ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:05
    Култура.БГ /п/
  • 02:05
    100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/
  • 03:05
    Завръщане в Брайдсхед тв филм /11 епизод, 1 част/п/
  • 04:05
    Дойче веле: Шифт
Пълна програма
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.12
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Втори шанс" - сериал, еп.36
Пълна програма
  • 01:30
    "Когато сърцето зове" - сериен филм
  • 02:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм
  • 05:20
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 6 /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 01:50
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 01:40
    Запознайте се със семейство Хендерсън: Перфектната снимка
  • 02:35
    Опасно правосъдие: Обезглавеният лос
  • 03:25
    Зоополицаите на Филаделфия: Котешка криза
  • 04:15
    Тексаски закони: Когато елените нападат
Пълна програма
  • 01:25
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    Новини
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 01:35
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 02:05
    Олтарите на България /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:15
    Култура.БГ
  • 03:15
    Моделите на Майстора документален филм /п/
Пълна програма
  • 01:38
    Grizzy and the Lemmings
  • 02:00
    Pat the Dog
  • 02:07
    Pat the Dog
  • 02:14
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 01:00
    "Животинско царство" - сериал, с.3 еп.8
  • 02:00
    "Стрелата" - сериал, еп.9
  • 03:00
    "Супергърл" - сериал, с.2 еп.13
  • 04:00
    "Монк" - сериал, с.2 еп.14
Пълна програма
  • 02:15
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.4
  • 03:30
    "На всяка цена" - криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др.
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, с.2 еп.1, 2
  • 08:30
    "Модна къща Версаче" - биографичен, драма (тв филм, Канада, 2013), режисьор Сара Шугърман, в ролите: Джина Гършон, Енрико Колантони, Колм Фиор, Дона Мърфи и др.
Пълна програма
  • 00:00
    "Сами вкъщи" /п./ - анимация, комедия, семеен (САЩ, 2016)
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Шест сестри" - сериал, с.4 еп.61
  • 02:00
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.2 еп.22
  • 02:50
    "Какво ядем?" - документална поредица, с.5
  • 03:10
    "Шест сестри" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:35
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:20
    "Дишайте нормално", драма, Исландия, 2018; реж. Изолд Угадотир, с Кристин Тора Харалдсдотир, Бабетида Садйо, Патрик Ньокви Петурсон, Браги Арнасон, Торстейн Бахман, [12+]
  • 02:00
    "Вероника Герин", криминален - биографичен, САЩ, 2003; реж. Джоел Шумахер, с Кейт Бланшет, Джералд МакСорли, Сайран Хайндс, Бренда Фрикър, Дон Уичърли, [18+]
  • 03:40
    "Алфа: Право да убиваш", криминален трилър, Филипини, 2018; реж. Бриянте Мендоса, с Алън Дизон, Илайджа Филамор, Барън Гайслер, Джалин Табонекнек, Анджела Кортес, [18+]
  • 06:45
    "Етаж X", късометражна комедийна драма, Германия, 2016; реж. Франси Фабриц, с Ева Медуза Гюне, Моргана Музес, [12+]
Пълна програма
  • 00:35
    "Ние", драма, Холандия, 2018; реж. Рене Елер, с Тиймен Ховаертс, Аеме Клайс, Саломе Ван Хрюнсвен, Лоура Дросопулос, Паулине Кастелейн, [18+]
  • 02:15
    "Синя птица в сърцето ми", драма - трилър, Белгия, 2018; реж. Жереми Гез, с Роланд Мьолер, Ферли Битенс, Лола Ле Лан, Лубна Азабал, [18+]
  • 03:45
    "Умри, чудовище, умри!", драма - хорър, Аржентина, 2018; реж. Алехандро Фадел, с Виктор Лопес, Естебан Биглярди, Таня Кастиани, Ромина Иниеста, Хорхе Прадо, [18+]
  • 05:30
    "Понякога винаги никога", комедийна драма, Великобритания, 2018; реж. Карл Хънтър, с Бил Най, Сам Райли, Джени Агътър, Алис Лоу, Тим МакИнърни, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:45
    Marketplace Africa
  • 03:00
    The Express
Пълна програма
  • 01:30
    "Сезони на любовта" - сериен филм /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Север Юг" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:10
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3
  • 07:00
