ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Церемония по връчване Наградите на Столична община за ярки постижения в областта на културата на творци от София
  • 23:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.87
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Кръвни връзки" (премиера) - сериен филм, сезон 8
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити
  • 22:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 20:30
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Полдарк - сериал, историческа драма
  • 23:15
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 22:00
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 23:00
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Специален отряд; сезон 2, епизод 23, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 21:55
    Универсален войник: завръщането; екшън, приключенски, САЩ, 1999
  • 23:40
    Откуп; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 20:10
    Зоологическата градина: Сан Диего: Епизод 6
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Китай
  • 22:00
    Да плуваш с чудовища: Стив Бакшол: Анаконда
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Разрушен дом
Пълна програма
  • 20:10
    "Тихият Дон" - сериен филм, дванайсети епизод
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 20:00
    Нашето Кимчи семейство сериен тв филм /13 епизод/
  • 21:15
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 21:30
    Пътешествия документална поредица
  • 22:00
    Брат за брата сериен тв филм /24, последен епизод/ (16)
Пълна програма
  • 20:50
    The Zoo
  • 21:01
    The Zoo
  • 21:20
    Taffy
  • 21:26
    Taffy
Пълна програма
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Готъм" - сериал, с.4 еп.15
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "Обратна тяга" - екшън, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт Де Ниро, Доналд Съдърланд, Дженифър Джейсън Лий, Скот Глен, Ребека Де Морни, Клинт Хауърд и др.
Пълна програма
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    Премиера: "Немислимото" - фантастика, екшън, романтичен (Швеция, 2018), режисьор Виктор Данел, в ролите: Кристофер Норденрот, Лиса Хени, Йеспер Баркселиус, Пиа Халворшен, Магнус Сундберг и др. [14+]
  • 23:30
    "Ужилването" - комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор Джордж Рой Хил, в ролите: Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлз Дърнинг, Рей Уолстън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - сериал, en.12
  • 21:30
    "На гости на третата планета" - сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, еп.2, 3
  • 23:00
    Премиера: "Гранд" - сериал, еп.6, 7
Пълна програма
  • 20:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.11, еп.2
  • 21:00
    Премиера: "Кой кой е" - сериал, еп.75
  • 22:00
    "Скъпи наследници" - сериал, еп.46
  • 23:00
    Премиера: "Божествено" - сериал, еп.11
Пълна програма
  • 20:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 21:15
    Бен 10
  • 21:26
    Бен 10
Пълна програма
  • 19:15
    "Пъзел (2018)", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Марк Търтълтауб, с Кели МакДоналд, Ирфан Кан, Дейвид Денман, Буба Вайлър, Остин Ейбрамс, [12+]
  • 21:00
    "Арктика", приключенска драма, Исландия, 2018; реж. Джо Пена, с Мадс Микелсен, Мария Телма Сморадотир, Тинтринай Тикхасук, [12+]
  • 22:40
    "Игра на пари І, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2017; реж. Алън Култър, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 23:45
    "Майка, баща, син І, 8 еп.", трилър, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Бен Дики, Алия Шокат, Джош Хамилтън, Чарли Секстън, Крис Кристофърсън, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Катастрофалният артист", биографична комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джеймс Франко, с Дейв Франко, Джеймс Франко, Сет Роугън, Ери Грейнър, Алисън Бри, [12+]
  • 21:30
    "Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс", музикална комедия, САЩ, 2007; реж. Джейк Каздън, с Джон Кристофър Рийли, Джена Фишър, Реймънд Бари, Кристън Уийг, Тим Медоус, [15+]
  • 23:05
    "Прах", криминална драма, Китай, 2017; реж. Ксиаофенг Ли, с Джин Луо, Юан Ние, Пенг Син, Дзян Пейяо, Джу Хуанг, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 22:00
    The Lead with Jake Tapper
  • 23:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 20:00
    "Мистична любов" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Назови ме по име" (премиера) - сериен филм
  • 22:30
    "Слънчеви момичета" (премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 22:00
    "Файъруолкър" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Луис Госет Младши, Джон Рис-Дейвис, Сони Ландъм, Мелъд Андерсън и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Експедиция в непознатото: Малайският апокалипсис
  • 21:00
    Милиардер под прикритие: Епизод 3
  • 22:00
    Смъртоносен улов: Повреда на крана
  • 23:00
    Проект "Контакт": Епизод 1
Пълна програма
  • 20:45
    Как се прави...: Лейкопласт/Машина за рязане на салам/Стриди/Ветропоказатели
  • 21:10
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 22:00
    Наука без ограничения: Епизод 1
  • 22:25
    Наука без ограничения: Епизод 2
Пълна програма
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    БИЗААРДВАРК
  • 21:30
    Soy Luna
  • 22:30
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
Пълна програма
  • 20:30
    "Операция "Ох!""
