ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:10
    Култура.БГ /п/
  • 02:10
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:10
    Завръщане в Брайдсхед тв филм /6 епизод/п/
  • 04:05
    Дойче веле: Шифт
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.13
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.7
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 4
  • 01:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 02:30
    "Слънце и луна" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 00:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 01:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 02:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 02:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Тексаски закони: Проблеми в малкото градче
  • 01:40
    Запознайте се със семейство Хендерсън: Епизод 5
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Смъртна опасност
  • 03:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Убиецът на котки
Пълна програма
  • 00:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "С песните на..."
  • 01:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 00:35
    История.bg Екзарх Стефан
  • 01:35
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:05
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 02:35
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 00:38
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:00
    Pat the Dog
  • 01:07
    Pat the Dog
  • 01:14
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 00:15
    "Наркос: Мексико" - сериал, еп.7
  • 01:15
    "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.3
  • 02:15
    "Стрелата" - сериал, еп.4
  • 03:15
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.8
Пълна програма
  • 02:45
    "Реката на тайните" - криминален, мистъри, драма (САЩ, Австралия, 2003), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Шон Пен, Тим Робинс, Keвин Бейкън, Лорънс Фишбърн, Марша Гей Хардън, Лора Лини, Кевин Чапман, Еми Росъм и др.
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.3, 4
  • 09:00
    "Обратна тяга" - екшън, трилър (САЩ, 1991), режисьор Рон Хауърд, в ролите: Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт Де Ниро, Доналд Съдърланд, Дженифър Джейсън Лий, Скот Глен, Ребека Де Морни, Клинт Хауърд и др.
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 00:00
    "Пол" /п./ - комедия, приключенски, фантастика (САЩ, Великобритания, 2011)
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По-добре късно, отколкото никога" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.16
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.56
  • 02:00
    "Медичите" - сериал
  • 02:50
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5
Пълна програма
  • 00:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:45
    "Училище по оцеляване", хорър - комедия, Великобритания, 2018; реж. Криспиан Милс, с Ейса Бътърфийлд, Фин Коул, Хърмаяни Корфийлд, Майкъл Шийн, Саймън Пег, [18+]
  • 02:25
    "Пиърсинг", психологически хорър, САЩ, 2018; реж. Никълъс Пес, с Кристофър Абът, Миа Вашиковска, Лая Коста, Мария Дизия, Марин Айъланд, [18+]
  • 03:50
    "Клубът на канибалите", комедия - хорър, Бразилия, 2018; реж. Гуто Паренте, с Тавиньо Тейшейра, Ана Луиза Риос, Педро Домингес, Зе Мария, Родриго Фернандес, [18+]
  • 05:05
    "Ноември (2017)", драма - фентъзи, Естония, 2017; реж. Райнер Сарнет, с Реа Лест, Йорцен Лийк, Арво Кукумаги, Катарийна Унт, Таави Елмаа, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    "Планината", драма, САЩ, 2018; реж. Рик Алвърсън, с Тай Шеридан, Джеф Голдблум, Хана Грос, Дени Лаван, Удо Киер, [15+]
  • 03:10
    "Битие", драма, Унгария, 2018; реж. Арпад Богдан, с Милан Чордаш, Анна Мари Чех, Енико Анна Илеши, Лидия Даниш, Левенте Молнар, [15+]
  • 05:15
    "Брулени хълмове", романтична драма, Великобритания, 1992; реж. Питър Космински, с Жулиет Бинош, Ралф Файнс, Джереми Нортъм, Саймън Шепърд, Софи Уорд, [12+]
  • 07:00
    "Не съм тук", драма, САЩ, 2017; реж. Мишел Шумахер, с Дж. К. Симънс, Себастиан Стан, Майка Монро, Манди Мур, Макс Грийнфийлд, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    Marketplace Africa
  • 01:00
    The Express
  • 01:30
    Inside Africa
  • 02:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 00:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:10
    "Скорпион" - сериал, сезон 2 /п/
  • 01:00
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 00:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Разпродажби
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Японската Атлантида
  • 03:00
    Кодът на дивата природа: Проклятието на Ел Дорадо
Пълна програма
  • 00:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Нацисти на Луната
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Плутон под напрежение
  • 02:10
    Ловци на митове: Кастингът: Предизвикателството на специалните служби
  • 03:00
    Ловци на митове: Кастингът: Холивудско приземяване на самолет
Пълна програма
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 02:00
    "Дъбът - изкуство на оцеляването" - 2 ч.
