ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    От нищо нещо игрален филм /България, 1979г./, режисьор Никола Рударов, в ролите: Стефан Данаилов, Асен Кисимов, Анета Сотирова, Стефан Костов, Аня Пенчева, Иван Савов и др.
  • 22:30
    По света и у нас
  • 22:45
    Хотел за милион долара игрален филм /копродукция, 2000г./, режисьор Вим Вендерс, в ролите: Джеръми Дейвис, Мила Йовович, Тим Рот, Мел Гибсън и др. (12)
Пълна програма
  • 20:00
    "Наследството на Борн" - екшън, трилър (САЩ, Япония, 2012), режисьор Тони Гилрой, в ролите: Джереми Ренър, Рейчъл Вайс, Едуард Нортън, Скот Глен, Стейси Кийч, Дейвид Стратеърн, Албърт Фини, Джоан Алън, Оскар Айзък и др.
  • 22:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:30
    "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Карате кид"- с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Пенда Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др.
  • 22:45
    "Прецакването" - с уч. на Робърт Де Ниро, Марлон Брандо, Едуард Нортън, Анджела Басет, Гари Фармър и др.
Пълна програма
  • 21:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 22:30
    Телепазарен прозорец
  • 22:45
    Нашествията на варварите - комедия, криминален, Франция, Канада, 2003 г.; режисьор: Денис Аркан; в ролите: Реми Жирар, Стефан Росо
Пълна програма
  • 21:30
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева
  • 22:00
    Цитати на седмицата
  • 22:30
    Нощта на покера - док. поредица на Bloomberg
  • 23:30
    Истинската Бразилия - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 20:15
    Двойна комбина; екшън, трилър, САЩ, 1997
  • 22:00
    Земята на зомбитата; приключенски, комедия, САЩ, 2009
  • 23:50
    Здрач-: Пилигрим; ужаси, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 21:05
    Планетата на мутантите: Китай
  • 22:00
    Малките гиганти: Заплаха с миловидно лице
  • 22:25
    Разкритите престъпления: Взет за заложник от гърбат кит
  • 22:55
    Изчезнали или живи: Епизод 7
Пълна програма
  • 20:10
    "Младост" - игрален филм
  • 22:15
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
Пълна програма
  • 20:30
    Международен балетен конкурс Варна 2016 гала концерт на лауреатите /1 и 2 част/
  • 22:10
    Където червената папрат расте игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьори: Лаймън Дейтън, Сам Пилсбъри, в ролите: Джоузеф Аштън, Дейв Матюс, Рене Фая, Мак Дейвис, Крис Кристоферсън, Нед Бийти и др.
  • 23:35
    История.bg Екзарх Стефан /п/
Пълна програма
  • 21:40
    The Tom and Jerry Show
  • 22:00
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 22:10
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
  • 22:21
    Mr Bean: The Animated Series - Elements
Пълна програма
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на Екшън: "К-9: Частен детектив" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2002), режисьор Ричард Люис, в ролите: Джим Белуши, Гари Басараба, Ким Хъфман, Кристофър Шайър и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Добри момчета" - криминален, драма (САЩ, 1990), режисьор Мартин Скорсезе, в ролите: Рей Лиота, Лорейн Брако, Робърт Де Ниро, Джо Пеши, Пол Сорвино, Катрин Скорсезе, Чарлз Скорсезе, Деби Мазар, Самюъл Джаксън и др.
Пълна програма
  • 20:30
    "Сам вкъщи 4" - комедия, семеен (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, в ролите: Майкъл Уайнбърг, Джоана Гоинг, Джейсън Бегей, Френч Стюарт, Миси Пайл, Клеър Кери, Барбара Бабкок, Лиса Кинг и др.
