ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:15
    Култура.БГ /п/
  • 01:15
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 02:15
    Завръщане в Брайдсхед тв филм /10 епизод/п/
  • 03:15
    Днес и утре
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.17
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.11
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Нощна смяна" - сериен филм, сезон 4
  • 01:30
    "Когато сърцето зове" - сериен филм
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Новините ON AIR /п./
  • 00:55
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 01:30
    Фокус: Образование - образователно токшоу /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 02:30
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 00:45
    Картър; сезон 2, епизод 9, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 01:35
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 03:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 7
  • 01:40
    Котки срещу кучета: Ще ме изгонят заради животните ми!
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Млад елен в капан
  • 03:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Кости
Пълна програма
  • 00:25
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 01:00
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:45
    "С песните на..."
  • 03:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 00:15
    Въпрос на чест сериен тв филм /5 епизод/ (14)
  • 01:05
    На фокус: Регионът /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:35
    Знание.БГ /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:05
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 00:21
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 01:00
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:06
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:13
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:00
    "Наркос: Мексико" /п./ - сериал, еп.10
  • 01:00
    "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.7
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.8
  • 03:00
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.12
Пълна програма
  • 02:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.1
  • 03:15
    "Далечe от безумната тълпа" - романтичен, драма (Великобритания, САЩ, 2015), режисьор Томас Винтерберг, в ролите: Кери Мълиган, Матиас Схунартс, Майкъл Шийн, Том Стъридж, Джуно Темпъл, Джесика Бардън и др.
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.11, 12
  • 08:15
    "Случай с теб" - романтичен, комедия (САЩ, 2013), режисьор Кат Койро, в ролите: Джъстин Лонг, Киър О`Донъл, Евън Рейчъл Ууд, Сиена Милър, Питър Динклидж, Сам Рокуел, Винс Вон, Брендън Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Коледа в страната на чудесата" /п./ - комедия, криминален, семеен (Канада, САЩ, 2007)
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:00
    "Сега и завинаги" - сериал, с.2 еп.20
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.60
  • 02:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.21
  • 02:50
    "Долче вита" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 00:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 00:55
    "Десперадо", криминален екшън, САЩ, 1995; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Хоаким де Алмейда, Чийч Марин, Стив Бушеми, [18+]
  • 02:40
    "Дъщерята на генерала", криминален трилър, САЩ, 1999; реж. Саймън Уест, с Джон Траволта, Маделин Стоу, Джеймс Кромуел, Тимъти Хътън, Лесли Стивансън, [18+]
  • 04:35
    "Благословени с чудо?", драма, Гърция, 2018; реж. Ангелос Францис, с Катя Гулиони, Андреас Константину, Индра Бурковска, Юрис Барткевич, Иварс Пуга, [15+]
  • 05:35
    "Рафики", романтична драма, Кения, 2018; реж. Уанури Кахиу, със Саманта Мугация, Шейла Мунива, Джими Гату, Нини Уакера, Невил Мисати, [15+]
Пълна програма
  • 00:30
    "Град бомба", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Джеймсън Брукс, с Дейв Дейвис, Глен Моршауър, Логан Хъфман, Лорелай Линклейтър, Еди Хасъл, [18+]
  • 02:10
    "За нещастието", комедийна драма, Белгия, 2009; реж. Феликс Ван Грьонинген, с Кенет Ванбаден, Валентин Даененс, Коен Де Граве, Вутер Хендрикс, Йохан Хелденберг, [18+]
  • 04:00
    "Стая под наем", комедия - митерия, Канада, 2017; реж. Матю Аткинсън, с Брет Гелман, Марк Литъл, Карла Гало, Стефи Уиър, Марк МакКини, [12+]
  • 05:00
    "Треска за шоу", музикална драма, САЩ, 2000; реж. Никълъс Хитнър, с Аманда Шул, Итън Стийфъл, Зоуи Салдана, Айън Бейли, Питър Галахър, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 01:00
    Connect the World with Becky Anderson (with World Sport)
  • 02:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 03:00
    The Express
Пълна програма
  • 00:30
    "Прости ми" - сериен филм
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 00:00
    "Скорпион" - сериал, сезон 2 /п/
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 01:00
    Ловци на трофеи: В началото на пътя
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Изгубеният град в пустинята Калахари
  • 03:00
    Да не повярваш!: Обсебени
Пълна програма
  • 00:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Атаката на мълниите
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Странностите на Плутон
  • 02:10
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Избухването на домашния вулкан
Пълна програма
  • 00:30
    Късмет, Чарли!