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на трофеи: Неочаквани находки
  • 02:00
    Експедиция в непознатото: Златото на Ямашита
  • 03:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 1
  • 04:00
    Аляска: Последната граница: Епизод 11
Пълна програма
  • 01:20
    НАСА: Неразгадани архиви: Президентът и извънземните
  • 02:10
    Какво може да се обърка?: Смъртоносни понички в атака
  • 03:00
    Какво може да се обърка?: Хартиен самолет
  • 03:48
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Всички сме фанатици
Пълна програма
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
Пълна програма
  • 01:00
    "Точност: мярка за всичко"
  • 02:00
    "Най-силното сияние"
  • 03:00
    "Чудният свят на хормоните"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, полуфинали
  • 02:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
  • 03:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, инвалидни колички, мъже, финал, директно
  • 05:30
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
Пълна програма
  • 01:35
    Колоездене: Обиколка на Майорка, втори етап
  • 01:55
    Лека атлетика: Световен тур на закриво в Карлсруе
  • 03:00
    Снукър: Германия Мастърс в Берлин, трети ден
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, пети етап
Пълна програма
  • 01:10
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 10
  • 01:55
    Наставникът, сезон 2, еп. 2
  • 02:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 1
  • 03:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 01:30
    X Games - Shanghai (2019)
  • 02:20
    X Games - Shanghai (2019)
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    Drift All Stars Reality Show
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 01:42
    Помощ след ремонт (Series 1): Разбита баня (Episode 12)
  • 02:05
    Петзвездни тайни (Series 1): Петзвезден Вегас (Episode 5)
  • 02:27
    Петзвездни тайни (Series 1): Глезотии на Бахамите (Episode 6)
  • 02:50
    Разбивачи на дворове (Series 2): Средиземноморски фонтан (Episode 11)
Пълна програма
  • 01:15
    Нови в квартала, еп. 17
  • 01:50
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 19
  • 02:15
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 20
  • 02:40
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета - четвърти сезон, еп. 15
  • 01:50
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 4
  • 02:40
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 5
  • 03:30
    Инстинкт - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 01:00
    "Тежки времена в "Ел Роял"", трилър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дрю Годард, с Джеф Бриджис, Синтия Ериво, Дакота Джонсън, Джон Хам, Крис Хемсуърт, [18+]
  • 03:20
    "Зловещ син", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Каролин Лабреш, с Андреа Рот, Ерик Осбърн, Тай Рунян, Кейти Дъглас, Кайла Хенри, [15+]
  • 04:55
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:15
    "Пак ли ти?", комедия, САЩ, 2010; реж. Анди Фикман, с Кристън Бел, Джейми-Лий Къртис, Сигърни Уивър, Одет Юстман, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 01:40
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 11
  • 02:45
    Нацистът, който спасяваше евреи: Карл Плаге
  • 03:40
    Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 6
  • 04:30
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 13
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът на Атила
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 02:45
    Нострадамус: Пророчества за 21 век
Пълна програма
  • 01:30
    ЗА РИБА – тв поредица, шести сезон
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 03:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 01:40
    "Герои на града"
  • 01:55
    "Робоколата Поли"
  • 02:05
    "Кажи го с Ноди"
  • 02:10
    "Баданаму"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - информационен блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 00:45
    "Муса Войнът" - игрален филм, Китай / Южна Корея, с Ву-Сунг Юнг, Сунг-Ки Аан [Woo-Sung Jung, Sung-Ki Ahn].
  • 02:55
    "Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.
