ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:00
    Красавеца Джо игрален филм /п/ (14)
  • 01:40
    Космическа надпревара документален филм /1 епизод/п/
  • 02:30
    Тайните на войната документална поредица/12 епизод/п/
  • 03:35
    Туристически маршрути
Пълна програма
  • 00:00
    "Диваци" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2012), режисьор Оливър Стоун, в ролите: Ерън Тейлър-Джонсън, Тейлър Кич, Блейк Лайвли, Салма Хайек, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Шей Уигъм, Емил Хърш, Демиан Бичир и др. [14+]
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:20
    "Мармалад" /п./
  • 05:10
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.17
Пълна програма
  • 00:50
    "Любовта на Жулиета" - с уч. на Аманда Сийфрид, Ванеса Редгрейв, Франко Неро, Кристофър Игън, Гаел Гарсия Бернал и др./п/
  • 07:00
    "Добрата вещица" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 01:00
    Мултимедия - предаване за съвременна култура с Даниел Ненчев /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 04:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 01:50
    Невероятният Спайдър-Мен; екшън, приключенски, САЩ, 2012
  • 03:55
    Незабравимо; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 04:40
    Незабравимо; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 05:15
    Незабравимо; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 00:45
    Земите на зверовете: Слонове убийци
  • 01:40
    Земите на зверовете: Хипопотами убийци
  • 02:35
    Земите на зверовете: Тигри убийци
  • 03:25
    Зоологическата градина: Болната видра
Пълна програма
  • 00:35
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 02:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:25
    "24 май в Рим" (репортаж)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 00:50
    Човекът, който се казваше Буров документален филм /1 част/п/
  • 01:40
    БНТ Ретро спорт /п/
  • 02:40
    По света и у нас /п/
  • 02:55
    Клуб "История.bg" /п/
Пълна програма
  • 01:18
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:24
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:31
    Grizzy and the Lemmings
  • 01:37
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 00:15
    "Стрелецът" - екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор: Пиер Морел, в ролите: Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+]
  • 02:30
    "Твърде лично" /п./- сериал, еп.5, 6
  • 04:00
    "Лошият лейтенант: Пристанище на служба - Ню Орлиънс" - криминален, драма (САЩ, 2009), режисьор Вернер Херцог, в ролите: Никълъс Кейдж, Ева Мендес, Вал Килмър, Феруза Болк, Шей Уигъм, Майкъл Шанън, Брад Дуриф и др. [16+]
  • 05:00
    "Смъртоносно оръжие" - сериал, с.2 еп.3
Пълна програма
  • 00:00
    Cinema X в Месец на Оскарите: "Интервю с вампир" - хорър, фентъзи, драма (САЩ, 1994), режисьор Нийл Джордан, в ролите: Том Круз, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър, Танди Нютън, Брад Пит, Антонио Бандерас, Стивън Риа и др. [14+]
  • 02:30
    "Бютифул" - драма (Мексико, Испания, 2010), режисьор Алехандро Гонсалес Иняриту, в ролите: Хавиер Бардем, Марисел Алварес, Гийермо Естрело, Едуард Фернандес и др. [14+]
  • 06:00
    "Фамилията" /п./ - сериал, еп.11
  • 07:30
    "Тръмбо" - биографичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Джей Роуч, в ролите: Брайън Кранстън, Даян Лейн, Хелън Мирън, Майкъл Стулбарг и др.
Пълна програма
  • 00:30
    "По средата" /п./ - сериал
  • 01:30
    "Любимци" /п./ - сериал
  • 02:00
    "Кое е това момиче" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Бруклин 99" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    Мистерия в Париж: "Мистерия в Мулен Руж" - трилър, драма, криминален (тв филм, Франция, 2011), режисьор Стефан Капс, в ролите: Емили Дьокен, Грегори Фитуси, Доминик Беснеар, Адриен Поли и др.
