ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:55
    Линия на разделението 2 сериен игрален филм /3, последен епизод/п/ (12)
  • 02:30
    Наказателен отряд игрален филм /п/ (14)
  • 04:15
    Дойче Веле: Шифт
  • 04:30
    Бразди /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Гордост и слава" - трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+]
  • 03:00
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.16
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.15
Пълна програма
  • 00:40
    "Джуманджи" - с уч. на Робин Уилямс, Кирстен Дънст, Бони Хънт, Джонатан Хайд и др./п/
  • 04:50
    "Семейство под наем" - с уч. на Тори Спелинг, Грег Джърман, Джордан Бриджис, Абигейл Бреслин и др. /п/
  • 07:00
    "Черна любов" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 00:25
    Знам какво направи миналото лято; ужаси, мистерия, САЩ, 1997
  • 02:20
    Мъже в черно 2; екшън, научна фантастика, САЩ, 2002
  • 03:40
    Ударът "Пелам 123"; трилър, САЩ, 2009
  • 05:00
    Кандис Реноар; сезон 7, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Нашествениците: Ужасни и отровни
  • 02:35
    Нашествениците: Канибалско нашествие
  • 03:25
    Запознайте се със семейство Хендерсън: Епизод 5
  • 04:15
    Котки 101: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:25
    "София и Москва. Ще разтопим ли ледовете"
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 01:20
    Ретро спорт Борецът Валентин Йорданов /п/
  • 02:20
    По света и у нас /п/
  • 02:35
    История.bg Екзарх Стефан /п/
  • 03:35
    Да израснеш в Бруклин игрален филм /п/ (12)
Пълна програма
  • 01:40
    Pat the Dog
  • 02:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 02:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 02:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:15
    "Лесни пари 3: Луксозен живот" - криминален, трилър (Швеция, 2013), режисьор Йенс Йонсон, в ролите: Джоуел Кинаман, Матиас Варела, Мартин Валстрьом, Малин Бюска, Деян Чукич и др. [14+]
  • 02:45
    "Твърде лично" /п./ - сериал, еп.1, 2
  • 04:15
    "Караваната" - хорър, трилър (САЩ, 2018), режисьор Том Нейгъл, в ролите: Денис Ричардс, Миша Бартън, Джеф Дентън, Брайън Нейгъл и др. [16+]
  • 05:15
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп.16
Пълна програма
  • 00:30
    Cinema X в Месец на Оскарите: "Психо" - трилър, хорър (САЩ, 1960), режисьор Алфред Хичкок, в ролите: Джон Гевин, Вера Майлс, Джанет Лий, Антъни Пъркинс, Джон Макинтайър, Патриша Хичкок, Алфред Хичкок и др. [16+]
  • 02:45
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор Алехандро Гонсалес Иняриту, в ролите: Хавиер Бардем, Марисел Алварес, Гийермо Естрело, Едуард Фернандес и др. [14+]
  • 06:00
    "Кой уби сестра Мери" - криминален, мистъри (тв филм, Канада, 2017), режисьор Филип Ганьон, в ролите: Сюзи Абромайт, Аманда Бругъл, Алисън Хосак, Дебора Гроувър и др.
  • 08:00
    "Стив Джобс" - биографичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Дани Бойл, в ролите: Майкъл Фасбендър, Кейт Уинслет, Джеф Даниълс, Сет Роугън, Майкъл Стулбарг, Катрин Уотърстън и др.