  • 22:30
    "Бруклин 99" /п./ - сериал, с.2 еп.9, 10
  • 23:30
    "Преспав" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Любов под наем" - сериал, еп.107, 108
  • 23:00
    "The Voice" - музикално шоу, международни издания /най-доброто/, еп.8, 9
Пълна програма
  • 21:50
    Време за приключения
  • 22:00
    Анджело е върхът
  • 22:10
    Анджело е върхът
  • 22:25
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 21:00
    "Глория Бел", роматична комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Себастиан Лелио, с Джулиан Мур, Джон Туртуро, Майкъл Сера, Карън Писториус, Брад Гарет, [15+]
  • 22:40
    "Не стреляйте", драма, Белгия, 2018; реж. Стейн Конинкс, с Ян Деклер, Вивиан Де Муйнк, Йонас Ван Хийл, Мо Баккер, Кес Бакер, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Малка моя", драма, Швейцария, 2019; реж. Фредерик Чофат, Джули Гилбърт, с Анна Муглалис, Матю Деми, Винсан Бонильо, Руби Матенко, Джон Доу, [12+]
  • 23:10
    "Господари на хаоса", трилър - драма, Великобритания, 2018; реж. Йонас Окерлунд, с Рори Кълкин, Емори Коен, Джак Килмър, Скай Ферейра, Валтер Скарсгард, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Inside Politics
  • 22:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 23:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 21:50
    "Мечтание" - романтичен филм с уч. на Майк Хофман, Дитрих Матауш, Катарина Хайер, Герлинде Локер, Сара Бек и др. /п/
  • 23:50
    "Лена Лоренц: Без съмнения" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Кристин Фридрих, Майкъл Рол и др. /п/
Пълна програма
  • 20:00
    "Заключен" - екшън с уч. на Вини Джоунс, Тони Скиена, Бай Линг, Сара Ан Шулц и др.
  • 22:00
    "Изчезнал по време на акция II: Началото" - екшън с уч. на Чък Норис, Стивън Уилямс, Кози Коста, Сун-Тек О и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Хора срещу мечки: Епизод 6
  • 22:00
    Експедиция в непознатото: Египет
  • 23:00
    Реката, от която няма завръщане: Светкавична реакция
Пълна програма
  • 21:10
    Историята под лупа: Епизод 7
  • 22:00
    Историята под лупа: Епизод 8
  • 22:50
    Историята под лупа: Епизод 9
  • 23:40
    Историята под лупа: Епизод 10
Пълна програма
  • 21:30
    HANNAH MONTANA
  • 22:00
    HANNAH MONTANA
  • 22:30
    HANNAH MONTANA
  • 23:00
    Кей Си под прикритие
Пълна програма
  • 21:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 22:00
    " Зараза! Живот с паразити"
  • 22:50
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 23:00
    "Магията на гъбите"
Пълна програма
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 20:00
    Времена и нрави - избрано
  • 22:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 20:50
    Снукър: Европейски Мастърс, финал, директно
Пълна програма
  • 21:50
    Сноуборд: Световна купа в Биг Уайт, сноуборд крос, смесено отборно, директно
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, седми ден
Пълна програма
  • 21:20
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 5
  • 22:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
  • 22:55
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 7
  • 23:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 21:20
    Rumble & Hum
  • 22:10
    Dew Tour Highlights
  • 23:00
    Dew Tour Highlights
  • 23:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 21:35
    Тиа Маури у дома (Series 2): Денят на благодарността! (Episode 2)
  • 22:00
    Вечеря в Тифани (Series 1): Женско парти у дома (Episode 7)
  • 22:25
    Вечеря в Тифани (Series 1): Старомодни рецепти (Episode 8)
  • 22:50
    Екстремни домове (Series 2): Зигзаг, грифон, гнездо (Episode 10)
Пълна програма
  • 21:00
    Маркъс, еп. 1
  • 22:55
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 15
  • 23:50
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 21:00
    Капитан Шериф, еп. 4
  • 22:10
    Роко Скиавоне, еп. 1
  • 23:10
    Инстинкт - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 21:00
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
  • 23:25
    "Другият I, 3 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
Пълна програма
  • 20:55
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Изгубените кралства на Южна Америка, сезон 1, еп. 3
  • 23:10
    Титаник: Истории от дълбините, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 22:00
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рапъри
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
Пълна програма
  • 21:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 23:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, шести сезон
Пълна програма
  • 21:35
    "Анджелина балерина"
  • 22:05
    "Мончичи"
  • 22:30
    "Дот"
  • 22:55
    "Рейнбоу Руби"
Пълна програма
  • 21:15
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:15
    "Парчета от реалността"
  • 22:30
    "Другото лице"
Пълна програма
  • 21:15
    Тюбс
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 21:15
    "Пълен мрак" - ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.