  • 21:00
    "Ужасна история"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Гении на древния свят: Буда"
Пълна програма
  • 20:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 22:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 20:30
    Конен спорт: "Horse Excellence", магазинно предаване
  • 21:00
    Волейбол: "Таймаут", магазинно предаване
  • 21:10
    Новини
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, първо състезание
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, първо състезание
  • 21:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас МХ2, второ състезание
  • 22:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Китай, клас MXGP, второ състезание
Пълна програма
  • 20:50
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 10
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 2
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 3
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 20:20
    Action Sports World
  • 21:10
    Action Sports World
  • 22:00
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 22:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 20:45
    Ловци на острови (Series 1): Търсене на уединение (Episode 16)
  • 21:10
    Тиа Маури у дома (Series 2): Празничната вечеря на Тиа (Episode 5)
  • 21:35
    Тиа Маури у дома (Series 2): Момчетата на Кори (Episode 6)
  • 22:00
    Вечеря в Тифани (Series 2): Ретро вечеря (Episode 12)
Пълна програма
  • 20:00
    Връзки - втори сезон, еп. 6
  • 21:00
    Династия, еп. 12
  • 22:00
    Сладки неприятности, еп. 1
  • 22:55
    Станция 19 - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 4
  • 21:00
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 9
  • 22:00
    Частни детективи, еп. 3
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 17
Пълна програма
  • 20:10
    "Криптон II, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Саиф Ал-Уарит, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 22:00
    "Жертвеният агнец І, 3 еп.", комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джефри Уокър, с Ан Дауд, Еси Дейвис, Джесика Бардън, Сам Рийд, Даниъл Хеншал, [15+]
  • 23:00
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
Пълна програма
  • 19:50
    Първите хора, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 7
  • 23:00
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 21:00
    Премиера Генерал Патън: 360°: Кръв и смелост
  • 22:00
    Изгубеното злато на Втората световна война: Открит е тунел
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Неочаквана изненада
Пълна програма
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 20 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    Историческа възстановка
Пълна програма
  • 20:35
    "Рейнбоу Руби"
  • 21:00
    "Кайю"
  • 21:25
    "Дот"
  • 21:45
    "Паленца"
Пълна програма
  • 20:15
    "Патарински Live" - репортерско риалити
  • 21:00
    НОВИНИ
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:30
    "Професионалистът" - екшън / криминален с Жан-Пол Белмондо, Жан Десайи.
  • 21:15
    "Нападение над участък 13" - игрален филм с Итън Хоук, Лорънс Фишбърн.
  • 23:00
    "Обир" - игрален филм с Жан-Пол Белмондо, Ким Катрал.
Пълна програма
  • 20:00
    Фактор страх
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 20:05
    Динозаври в пустошта,
  • 20:55
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 2, еп. 2
  • 22:50
    Свирепа Земя, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Майкъл Уеър: Без цензура, еп. 8
  • 21:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 4
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 1
  • 23:00
    Гореща зона, еп. 2
Пълна програма
  • 20:40
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 9
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 6
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 2
Пълна програма
  • 20:15
    Баскетбол: Барселона - Баскония, полуфинален мач за Суперкупата на Испания (2018) /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:30
    Художествена гимнастика:Обзор на деня на Световното първенство в Баку, 1-ви ден
  • 23:00
    Футбол: Хъл Сити - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Дипломат". Сериен филм
  • 23:25
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
Пълна програма
  • 20:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:40
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 20:30
    WRC: Рали Турция - обзор на кръга
  • 21:30
    Мобил 1
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 23:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - П. Петров / Й. Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" - повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:30
    Извинявай, ако те нарека любов - игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 6
  • 21:00
    Младоженци в спешното: Епизод 2
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:30
    XV Черноморски събор, Царево и Китен
  • 21:00
    XV Черноморски събор, Царево и Китен
  • 21:30
    Магията на Китай: Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 22:00
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 1
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Семеен живот в Кейп Таун (Episode 13)
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Камино Сантяго (Episode 5)
  • 22:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Свинско и пайове (Episode 10)
  • 23:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Кемпер за двама (Episode 13)
Пълна програма
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 104): Семеен живот в Кейп Таун (Episode 13)
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Камино Сантяго (Episode 5)
  • 22:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Свинско и пайове (Episode 10)
  • 23:00
    Живот на път в RV каравана (Series 1): Кемпер за двама (Episode 13)
Пълна програма
  • 19:45
    Хълк, САЩ, екшън/драма/фантастика, 2003
  • 22:00
    Криминале, САЩ, криминален/драма, 1994
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Вкуси света с Маню Фелдел, еп. 1
  • 21:00
    Рокери лакомници: Пекарните на Европа, еп. 7
  • 22:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 7
  • 22:30
    "Вкусове от Фуджи с Джъстин", еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 20:00
    Хавай 5-0 - шести сезон, еп. 21
  • 21:00
    Реванш, еп. 1
  • 22:55
    Орвил - втори сезон, еп. 11
  • 23:50
    Врагът сред нас, еп. 1
Пълна програма
  • 20:30
    MADE IN INDIA
  • 20:55
    FASHION WEEK
  • 21:00
    FASHION NEWS
  • 21:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 20:20
    "Съдия Джуди"- 73 и 74 eп.