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 00:05
    Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден, директно
  • 15:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 16:00
    Снукър: Европейски Мастърс, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 00:35
    Снукър: Европейски Мастърс, четвъртфинали
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден, директно
  • 12:20
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, супер Г, мъже, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден, директно
Пълна програма
  • 00:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 01:05
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 5
  • 01:55
    Наставникът, сезон 1, еп. 6
  • 02:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 00:40
    Action Sports World
  • 01:30
    X Games - Shanghai (2019)
  • 02:20
    X Games - Shanghai (2019)
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:55
    Кралете на басейните (Series 4): Райско кътче в Тексас (Episode 6)
  • 01:20
    Помощ след ремонт (Series 1): Ремонт за шест (Episode 9)
  • 01:42
    Помощ след ремонт (Series 1): Ремонт със съквартирант (Episode 10)
  • 02:05
    Петзвездни тайни (Series 1): Хотел с незабравими напитки (Episode 3)
Пълна програма
  • 00:50
    Нови в квартала, еп. 6
  • 01:15
    Нови в квартала, еп. 7
  • 01:50
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 9
  • 02:15
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 10
  • 01:50
    Глейдс - трети сезон, еп. 4
  • 02:40
    Глейдс - трети сезон, еп. 5
  • 03:30
    Частни детективи, еп. 10
Пълна програма
  • 01:40
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 03:30
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’ Халоран, [15+]
  • 07:00
    "Гръм", анимационна комедия, САЩ, 2008; реж. Крис Уилямс, Байрън Хауърд, [0+]
  • 08:35
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 00:55
    Тайните на музеите, сезон 2, еп. 1
  • 01:45
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 6
  • 02:50
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 4
  • 03:50
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Варварски меч
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Понита и мошеници
  • 02:45
    Лице в лице със звяра: Нашествие на акули
Пълна програма
  • 00:30
    България – вчера, днес и утре
  • 01:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, пети сезон, 29 еп.
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 00:50
    "Осуалд"
  • 01:15
    "Конни"
  • 01:40
    "Герои на града"
  • 01:55
    "Робоколата Поли"
Пълна програма
  • 00:20
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
Пълна програма
  • 00:45
    Синемаскоп
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 00:45
    "Муса Войнът" - игрален филм, Китай / Южна Корея, с Ву-Сунг Юнг, Сунг-Ки Аан [Woo-Sung Jung, Sung-Ki Ahn].
  • 02:55
    "Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 05:45
    "В близък план - "Войната за Планетата на маймуните"
  • 05:55
    "В близък план - "Зад волана"
Пълна програма
  • 00:00
    MTV Флорибама Шор
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:25
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 9
  • 01:15
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 3
  • 02:00
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 5
  • 02:50
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 5
  • 01:00
    Табу 9, еп. 1
  • 01:55
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 11
Пълна програма
  • 00:10
    Войни на тигри, еп. 1
  • 01:00
    Най-смъртоносните акули в света, еп. 1
  • 01:50
    Сред дивата природа с Джак Рандал, еп. 4
  • 02:35
    Сред дивата природа с Джак Рандал, еп. 5
Пълна програма
  • 00:50
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:05
    Еротичен телепазар
  • 03:05
    Край на програмата
  • 05:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:15
    Филм "Кукувицата"
  • 02:55
    "За любовта"
  • 07:00
    Новини
  • 07:30
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 00:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:00
    Бойни вечери
  • 03:00
    Франция, Лига 1
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 00:35
    Вести-Москва
  • 01:00
    Вести
  • 02:00
    "Хуморина"
  • 03:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
Пълна програма
  • 00:00
    "Скенер"
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето. / повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:50
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Не ме притискай
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Devoja?ki bluz
  • 02:00
    Не знаех, че съм бременна - специални епизоди: Бебе в ресторант за бързо хранене
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Епизод 2
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист - Филм за Барселона, част 2
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Уокър Арт център
  • 02:00
    Регионите на България: Духовните средища на Софийската Света Гора - Св. София, еп.2
Пълна програма
  • 00:00
    Загадки в музея (Series 18): Знамето на 9/11 и други загадки (Episode 1)
  • 01:00
    Призрачни приключения (Series 2): Плантация "Магнолия" (Episode 6)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Лизи Бордън (Episode 4)
Пълна програма
  • 00:00
    Загадки в музея (Series 18): Знамето на 9/11 и други загадки (Episode 1)
  • 01:00
    Призрачни приключения (Series 2): Плантация "Магнолия" (Episode 6)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Фабриката в Сибли (Episode 12)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Лизи Бордън (Episode 4)
Пълна програма
  • 00:05
    Събудих се на 30, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2004
  • 01:40
    Белязаният, САЩ, криминален/драма, 1983
  • 04:25
    Позабременяла, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 05:25
    Родители, САЩ, комедия/романтичен, 1989
Пълна програма
  • 00:35
    Моето меню за 30 минути, еп. 7
  • 01:05
    Моето меню за 30 минути, еп. 8
  • 01:35
    Среща в кухнята, еп. 3
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 21
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Rise And Shine With VH1
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    This Week's VH1 Top 10
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 00:45
    Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 17
  • 01:15
    Теория за Големия взрив - осми сезон, еп. 18
  • 01:45
    Необикновените - първи сезон, еп. 9
  • 02:30
    Империя - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 3 еп.