Пълна програма
  • 01:30
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин 99" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Любимци" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Романтични страници" /п./ - семеен, комедия, романтичен (тв филм, САЩ, 2015)
  • 02:50
    "Майка" - сериал, еп.8
  • 03:45
    "Градско момиче" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:35
    "Незаличима боя", драма, Бразилия, 2018; реж. Филипе Мацембахер, Марсио Реолон, с Шико Менегат, Бруно Фернандес, Гуега Пейшото, Сандра Дани, Фредерико Васкес, [18+]
  • 03:30
    "Игра на пари ІІ, 10 еп.", криминална комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Аркин, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 04:25
    "Няколко разговора за много високото момиче", драма, Румъния, 2018; реж. Богдан Теодор Олтеану, със Силвана Михай, Флорентина Настасе, Денисе Мойсе, Карол Йонеску, Ана Ковалчук, [15+]
  • 05:10
    "Не оставяй и следа", драма, САЩ, 2018; реж. Дебра Граник, с Бен Фостър, Томасин Макензи, Джеф Кобър, Дейл Дики, Дейна Миликан, [12+]
Пълна програма
  • 00:25
    "Ченгета", драма, Австрия, 2018; реж. Щефан Лукач, с Лоренс Руп, Антон Ноори, Мария Хофщетер, Роланд Дюрингер, Анна Сук, [18+]
  • 02:00
    "Фокстрот", психологическа драма, Израел, 2017; реж. Самуел Маоз, с Лиор Ашкенази, Сара Адлер, Йонатан Ширай, Шира Хаас, Гефен Баркай, [18+]
  • 03:55
    "Побойник (2017)", криминален трилър, САЩ, 2017; реж. Джордан Рос, с Илайза Тейлър, Пабло Шрайбър, Лина Хийди, Бен Фелдман, Даниъл Уебър, [18+]
  • 05:10
    "Избраният (1981)", драма, САЩ, 1981; реж. Джеръми Кейган, с Роби Бенсън, Бари Милър, Максимилиан Шел, Род Стайгър, Хилди Брукс, [12+]
Пълна програма
  • 01:30
    TBD
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    Inside Africa
  • 03:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Дървото на любовта" - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Тревър Донован, Марилу Хенър, Джеферсън Браун и др. /п/
  • 06:30
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:40
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 4 /п/
  • 06:15
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 06:45
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 01:00
    Какво може да е това?: Епизод 15
  • 02:00
    Какво може да е това?: Епизод 16
  • 03:00
    Шофьори на камиони: Епизод 4
  • 04:00
    Милиардер под прикритие: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:20
    Факти и лъжи: Пираните са безопасни
  • 02:10
    Факти и лъжи: Разбиване на сейф с помощта на течен азот
  • 03:00
    Улична наука: Нажежена топка от никел
  • 03:24
    Улична наука: Странна субстанция
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Гениите"
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 03:00
    "Снимки от Луната"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
  • 00:50
    Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, седми ден, директно
  • 12:25
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже, директно
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, единична щафета, директно
Пълна програма
  • 00:40
    Сноуборд: Световна купа в Биг Уайт, сноуборд крос
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, седми ден, директно
  • 15:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс", директно
  • 16:00
    Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Лайпциг, директно
Пълна програма
  • 01:25
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
  • 02:15
    Наставникът, сезон 2, еп. 1
  • 03:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 9
  • 03:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 01:30
    Rumble & Hum
  • 02:20
    Grid
  • 04:00
    Fantasy Factory
  • 04:25
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 01:20
    Строителство със стара дървесина (Series 4): Плевня джакпот (Episode 2)
  • 02:05
    Експертно възстановяване (Series 1): Занаятчийско бунгало от 1913 г. (Episode 6)
  • 02:50
    На гости при Джада (Series 3): Италианският Великден (Episode 12)
  • 03:12
    На гости при Джада (Series 3): Уикенд брънч (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:45
    Това сме ние - първи сезон, еп. 6
  • 02:30
    Коледа за начинаещи - игрален филм, еп. 1
  • 04:00
    Златни години - игрален филм
  • 05:10
    Да порастнеш като супермодел, еп. 8
Пълна програма
  • 00:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 2
  • 01:50
    Гранчестър - четвърти сезон, еп. 1
  • 02:35
    Агата Рейзин, еп. 1
  • 03:25
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:25
    "Анабел", ужаси, САЩ, 2014; реж. Джон Р. Леонети, с Анабел Уолис, Уорд Хортън, Тони Амендола, Алфре Уудард, Кери О’ Мали, [15+]
  • 02:05
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 03:45
    "Катастрофалният артист", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Джеймс Франко, с Дейв Франко, Джеймс Франко, Сет Роугън, Ери Грейнър, Алисън Бри, [12+]
  • 05:15
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
Пълна програма
  • 01:45
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 10
  • 02:15
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 03:05
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 4
  • 03:50
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 01:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Татко най-добре знае как да наддава на търг
  • 01:50
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рапира
  • 03:35
    Извънземни от древността: Извънземни войни
Пълна програма
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 72 еп.
  • 02:30
    Риболовен филм
  • 03:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 01:40
    "Герои на града"
  • 01:55
    "Робоколата Поли"
  • 02:05
    "Кажи го с Ноди"
  • 02:10
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:40
    "Дракула 2000" - игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 02:15
    "Беоулф и Грендел" - игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
  • 03:55
    "Игри на пътя" - игрален филм, Австралия, със Стейси Кийч, Джейми Лий Къртис.