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 123 еп.
  • 22:00
    "Правосъдие със задна дата: Сексуални престъпления" - 107 еп.
  • 22:50
    "48 часа" - 9 еп.
Пълна програма
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    новини
Пълна програма
  • 20:40
    Сезон охоты
  • 21:10
    Морская подводная охота
  • 21:35
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 21:50
    Прибалтийский лосось
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Съкровището" - приключенски екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Даян Крюгер, Джъстин Барта, Шон Бийн, Джон Войт, Харви Кайтел, Кристофър Плъмър и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 20:30
    How the Universe Works: Milky Way
  • 21:15
    Gold Rush: Drill or Die
  • 22:00
    Breaking Amish: New Beginnings
  • 22:45
    Deadliest Catch: New Beginnings
Пълна програма
  • 20:50
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Всички бургери 2 (Episode 9)
  • 21:40
    Големият проект на Гай (Series 1): Цвърченето (Episode 5)
  • 22:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 30): Английска, хавайска и мексиканска храна (Episode 4)
  • 22:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 21): Worldwide Flavorfest (Episode 4)
Пълна програма
  • 20:30
    Опасния Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 20:30
    Конен спорт: "Horse Excellence", магазинно предаване
  • 21:00
    Волейбол: "Таймаут", магазинно предаване
  • 21:10
    Новини
  • 21:15
    Колоездене: Обиколка на Испания, обзор
Пълна програма
  • 20:10
    "Криптон II, 10 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Саиф Ал-Уарит, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Ан Огбомо, Аарън Пиер, [12+]
  • 21:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 22:00
    "Жертвеният агнец І, 3 еп.", комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джефри Уокър, с Ан Дауд, Еси Дейвис, Джесика Бардън, Сам Рийд, Даниъл Хеншал, [15+]
  • 23:00
    "Коварен капан: Последният ключ", мистерия - хорър, САЩ, 2018; реж. Адам Робител, с Лин Шей, Лий Уанъл, Ангъс Сампсън, Кърк Асеведо, Кейтлин Джерард, [18+]
Пълна програма
  • 20:30
    The Lion Guard
  • 21:00
    Sofia The First
  • 21:25
    Chip And Dale's Nutty Tales S2
  • 21:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 20:30
    Опасния Хенри
  • 20:55
    Мистерии на Хънтър Стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 20:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Опасните къщи
  • 22:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 23:00
    Тук живее злото: Тайната ни самоличност
Пълна програма
  • 20:30
    Clubland: Mercedes
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    The Truth About: Olympics
  • 21:50
    Foootball Show: Lisbon
Пълна програма
  • 20:35
    Bottom Feeders
  • 21:00
    Familiar Waters
  • 21:20
    Familiar Waters
  • 21:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 21:00
    Премиера Генерал Патън: 360°: Кръв и смелост
  • 22:00
    Изгубеното злато на Втората световна война: Открит е тунел
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Неочаквана изненада
Пълна програма
  • 20:00
    Движение за промяна: "Global Citizen", еп. 4
  • 21:00
    Гореща зона, еп. 1
  • 22:00
    Гореща зона, еп. 2
  • 23:00
    Кокаинови войни, еп. 3
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.87
  • 21:00
    "Фермата: Нов свят" - риалити, с.5
  • 22:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу
  • 23:00
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:55
    Пътешественици; сезон 1, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2016
  • 21:00
    Конан; сезон 1, епизод 18, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Геймър: Убиец на дракони; сезон 1, епизод 1, комедия, Финландия, 2017
Пълна програма
  • 20:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 27, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 21:20
    Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 28, комедия, романтичен, Турция, 2015
  • 22:25
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2011
  • 23:35
    Профилиране; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 20:00
    Ловец на убийства: Заклещен в ковчег
  • 21:00
    Какво е нужно за убийство: Погребението, което той искаше
  • 21:30