  • 01:25
    "Тийнейджъри убийци" - 5 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 15 еп.
  • 02:40
    "Минута по минута" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:40
    Камский спиннинг
  • 01:10
    На зарубежных водоемах (Сезон2)
  • 01:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 02:05
    Нахлыст в Башкортостане
Пълна програма
  • 00:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5 /п/
  • 01:00
    "Войната е опиат" - трилър с уч. на Джеръми Ренър, Антъни Маки, Брайън Джерати, Гай Пиърс, Ралф Файнс, Дейвид Морз, Еванджелин Лили, Кристиан Камарко и др. /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Веригите на любовта" - романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Тайлър Хайнс, Локлин Мънро, Емили Тенънт и др.
Пълна програма
  • 00:15
    I Almost Got Away With It: Got Raps
  • 01:00
    How the Universe Works: Dawn of Life
  • 01:45
    Treehouse Masters: Ultimate Treehouses IV
  • 02:30
    Gold Rush: Twist of Fate
Пълна програма
  • 00:10
    Хапките на Сиба (Series 1): Епизод 1 (Episode 1)
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 19): В родния град на Гай (Episode 1)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 7): Звездното меню на знаменитостите (Episode 5)
  • 02:30
    Конкуренти в кухнята (Series 8): Улицата на приятелите (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок Училище
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:05
    Тенис: Открито първенство на Австралия, пети ден
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден, директно
  • 15:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 16:00
    Снукър: Европейски Мастърс, четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 01:40
    "Фатално затишие", психотрилър, САЩ, 2019; реж. Стивън Найт, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Даян Лейн, Джейсън Кларк, Джимон Хунсу, [15+]
  • 03:30
    "Джей и Мълчаливият Боб отвръщат на удара", комедия, САЩ, 2001; реж. Кевин Смит, с Джейсън Мюс, Кевин Смит, Бен Афлек, Джеф Андерсън, Брайън О’ Халоран, [15+]
  • 07:00
    "Гръм", анимационна комедия, САЩ, 2008; реж. Крис Уилямс, Байрън Хауърд, [0+]
  • 08:35
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:30
    The Lion Guard
  • 01:00
    Sofia The First
  • 01:25
    Minnie's Bow-Toons
  • 01:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок Училище
  • 01:40
    School of Rock
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 00:00
    С камера на ревера: Епизод 3
  • 01:00
    С камера на ревера: Покрий ме
  • 02:00
    Докато смъртта ни раздели: Епизод 7
  • 03:00
    Докато смъртта ни раздели: Контролирай, убий, изтрий
Пълна програма
  • 00:30
    Clubland: Sevilla FC
  • 01:00
    Football Stars: Patrice Evra
  • 01:30
    The Burning Issue: Tennis
  • 02:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
Пълна програма
  • 00:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:05
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:30
    Familiar Waters
  • 01:50
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Варварски меч
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Пътно изпитание
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Понита и мошеници
  • 02:45
    Лице в лице със звяра: Нашествие на акули
Пълна програма
  • 00:55
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 01:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 11
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 39
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 12
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.13
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.7
  • 01:50
    bTV Новините /п./
  • 02:20
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:55
    Гримсби; екшън, приключенски, САЩ, Великобритания, 2016
  • 02:35
    Пиксели; екшън, комедия, САЩ, 2015
  • 04:10
    Ламборджини Урус-Раждането на една легенда; музика, Япония, 2019
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 00:00
    Истината срещу истината: Кейси Антъни
  • 01:00
    Полицейска камера: Епизод 1