  • 05:25
    "Старт към небето" - екшън / драма, САЩ, с Бил Пулман, Лена Олин.
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    MTV Световна сцена
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:35
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 4
  • 02:25
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 7
  • 03:15
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
  • 04:30
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 16
Пълна програма
  • 01:00
    Спасени, еп. 2
  • 01:55
    Тайните на Зона 51, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 7
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 35
Пълна програма
  • 01:00
    Дивата Скандинавия: Компилации, еп. 2
  • 01:50
    Дивата Аляска: Арктическо лято, еп. 1
  • 02:35
    Дивата природа: Островът на възкресението, еп. 1
  • 03:20
    Дивата природа: Голямото замръзване, еп. 1
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 03:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 03:45
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 18-и епизод /п/
Пълна програма
  • 01:35
    Филм "Познаваха ги само по лице"
  • 03:05
    "За любовта"
  • 03:50
    "Насаме с всички"
  • 04:45
    Криминален филм "Стопанин на тайгата"
Пълна програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1: /п./ Олимпик Марсилия - Анже
  • 03:00
    Франция, Лига 1: /п./ Монако - Страсбург
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 00:35
    Игрален филм
  • 04:00
    "Бялото студио"
  • 04:40
    "Романтиката на романса"
  • 05:30
    Концерт
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение /
  • 03:15
    "Изгнаници клети"
  • 03:45
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:45
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Виани и Алън
  • 02:00
    Пак не знаех, че съм бременна: Нима това се случва отново?
  • 02:48
    Пак не знаех, че съм бременна: Пак ли?
  • 03:36
    90 дни до сватбата: Епизод 9
Пълна програма
  • 01:30
    Виж България
  • 02:00
    Спорт и приключения
  • 02:30
    Зелен свят
  • 03:00
    Зелен свят
Пълна програма
  • 01:00
    Паранормални досиета (Series 9): Подтик (Episode 1)
  • 02:00
    Паранормални досиета (Series 9): Пустинно проклятие (Episode 2)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Изгубеното съкровище на Дъч Шулц (Episode 8)
Пълна програма
  • 01:00
    Паранормални досиета (Series 9): Подтик (Episode 1)
  • 02:00
    Паранормални досиета (Series 9): Пустинно проклятие (Episode 2)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 2): Изпитанията на времето (Episode 7)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Изгубеното съкровище на Дъч Шулц (Episode 8)
Пълна програма
  • 02:40
    Неуловим, Германия,САЩ, екшън/криминалистика/фентъзи, 2008
  • 04:30
    Хелбой, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2004
  • 06:45
    Китът и сепията, САЩ, комедия/драма, 2005
  • 08:05
    Извънземното, САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1982
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 26 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Евгени Будинов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си стопанин на котка ?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Бригадирското движение в България от 1946 г. до 1950 г." - документален филм
Пълна програма
  • 01:30
    Сладката Софи Дал, еп. 1
  • 02:00
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 1
  • 02:30
    Рецепти за всеки ден с Рейчъл Алън, еп. 2
  • 03:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 5
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Rise And Shine With VH1
  • 10:00
    Top 50 Girls VS Guys!
  • 14:00
    We Love The: 00s
Пълна програма
  • 00:19
    Дред Екшън, Фантастика 2012
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
Пълна програма
  • 01:20
    Малкълм - седми сезон, еп. 2
  • 01:50
    Модерно семейство, еп. 13
  • 02:15
    Модерно семейство, еп. 14
  • 02:40
    Под наблюдение - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Welcome To The Weekend!
  • 16:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:20
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 7 и 8 еп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 3 еп.
  • 03:35
    "Денят, в който трябваше да умра" - 5 еп.
  • 04:15
    "В бойна готовност" - 7 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:35
    Рождение клинка
  • 02:05
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 02:30
    Кодекс охотника
  • 02:45
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 00:45
    "Черното тефтерче на бавачките" - драма с уч. на Спенсър Лок, Стефани Брас, Пери Рийвс, Раян Макпартлин и др. /п/
  • 05:20
    "Отново по същото време" - романтична комедия с уч. на Стефани Бенет, Джим Каларко, Глинис Давис, Кейт Дион-Ричард, Джанет Гласфорд и др. /п/
  • 07:30
    "Апетит за любов" - романтична комедия с уч. на Тейлър Кол, Андрю Уокър, Али Милс, Маркъс Роснър и др.