  • 05:45
    "В близък план - "Войната за Планетата на маймуните"
  • 05:55
    "В близък план - "Зад волана"
Пълна програма
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • 01:00
    Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 4
  • 01:50
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 10
  • 02:40
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 3
  • 03:30
    Йоркширският ветеринар, сезон 5, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Табу 9, еп. 6
  • 01:55
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 02:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 3
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 44
Пълна програма
  • 01:00
    Ужас от тигровите акули, еп. 1
  • 01:50
    Непознатата природа на Китай, еп. 1
  • 02:35
    Непознатата природа на Китай, еп. 2
  • 03:20
    Непознатата природа на Китай, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, второ спускане /п/
  • 02:00
    Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2020, жени, супер гигантски слалом /п/
  • 03:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 03:15
    Еротичен телепазар
Пълна програма
  • 01:45
    Филм
  • 03:20
    "За любовта"
  • 04:05
    "Насаме с всички"
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:40
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 02:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 02:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:00
    Бойни вечери
  • 03:00
    Франция, Лига 1:
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Испания, Купа на краля:
Пълна програма
  • 01:00
    "Хуморина"
  • 02:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 04:30
    Концерт
  • 05:50
    "Изкуственият отбор"
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио" /повторение /
  • 02:00
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев / повторение /
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 00:50
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    90 дни до сватбата: Епизод 6
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Шайло, Катрина и Деб
  • 02:48
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Голямо пиано
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 13
Пълна програма
  • 01:30
    Час за култура - филмът "Заведи ме на училище"
  • 02:00
    Регионите на България: Духовните средища на Софийската Света Гора - филм
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Бургас - Градът, в който се връщаш
Пълна програма
  • 01:00
    Призрачни приключения (Series 2): Пивоварна "Муун Ривър" (Episode 7)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Болница "Пеория? (Episode 1)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Завинаги в затвора (Episode 9)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 8): Смъртоносно обещание - Чикаго (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:00
    Призрачни приключения (Series 2): Пивоварна "Муун Ривър" (Episode 7)
  • 02:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Болница "Пеория? (Episode 1)
  • 03:00
    Призрачна лаборатория (Series 2): Завинаги в затвора (Episode 9)
  • 03:50
    Паранормални досиета (Series 8): Смъртоносно обещание - Чикаго (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:30
    Интриго: Скъпа Агнес, Франция,Германия,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
  • 03:10
    Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
  • 06:50
    Могъщ вятър, САЩ, комедия/музикален, 2003
  • 08:20
    Да пропуснеш Коледа, САЩ, комедия/семеен, 2004
Пълна програма
  • 01:30
    "Златна мисия" - 21 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Евгени Будинов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си съвременен поет?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България - от вчера, днес и утре" - документален филм
Пълна програма
  • 01:35
    Среща в кухнята, еп. 8
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 31
  • 02:30
    Като по учебник с Кари Озмънд, еп. 32
  • 03:00
    Моята кухня е най-добрата - Нова Зеландия, еп. 7
Пълна програма
  • 00:35
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Rise And Shine With VH1
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    This Week's VH1 Top 10
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:45
    Необикновените - втори сезон, еп. 1
  • 02:30
    Империя - четвърти сезон, еп. 17
  • 03:20
    Заразата - трети сезон, еп. 6
  • 04:05
    Кости - осми сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
  • 02:30
    BIKINI
Пълна програма
  • 00:00
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 01:25
    "Тийнейджъри убийци" - 10 еп.
  • 02:15
    "Лов на неизрядни платци" - 20 еп.
  • 02:40
    "Слава чрез скандал" - 5 еп.
  • 03:30
    "Прелюбодейци" - 6 еп.
Пълна програма
  • 01:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • 01:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 02:00
    Нахлыст в Башкортостане
  • 02:30
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 02:55
    Зимняя рыбалка в Приволжье
Пълна програма
  • 01:00
    "Луди години" - драма с уч. на Уинона Райдър, Анджелина Джоли, Британи Мърфи, Джаред Лето, Ванеса Редгрейв, Упи Голдбърг и др. /п/
  • 06:00
    "Касъл" - сериал, сезон 8 /п/
  • 07:00
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов" - мистерии с уч. на Кели Мартин, Вив Лийкок, Джакомо Баесато, Синди Бъзби, Джеси Мос и др. /п/
  • 09:00
    "Любителката на мистерии: Дивият запад" - мистерии с уч. на Кели Мартин, Кларънс Уилямс III, Кейси Сандър, Джо Стивънс, Джейсън Брукс, Бари Ливингстън, Брус Бокслайтнър, Барбара Нивън и др.