  • 23:00
    "Смъртоносна надпревара 3: Адска жега" - игрален филм, Германия / Южна Африка / САЩ, с Люк Гос, Танит Феникс Копли.
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Екс он дъ бийч USA
Пълна програма
  • 21:30
    MTV Asks Black Eyed Peas
  • 22:00
    MTV Unplugged: Liam Gallagher
  • 22:45
    MTV Unplugged: Biffy Clyro
  • 23:30
    Jax Jones' Most Viewed Vids
Пълна програма
  • 19:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 21:20
    Страна на големи котки, сезон 1, еп. 4
  • 22:15
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 6
  • 22:40
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 7
  • 23:05
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 21:00
    Изгубеният храм на инките, еп. 1
  • 22:00
    В дивата пустош с Беър Грилс, еп. 7
  • 23:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 2
Пълна програма
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 2
  • 22:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 4
  • 23:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 21
Пълна програма
  • 21:45
    Баскетбол: Цмоки - Химки, мач от ВТБ лига /п/
  • 23:30
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, супер гигантски слалом /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера. "Ексклузивно"
  • 22:35
    Филм "За любовта. Само за възрастни"
Пълна програма
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 22:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 21:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 22:00
    "Промо" - новите хитове
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 21:00
    Лигата на специалните - най -необикновените спортисти
  • 22:00
    Пряко, Франция, Лига 1: Лил - ПСЖ
Пълна програма
  • 20:55
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:30
    Документален филм
  • 22:00
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 22:30
    "Час по България" /повторение /
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 20:00
    Зенит - игрален филм
  • 22:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 22:40
    Самоотлъчка - игрален филм
Пълна програма
  • 21:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Увереността в криза
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Вегас: Всяка булка иска да предизвика възхищение
  • 23:00
    Шестзнаците вкъщи: Епизод 8
Пълна програма
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    За България
  • 22:30
    Регионите на България - Малко Търново: Детска фолклорна група "Зеленика"
  • 23:00
    Легендите оживяват - Копривщица, с.2 еп.9
Пълна програма
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Човек срещу природа (Episode 4)
  • 22:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Неразгаданата кражба на изкуство в Бостън (Episode 4)
  • 23:00
    Паранормални досиета (Series 9): Гости от отвъдното (Episode 3)
Пълна програма
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Човек срещу природа (Episode 4)
  • 22:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Неразгаданата кражба на изкуство в Бостън (Episode 4)
  • 23:00
    Паранормални досиета (Series 9): Гости от отвъдното (Episode 3)
Пълна програма
  • 20:15
    Близнаци, САЩ, комедия/криминален, 1988
  • 22:00
    Хелбой ІІ: Златната армия, Германия, екшън/фентъзи, 2008
  • 23:55
    Неуловим, Германия,САЩ, екшън/криминалистика/фентъзи, 2008
Пълна програма
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 23:00
    "90 години Ла Лига: Съдията Ундиано Майенко" - 6 еп, документална поредица
  • 23:30
    "Светът на Ла Лига" - 22 еп. документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 11
  • 22:00
    Из Близкия изток с Найджъл Слейтър, еп. 3
  • 23:00
    Пекарната на Рудолф, еп. 5
  • 23:30
    Пекарната на Рудолф, еп. 6
Пълна програма
  • 20:00
    We Love The: 10s
  • 23:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 21:00
    Риф Брейк, еп. 11
  • 22:00
    Бракувани
  • 23:55
    Малкълм - седми сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    DIOR STORY
  • 22:30
    DIOR STORY
  • 22:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 8 еп.
