трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, , [15+]
  • 04:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 05:00
    "Търсач на удоволствия", комедийна драма, Италия, 2017; реж. Паоло Вирци, с Хелън Мирън, Доналд Съдърланд, Кристиан МакКей, Джанел Молоуни, Дейна Айви, [12+]
  • 07:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще", фентъзи - екшън, САЩ, 2014; реж. Брайън Сингър, с Хю Джакман, Джеймс МакАвой, Михаел Фасбендер, Дженифър Лорънс, Холи Бери, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:30
    The Lion Guard
  • 01:00
    Sofia The First
  • 01:25
    Disney Junior Music Nursery Rhymes
  • 01:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 00:15
    Кръстници вълшебници
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:10
    Рок Училище
  • 01:30
    Рок Училище
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Happy Mondays
Пълна програма
  • 00:00
    Най-лошият ти кошмар: Епизод 5
  • 01:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 02:00
    Крайни мерки: Епизод 2
  • 03:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
Пълна програма
  • 00:10
    National Icons: Schweinsteiger vs Kroos
  • 00:35
    Fight Stars: Jon Jones
  • 01:05
    Clubland: Mercedes
  • 01:30
    The Truth About: Olympics
Пълна програма
  • 00:20
    Shooting Gallery
  • 00:45
    Bottom Feeders
  • 01:05
    Bottom Feeders
  • 01:30
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 00:30
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 00:55
    Изковани в огъня: Гизарма
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
Пълна програма
  • 00:00
    Кокаинови войни, еп. 2
  • 00:55
    Летищна сигурност: Перу, еп. 7
  • 01:40
    Разглоби ме 2, еп. 4
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 3
Пълна програма
  • 00:30
    "Стрелата" - сериал, с.2 еп.1
  • 01:30
    "Домашен арест" - сериал, с.2 еп.9
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:10
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 9, документален, САЩ, 2019
  • 01:40
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 10, документален, САЩ, 2019
  • 02:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 25, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 01:45
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 26, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 02:45
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2011
  • 03:40
    Профилиране; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2010
Пълна програма
  • 00:00
    Ловец на убийства: Кървавочервената магистрала
  • 01:00
    Култове и екстремни вярвания: Дванадесетте племена
  • 01:55
    Разтърсващи престъпления: Убийството на сем. Ръсел
  • 02:50
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
Пълна програма
  • 00:10
    Паркът на кръвопролитието
  • 01:50
    Прокълнатите
  • 03:35
    Дяволски шеги
  • 05:30
    Патрулката
Пълна програма
  • 00:00
    Т/с "Котовский", 2 с
  • 01:00
    "Особое мнение"
  • 02:40
    Сквозной эфир
  • 03:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:15
    Успех в Холивуд
  • 00:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 01:05
    Instant Mom
  • 01:30
    Jackass
Пълна програма
  • 00:09
    Young Model Fucked On The Couch (18+)
  • 00:34
    Ditching Their Boyfriends For Pussy (18+)
  • 01:00
    You're On In Five! (18+)
  • 01:24
    The Wetter The Better (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 07:00
    Футбол: Реал /М/ - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Барселона - Валенсия (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    ......................
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:30
    Drive Thru South Africa
  • 01:00
    Built To Shred
  • 01:30
    The Inertia
  • 02:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 00:00
    Втората световна война в цветове (Series 1): Надигаща се буря (Episode 1)
  • 00:50
    Митични зверове (Series 1): Заплахата на драконите (Episode 1)
  • 01:40
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Десантът в Нормандия (Episode 6)
  • 02:30
    Нил: 5000 години история (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:00
    Научнопопулярен филм
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 06:30
    "Галерия" - в света на изкуство с ТВ1
Пълна програма
  • 00:40
    Donald Brown all stars - Jazz en Tete
  • 01:25
    Chucho Valdes Quartet - Alfa Jazz Fest
  • 03:00
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 04:00
    China Moses - Alfa Jazz Fest
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Берое - Витоша, мач от efbet Лига /п/
  • 03:30
    Студио: Обзор на кръга в efbet Лига (2019-20), 9-и епизод /п/
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Валядолид - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: Zhengzhou Open, Чънджоу - финал (WTA Premier - повторение)
  • 10:30
    ...........................
Пълна програма
  • 00:15
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 25-и епизод /п/
  • 01:15
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2019-20), 5-и епизод /п/
  • 02:15
    Футбол: Астън Вила - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:15
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Най-лошият ти кошмар: Епизод 5
  • 01:00
    Последна вечер в...: Горещата нощ
  • 02:00
    Крайни мерки: Епизод 2
  • 03:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Отвлечени
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
Пълна програма
  • 00:25
    "24 часа живот", екшън - фантастика, ЮАР, 2017; реж. Брайън Смрз, с Итън Хоук, Кинг Ксу, Лиъм Кънингам, Рутгер Хауер, Пол Андерсън, [18+]
  • 02:00
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 04:10
    "Пич, къде е баща ти?", комедия, САЩ, 2017; реж. Лорънс Шер, с Оуен Уилсън, Ед Хелмс, Дж. К. Симънс, Кат Уилямс, Глен Клоуз, [15+]
  • 05:30
    "Спешна пратка", трилър, САЩ, 2012; реж. Дейвид Коуп, с Джоузеф Гордън-Левит, Майкъл Шанън, Дания Рамирес, Джейми Чънг, Уоле Паркс, [12+]
Пълна програма
  • 00:10
    "Йоста І, 12 еп.", комедийна драма, Швеция, 2019; реж. Лукас Мудисон, с Вилхелм Бломгрен, Ейми Деазисмонт, Матиас Силвел, Клара Кристиансон, Регина Лунд, [15+]