  • 00:55
    Имението "Евърмур"
  • 01:20
    Имението "Евърмур"
  • 01:45
    Виолета
Пълна програма
  • 00:30
    "Знаеш ли как?"
  • 01:00
    "Преди старта на живота: Как сме създадени?"
  • 02:00
    "Гении на древния свят"
  • 03:00
    "Преди старта на живота: Как сме създадени?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
  • 00:25
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
  • 01:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, полуфинали
  • 01:50
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, полуфинали
  • 03:30
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
Пълна програма
  • 00:00
    Колоездене: Обиколка на Австралия, обзор
  • 01:00
    Новини
  • 01:05
    Колоездене: Обиколка на Майорка, първи етап
  • 01:25
    Колоездене на писта: Шест дни на Берлин, шести ден
Пълна програма
  • 00:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 01:05
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 9
  • 01:50
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
  • 02:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 00:40
    Action Sports World
  • 01:30
    Facing Waves
  • 01:55
    Facing Waves
  • 02:20
    Facing Waves
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:30
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 00:55
    Кралете на басейните (Series 5): Пролука в плана (Episode 2)
  • 01:20
    Шедьоври от битпазара (Series 9): Дързост на битпазара (Episode 11)
  • 01:42
    Шедьоври от битпазара (Series 9): Холивудско наследство (Episode 12)
Пълна програма
  • 00:50
    Нови в квартала, еп. 14
  • 01:15
    Нови в квартала, еп. 15
  • 01:50
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 17
  • 02:15
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 00:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 14
  • 01:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 2
  • 02:40
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
  • 03:30
    Инстинкт - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:10
    "Моята разходка в дивото", драма, САЩ, 2014; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Лора Дърн, Томас Садоски, Мишел Хуисман, Габи Хофман, [15+]
  • 02:05
    "Самоличност", хорър - трилър, САЩ, 2003; реж. Джеймс Манголд, с Джон Кюсак, Рей Лиота, Аманда Пийт, Джон Хоукс, Клеа Дювал, [15+]
  • 03:35
    "Анабел", ужаси, САЩ, 2014; реж. Джон Р. Леонети, с Анабел Уолис, Уорд Хортън, Тони Амендола, Алфре Уудард, Кери О’ Мали, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХVІІ, 4 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
Пълна програма
  • 00:05
    История на християнството, сезон 1, еп. 4
  • 01:15
    Тайните на музеите, сезон 2, еп. 5
  • 02:10
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 10
  • 03:10
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 00:00
    Извънземни от древността: Тъмни сили
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът Нагамаки
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Всички срещу динозавъра
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
Пълна програма
  • 00:00
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 01:00
    Моето хоби: Моделите
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, шести сезон
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:40
    "Кит и Кейт"
  • 00:50
    "Осуалд"
  • 01:15
    "Конни"
  • 01:40
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 00:20
    "Спорт в обектива"/п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 00:35
    "Sin city: Град на греха" - игрален филм, САЩ, с Мики Рурк, Клайв Оуен.
  • 02:35
    "Първична ярост" - игрален филм, САЩ, с Кейси Гаглиарди, Андрю Джоузеф Монтгомъри.
  • 04:20
    "Трафик, трета част" - игрален филм с Ричи Костър, Нелсън Лий.