  • 03:10
    "Градско момиче" - сериал
  • 05:00
    "Горещи пари" - сериал
  • 06:00
    "Салон за красота: Ново начало" - сериал
Пълна програма
  • 01:05
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 01:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:15
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 01:05
    "Звяр (2017)", психологическа драма, Великобритания, 2017; реж. Майкъл Пиърс, с Джеси Бъкли, Джони Флин, Джералдин Джеймс, Тристан Гравъл, Шанън Тарбът, [18+]
  • 02:50
    "Много е сложно", романтична комедийна драма, Канада, 2017; реж. Джейсън Джеймс, с Томас Мидълдъч, Джес Уикслър, Даяна Банг, Рандал Едуардс, Мерилин Нори, [12+]
  • 04:15
    "Игра на пари ІІІ, 1 еп.", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Адам Аркин, с Крис О’Дауд, Рей Романо, Шон Бриджис, Линда Порто, Каролин Дод, [18+]
  • 05:10
    "Нежност", драма, Италия, 2017; реж. Джани Амелио, с Ренато Карпентиери, Микаела Рамацоти, Елио Джермано, Джована Мецоджорно, Грета Скаки, [15+]
Пълна програма
  • 01:35
    "Сезон във Франция", драма, Франция, 2017; реж. Махамат Салех Харун, с Ерик Ебони, Сандрин Бонер, Алайна Лис, Ибраим Бурама Дарбо, Биби Танга, [12+]
  • 03:15
    "Юношество (2018)", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Ашли Ейвис, с Мики Ривър, Индия Ийсли, Ромео Милър, Томи Фланаган, Елизабет Рьом, [18+]
  • 05:35
    "В клетка", драма, САЩ, 2018; реж. Даниел Савка, с Антъни Гонзалес, Омар Лейва, Джони Ортис, Матю Морено, Генезис Родригес, [15+]
  • 07:00
    "Животът такъв, какъвто е", романтична драма, САЩ, 2018; реж. Дан Фогълман, с Оскар Айзък, Оливия Уайлд, Менди Патинкин, Анет Бенинг, Антонио Бандерас, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    CNN Newsroom
  • 01:30
    African Voices Changemakers
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Един зимен уикенд" - романтичен филм с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. /п/
  • 06:45
    "Остани с мен" - сериен филм, 3 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 02:30
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 5 /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 06:30
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 01:00
    Загадки в музея: Том първи
  • 02:00
    Загадки в музея: Том втори
  • 03:00
    Шофьори на камиони: Епизод 5
  • 04:00
    Милиардер под прикритие: Епизод 8
Пълна програма
  • 00:30
    Малки ловци на митове: Епизод 4
  • 01:20
    Факти и лъжи: Боята за коса е ракетно гориво
  • 02:10
    Факти и лъжи: Камиони срещу велкро
  • 03:00
    Улична наука: Няма гравитация, няма проблем
Пълна програма
  • 00:55
    Хрониките на Евърмур
  • 01:20
    Хрониките на Евърмур
  • 01:45
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:00
    "Храната на бъдещето"
  • 01:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
  • 02:00
    "Гениите"
  • 02:45
    "Знаеш ли как... Клипове"
Пълна програма
  • 07:00
    Приключенията на Чък и приятели- аним. сериал
  • 07:30
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 08:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 03:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 04:00
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
Пълна програма
  • 00:30
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, шести етап, директно
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Майорка, трети етап
  • 01:50
    Новини
  • 01:55
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
Пълна програма
  • 00:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
  • 01:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, смесени двойки, финал
  • 02:40
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момчета, финал
  • 03:10
    Тенис: Открито първенство на Австралия, момичета, финал
Пълна програма
  • 00:35
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 4
  • 01:25
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 02:15
    Наставникът, сезон 2, еп. 3
  • 03:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:10
    Selfmade
  • 01:40
    De Fil En Aiguilles
  • 02:35
    Grid
  • 04:20
    Selfmade
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 00:30
    Екстремни домове (Series 2): Пощенска кутия, гроб, космически кораб (Episode 3)