  • 00:40
    "Безкраен купон", комедия, САЩ, 2018; реж. Бен Фалконе, с Мелиса МакKарти, Моли Гордън, Джилиан Джейкъбс, Мая Рудолф, Мат Уолш, [15+]
  • 02:25
    "Наследници ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Беки Мартин, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 03:30
    "Праведните Джемстоун І, 5 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Ваяния в недрата на земята. Българските пещери (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:15
    Пес патрул
  • 00:45
    Пес патрул
  • 01:05
    Ръсти Ривитс
  • 01:30
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 00:25
    Династията на Тюдорите, сезон 4, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2010
  • 01:15
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация, 2012
  • 01:40
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екранизация, 2012
  • 02:05
    Отряд Хикс, сезон 2, еп. 5, Канада, военен, 2016
Пълна програма
  • 01:20
    Хижа на смъртта 2: Пролетна треска Ужаси, Трилър САЩ 2009
  • 02:45
    Професионална грешка Биографичен САЩ 2001
  • 04:20
    Сред крадци Трилър, Военен Канада 2009
  • 06:20
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 01:20
    Петорката, еп.4 Драма Великобритания 2016
  • 02:05
    Една нощ в Истанбул Комедия Великобритания 2014
  • 03:35
    Мексикански изгрев Екшън, Драма САЩ 2007
  • 06:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 00:45
    Писъци 2 Ужаси, Мистерия САЩ 1997
  • 02:50
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 04:10
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 06:55
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
Пълна програма
  • 00:25
    Live Recap FISE World Series 2018
  • 02:00
    Action Sports World S19
  • 03:00
    Kite Masters 2018
  • 03:35
    The Outdoor Sports Show S18
Пълна програма
  • 02:35
    Спортни новини
  • 02:45
    Колоездачна обиколка на Германия обзорна програма
  • 03:40
    Светът на конете
  • 04:05
    УЕФА Европейски квалификации: Румъния - Испания
Пълна програма
  • 00:00
    БНТ на 60
  • 01:00
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:40
    Арена Спорт /п/
  • 02:40
    БНТ на 60 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Волейбол: Световна купа - жени Сърбия - Бразилия
  • 03:00
    Автомобилизъм: Рали крос Състезание в Латвия
  • 06:20
    Мотоциклетизъм: Moto Е Първо състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
  • 07:10
    Мотоциклетизъм: Moto Е Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
Пълна програма
  • 00:30
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лoндон Съни Едуардс срещу Росендо Уго Гуарнерос
  • 04:00
    MMA: UFC Fight Night Доналд Серони срещу Джъстин Гейджи
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto Е Второ състезание с електрически мотори за Голямата награда на Сан Марино
  • 09:00
    Волейбол: Световна купа - жени Китай - Русия
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Италианска Серия А Фиорентина - Ювентус
  • 02:00
    Футбол: Байерн ТВ ФК Енерги Котбус - Байерн Мюнхен , първи кръг за Купата на Германия
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Сампдория
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А СПАЛ - Лацио
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Леганес - Виляреал
  • 02:00
    Футбол: Барса ТВ Барселона - Арсенал, осминафинална среща от Шампионска лига 2015/16 г.
  • 04:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Гранада
  • 06:00
    Футбол: Копа Либертадорес Палмейрас - Гремио, втори четвъртфинал за Копа Либертадорес
Пълна програма
  • 00:10
    "България се събужда" с водещ Стоил Рошкев (п)
  • 02:00
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 03:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 04:00
    "Следобед с БСТВ" с водещ Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • 01:20
    "СЕГОДНЯ"
  • 01:30
    "ПОЗДНЯКОВ"
  • 01:50
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 03:50
    Николай Добрынин, Игорь Верник, Елена Котихина в детективном сериале "ЖИЗНЬ - ПОЛЕ ДЛЯ ОХОТЫ" 11-я с., 12-я с.
Пълна програма
  • 00:00
    Deadly Game Part 1
  • 01:45
    Deadly Game Part 2
  • 03:30
    The Counterfeiters
  • 07:00
    The President's Mistress
Пълна програма
  • 00:30
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 393
  • 01:30
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 12
  • 02:15
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 5
  • 02:45
    АГЕНТСТВО СКРЫТЫХ КАМЕР (СКРЫТЫЕ КАМЕРЫ) 6
Пълна програма
  • 00:02
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 36
  • 00:50
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 196
  • 01:34
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 197
  • 02:21
    ПЛЯЖ серия 5
Пълна програма
  • 00:10
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 53
  • 01:00
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 01:30
    УМНЫЙ ДОМ 6
  • 02:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 295
Пълна програма

Сериали

bTV 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал
bTV HD 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал
Diema Family 00:30
"Стая 309" - сериал /п/
Nova TV 00:30
"Скорпион" - сериен филм, сезон 2
AXN 00:40
Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 00:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 31-ви епизод /п/
Eurosport 01:30
Олимпийски игри: "От лагер до медал"
Eurosport HD 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

BNT2 00:30
Беленският мост документален филм
Nova TV 00:30
"Скорпион" - сериен филм, сезон 2
AXN 00:40
Картър; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2018
Cinemax 00:40
"Йоци от Алпите", приключенска драма, Германия, 2017; реж. Феликс Рандау, с Юрген Фогел, Андре М. Хенике, Забин Тамбреа, Зузане Вюст, Мартин Аугустин Шнайдер, [18+]
HBO3 00:55
"С обич, Саймън", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Грег Берланти, с Ник Робинсън, Джош Дъмел, Дженифър Гарнър, Катрин Лангфорд, Александра Шип, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}