  • 05:40
    "В близък план - "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар"
Пълна програма
  • 00:00
    The Challenge: War of the Worlds
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 00:25
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 3
  • 01:10
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 7
  • 02:00
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
  • 03:15
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад, еп. 9
  • 01:00
    Табу 9, еп. 5
  • 01:55
    Спасени, еп. 4
  • 02:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 2
Пълна програма
  • 00:10
    Тайният живот на хищника, еп. 1
  • 01:00
    Акула срещу хищник, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Южна Африка, еп. 1
  • 02:35
    Дивата Южна Африка, еп. 3
Пълна програма
  • 00:45
    Хокей на лед: СКА - Авангард, мач от Континенталната хокейна лига /п/
  • 02:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 05:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:50
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
  • 04:00
    Новини
  • 04:05
    Премиера. "Ученичката на Месинг". Сериен филм.
Пълна програма
  • 00:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 00:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:00
    Испания, Купа на краля:
  • 02:00
    Испания, Купа на краля:
  • 04:00
    Испания, Купа на краля:
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 00:00
    Вести
  • 01:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 04:20
    "Бялата гвардия"
  • 05:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 00:30
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 03:00
    "Първото благо" - /повторение /
  • 04:00
    "Край Босфора" /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:45
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Епизод 4
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Мелиса и Лин
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Новата хижа
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист: Тайланд - част 2
  • 01:00
    Зелен свят
  • 01:30
    Час за култура - Час за култура - филмът "Никой"
  • 02:00
    Регионите на България: Духовните средища на Софийската Света Гора - Боянски потайности, еп.6
Пълна програма
  • 00:00
    Кодът на дивата природа (Series 1): Триъгълникът на Аляска (Episode 1)
  • 01:00
    Живот на път в RV каравана (Series 6): Традиция с каравана (Episode 11)
  • 01:30
    Живот на път в RV каравана (Series 6): Каравана за шестима (Episode 12)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Дестилерия "Олд Кроу? (Episode 16)
Пълна програма
  • 00:00
    Кодът на дивата природа (Series 1): Триъгълникът на Аляска (Episode 1)
  • 01:00
    Живот на път в RV каравана (Series 6): Традиция с каравана (Episode 11)
  • 01:30
    Живот на път в RV каравана (Series 6): Каравана за шестима (Episode 12)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Дестилерия "Олд Кроу? (Episode 16)
Пълна програма
  • 00:10
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 02:05
    Могъщ вятър, САЩ, комедия/музикален, 2003
  • 03:35
    Убий Бил: част 2, САЩ, екшън/драма/трилър, 2004
  • 06:20
    Интриго: Самария, Франция,Германия,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 01:00
    "Усещане за България: Шевица от обич и вяра за Утре" - 9 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия: Най-доброто от... Занаятите" - 3 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Пламен Великов" - документална поредица
Пълна програма
  • 00:35
    Моето меню за 30 минути, еп. 15
  • 01:05
    Моето меню за 30 минути, еп. 16
  • 01:35
    Среща в кухнята, еп. 7
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 29
Пълна програма
  • 00:00
    Ed Sheeran: The Hits
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Rise And Shine With VH1
  • 10:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 01:20
    Саган Биографичен 2008
  • 03:22
    Шествието Комедия, Драма, Исторически 2013
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 1
  • 01:15
    Теория за Големия взрив - девети сезон, еп. 2
  • 01:45
    Необикновените - първи сезон, еп. 13
  • 02:30
    Империя - четвърти сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 00:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 00:30
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 7 еп.
  • 01:25
    "Тийнейджъри убийци" - 9 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 19 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез скандал" - 4 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 00:35
    Следопыт
  • 01:05
    В поисках лосося
  • 01:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 02:05
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
Пълна програма
  • 00:10
    "Възражение по съвест" - драма с уч. на Андрю Гарфийлд, Тереза Палмър, Хюго Уивинг, Винс Вон, Люк Брейси, Сам Уъртингтън, Рейчъл Грифитс, Ричард Роксбърг, Матю Нейбъл и др. /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Цветът на орхидеята" - романтичен филм с уч. на Италия Ричи, Мадисън Петис, Бет Бродерик, Нейтън Парсънс, Антоанет Робъртсън, Патрик Касиди и др./п/
  • 09:00
    "Обича ме, не ме обича" - семеен филм с уч. на Даниел Савре, Рик Коснет, Бианка Сантос, Лу Фериньо мл. и др.