  • 01:25
    Полицейска камера: Епизод 2
  • 01:50
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 95
Пълна програма
  • 01:00
    Черен динамит
  • 02:45
    Сестра Бети
  • 04:55
    Беоулф
  • 05:00
    Любовта е сега
Пълна програма
  • 00:15
    Х/ф "Репетитор"
  • 02:00
    Шоб я так ел
  • 02:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 04:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
Пълна програма
  • 00:55
    Ridiculousness
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 00:34
    Putting Her Tits To Good Use (18+)
  • 01:00
    Champagne And Diamonds (18+)
  • 01:22
    Right Gift Wrong Girl (18+)
  • 01:47
    Naomi Woods Takes On Huge Cock (18+)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    Occ-Cast
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    World of X Games
Пълна програма
  • 00:40
    Тайните на музеите (Series 3): В Кралския дворец в Мадрид (Episode 3)
  • 01:40
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Сакара, първата пирамида (Episode 2)
  • 02:25
    Митични зверове (Series 1): Вампири убийци (Episode 3)
  • 03:15
    В търсене на "Ориент Експрес" (Series 1): Първа част (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
Пълна програма
  • 00:30
    Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
  • 01:33
    Bilal - MOODS Jazz Club
  • 02:20
    Extended Hanoi Duo - Like a Jazz Machine
  • 03:20
    Gillles Peterson - Sing Jazz Festival
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
  • 02:30
    Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата /п/
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Берое - Ботев Пловдив, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 00:10
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Бърнли, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:10
    "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 4-и епизод /п/
  • 02:40
    Обзор на кръга в английската Висша лига от четвъртък (2019-20), 4-и епизод /п/
  • 03:40
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    С камера на ревера: Епизод 3
  • 01:00
    С камера на ревера: Покрий ме
  • 02:00
    Докато смъртта ни раздели: Епизод 7
  • 03:00
    Докато смъртта ни раздели: Контролирай, убий, изтрий
Пълна програма
  • 01:35
    "Монахинята (2018)", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Корин Харди, с Демиан Бичир, Таиса Фармига, Джонас Блоке, Бони Арънс, Ингрид Бису, [18+]
  • 03:15
    "Овърлорд", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Джулиъс Ейвъри, с Джован Адепо, Уайът Ръсел, Пилу Асбек, Джон Магаро, Бокийм Уудбайн, [18+]
  • 07:00
    "Момчето, което можеше да бъде крал", фентъзи - комедия, Великобритания, 2019; реж. Джо Корниш, с Луи Ашбърн Съркъс, Дийн Чауму, Том Тейлър, Риана Дорис, Ангъс Имри, [7+]
  • 09:00
    "Бохемска рапсодия", биографична драма, Великобритания, 2018; реж. Брайън Сингър, с Рами Малек, Луси Бойнтън, Гуилим Лий, Бен Харди, Джоузеф Мазело, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "На орлови криле", военна драма, Китай, 2016; реж. Стивън Шин, Майкъл Паркър, с Джоузеф Файнс, Шоун Дао, Ричард Сандерсън, Елизабет Арендс, Джеси Коув, [15+]
  • 02:10
    "Коледа в любов (2018)", романтична комедия, САЩ, 2018; реж. Дон МакБрерти, с Брук Д’ Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Каролайна Барчак, Джейми Спилчък, [12+]
  • 03:35
    "Храна за любовта І, 7 еп.", драма, Испания, 2019; реж. Изабел Коиксет, с Лая Коста, Гийермо Фенинг, Тони Торнбърг, [12+]
  • 04:05
    "Храна за любовта І, 8 еп.", драма, Испания, 2019; реж. Изабел Коиксет, с Лая Коста, Гийермо Фенинг, Тони Торнбърг, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    С аромат на глина (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:45
    Веселата Веси
  • 01:10
    Пес Патрул
  • 01:40
    Пес Патрул
  • 02:05
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 00:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 02:25
    Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 03:55
    Ендевър, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 05:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 01:35