  • 09:30
    "Моят Джордж" - романтичен филм с уч.на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс, Брандън Куин, Оскар Нунез и др.
Пълна програма
  • 01:45
    I Faked My Own Death: For Love and Money
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught by a Cougar
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 04:00
    Gold Rush: Going for Broke
Пълна програма
  • 01:45
    Бъди срещу Дъф (Series 1): Понички и магия (Episode 5)
  • 02:30
    Бъди срещу Дъф (Series 1): Големият финал (Episode 6)
  • 03:15
    Пребори Боби Флей (Series 15): Боби е уволнен (Episode 3)
  • 03:37
    Пребори Боби Флей (Series 15): Разбити сърца (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 00:50
    Тенис: Открито първенство на Австралия, шести ден
  • 01:55
    Тенис: Открито първенство на Австралия, седми ден, директно
  • 12:25
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане, мъже, директно
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Поклюка, единична щафета, директно
Пълна програма
  • 00:25
    "Анабел", ужаси, САЩ, 2014; реж. Джон Р. Леонети, с Анабел Уолис, Уорд Хортън, Тони Амендола, Алфре Уудард, Кери О’ Мали, [15+]
  • 02:05
    "Гепи", криминална комедия, Великобритания, 2000; реж. Гай Ричи, с Бенисио Дел Торо, Денис Фарина, Вини Джоунс, Брад Пит, Джейсън Статъм, [15+]
  • 03:45
    "Катастрофалният артист", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Джеймс Франко, с Дейв Франко, Джеймс Франко, Сет Роугън, Ери Грейнър, Алисън Бри, [12+]
  • 05:15
    "Джон и Йоко: Над нас е само небето", документален, Великобритания, 2018; реж. Майкъл Епстайн, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Welcome To The Weekend!
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 01:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 10
  • 02:00
    Американско чудовище: Епизод 1
  • 03:00
    Американско чудовище: Епизод 2
  • 03:45
    Американско чудовище: Епизод 3
Пълна програма
  • 01:30
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Fight Stars: David Haye
  • 02:30
    Football Stars: Eden Hazard
  • 03:00
    Spirit of Sport: Mark Webber
Пълна програма
  • 01:30
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 01:50
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 02:15
    Midway USA's Gun Stories
  • 02:35
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 01:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Татко най-добре знае как да наддава на търг
  • 01:50
    Американски антиквари: Тъпчовци
  • 02:45
    Изковани в огъня: Рапира
  • 03:35
    Извънземни от древността: Извънземни войни
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 7
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 35
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 8
  • 03:10
    Табу 8, еп. 8
Пълна програма
  • 00:30
    "Гордост и слава" - трилър, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Едуард Нортън, Колин Фарел, Ноа Емърик, Джон Войт, Дженифър Ийли, Джон Ортиз, Шей Уигъм, Кармен Иджого и др. [16+]
  • 03:00
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.16
  • 03:30
    "Мармалад" /п./
  • 05:30
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.15
Пълна програма
  • 00:00
    Ударът "Пелам 123"; трилър, САЩ, 2009
  • 02:15
    Безпощадно; екшън, криминален, САЩ, 2010
  • 03:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 04:30
    Тоталкар; сезон 5, епизод 8, оригинална продукция, спорт, Унгария, 2019
Пълна програма
  • 01:55
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 02:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:30
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 04:10
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на духове: Дамата на прозореца
  • 01:50
    Убийството на Лейси Питърсън: Безследно изчезнала в Модесто
  • 02:40
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
  • 03:05
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
Пълна програма
  • 02:05
    Разплатата
  • 04:15
    Джак Фрост 2
  • 06:50
    Състезанието на Вирджиния
  • 08:55
    Коледната песен на кучетата
Пълна програма
  • 01:35
    Ирина Мирошниченко, Александр Белявский в фильме "Их знали только в лицо" (12+)
  • 03:05
    "Про любовь" (16+)
  • 03:50
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 04:45
    Владимир Высоцкий, Валерий Золотухин в детективе "Хозяин тайги" (12+)
Пълна програма
  • 01:00
    Шоб я так ел
  • 01:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 03:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 04:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