Пълна програма
  • 00:15
    I Almost Got Away With It: Got 9th Place
  • 01:00
    How the Universe Works: The First Oceans
  • 01:45
    Treehouse Masters: Twenty Ton Texas Treehouse
  • 02:30
    Gold Rush: Drill or Die
Пълна програма
  • 00:10
    Кулинарен клуб (Series 2): Състезание с южняшки храни (Episode 7)
  • 01:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Много дини под една мишница (Episode 8)
  • 01:22
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 13): Семейни истории (Episode 9)
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 7): Турнир на шампионите: Част 2 (Episode 8)
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок Училище
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:25
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
  • 01:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, полуфинали
  • 01:50
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, полуфинали
  • 03:30
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
Пълна програма
  • 00:10
    "Моята разходка в дивото", драма, САЩ, 2014; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспуун, Лора Дърн, Томас Садоски, Мишел Хуисман, Габи Хофман, [15+]
  • 02:05
    "Самоличност", хорър - трилър, САЩ, 2003; реж. Джеймс Манголд, с Джон Кюсак, Рей Лиота, Аманда Пийт, Джон Хоукс, Клеа Дювал, [15+]
  • 03:35
    "Анабел", ужаси, САЩ, 2014; реж. Джон Р. Леонети, с Анабел Уолис, Уорд Хортън, Тони Амендола, Алфре Уудард, Кери О’ Мали, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХVІІ, 4 еп.", документален, САЩ, 2020, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:30
    The Lion Guard
  • 01:00
    Sofia The First
  • 01:25
    Minnie's Bow-Toons
  • 01:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок Училище
  • 01:40
    Рок Училище
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 00:00
    Злото у дома: Няма безопасни тайни
  • 01:00
    Разрушение: Реквием за убийство
  • 02:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
  • 03:00
    Убийство в родния град: Свежи новини
Пълна програма
  • 00:30
    Clubland: Sao Paulo FC
  • 01:00
    Football Stars: Cristiano Ronaldo
  • 01:30
    The Burning Issue: Motorsport
  • 02:00
    Football Stars: Harry Kane
Пълна програма
  • 00:45
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 01:05
    Madfin Shark Series
  • 01:30
    Familiar Waters
  • 01:50
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 00:00
    Извънземни от древността: Тъмни сили
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът Нагамаки
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Всички срещу динозавъра
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Пълен фалит
Пълна програма
  • 00:00
    Табу 9, еп. 5
  • 00:55
    Спасени, еп. 4
  • 01:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 2
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 43
Пълна програма
  • 00:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.4 еп.17
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.11
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
Пълна програма
  • 00:55
    Петата вълна; екшън, приключенски, САЩ, 2016
  • 03:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:35
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 03:05
    Страховити истории; приключенски, комедия, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Ловец на убийства: "Нулева" жертва
  • 01:00
    Полицейска камера: Епизод 3
  • 01:25
    Полицейска камера: Епизод 4
  • 01:50
    Ловци на духове: Завръщане в Св. Августин
Пълна програма
  • 01:30
    Куршуми за мъртвите
  • 03:25
    Убивай ги нежно
  • 06:00
    Горди
  • 07:50
    Поверително от училището за изкуства
Пълна програма
  • 00:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 01:00
    Сквозной эфир
  • 03:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 04:10
    Т/с "Котовский", 7 с
Пълна програма
  • 00:30
    Jackass
  • 00:55
    Ridiculousness
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 00:36
    The Boss's Daughter (18+)
  • 01:00
    Wrestlefucking (18+)
  • 01:25
    The Landlady (18+)
  • 01:48
    The Naughty Nuru Masseuse (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Алавес - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Adelaide International, Аделаида (WTA Premier - повторение)