    Отворена врата Ужаси САЩ 2008
  • 03:10
    ПРОВАЛЪТ НА "АТЛАНТИС" научна фантастика САЩ 2010
  • 04:35
    Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
  • 06:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:40
    Обущарят Комедия, Фентъзи САЩ 2014
  • 02:15
    Без следа Криминален, Драма, Трилър Франция, Белгия 2010
  • 03:50
    Зловеща жътва Ужаси, Комедия САЩ 2004
  • 07:00
    Пим и Пом: Голямото приключение Анимация, Приключенски, Семеен Холандия 2014
Пълна програма
  • 00:00
    Мераклии комедия САЩ 2001
  • 01:35
    Екзорсистът: Началото Ужаси, Трилър САЩ 2004
  • 03:25
    Рок Слайд Комедия САЩ 2009
  • 04:50
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
Пълна програма
  • 00:00
    Live Recap Vans Pro Park Series 2018
  • 01:05
    Live Recap FISE Chengdu, China 2019
  • 02:45
    Live Freeride World Tour
  • 06:00
    Action Sports World S19
Пълна програма
  • 01:00
    Спортни новини
  • 01:10
    Брат за брата сериен филм /10 епизод/ /п/ (16)
  • 01:55
    Арена футбол
  • 02:25
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
Пълна програма
  • 00:30
    Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01:10
    Концерт на Лиса Симон /САЩ/ Международен джаз фестивал- Банско 2018 /п/
  • 02:10
    Отблизо с Мира /п/
  • 03:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Евролига: Реал Мадрид - Анадолу Ефес
  • 03:30
    "Светът на ездата" Магазинно предаване
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор на 19 кръг
  • 05:00
    Спидуей: Състезание за Голямата награда на Великобритания Състезание за Голямата награда на Великобритания
Пълна програма
  • 00:05
    Евролига: Панатинайкос - АСВЕЛ
  • 02:00
    "Удар със стик"
  • 03:00
    NHL All-Star: Състезание за хокейни умения
  • 05:30
    Еврокупа: Андора - Уникаха
Пълна програма
  • 00:00
    Купа на Франция: Лориан - Пари Сен Жермен
  • 02:00
    Байерн ТВ: Херта - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 04:00
    Купа на Турция: Фенербахче - Кайзериспор
  • 06:00
    Серия А: Бреша - Каляри
Пълна програма
  • 00:00
    Купа на Турция: Фенербахче - Кайзериспор
  • 02:00
    Барса ТВ:
  • 04:00
    Купа на Франция: Нант - Лион
  • 06:00
    Ла Лига: Атлетик Билбао - Селта
Пълна програма
  • 00:00
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 03:00
    "Гласове" с Явор Дачков (п)
  • 04:00
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
Пълна програма
  • 00:35
    Сергей Маковецкий, Андрей Мерзликин, Агния Кузнецова в остросюжетном детективном сериале "ТРАССА СМЕРТИ" 9-я с., 10-я с. (заключительная)
  • 02:35
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:15
    "БОЛЬШИЕ РОДИТЕЛИ". Владимир Высоцкий
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 00:40
    Parental Guidance
  • 02:05
    Paris Undercover
  • 03:35
    Double Trouble
  • 05:20
    Chase
Пълна програма
  • 00:30
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 40
  • 01:20
    ДНК 2
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 713
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 208
Пълна програма
  • 00:30
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 24
  • 01:15
    КОМАНДА серия 23
  • 02:00
    КОМАНДА серия 24
  • 02:45
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 23
Пълна програма
  • 00:30
    ШНУР ВОКРУГ СВЕТА 6
  • 01:00
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 212
  • 01:40
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 216
  • 02:25
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 56
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 00:00
    Младост
  • 02:30
    Одисеята на Жак Ив Кусто
  • 05:00
    Мандарини
  • 07:00
    Около света, 13 и 14 еп.
Пълна програма

Сериали

bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV Lady 01:00
"Шест сестри" - сериал, с.5 еп.5

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/
FilmBox Plus 01:05
Фалшификатори Драма Канада 2010
AXN White 01:10
Новобранецът; сезон 1, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}