  • 22:00
    "Денят, в който трябваше да умра" - 6 еп.
  • 22:50
    "Гласът на серийния убиец" - 1 еп.
  • 23:40
    "Най-злите убийци в света" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 21:10
    Реакция - публ. предаване
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    новини
Пълна програма
  • 21:30
    Рыбалка в России (Сезон 2)
  • 22:00
    Такая жизнь - охота с Сергеем Бешенцевым
  • 22:25
    Охота в Приволжье
  • 23:00
    На рыбалку вместе с папой
Пълна програма
  • 21:00
    "Късметлията" - драма с уч. на Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джамати, Пади Консидине, Брус Макгил и др.
Пълна програма
  • 21:15
    Gold Rush: Twist of Fate
  • 22:00
    Cake Boss: Next Great Baker: ...and the Winner Is?
  • 22:45
    Gold Rush: Fantasy Land
  • 23:30
    Venom Hunters: Liquid Gold
Пълна програма
  • 21:40
    Семейни двубои (Series 1): Вегетарианска храна срещу комфортна храна (Episode 10)
  • 22:30
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Надпревара в супермаркета: Суперзвезди 3 (Episode 10)
  • 23:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Надпревара в супермаркета: Суперзвезди 4 (Episode 11)
Пълна програма
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Къщата на Шумникови
  • 23:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 20:50
    Снукър: Европейски Мастърс, финал, директно
Пълна програма
  • 21:00
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
  • 23:25
    "Другият I, 3 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 21:30
    Elena Of Avalor
  • 22:00
    Sofia The First
  • 22:30
    PJ Masks
  • 23:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 21:55
    Братовчеди завинаги
  • 22:20
    Къщата на Шумникови
  • 22:45
    Къщата на Шумникови
  • 23:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 21:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Екзекуторът
  • 22:00
    Изчезналите жени на NXIVM
Пълна програма
  • 21:45
    The Truth About: Basketball
  • 22:15
    Clubland: Cleveland Cavaliers
  • 22:40
    Top: MVP Basketball
  • 23:10
    The Immortals: Stephen Curry
Пълна програма
  • 21:45
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:05
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:30
    Wardens
  • 22:50
    Wardens
Пълна програма
  • 21:00
    Библейските тайни - разкрити: Сексът и светите писания
  • 22:00
    Спецове в заложната къща: Рик революционерът
  • 22:30
    Спецове в заложната къща: Рапъри
  • 23:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Уикенд при Бари
Пълна програма
  • 21:00
    В дивата пустош с Беър Грилс, еп. 7
  • 22:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, Китай, еп. 2
  • 23:00
    В дивата пустош с Беър Грилс, еп. 7
Пълна програма
  • 20:00
    "Наследството на Борн" - екшън, трилър (САЩ, Япония, 2012), режисьор Тони Гилрой, в ролите: Джереми Ренър, Рейчъл Вайс, Едуард Нортън, Скот Глен, Стейси Кийч, Дейвид Стратеърн, Албърт Фини, Джоан Алън, Оскар Айзък и др.
  • 22:30
    "Папараци" - телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова
  • 23:30
    "Извънредно решение" - екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Стюарт Беърд, в ролите: Стивън Сегал, Кърт Ръсел, Джон Легуизамо, Хали Бери, Джо Мортън, Оливър Плат и др.
