ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:05
    Изчезнали или живи: Вълкът от Скалистите планини
  • 22:00
    Проект "Гризли": Избягалите мечки
  • 22:55
    Жилища за животни: Реновиране на ранчо за спасени животни
  • 23:50
    Оцелях след нападение на животни: Убийци на свобода
Пълна програма
  • 20:00
    Треска за злато: Епизод 12
  • 22:00
    Реката, от която няма завръщане: Епизод 5
  • 23:00
    Шофьори на камиони: Епизод 3
Пълна програма
  • 21:10
    Как се прави: автомобили на мечтите: епизод 9
  • 21:35
    Как се прави: автомобили на мечтите: Тесла Модел S
  • 22:00
    Проект "Контакт": Епизод 4
  • 22:50
    Срещи с извънземни: Пророчества
Пълна програма
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 22:00
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 5
  • 22:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
  • 23:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 21:05
    Тайните на музеите, сезон 2, еп. 2
  • 22:00
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 5
  • 23:05
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Последен папа?
  • 23:00
    Спецове в заложната къща: А ти, Рик?
  • 23:30
    Спецове в заложната къща: Залагане или провал
Пълна програма
  • 20:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 3
  • 21:40
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 5
  • 22:35
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 6
  • 23:25
    Животински Ютюб, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 21:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 14
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 23:00
    Летищна сигурност: Първа класа, еп. 4
Пълна програма
  • 20:40
    Юконски ветеринар, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 22
  • 22:25
    Болницата за екзотични животни на д-р Кей, еп. 8
  • 23:20
    Животински боен клуб, еп. 8
Пълна програма
  • 21:00
    Искам да съм там: Димитровград - Осъществената мечта
  • 21:30
    Магията на Китай - Да преживееш Макао
  • 22:00
    Пътешествия из райската земя - Огън в Родопите
  • 22:30
    Пъстра трапеза
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 21:25
Дивата Австралия, сезон 1, еп. 1
Bulgaria ON AIR 21:30
Одисей - исторически сериал
AXN White 21:35
Фенката; сезон 1, епизод 26, романтичен, комедия, САЩ, 2017
Viasat Explorer 21:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
Film Plus HD 22:00
Футбол: Бетис - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 21:25
"Спорт в обектива"
Eurosport 2 21:30
Тенис: Открито първенство на Австралия 2020, четвъртфинал, Федерер - Сандгрен
TVPlus 21:30
"Код Спорт: избрано" - спортно обзорно предаване
Eurosport HD 21:45
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени
Eurosport 21:45
Биатлон: Световна купа в Контиолахти, спринт, жени

Всички предавания

Филми

BNT2 21:30
Ема игрален филм /Великобритания, 1996 г./, режисьор Диармуид Лорънс, в ролите: Кейт Бекинсейл, Марк Стронг, Бърнард Хептън, Саманта Бонд и др.
Cinemax 2 21:30
"В тръс", драма, Испания, 2018; реж. Сасио Баньо, с Мария Васкес, Селсо Бугальо, Диего Анидо, Тамара Каноса, Мелания Крус, [12+]
bTV HD 21:30
"Дедпул" - фантастика, екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Милър, в ролите: Райън Рейнолдс, Морена Бакарин, Джина Карано, Ти Джей Милър, Ед Скрейн, Рейчъл Шийн, Браяна Хилдебранд и др. [14+]
TV1 21:30
"Петолиния" - музикален микс
BNT4 21:30
Емил Димитров документален филм /2 част/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}