  • 01:20
    Екстремни яхти (Series 1): Водни замъци (Episode 1)
  • 02:05
    Експертно възстановяване (Series 1): Испански колониален дом от 1928 г. (Episode 7)
  • 02:50
    Пътешествията на Джада (Series 1): Сан Франциско (Episode 8)
Пълна програма
  • 00:50
    Това сме ние - първи сезон, еп. 9
  • 01:45
    Това сме ние - първи сезон, еп. 10
  • 02:30
    Целувка за милиони - игрален филм, еп. 1
  • 04:00
    Същото, но различно - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 00:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 4
  • 02:00
    Гранчестър - четвърти сезон, еп. 3
  • 02:45
    Агата Рейзин, еп. 3
  • 03:35
    Убийства в Рая - осми сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:10
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 02:45
    "Дюс Бигалоу: Мъжки жиголо", комедия, САЩ, 1999; реж. Майк Мичъл, с Роб Шнайдер, Уилям Форсайт, Еди Грифин, Ариджа Барайкис, Одед Фер, [15+]
  • 04:15
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 07:00
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]
Пълна програма
  • 00:25
    Последните крале-воини на Европа, сезон 1, еп. 1
  • 01:35
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 13
  • 02:05
    Парижки мистерии, сезон 1, еп. 1
  • 02:35
    Митични зверове, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 00:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светът на акордеоните според Айви
  • 01:20
    Надпревара за находки: Тексас: Битка за видеоигри
  • 01:50
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 02:45
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
Пълна програма
  • 01:00
    Киноложка изложба
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 74 еп.
  • 02:30
    Риболовен филм
  • 03:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 00:55
    "Кит и Кейт"
  • 01:20
    "Осуалд"
  • 01:35
    "Конни"
  • 01:55
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 01:00
    НОВИНИ /п/
  • 07:00
    "Парчета от реалността"
  • 07:15
    "Имате думата" с Александър Владимиров
  • 08:00
    "Пулс" с Гергана Добрева - здравно предаване
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:40
    "Дракула 2000" - игрален филм, САЩ, с Джерард Бътлър, Джъстин Уодъл.
  • 02:15
    "Беоулф и Грендел" - игрален филм, копродукция с Хрингур Ингварссон, Спенсър Уайлдинг.
  • 03:55
    "Игри на пътя" - игрален филм, Австралия, със Стейси Кийч, Джейми Лий Къртис.
  • 05:25
    "Старт към небето" - екшън / драма, САЩ, с Бил Пулман, Лена Олин.
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Абсурди
  • 02:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 01:00
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 9
  • 02:10
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 4
  • 03:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 2
  • 03:45
    Невероятни паркове, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 01:00
    Спасени, еп. 4
  • 01:55
    Разкази от първо лице, еп. 3
  • 02:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 12
  • 03:25
    Мигове от катастрофата, еп. 40
Пълна програма
  • 01:00
    Най-смъртоносните в Африка: Ботсвана, еп. 3
  • 01:50
    Окаванго: Река на мечтите, еп. 1
  • 02:35
    Окаванго: Река на мечтите, еп. 2
  • 03:20
    Окаванго: Река на мечтите, еп. 3
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 05:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Пълна програма
  • 00:50
    Комедия "Ставка за любовта"
  • 02:20
    Филм "Един ден и цял живот"
  • 03:45
    "За любовта"
  • 04:45
    Криминален филм "Стопанин на тайгата"
Пълна програма
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 00:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 01:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 01:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 02:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 01:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 02:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 01:00
    Франция, Лига 1:
  • 03:00
    Франция, Лига 1:
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
Пълна програма
  • 03:00
    "Бялото студио"
  • 03:40
    "Романтиката на романса"