Пълна програма
  • 01:45
    Treehouse Masters: Love Is In The Air
  • 02:30
    Gold Rush: Virgin Ground
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got that Tough Girl Look
  • 04:00
    Gold Rush: Medevac
Пълна програма
  • 01:45
    Надпревара в супермаркета (Series 7): Турнир на шампионите: Част 3 (Episode 10)
  • 02:30
    Конкуренти в кухнята (Series 8): Най-хубавото от най-лошото (Episode 7)
  • 03:15
    Железният готвач - последното изпитание (Series 1): Плодове и птици (Episode 10)
  • 04:00
    Режи! (Series 29): Супер готвачи (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, мъже, полуфинали
  • 02:45
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
  • 03:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, инвалидни колички, мъже, финал, директно
  • 05:30
    Тенис: "Гейм, Шет и Матс"
Пълна програма
  • 01:00
    "Тежки времена в "Ел Роял"", трилър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Дрю Годард, с Джеф Бриджис, Синтия Ериво, Дакота Джонсън, Джон Хам, Крис Хемсуърт, [18+]
  • 03:20
    "Зловещ син", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Каролин Лабреш, с Андреа Рот, Ерик Осбърн, Тай Рунян, Кейти Дъглас, Кайла Хенри, [15+]
  • 04:55
    "Приказката", драма, САЩ, 2018; реж. Дженифър Фокс, с Лора Дърн, Елън Бърстин, Джейсън Ритър, Елизабет Дебики, Изабел Нелис, [15+]
  • 05:15
    "Пак ли ти?", комедия, САЩ, 2010; реж. Анди Фикман, с Кристън Бел, Джейми-Лий Къртис, Сигърни Уивър, Одет Юстман, Бети Уайт, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 01:30
    Gigantosaurus
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:30
    PJ Masks
  • 03:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 01:00
    С камера на ревера: Непристойно поведение
  • 02:00
    Диаболично: Кралицата на измамата
  • 03:00
    Диаболично: Неслучайно убийство
  • 03:45
    Диаболично: Най-голямата лъжа
Пълна програма
  • 01:30
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 02:30
    Football Stars: Paul Pogba
  • 03:00
    Spirit of Sport: Michael Vaughan
Пълна програма
  • 01:30
    Familiar Waters
  • 01:50
    Familiar Waters
  • 02:15
    Shooting Gallery
  • 02:35
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Мечът на Атила
  • 01:50
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 02:20
    Спецове в заложната къща: Теб ще заложа
  • 02:45
    Нострадамус: Пророчества за 21 век
Пълна програма
  • 01:40
    Арестувани зад граница 5, еп. 3
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 44
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 17
  • 03:10
    Табу 9, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Смелите" - сериал, еп.12
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:30
    "Втори шанс" - сериал, еп.36
Пълна програма
  • 00:55
    Ударът "Пелам 123"; трилър, САЩ, 2009
  • 03:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 03:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 00:45
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 01:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:55
    Jack And Jill; комедия, САЩ, 2011
  • 04:25
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
Пълна програма
  • 01:25
    Полицейска камера: Епизод 6
  • 01:50
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 97
  • 02:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 98
  • 02:40
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
Пълна програма
  • 01:10
    Убивай ги нежно
  • 03:05
    Отдел „Русия”
  • 05:20
    Луната и звездите
  • 07:20
    Обявявам война
Пълна програма
  • 01:00
    Шоб я так ел
  • 01:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 1 с
  • 03:10
    Т/с "Парфюмерша", 5 с
  • 04:05
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • 01:24
    Harley In The Nuthouse (Parody) (18+)
  • 01:49
    The Stand Off (18+)
  • 02:11
    Open For Business (Bex) (18+)
  • 02:33
    Couples Counselling (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 06:30
    "Светът на Ла Лига" - 25 еп, документална поредица
  • 07:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Севиля - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 45
Пълна програма
  • 01:00
    The Kickback
  • 02:30
    Camp James