Пълна програма
  • 01:35
    Слабая женщина. Х/ф
  • 04:35
    По секрету всему свету
  • 05:00
    Утро России. Суббота
  • 08:00
    Вести. Местное время
Пълна програма
  • 01:45
    Instant Mom
  • 02:10
    Instant Mom
  • 02:35
    Stand Up and More
  • 03:00
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 01:22
    Strap-On Versus The Real Deal (18+)
  • 01:47
    Fucking Millennials! (18+)
  • 02:10
    Kitchen Cutie (18+)
  • 02:34
    Affirmation To Tit Formation (18+)
Пълна програма
  • 01:35
    Тенис: Даниел Колинс - Юлия Путинцева (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - повторение)
  • 02:45
    Тенис: Айла Томлянович - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - повторение)
  • 05:00
    "Най-добрите голове за 2019"- документален филм
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 14 еп, документална поредица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:35
    Fighting Rookies 2014
  • 06:20
    Fighting Rookies 2014
  • 07:05
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 36
  • 07:20
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 37
Пълна програма
  • 01:00
    The Kickback
  • 02:10
    Camp James
  • 02:25
    Camp James
  • 03:00
    Radical - A Controversa Saga de Dada Figueiredo
Пълна програма
  • 01:45
    Тайните на музеите (Series 3): В Кралския дворец в Мадрид (Episode 3)
  • 02:40
    Обратно броене: Издигането и падането на Берлинската стена (Series 1): Обратно броене до 1961 г.: Издигането на Берлинската стена (Episode 1)
  • 03:25
    Загадки в музея (Series 5): Кола чудо, хидрокристалофон, Елизабет Ван Лу (Episode 1)
  • 04:10
    Загадки в музея (Series 5): Непознати във влака, Мадам Тюсо, WD-40 (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 01:22
    Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
  • 02:50
    Dhafer Youssef 'Birds Requiem' - Skoda Jazz Festival
  • 03:52
    Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
  • 04:52
    John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 02:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Арда, мач от efbet Лига /п/
  • 10:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, мач от НБА /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Еспаньол - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 02:00
    Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Алавес - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 00:00
    Баскетбол: Юта Джаз - Далас Маверикс, мач от НБА, директно
  • 02:10
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 04:00
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 06:30
    "Преди кръга за Купата на Футболната асоциация" (2019-20), 4-и епизод /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 10
  • 02:00
    Американско чудовище: Епизод 1
  • 03:00
    Американско чудовище: Епизод 2
  • 03:45
    Американско чудовище: Епизод 3
Пълна програма
  • 00:50
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 02:20
    "В сестрински дух", трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Клеър Кофи, Лиса Бери, Шибон Мърфи, Тейлър Торн, Кейтлин Спойнхаймър, [15+]
  • 03:50
    "Vice: Гореща точка - Бъдещето на работата", документален, САЩ, 2019, [12+]
  • 04:45
    "Островът", фантастика - трилър, САЩ, 2005; реж. Майкъл Бай, с Юън Макгрегър, Скарлет Йохансон, Джимон Хунсу, Шон Бийн, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 01:40
    "Глутница ІІІ, 6 еп.", драма, Полша, 2019; реж. Олга Хайдас, Кася Адамик, с Лешек Лихота, Александра Поплавска, Анджей Жилински, Пьотр Журавски, Евгения Ахременко, [15+]
  • 02:35
    "Да обичаш Пабло", биографична драма, Испания, 2017; реж. Фернандо Леон Де Араноа, с Хавиер Бардем, Пенелопе Круз, Питър Сарсгаард, Джулиет Рестрепо, Оскар Джаенада, [18+]
  • 04:40
    "Денят на влюбените", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Гари Маршал, с Джулия Робъртс, Аштън Къчър, Дженифър Гарнър, Патрик Демпси, Брадли Купър, [12+]
  • 05:30
    "Goosebumps 2: Призрачен Хелоуин", хорър - комедия, САЩ, 2018; реж. Ари Сандъл, с Джеръми Рей Тейлър, Мадисън Айсман, Калийл Харис, Уенди МакЛендън-Кови, Кен Джонг, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Акция (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:40
    Пес Патрул
  • 02:05
    Ръсти Ривитс
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
Пълна програма
  • 00:30
    Вълците на Берлин, сезон 1, еп. 3, Германия, 2009
  • 02:00