  • 04:35
    Игрален филм
  • 06:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
  • 06:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 06:45
    Дискусионно студио"/повторение/
  • 07:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 00:15
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 06:30
    Исторически календар
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 00:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 1
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Лорън, Силвия и Катя
  • 02:48
    Моята необикновена бременност: Лиз, Алийс и Хана
  • 03:36
    90 дни до сватбата: Епизод 10
Пълна програма
  • 01:00
    Легендите оживяват
  • 01:30
    Виж България
  • 02:00
    Спорт и приключения
  • 02:30
    Зелен свят
Пълна програма
  • 01:00
    Паранормални досиета (Series 9): Гости от отвъдното (Episode 3)
  • 02:00
    Паранормални досиета (Series 9): Подтик (Episode 1)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 2): Погребани тайни (Episode 9)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Преследването на Д. Б. Купър (Episode 2)
Пълна програма
  • 01:00
    Паранормални досиета (Series 9): Гости от отвъдното (Episode 3)
  • 02:00
    Паранормални досиета (Series 9): Подтик (Episode 1)
  • 03:00
    Легендарни места (Series 2): Погребани тайни (Episode 9)
  • 03:50
    Мисия разсекретена (Series 1): Преследването на Д. Б. Купър (Episode 2)
Пълна програма
  • 00:35
    Интриго: Скъпа Агнес, Германия,Швеция,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
  • 02:10
    Интриго: Смъртта на един автор, Германия,Швеция,САЩ, криминален/драма/мистерия, 2018
  • 03:50
    Английският пациент, САЩ, 1996
  • 05:25
    Въображаеми престъпления, САЩ, биографичен/драма, 1994
Пълна програма
  • 01:00
    "Ловци на мигове: Веселин Атанасов" - 15 еп., документална поредица за фотография
  • 01:30
    "Златна мисия" - 27 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Иван Петрушинов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си онлайн?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 01:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 4
  • 02:00
    Бон Апети, еп. 1
  • 02:30
    Бон Апети, еп. 2
  • 03:00
    Бон Апети, еп. 3
Пълна програма
  • 00:19
    Дред Екшън, Фантастика 2012
  • 01:51
    Стейтън Айлънд Комедия, Криминален, Драма 2009
  • 04:24
    Дом Хемингуей Комедия, Криминален 2013
  • 04:54
    Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
Пълна програма
  • 00:50
    Малкълм - седми сезон, еп. 9
  • 01:20
    Малкълм - седми сезон, еп. 10
  • 01:50
    Модерно семейство, еп. 17
  • 02:15
    Модерно семейство, еп. 18
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE SECRETS
  • 01:30
    MIDNITE SECRETS
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    BIKINI
Пълна програма
  • 01:20
    "Престъпления, които разтърсиха Австралия" - 3 и 4 еп.
  • 03:00
    "Лов на неизрядни платци" - 5 еп.
  • 03:25
    "Денят, в който трябваше да умра" - 9 еп.
  • 04:15
    "В бойна готовност" - 9 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
Пълна програма
  • 01:15
    Спиннинг сегодня
  • 01:45
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 02:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 02:25
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 01:00
    "Тъли" - комедия с уч. на Чарлийз Терон, Макензи Дейвис, Рон Ливингстън, Марк Дуплас, Ашер Майлс Фалика и др.
  • 05:30
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. /п/
  • 07:30
    "Пинокио" - семеен филм с уч. на Боб Хоскинс, Лучиана Летицето, Томас Сангстър, Маргерита Бай, Виоланте Плачидо, Алесандро Гасман, Роби Кай и др., I част
  • 09:30
    "Ще се срещнем след седем години"- романтичен филм с уч. на Пенелопе Митчъл, Реджиналд Велджонсън, Крис Катан, Шейн Харпър, Бруно Амато, Чейс Колман, Шаника Кноулес и др. /п/
Пълна програма
  • 01:00
    I Almost Got Away With It: Got To Roll The Dice
  • 01:45
    I Almost Got Away With It: Got Caught Via Email
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got Shot Above a Deli
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Raps
Пълна програма
  • 01:00
    Кухнята (Series 15): Пиршество на есенните вкусове (Episode 2)