  • 03:00
    Beach Head
  • 03:15
    Blastoid
Пълна програма
  • 01:35
    Замъците - Бастиони на властта (Series 1): Животът зад стените на европейските замъци (Episode 1)
  • 02:30
    Митични зверове (Series 1): Изгубеният свят на циклопите (Episode 4)
  • 03:15
    В търсене на "Ориент Експрес" (Series 1): Част 2 (Episode 2)
  • 04:00
    Влакът на смъртта
Пълна програма
  • 01:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 02:00
    "Добре дошли в Ковачевци" - док. поредица
  • 02:15
    "Под дъгата" - анимации от НБУ
  • 02:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 01:30
    The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
  • 02:30
    Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
  • 04:00
    Raul Midon Trio - Sing Jazz Festival
  • 05:04
    Osmosis - Malta Jazz Festival
Пълна програма
  • 01:30
    "Българският футбол през 2019-а", разширен обзор /п/
  • 03:30
    "Дневник НБА", 99-и епизод /п/
  • 04:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Денвър Нъгетс, мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Лудогорец, мач от efbet Лига /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 02:00
    Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Виляреал - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Севиля - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Манчестър Сити - Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
  • 02:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 22-ри епизод /п/
  • 02:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2019-20), 22-ри епизод /п/
  • 03:00
    Край на програмата
Пълна програма
  • 01:00
    С камера на ревера: Непристойно поведение
  • 02:00
    Диаболично: Кралицата на измамата
  • 03:00
    Диаболично: Неслучайно убийство
  • 03:45
    Диаболично: Най-голямата лъжа
Пълна програма
  • 01:25
    "Хищникът", екшън - хорър, САЩ, 2018; реж. Шейн Блек, с Бойд Холбрук, Треванте Роудс, Джейкъб Трембли, Кийгън-Майкъл Кий, Оливия Мън, [18+]
  • 03:15
    "Радиотишина (2019)", трилър, Канада, 2019; реж. Филип Ганьон, с Джорджина Хейг, Джон Ралстън, Кари-Лин Нийлс, Марк Синиър, Алисън Хосак, [15+]
  • 04:50
    "Концерт на Колдплей в Сао Пауло", концерт, Великобритания, 2018; реж. Мат Уайткрос, [12+]
  • 05:40
    "Александър и безкрайно лошият ден", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Мигел Артета, с Стив Керъл, Дженифър Гарнър, Ед Оксънбулд, Дилън Минет, Керис Дорси, [7+]
Пълна програма
  • 00:15
    "Часовете", психологическа драма, САЩ, 2002; реж. Стивън Долдри, с Никол Кидман, Джулиан Мур, Мерил Стрийп, Стивън Дилейн, Миранда Ричардсън, [12+]
  • 02:10
    "Фрида", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джули Теймър, със Салма Хайек, Алфред Молина, Джефри Ръш, Миа Маестро, Антонио Бандерас, [12+]
  • 04:15
    "Разговори в бръснарницата II, 1 еп.", документален, САЩ, 2019; реж. Робърт Александър, с Леброн Джеймс, Маверик Картър, [12+]
  • 04:45
    "В процес на работа І, 3 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Тим Мейсън, с Аби МакЕнани, Карин Англин, Селесте Печус, Джулия Суини, Тио Джърмейн, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (1 част) (образователен филм за семеен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:40
    Пес Парул
  • 02:05
    Ръсти Риветс
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
  • 02:55
    Пес Парул
Пълна програма
  • 01:10
    Ендевър, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 02:40
    Ендевър, сезон 4, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 04:10
    Ендевър, сезон 4, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 05:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 5, Канада, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 00:55
    Сляпа лудост Трилър САЩ 2001
  • 02:25
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 04:10
    Пуканки Ужаси САЩ 1991
  • 06:10
    Като син Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 00:30
    Роден да препуска на воля Драма САЩ 2011
  • 02:00
    Пътят Биографичен Коста Рика 2007
  • 03:30
    Дневникът на едно пиянде Приключенски САЩ 2010
  • 06:20
    Бъди мой Комедия САЩ 2006
Пълна програма
  • 01:10
    Удобна кожа Ужаси, Фентъзи Канада 2011