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 1, САЩ, военен, 2015
  • 02:40
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 2, САЩ, военен, 2015
  • 03:25
    Ченге, сезон 2, еп. 3, САЩ, екшън/приключенски, 2013
Пълна програма
  • 01:40
    Терористът сред нас Комедия САЩ 2008
  • 03:10
    Горилата Екшън, Трилър Великобритания,САЩ 2010
  • 04:50
    От сенките Трилър САЩ 2009
  • 06:55
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
Пълна програма
  • 01:15
    Червени светлини Трилър Испания, САЩ 2012
  • 03:05
    Висота Екшън, Трилър САЩ 2017
  • 04:30
    Смъртоносен меден месец Драма, Мистерия САЩ 2010
  • 06:30
    Момичето Семеен Швеция 2009
Пълна програма
  • 01:30
    Мотман Ужаси САЩ 2010
  • 02:55
    Ханибал: Началото Драма, Ужаси, Трилър Великобритания, Чехия, Франция, Италия 2007
  • 04:55
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 06:50
    Машинист Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:00
    Freeride World Tour 2019
  • 02:00
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 03:30
    Live Recap World Ski & Snowboard Festival 2019
  • 05:20
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 02:00
    Спортни новини
  • 02:10
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 04:10
    Баскетбол: Левски Лукойл - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 06:00
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
Пълна програма
  • 01:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 02:00
    Пътеки /п/
  • 02:45
    Векът на България документална поредица
  • 02:55
    Бизнес.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Евролига: Панатинайкос - АСВЕЛ
  • 03:00
    NHL: Мач на звездите Мач на звездите
  • 05:00
    Спидуей: Състезание за Голямата награда на Торун, Полша Състезание за Голямата награда на Торун, Полша
  • 08:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Италия Състезание за Голямата награда на Италия
Пълна програма
  • 01:30
    "Удар със стик"
  • 02:30
    Класика от UFC: Великите битки: Лоулър срещу Кондит
  • 03:00
    UFC Fight Night: Блeйдс срещу Дос Сантос Къртис Блeйдс срещу Жуниор Дос Сантос
  • 05:30
    NHL: Бостън - Вегас Бостън Бруинс - Вегас Голдън Найтс
Пълна програма
  • 00:00
    Купа на Франция: Сейнт Приве - Монако
  • 02:00
    Серия А: СПАЛ - Болоня
  • 04:00
    Серия А: Фиорентина - Дженоа
  • 06:00
    Купа на Турция: Бешикташ - Ерзурумспор
Пълна програма
  • 00:15
    Купа на Турция: Бешикташ - Ерзурумспор
  • 02:05
    Ла Лига: Осасуна - Леванте
  • 04:00
    Ла Лига: Еспаньол - Атлетик Билбао
  • 06:00
    Купа на Франция: Сен Приве - Монако
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 02:00
    "Цветен следобед" (п)
  • 04:00
    Документален филм
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:25
    "КВАРТИРНИК НТВ У МАРГУЛИСА". Памяти Владимира Высоцкого
  • 02:20
    "ФОМЕНКО ФЕЙК"
  • 02:40
    Александр Абдулов, Анна Алексахина, Елена Руфанова в фильме "НИОТКУДА С ЛЮБОВЬЮ ИЛИ ВЕСЁЛЫЕ ПОХОРОНЫ"
  • 05:05
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Антон Гуляев, Владимир Ярош в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ". "Михалыч", "Последняя жертва"
Пълна програма
  • 01:45
    Parental Guidance
  • 03:10
    Broken Promise
  • 05:05
    From Rome with Love
  • 07:00
    Paris Undercover
Пълна програма
  • 01:45
    СУПРУГИ 125
  • 02:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 714
  • 03:30
    ДО СУДА 521
  • 04:20
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 209
Пълна програма
  • 01:15
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 21
  • 02:05
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 22
  • 02:50
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 23
  • 03:35
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ серия 24
Пълна програма
  • 01:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 380
  • 02:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 381
  • 02:50
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 146
  • 03:40
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 147
Пълна програма
  • 00:30
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА АКТЬОРИТЕ - авторско забавно-хумористично предаване
  • 09:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
  • 09:30
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ
Пълна програма
  • 00:00
    Легенда 17
  • 02:30
    Облаците на Силс Мария
  • 05:00
    От битки изтощен
  • 07:00
    Маша и мечока
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}