  • 01:45
    Кухнята (Series 15): Есенни изненади (Episode 3)
  • 02:30
    Пребори Боби Флей (Series 16): Светски обноски (Episode 2)
  • 02:52
    Пребори Боби Флей (Series 16): Трудна ситуация (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:30
    Колоездене: Обиколка на Сан Хуан, шести етап, директно
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Майорка, трети етап
  • 01:50
    Новини
  • 01:55
    Колокрос: Световно първенство в Дубендорф, жени
Пълна програма
  • 01:10
    "Слендърмен", хорър - мистерия, САЩ, 2018; реж. Силвейн Уайт, с Джоуи Кинг, Джулия Голдани Телс, Джаз Синклер, Анализ Басо, Хавиер Ботет, [15+]
  • 02:45
    "Дюс Бигалоу: Мъжки жиголо", комедия, САЩ, 1999; реж. Майк Мичъл, с Роб Шнайдер, Уилям Форсайт, Еди Грифин, Ариджа Барайкис, Одед Фер, [15+]
  • 04:15
    "Луда майка", хорър - трилър, Канада, 2019; реж. Жан-Франсоа Ривар, с Роми Роузмънт, Кари Матчет, Виктория Даймънд, Матю Росеп, Салваторе Антонио, [15+]
  • 07:00
    "Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:00
    Gigantosaurus
  • 01:30
    PJ Masks
  • 02:00
    PJ Masks
  • 02:30
    PJ Masks
Пълна програма
  • 00:45
    Кръстници вълшебници
  • 01:15
    Рок училище
  • 01:40
    Рок училище
  • 02:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 01:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 12
  • 02:00
    Американско чудовище: Душата на компанията
  • 03:00
    Американско чудовище: Да убиеш с поглед
  • 03:45
    Американско чудовище: Епизод 7
Пълна програма
  • 01:00
    Football Stars: Romelu Lukaku
  • 01:30
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 02:30
    Football Stars: Cristiano Ronaldo
Пълна програма
  • 00:00
    Major League Fishing
  • 01:30
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 01:50
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 02:15
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 00:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Светът на акордеоните според Айви
  • 01:20
    Надпревара за находки: Тексас: Битка за видеоигри
  • 01:50
    Американски антиквари: 40 акра и находка
  • 02:45
    Изковани в огъня: Антропоморфичен меч
Пълна програма
  • 00:55
    Разкази от първо лице, еп. 3
  • 01:40
    Арестувани зад граница 4, еп. 12
  • 02:25
    Мигове от катастрофата, еп. 40
  • 02:50
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    "Диваци" - трилър, криминален, драма (САЩ, 2012), режисьор Оливър Стоун, в ролите: Ерън Тейлър-Джонсън, Тейлър Кич, Блейк Лайвли, Салма Хайек, Бенисио Дел Торо, Джон Траволта, Шей Уигъм, Емил Хърш, Демиан Бичир и др. [14+]
  • 02:30
    "Карбовски: Втори план" /п./
  • 03:20
    "Мармалад" /п./
  • 05:10
    "Хотел Елеон" /п./ - сериал, с.3 еп.17
Пълна програма
  • 00:00
    Спайдърмен 3; екшън, трилър, САЩ, 2007
  • 02:45
    Дърти хлапета; комедия, САЩ, 2010
  • 04:15
    Скорпион; сезон 3, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:10
    Секс запис; комедия, романтичен, САЩ, 2014
  • 02:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 01:00
    Ловци на духове: Завръщане в Св. Августин
  • 01:55
    Убийството на Лейси Питърсън: Медийна лудост
  • 02:45
    Какво е нужно за убийство: Измами, убийство, отричане
  • 03:10
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
Пълна програма
  • 01:30
    Мъртво вълнение
  • 03:35
    Анаморфоза
  • 05:25
    Невидима сила
  • 07:15
    Рождество 2: Опасна спявка
Пълна програма
  • 00:50
    Андрей Бурковский, Катерина Шпица в комедии "Ставка на любовь" (12+)
  • 02:20
    Раиса Рязанова, Валентина Телегина, Леонид Куравлёв в фильме "День и вся жизнь" (12+)
  • 03:45
    "Про любовь" (16+)
  • 05:00
    Телеканал "Доброе утро. Суббота"
Пълна програма
  • 00:55
    Х/ф "Веселое сновидение, или Смех сквозь слезы", 2 с
  • 02:10
    Т/с "Парфюмерша", 6 с
  • 03:05
    Т/с "Чкалов", 3 с
  • 05:05
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • 01:50
    Чертово колесо. Х/ф
  • 03:05
    Любовь до востребования. Х/ф
  • 04:50
    Обыкновенный концерт с Эдуардом Эфировым
  • 05:00
    Утро России. Суббота
Пълна програма
  • 00:55
    Instant Mom
  • 01:20
    Instant Mom
  • 01:45
    Instant Mom
  • 02:10
    Instant Mom
Пълна програма
  • 01:00