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 22:00
    Убийци: Отвъд мита: Туклин: Скорпиона
Пълна програма
  • 19:30
    Играта на страстта
  • 21:25
    Хардкор Хенри
  • 23:20
    Шипове
Пълна програма
  • 20:15
    Сквозной эфир. Live
  • 21:00
    Новости
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новости
Пълна програма
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Broad City
Пълна програма
  • 20:44
    Slender Cutie Spreads Her Pussy (18+)
  • 21:10
    Business Too Casual (18+)
  • 21:36
    Window Watcher Gets His Wish (18+)
  • 22:00
    To Cock With Love (18+)
Пълна програма
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
  • 21:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 23:00
    RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 17.09.2019 - LIVE
Пълна програма
  • 20:30
    Thrillbillies
  • 21:00
    World of X 2018
  • 22:00
    This Time Tomorrow
  • 23:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
Пълна програма
  • 20:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Арденската офанзива (Episode 7)
  • 21:30
    Машините на войната (Series 1): Защита (Episode 3)
  • 22:20
    Нацистка наука (Series 1): Науката на лъжите (Episode 1)
  • 23:15
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на Онасис (Episode 10)
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
  • 22:00
    Класика и джаз по ТВ1
Пълна програма
  • 20:45
    InterMezzo
  • 21:30
    INTERMEZZO
  • 23:05
    Svetlana Zakharova, The Divine
Пълна програма
  • 20:30
    "Героите на кръга", предаване за efbet Лига (2019-20), 9-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
  • 23:00
    Футбол: Арда - Ботев Враца, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Ливърпул - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
  • 22:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 1
  • 21:00
    Неразгадана мистерия: Опасните къщи
  • 22:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 23:00
    Тук живее злото: Тайната ни самоличност
Пълна програма
  • 20:00
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2018; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
  • 21:35
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 23:10
    "Самопризнанията на един опасен ум", шпионска комедия, САЩ, 2002; реж. Джордж Клуни, със Сам Рокуел, Дрю Баримор, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Рутгер Хауер, [15+]
Пълна програма
  • 20:15
    "Г-н Робот I, 3 еп.", драма - крими - трилър, САЩ, 2015; реж. Джим МакКей, с Рами Малек, Крисчън Слейтър, Карли Чейкин, Порша Дабълдей, Мартин Валстрьом, [18+]
  • 21:00
    "Очевидец I, 5 еп.", криминална драма, Норвегия, 2014; реж. Ярл Емсел Ларсен, с Один Ваге, Аксел Геркен Беим, Анеке Ван Дер Липе, Пер Кйерщад, Ингвилд Стен Гротмол, [18+]
  • 22:00
    "Нюйоркска комбина ІІІ, 2 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Минки Спайро, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 23:00
    "Жертвеният агнец І, 3 еп.", комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джефри Уокър, с Ан Дауд, Еси Дейвис, Джесика Бардън, Сам Рийд, Даниъл Хеншал, [15+]
Пълна програма
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    С вкуса на Златна Добруджа. Рецепти от Алфатар (образователен документален филм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Ела се вие - сватба в Добралък (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 20:30
    Пес патрул
  • 20:55
    Пес патрул
  • 21:25
    Топ Кадети
  • 21:50
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 22:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 22:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 7, Канада, 2017
Пълна програма
  • 19:15
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 21:15
    Приключенията на Мерлин Приключенски, Семеен, Фентъзи Великобритания 2013
  • 22:00
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 23:45
    Шамарът, еп.2 ТВ сериал, Драма Австралия 2011
Пълна програма
  • 20:35
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 22:00
    Човекът-сърце Драма Австралия 2017
  • 22:50
    Човекът-сърце Драма Австралия 2017
  • 23:35
    Кървящо сърце Трилър САЩ 2015
Пълна програма
  • 20:35
    Синът на дракона, част 2 Екшън САЩ 2005
  • 22:00
    Конспирация Биографичен, Драма, Военен Великобритания, САЩ 2001