  • 17:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 41
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 42
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 43
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 44
Пълна програма
  • 00:00
    Occ-Cast
  • 01:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 01:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 02:00
    Strange Rumblings in Shangri-La
Пълна програма
  • 00:35
    Тайните на музеите (Series 3): Във Версайския дворец (Episode 7)
  • 01:30
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията (Series 1): Абу Раваш и изгубената пирамида (Episode 6)
  • 02:20
    Изгубените кралства на Южна Америка (Series 1): Кралство в пустинята (Episode 4)
  • 03:20
    Николай и Александра: Последните кралски особи на Русия (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 01:00
    Документален филм
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    Документална поредица
Пълна програма
  • 00:40
    Arthur Possing Quartet - Like a jazz Machine
  • 01:43
    Thomas de Pourquery & Supersonic - Cite de la musique
  • 02:38
    Roberto Fonseca - Jazz a Vienne
  • 05:09
    Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от efbet Лига /п/
  • 02:00
    "Дневник НБА", 98-и епизод /п/
  • 02:30
    Край на програмата
  • 05:30
    Футбол: Левски - Пюник, международен приятелски мач /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Осасуна - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 21 еп. документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Уест Бромич Албиън, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 02:00
    Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 7-и епизод /п/
  • 02:30
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 4-и епизод /п/
  • 03:30
    Край на програмата
Пълна програма
  • 00:00
    Злото у дома: Няма безопасни тайни
  • 01:00
    Разрушение: Реквием за убийство
  • 02:00
    Убийство в родния град: Ние те наблюдаваме
  • 03:00
    Убийство в родния град: Свежи новини
Пълна програма
  • 00:30
    "Криминале", крими - комедия - драма, САЩ, 1994; реж. Куентин Тарантино, с Джон Траволта, Самюъл Л. Джаксън, Ума Търман, Харви Кийтъл, Брус Уилис, [18+]
  • 03:05
    "Джаки Браун", крими - екшън - трилър, САЩ, 1997; реж. Куентин Тарантино, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт Форстър, Бриджит Фонда, Робърт Де Ниро, [15+]
  • 06:25
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [All+]
  • 07:00
    "Последствия (2019)", романтична драма, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Кийра Найтли, Александър Скарсгард, Джейсън Кларк, Флора Тийман, Яник Шюман, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Берлински Вавилон ІІ, 1 еп.", криминална драма, Германия, 2020; реж. Хенк Хандльогтен, Том Тиквер, Ахим фон Борис, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Ларс Айдингер, Хана Херцшпрунг, Карл Марковикс, [18+]
  • 00:50
    "Берлински Вавилон ІІ, 2 еп.", криминална драма, Германия, 2020; реж. Хенк Хандльогтен, Том Тиквер, Ахим фон Борис, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Ларс Айдингер, Хана Херцшпрунг, Карл Марковикс, [18+]
  • 01:40
    "Мега звяр", фантастика - хорър, САЩ, 2018; реж. Джон Търтълтауб, с Джейсън Статъм, Бингбинг Ли, Рейн Уилсън, Руби Роуз, Уинстън Чао, [12+]
  • 03:30
    "Другият I, 4 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 00:45
    Веселата Веси
  • 01:10
    Пес Парул
  • 01:40
    Пес Парул
  • 02:05
    Ръсти Риветс
Пълна програма
  • 00:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 12, Канада, криминален/мистерии, 2012
  • 00:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 12, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 01:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 13, Канада, криминален/мистерии, 2007
  • 02:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 1, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 01:20
    Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
  • 02:55
    Изгубеният самарянин Екшън Германия 2008
  • 04:20
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2008
  • 06:50
    Бандата от Шугър Крийк: Учителски неволи Приключенски, Семеен САЩ 2005
Пълна програма
  • 01:30
    Час пик Драма Италия 2007