    Switching Lives Pt 2 (18+)
  • 01:25
    Sample My Snatch (18+)
  • 01:46
    My House, My Rules (18+)
  • 02:12
    Long Legs Fucked On The Desk (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Светът на Ла Лига" - 15 еп, документална поредица
  • 06:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 07:00
    Футбол: Хетафе - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Fighting Rookies 2014
  • 05:45
    Fighting Rookies 2014
  • 06:30
    Fighting Rookies 2014
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019, Ep. 43
Пълна програма
  • 01:00
    Many Classic Moments
  • 03:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 03:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 04:00
    Woodsy's World
Пълна програма
  • 00:55
    Тайните на музеите (Series 3): В Националния морски музей в Лондон (Episode 6)
  • 01:35
    Тайните на музеите (Series 3): Във Версайския дворец (Episode 7)
  • 02:20
    Тайните на музеите (Series 3): В Националния музей "Бардо" в Тунис (Episode 8)
  • 03:05
    Загадки в музея (Series 5): Шериф извън закона, 76 дена в неизвестност, диамантена измама (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Балетните пантофки" - фрагменти от МБК Варна
  • 04:30
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 05:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 01:10
    Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
  • 02:07
    Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
  • 03:12
    Michael Wollny - Live at Jazzdor
  • 04:02
    Omar Sosa & The Afri-Lectric Experience Tribute to Kind of Blue at Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Лудогорец - Цървена звезда, международен приятелски мач /п/
  • 03:00
    Футбол: ЦСКА - Яблонец, международен приятелски мач /п/
  • 06:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Гранада - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 02:00
    Футбол: Реал /М/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 04:00
    Футбол: Майорка - Валядолид (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига /п/
  • 02:00
    Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
  • 04:00
    Футбол: Уотфорд - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
  • 07:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване (2019-20), 22-ри епизод /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Разследванията на списание "Пийпъл": Епизод 12
  • 02:00
    Американско чудовище: Душата на компанията
  • 03:00
    Американско чудовище: Да убиеш с поглед
  • 03:45
    Американско чудовище: Епизод 7
Пълна програма
  • 00:35
    "Гробище за домашни любимци (2019)", хорър - мистерия, САЩ, 2019; реж. Кевин Кьолш, Денис Уидмайър, с Джейсън Кларк, Ейми Сеймец, Джон Литгоу, Жуте Лорънс, Хюго и Лукас Лавоа, [18+]
  • 02:15
    "Ще се лее кръв", драма, САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О’Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис, [18+]
  • 04:55
    "Реставрация", историческа драма, САЩ, 1995; реж. Майкъл Хофман, с Робърт Дауни Джуниър, Сам Нийл, Дейвид Тюлис, Поли Уокър, Мег Райън, [12+]
  • 07:00
    "Пробуждане", драма, САЩ, 2019; реж. Роксан Доусън, с Криси Мец, Джош Лукас, Тофър Грейс, Майк Колтър, Марсел Руис, [12+]
Пълна програма
  • 00:45
    "Тъмните му материи І, 5 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Ото Батърст, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 01:40
    "Тъмните му материи І, 6 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Юрос Лин, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 02:35
    "Тъмните му материи І, 7 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Джейми Чайлдс, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
  • 03:30
    "Тъмните му материи І, 8 еп.", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2019; реж. Джейми Чайлдс, с Дафне Кийн, Рут Уилсън, Джеймс МакАвой, Лин-Мануел Миранда, Кларк Питърс, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:10
    Пес Парул
  • 01:40
    Пес Парул
  • 02:05
    Ръсти Риветс
  • 02:30
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 00:10
    Агата и истината за убийството, Великобритания, 2018
  • 01:45
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 5, САЩ, военен, 2015