  • 23:30
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
Пълна програма
  • 19:50
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 21:00
    Custom
  • 21:30
    Live Recap British Talent Cup 2018
  • 22:40
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 20:20
    Европейско първенство по волейбол /мъже/: Италия - България пряко предаване от Монпелие
  • 22:30
    Въпрос на чест сериен филм /4 сезон, 10 епизод/ (16)
  • 23:20
    Младият върколак сериен филм /5 сезон, 13 и 14 епизод/ (12)
Пълна програма
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Церемония по връчване Наградите на Столична община за ярки постижения в областта на културата на творци от София
  • 23:30
    По света и у нас
Пълна програма
  • 20:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series Обзор на състезанието в Лас Вегас
  • 21:00
    Автомобилизъм: Рали крос Обзор на състезанието в Латвия
  • 22:00
    Футбол: Холандска Ередивизи ПСВ Айндховен - Витес
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Лион - Зенит, първа среща от груповата фаза
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Борусия Дортмунд - Барселона, първа среща от груповата фаза
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Шампионска лига Интер - Славия Прага, първа среща от груповата фаза
  • 21:50
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Футбол: Шампионска лига Наполи - Ливърпул, първа среща от груповата фаза
  • 23:50
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Барселона - Валенсия
  • 22:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Ейбар - Еспаньол
Пълна програма
  • 20:30
    Киносалон БСТВ: "Елена" (2011 г.), Русия
  • 22:15
    "Лява политика" с Александър Симов (п)
  • 23:15
    "Местно време" - Сандански (п)
  • 23:25
    Новини (п)
Пълна програма
  • 19:50
    "СВОЯ ПРАВДА" с Романом Бабаяном
  • 20:55
    ПРЕМЬЕРА. Константин Юшкевич, Вадим Андреев, Инга Оболдина, Мария Пирогова в детективном сериале "БАЛАБОЛ - 3". "Стоп мотор!"
  • 23:00
    Владимир Зайцев, Сергей Чирков, Юрий Архангельский и др. в остросюжетном сериале "ШЕЛЕСТ" 3-я с., 4-я с.
Пълна програма
  • 20:30
    Silence of Death
  • 22:00
    The Fury Ep. 7
  • 23:00
    The Fury Ep. 8
Пълна програма
  • 20:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 6
  • 21:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 595
  • 22:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 115
  • 23:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 20:48
    ПЛЯЖ серия 8
  • 21:40
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 13
  • 22:24
    ОДИН ПРОТИВ ВСЕХ серия 14
  • 23:15
    ЛИТЕЙНЫЙ серия 37
Пълна програма
  • 20:10
    БИТВА ШЕФОВ 3
  • 21:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК (НОВЫЙ) 3
  • 21:45
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 78
  • 22:35
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 79
Пълна програма

Сериали

bTV Lady 21:00
"Любов под наем" - сериал, еп.181, 182
Viasat History 21:00
Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 21:05
Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 2
Viasat Explorer 21:15
Рибар авантюрист, сезон 2, еп. 12
AXN Black 21:20
Морски тюлени; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Fine Living 20:50
Екстремни яхти (Series 1): Модерни чудеса (Episode 2)
Food Network HD 20:50
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Падингтън (Episode 21)
НТВ Сериал 20:50
ВИЖУ - ЗНАЮ серия 18
БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
Diema Sport 21:00
Футбол: Витоша - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно

Всички предавания

Филми

TVT 21:00
Долината на розите (образователен документален филм)
БНТ 21:00
Капитан Петко войвода тв филм /10 серия/
bTV Cinema 21:00
"Ловецът: Ледената война" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Седрик Никола-Троаян, в ролите: Джесика Частейн, Крис Хемсуърт, Емили Блънт, Шарлийз Терон, Марк Халдър, Сам Клафлин, Колин Морган и др.
Cinemax 21:00
"Барутният заговор I, 2 еп.", историческа драма, Великобритания, 2017; реж. Джей Блексън, с Кит Харингтън, Питър Мълан, Лив Тайлър, Марк Гатис, Шон Дули, [18+]
Kino Nova 21:00
"Шофьор на такси" - криминален филм с уч. на Робърт Де Ниро, Джоди Фостър, Албърт Брукс, Питър Бойл и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}