  • 03:00
    Пълнолуние Комедия Полша 2009
  • 06:30
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
  • 08:10
    Бандата над закона Семеен Канада 2014
Пълна програма
  • 01:25
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
  • 02:55
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2019
  • 04:25
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
  • 05:00
    Live Recap FIM CEV Repsol 2019
Пълна програма
  • 01:45
    Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 03:20
    Волейбол: България - Германия - полуфинална среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/
  • 06:00
    Волейбол: Турция - Германия - финал на олимпийския квалификационен турнир /жени/
  • 07:35
    Рали Мерзуга - състезание от "Дакар сериите" обзор
Пълна програма
  • 01:10
    Виждам птица да лети - трибют за Румен Тосков Пловдив джаз фест 2019 /п/
  • 02:10
    Отблизо с Мира /п/
  • 03:10
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 04:15
    Култура.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Евролига: Цървена Звезда - Анадолу Ефес
  • 03:00
    Евролига: Валенсия - Панатинайкос
  • 05:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор на 20 кръг
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: Хераклес - Фейенорд
Пълна програма
  • 01:00
    "Удар със стик"
  • 02:00
    NHL: Питсбърг - Филаделфия Питсбърг Пенгуинс - Филаделфия Флайърс
  • 06:00
    Евролига: Олимпиакос - Баскония
  • 08:00
    Еврокупа: Монако - Ритас
Пълна програма
  • 00:00
    Копа Либертадорес: Университарио - Карaбобо
  • 02:00
    Серия А: Бреша - Милан
  • 04:00
    Серия А: Интер - Каляри
  • 06:00
    Серия А: Торино - Аталанта
Пълна програма
  • 00:15
    Барса ТВ:
  • 02:00
    Купа на Франция:
  • 04:00
    Купа на Франция:
  • 06:00
    Купа на Турция: Галатасарай - Ризеспор
Пълна програма
  • 01:00
    "Следобед с БСТВ" (п)
  • 02:30
    "Гласове" с Явор Дачков (п)
  • 03:30
    "Общество и култура" с водещ Иван Гранитски (п)
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 02:55
    "ФОМЕНКО ФЕЙК"
  • 03:15
    "МЕСТО ВСТРЕЧИ"
  • 04:50
    "ИХ НРАВЫ"
  • 05:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма
  • 01:10
    Better Days
  • 02:40
    Perversion
  • 04:05
    Trapped
  • 05:35
    Perversion
Пълна програма
  • 01:20
    ДНК 4
  • 02:15
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 720
  • 03:10
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 213
  • 04:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 01:30
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 9
  • 02:20
    СМОТРИТЕЛЬ МАЯКА серия 10
  • 03:10
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 9
  • 04:00
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 10
Пълна програма
  • 01:40
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 218
  • 02:25
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 59
  • 02:55
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 61
  • 03:20
    ИХ НРАВЫ 61
Пълна програма
  • 00:00
    МУЗИКАЛНА ПРОГРАМА
  • 07:00
    ТВ ДАЙДЖЕСТ - ЧАСТ 1 (П)
  • 07:30
    СТУДИО ХЪ (П)
  • 08:25
    ВРЕМЕТО С ИВАН АТАНАСОВ - ВАНКАТА
Пълна програма
  • 00:00
    Батальонът
  • 02:30
    Висоцки
  • 05:00
    Проблясък
  • 07:00
    Съвременните шпиони, 2 част
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2
bTV Comedy 02:00
"Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
RTVi 02:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:00
Колоездене: Обиколка на Андалусия, пети етап
AXN Black 02:00
Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
MAX Sport 3 02:00
Серия А: Верона - Каляри
НТВ Сериал 02:05
МЕДНОЕ СОЛНЦЕ 4 СЕРИЯ

Всички предавания

Филми

TV1 02:00
Научнопопулярен филм
Cinemax 02:00
"Игра на пари ІІІ, 4 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Дейви Холмс, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
AXN White 02:05
Горчиво небе; драма, романтичен, САЩ, 2007
HBO3 02:05
"Другият I, 8 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстейн, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
MGM 02:05
"Непробиваем" - екшън / комедия, САЩ, с Деймън Уейънс, Адам Сандлер.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}