  • 02:25
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 2, еп. 6, САЩ, военен, 2015
  • 03:10
    Ченге, сезон 2, еп. 7, САЩ, екшън/приключенски, 2013
Пълна програма
  • 01:00
    Crankworx World Tour 2018
  • 02:05
    A Dogs Life
  • 02:40
    Live Recap Burton US Open 2018
  • 04:05
    Live Recap Vans Showdown 2019
Пълна програма
  • 02:10
    Спортни новини
  • 02:20
    Световно клубно първенство по футбол: Монтерей - Ливърпул, полуфинална среща
  • 04:10
    Баскетбол: Балкан - Спартак /Плевен/ - среща от Националната баскетболна лига
  • 05:45
    Часът на спорта
Пълна програма
  • 01:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 02:00
    Пътеки /п/
  • 02:45
    Студени брегове научнопопулярен филм /първа част/
  • 03:00
    Бизнес.БГ /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еврокупа: Тофаш - Ховентут
  • 03:00
    Нидерландска Ередивизи: Фейенорд - Емен
  • 05:00
    Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - Валвайк
  • 06:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 00:00
    Евролига: Цървена Звезда - Анадолу Ефес
  • 02:00
    Евролига: Барселона - Зенит
  • 04:00
    "Удар със стик"
  • 05:00
    UFC Fight Night: Блeйдс срещу Дос Сантос Къртис Блeйдс срещу Жуниор Дос Сантос
Пълна програма
  • 00:00
    Копа Либертадорес: Клуб Гуарани - Сан Хосе
  • 02:00
    Серия А: Болоня - Бреша
  • 04:00
    Серия А: Каляри - Парма
  • 06:00
    Серия А: СПАЛ - Болоня
Пълна програма
  • 00:15
    Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетико Мадрид
  • 02:05
    Ла Лига: Гранада - Еспаньол
  • 04:00
    Ла Лига: Майорка - Валядолид
  • 06:00
    Купа на Турция: Фенербахче - Кайзериспор
Пълна програма
  • 01:00
    "Цветен следобед" (п)
  • 03:00
    "Антидот" (п)
  • 04:00
    Документален филм
  • 05:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 00:25
    "КВАРТИРНИК НТВ У МАРГУЛИСА" Гоша Куценко
  • 01:40
    "ФОМЕНКО ФЕЙК"
  • 02:05
    Виктор Проскурин, Кирилл Васильев, Наталья Иохвидова в сериале "АВТОБУС". "В личных целях", "Невеста на дороге", "Хозяин"
  • 04:40
    "ЭКСКЛЮЗИВ"
Пълна програма
  • 01:10
    The Marvels of Rome
  • 02:40
    Manon Lescaut
  • 04:15
    Better Days
  • 05:35
    Double Trouble
Пълна програма
  • 01:00
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 49
  • 01:45
    СУПРУГИ 127
  • 02:35
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 721
  • 03:30
    ДО СУДА 523
Пълна програма
  • 00:50
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 6
  • 01:35
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 7
  • 02:25
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 8
  • 03:15
    ВЫСОКИЕ СТАВКИ. РЕВАНШ серия 9
Пълна програма
  • 01:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 382
  • 01:55
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 383
  • 02:50
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 149
  • 03:40
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 150
Пълна програма
  • 08:00
    ВЕЧЕРТА НА АКТЬОРИТЕ - авторско забавно-хумористично предаване
  • 09:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 1
  • 09:30
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ
  • 10:30
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - ЧАСТ 2
Пълна програма
  • 00:00
    Болшой
  • 02:30
    Анаклето - таен агент
  • 05:00
    Светлите дни предстоят
  • 07:00
    Франклин
Пълна програма
  • 00:55
    Кръстници вълшебници
  • 01:20
    Легендата за Кора
  • 01:40
    Легендата за Кора
  • 02:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма

Сериали

AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Viasat Nature 01:30
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 1
Охота и рыбалка 01:35
Сезон охоты
Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

AXN Black 01:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
BNT4 01:40
Арена Спорт /п/
Sky Sports 01:45
Футбол

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Nova TV 01:30
"Когато сърцето зове" - сериен филм
Diema Family 01:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 01:34
Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
HBO 01:40
"Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}