Пълна програма
  • 21:40
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 5, приключенски, САЩ, 2001
  • 22:40
    Търсач на реликви; сезон 3, епизод 6, приключенски, САЩ, 2001
  • 23:40
    Петата вълна; екшън, приключенски, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:20
    Морски детективи; сезон 12, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 22:10
    Морски детективи; сезон 12, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 23:05
    Морски детективи; сезон 12, епизод 12, криминален, екшън, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убийства в провинцията: Греам Бекхаус
  • 22:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 95
  • 22:30
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 96
  • 23:00
    Първите 48 часа: Епизод 16
Пълна програма
  • 20:30
    Бел
  • 22:30
    Крилати същества
Пълна програма
  • 21:00
    Премьера. "Эксклюзив" (16+)
  • 22:35
    Фёдор Бондарчук, Виктория Исакова, Ингеборга Дапкунайте, Анна Михалкова, Максим Матвеев в фильме "Про любовь. Только для взрослых" (18+)
Пълна програма
  • 21:05
    Т/с "Громовы", 1 с
  • 22:00
    Новые итоги
  • 23:05
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 23:40
    Израиль за неделю
Пълна програма
  • 21:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Broad City
  • 22:25
    Stand Up and More
  • 22:50
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 21:35
    Latina MILF Fucks The Wrong Guy (18+)
  • 22:00
    The Spanish Spinner (18+)
  • 22:20
    Waking Beauty (18+)
  • 22:41
    Almost Perfect Girlfriend (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: ASB Classis, Окланд (ATP 250 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: София Кенин - Наоми Осака (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 21:50
    История на храните
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 22:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 21:00
    Жива джунгла
  • 22:00
    Дива култура
  • 23:00
    Джинът в електрическата крушка
Пълна програма
  • 21:00
    World of X Games
  • 22:30
    CPH Open 2018
  • 23:00
    On Surfari
  • 23:30
    On Surfari
Пълна програма
  • 21:30
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Лийдс (Episode 4)
  • 22:15
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Ланкастър (Episode 5)
  • 23:00
    Тайните на великите британски замъци (Series 2): Замъкът Аръндел (Episode 6)
  • 23:45
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Хеопс и гробницата на тайните (Episode 1)
Пълна програма
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:00
    "Шефове под прикритие" - документална поредица
  • 23:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
Пълна програма
  • 21:30
    Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
Пълна програма
  • 21:30
    Студио "Баскетбол", директно
  • 22:00
    "Дневник НБА", 94-и епизод
  • 22:30
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Милуоки Бъкс, мач от НБА, директно
Пълна програма
  • 20:15
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
  • 22:10
    Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
  • 23:00
    Футбол: Мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, запис
Пълна програма
  • 21:00
    Кутията на Пандора: Злото на свобода: Екзекуторът
  • 22:00
    Изчезналите жени на NXIVM
Пълна програма
  • 21:50
    "Четири стаи", комедия, САЩ, 1995; реж. Куентин Тарантино, Робърт Родригес, Алисън Андърс, Александър Рокуел, с Тим Рот, Антонио Бандерас, Мадона, Мариса Томей, Куентин Тарантино, [15+]
  • 23:25
    "Джаки Браун", крими - екшън - трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Другият I, 3 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 22:00
    "Батуоман І, 6 еп.", екшън - драма, САЩ, 2019; реж. Скот Питърс, с Руби Роуз, Рейчъл Скарстън, Меган Танди, Камръс Джонсън, Никол Канг, [12+]
  • 22:45
    "Блатното чудовище I, 2 еп.", екшън - хорър -драма, САЩ, 2019; реж. Лен Уайзмън, с Кристал Рийд, Вирджиния Мадсън, Анди Бийн, Дерек Миърс, Хендерсън Уейд, [18+]
  • 23:40
    "Споделяне", трилър, САЩ, 2019; реж. Пипа Бианко, с Риан Барето, Чарли Плъмър, Пурна Джаганатън, Джей Си Макензи, Никълъс Галицин, [18+]
Пълна програма
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Молитвена броеница (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 21:40
    Пес Патрул
  • 22:10
    Пес Патрул
  • 22:40
    Топ Кадети