  • 03:05
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:15
    Кристалната река Драма САЩ 2008
  • 07:55
    Нова Година Драма Великобритания 1989
Пълна програма
  • 01:15
    Седемте Ужаси САЩ 2007
  • 02:40
    Зловеща жътва Ужаси, Комедия САЩ 2004
  • 04:05
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 05:00
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 00:00
    Freeride World Tour 2020
  • 01:30
    G Series Ice Race 2020
  • 02:00
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 03:05
    Enduro World Series S19
Пълна програма
  • 00:30
    Брат за брата сериен филм /14 епизод/ /п/ (16)
  • 01:15
    Шампионска лига по волейбол /жени/: Динамо /Москва/ - Марица
  • 03:05
    Gearing Up предаване за скоростни спортове
  • 03:40
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом
Пълна програма
  • 00:45
    Пътеки
  • 01:30
    Малки истории /п/
  • 02:30
    Моят плейлист музикално-развлекателно предаване /п/
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Евролига: Химки - ЦСКА Москва
  • 03:00
    Евролига: Макаби Тел Авив - Реал Мадрид
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: Грьонинген - Аякс
  • 08:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Австрия Състезание за Голямата награда на Австрия
Пълна програма
  • 01:10
    NHL All-Star: Състезание за хокейни умения
  • 03:40
    Trans World Sport Магазинно предаване
  • 04:10
    Еврокупа: Тофаш - Ховентут
  • 06:00
    Евролига: Реал Мадрид - Анадолу Ефес
Пълна програма
  • 00:00
    Серия А: СПАЛ - Болоня
  • 02:00
    Серия А: Верона - Лече
  • 04:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Шалке 04 Мач от германската Бундеслига
  • 05:00
    Барса ТВ: " Лауреано Руис " Документален филм
Пълна програма
  • 00:00
    Ла Лига: Алавес - Виляреал
  • 02:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Леганес
  • 04:00
    Ла Лига: Севиля - Гранада
  • 06:10
    Купа на Турция: Касъмпаша - Аланияспор
Пълна програма
  • 00:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 02:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 03:30
    "Шевица" - фолклорно предаване (п)
Пълна програма
  • 00:30
    Денис Рожков, Максим Щеголев, Владимир Фекленко в остросюжетном сериале "ЗАКОНЫ УЛИЦ". "Мобильные гастроли", "24 часа"
  • 02:30
    "ДНК"
  • 03:25
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 05:00
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Антон Гуляев, Владимир Ярош в остросюжетном сериале "МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ. СМЕРЧ". "Предатель", "Спасти врага" (заключительная)
Пълна програма
  • 01:05
    Blind Fear
  • 02:40
    Paris Undercover
  • 04:10
    A Sicilian Dream
  • 05:30
    Paris Undercover
Пълна програма
  • 00:30
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 47
  • 01:20
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 1
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 719
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 212
Пълна програма
  • 00:40
    МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 32
  • 01:30
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 7
  • 02:20
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 8
  • 03:10
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 7
Пълна програма
  • 00:10
    НАУЧНЫЕ РАССЛЕДОВАНИЯ СЕРГЕЯ МАЛОЗЁМОВА (ЧУДО ТЕХНИКИ - ДОКУМЕНТАЛЬНЫЕ ФИЛЬМЫ) 4
  • 01:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ 213
  • 01:45
    ЧУДО ТЕХНИКИ 214
  • 02:30
    ЧУДО ТЕХНИКИ 42
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 00:00
    Обединени щати на любовта
  • 02:30
    Моята голяма нощ
  • 05:00
    От другата страна
  • 07:00
    Съвременните шпиони, 1 част
Пълна програма

Сериали

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
bTV HD 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6
bTV 01:00
"Спасители в планината" /п./ - сериал, с.6 еп.6

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
НТВ Сериал 01:15
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 3 СЕРИЯ
Diema Sport 2 01:15
Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
AXN 00:55
Секс запис; комедия, романтичен, САЩ, 2014
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
BNT4 01:05
Седем педи над земята 2 документален филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}