  • 23:00
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 21:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 3, Канада, 2019
  • 22:00
    Джеймстаун, сезон 3, еп. 4, Великобритания, 2018
  • 22:45
    Борджиите, сезон 3, еп. 13, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически/драма, 2014
  • 23:40
    Блудници, сезон 1, еп. 4, Великобритания,САЩ, политически/драма, 2017
Пълна програма
  • 20:20
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 22:00
    Без заблуди Комедия Франция 2007
  • 23:25
    Любов в Джайпур Комедия Франция 2017
Пълна програма
  • 20:35
    Сериозни на лунна светлина Комедия САЩ 2009
  • 22:00
    Доминиън Крийк, еп.3 Екшън, Драма, Уестърн Ирландия 2015
  • 22:55
    Петорката, еп.10 Драма Великобритания 2016
  • 23:40
    Ловец на глави Трилър Дания 2009
Пълна програма
  • 20:10
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 22:00
    Поглед от върха Комедия, Романтичен САЩ 2003
  • 23:25
    Списъкът Екшън, Трилър САЩ 2011
Пълна програма
  • 21:45
    Live Recap British Talent Cup 2019
Пълна програма
  • 21:00
    Събота вечер с Дони развлекателно предаване
  • 22:00
    Не се предавам двусериен игрален филм /2, последна част/ (14)
  • 23:40
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
Пълна програма
  • 21:30
    Музика в кутия документален филм
  • 22:00
    Умно село Снежина vs Медея
  • 22:55
    По света и у нас
  • 23:10
    Една калория нежност игрален филм /България, 2003 г./, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Мария Каварджикова, Цветана Манева, Пламена Гетова, Валентин Ганев, Марин Янев и др. /първа и втора част/
Пълна програма
  • 20:30
    Евролига: Баскония - Химки
  • 22:20
    Евролига: Реал Мадрид - Анадолу Ефес
Пълна програма
  • 21:00
    NHL: Бостън - Вегас Бостън Бруинс - Вегас Голдън Найтс
  • 23:00
    Класика от UFC: "Изгряващите звезди на 2019г."
Пълна програма
  • 21:45
    Серия А: Наполи - Ювентус
  • 23:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 21:25
    Студио "Футбол"
  • 22:00
    Ла Лига: Валядолид - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 20:00
    Киносалон БСТВ: "Концертът" (2009 г.), Русия,Франция,Румъния
  • 22:00
    "Гласове" с водещ Явор Дачков (п)
  • 23:00
    "Музикална история"
  • 23:30
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
Пълна програма
  • 21:55
    "ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ"
Пълна програма
  • 21:25
    The Fugitive
  • 23:05
    Obsession
Пълна програма
  • 21:20
    ДО СУДА 522
  • 22:10
    АДВОКАТ 89
  • 23:00
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 211
Пълна програма
  • 21:25
    КОМАНДА серия 16
  • 22:05
    КОМАНДА серия 17
  • 22:50
    КОМАНДА серия 18
  • 23:40
    КОМАНДА серия 19
Пълна програма
  • 21:20
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 43
  • 22:05
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ 45
  • 22:45
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 30
  • 23:25
    КТО В ДОМЕ ХОЗЯИН 31
Пълна програма
  • 21:30
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
  • 22:00
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ
  • 23:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2
  • 23:30
    ВЕЧЕРТА НА СЕВЕРОЗАПАДА - авторско забавно предаване
Пълна програма
  • 20:00
    Моята голяма нощ
  • 22:00
    Огън в морето
Пълна програма

Сериали

Film Plus HD 22:00
Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Viasat History 22:00
Първите хора, сезон 1, еп. 4
MAX Sport 4 22:00
Барса ТВ: Барселона - Реал Мадрид Среща от сезон 2017/2018 г.
EPIC Drama 22:00
Подводницата, сезон 1, еп. 5, Германия, 2018
AXN Black 22:05
Скорпион; сезон 4, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 22:00
Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Diema Sport 2 22:00
Формула 1: Електронно състезание за Голямата награда на Виетнам, директно
Diema Sport 22:00
Баскетбол: "Звездите на 90-те", предаване за НБА
ТВ Европа 22:20
Спорт
Eurosport 2 22:30
Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 21:59
Семейни реликви Драма 2015
TV1000 22:00
Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, 2003
FilmBox Extra 22:00
Във Фландърските полета, еп.1 Драма, Военен Белгия 2013
FilmBox Plus 22:00
Ох в Охайо комедия, драма, романтичен САЩ 2006
TVT 22:00
Моят Каменград (образователен филм за семеен туризъм)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}